• Новинка
Елегантна Дамска Риза Плетене На Една Кука От Памук Тънки Блузи Твърди Бродерия С Дълъг Ръкав Официална Блуза

Елегантна Дамска Риза Плетене На Една Кука От Памук Тънки Блузи Твърди Бродерия С Дълъг Ръкав Официална Блуза

резултат:
BGN 13.92
BGN 10.00 -28 %

Брой продукти
Налично


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Бела
Материјал : Памук Мешавина
Големина : S M L XL
Стил : Жените Долги Ракави Кошули Капчиња Бела Памучна Блуза
Големина На Табелата
Тагови/Нема. Биста Должина Рамо Ракав
S 82cm/32.3" 57cm/22.4" 33cm/13.0" 58cm/22.8"
М 86cm/33.9" 59cm/23.2" 34cm/13.4" 59cm/23.2"
L 90cm/35.4" 61cm/24.0" 35cm/13.8" 60cm/23.6"
XL 94cm/37.0" 62cm/24.4" 36cm/14.2" 61cm/24.0"
Големина се референтни само. Таму ќе биде 1-buxtehuder бул. 2c,м differnece поради прирачник за мерење.
Пакет содржи : 1 x Жените Блуза Врвот

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
Блуза
Украса:
Бродерия
Стил:
Официално
Материал:
Памук
Тип Тъкани:
Вълна
търговска марка:
Момиче Liwa
Стил Ръкави:
Редовен
Дължината На Дрехата:
Редовен

Избор на купувачи

TUHAO 2017 Есен Зима новата дамска блуза в жълто кафяв V-образно деколте печат тънък ежедневието на пр плюс Размери на Дамски дрехи 5XL 6XL ST68

46.93 -42 % BGN 27.00

TUHAO 2017 Есен Зима Нови Жените Блуза Жолта Кафена V Деколте, Печати Тенок Секојдневен ОЛ Плус Големини Женски Облека 5 XL 6 XL ST68

2018 Пролет шарени дамски блузи мода V-образно деколте и секси върхове свободни ежедневни памучни ризи на райета розови ризи, блузи RE0351

71.28 -47 % BGN 38.00

2018 Пролет Шарени Жените Блузи Мода V Деколте, Секси Блузи Лабава Обичните Памучни Кошули Шарени Розова Кошули, Блузи RE0351големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 88 62 51 37 M 92 63 51 38 L 96 64 52 39 XL 100 65 52 40 2 XL 104 66 53 41

2732 пеперуда лук Flare ръкав бяла блуза жените стойка яка офис дама шифоновая блуза femme свободни бъдещи жени блуза

48.90 -20 % BGN 39.00

ЗАБЕЛЕШКА1 Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно ,Бидејќи на различни производство на bathes ,Можеби се отстапува на 13c m2...

Weyes & Kelf Пролет С Дълъг Ръкав Вратовръзка На Шията Блузи Жени 2018 Есен Черно-Бяла Клетчатая Риза Момичета Дамска Блуза С Лък

39.33 -39 % BGN 24.00

Топло прашува : 1 Поради погодени од снимањето сцени како што се светло, дисплеј, видео и слика боја ќе имаат мала разлика, ве молиме во вид е даден приоритет.2...

blusas femininas 2018 нови дамски летни шифоновые блузи, дамски елегантни и ежедневни дамски ризи, блузи потници, плюс размер дрехи XXXL

BGN 15.97

Драги пријатели,погледнете за повеќе стил !! Кликнете на овој линк : Совети : 1.Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување...

Нови постъпления 2017 дамски блузи, плюс Размери цветна жилетка дамски блузи шифоновая блуза Прилеп кимоно жилетка ризата Femme XXXL

BGN 7.97

[xlmodel][custom e цел плаќање, како е можно поскоро .Напомена : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 24 се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.* Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење.Објектот Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL(ве Молиме проверете подолу за детали мерења!)Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 93 65.5 М 100 67.5 L 106 68.5 XL 112 69.5 XXL 118 70.5 XXXL 124 71.5 Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 36.6 27.0 М 39.4 27.4 L 42.1 27.8 XL 44.9 28.1 XXL 47.6 28.5 XXXL 50.4 28.9 [xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][34246][xlmodel][производи][39323][xlmodel][производи][37362][xlmodel][производи][39324]Превозот : Ние ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Пакетот се испраќаат од страна на Кина пост воздухопловната 2530 дена да пристигне најчесто , Ние исто така, обезбеди 57 дена од DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / ,Ако вашата партија и chothes продавница треба нив , само изберете брз начин.Ние брод на светот, освен Нигерија ,Пакистан ние не бродот да APO / FPO.Повратни информации : Ве молиме да го потврдите приемот на пакетот кога ќе ги доби.Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5ѕвезда детални продавачот Рејтингот.Ве молиме, истакна ние се залагаме страна тука за да се реши проблемот во цел : време на Испорака, Квалитет и сè.Политика На Враќање : Ако пакетот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена.Ако сакате да се вратите на пакет, ве молиме полнење на трошоците за превозот и испрати назад во рок од 7 дена по приемот .Ако дознаете проблемот во мојот предмети , ве молиме да се покаже слика и испратете ја на мојата емаил...

Копринени цветя цвят на темперамент с дълъг ръкав дамски риза голям размер пролет коприна на ревера на ризата 2Phantom viola

BGN 156.80

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаСвила и здравје : Уште од античките времиња, постојат "свила свила Кралицата" на добар углед...

Жените Риза Мода Пролет Ежедневни 2018 Шарени Ризи С Копчета V-Образно Деколте, Потник Розово Femme Блуза С Дълъг Ръкав Дамски Блузи

23.98 -17 % BGN 20.00

Прирачник за грешка при мерење ± 2 cm 1 инч = 2.54 см ГОЛЕМИНА ( см ) Рамо — Биста — Должина — Sleeve половината Колкови S 35 84 53 56 М 36 88 54 57 L 37 92 55 58 XL 38 96 56 59 2 XL 39 100 57 60

Нови продукти, изброени пролетта на 2015, оригинален дизайн свободни Големи Дворове памучни и ленени тъкани е много добра женска риза клетчатая

BGN 52.43

детали за производот Биста големина : 117 см должина, големина : 66 см рамо широчината : 56 cm долги ракави големина : 63 смголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Елегантни дамски кариера синьо бяла риза плюс размер S-5XL с дълъг ръкав бутон дизайн жени blusa 2018 офис класически дамски блузи

23.97 -42 % BGN 14.00

Домот на Жените за Кариера Сино Бели Кошули Плус Големина S5 XL Долг Ракав Копчето Дизајн Жените blusa 2018 Канцеларија Класичен Дама Блузи

Чешки Окото Бродерия Изрязване На Върховете 2018 Пролет Жени Секси See Through Къси Дантелени Блузи Flare Ръкав Цветни Бродирани Ризи

34.37 -33 % BGN 23.00

Добредојдовте на нашата Продавница!!! Имаат прекрасен шопинг exprience тука ! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

мода нова елегантна блуза плюс размер с дълъг ръкав дамски ризи облекло casual свободни Blusas върховете 551J 20

18.06 -0 % BGN 18.00

Цена : $7.43 Цена : $11.35 Цена : $6.83 Цена : $7.92 Цена : $10.4 Цена : $9.4 Цена : $5.5 Цена : $8.6 Цена : $7.7 Цена : $10.7 Цена : $6.8 Цена : $10.95Карактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобра изведба.Овој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!ГолеминаLXL2 XL3 XL4 XL5 XLcmcmcmcmcmcmДолжина747678808282Биста9496100104106108Рамо394041424344Sleeve505152535455Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме овозможи 24 см грешка на мерењето.Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена по имаме примено вашето плаќање.Датумот на породување : Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздух Mail.тоа треба трае околу 2030days...

Журавлиная бродерия Блуза за жените 2018 Нова Дамски клетчатая риза с дълъг ръкав

BGN 31.84

Големина / cm S Биста : 94cm Пред Должина : 62cm Назад Lenth : см 67cm Ракав : 60cm Рамо : 37cm М Биста : 98cm Пред Должина : 63cm Назад Lenth : см 68cm Ракав : 61cm Рамо : 38cm L Биста : 102cm Пред Должина : 64cm Назад Lenth : см 69cm Ракав : 62cm Рамо : 39cm Големина / инчен S Биста : 37.0〃 Пред Должина : 24.4〃 Назад Lenth : 〃 26.4〃 Ракав : 23.6〃 Рамо : 14.6〃 М Биста : 38.6〃 Пред Должина : 24.8〃 Назад Lenth : 〃 26.8〃 Ракав : 24.0〃 Рамо : 15.0〃 L Биста : 40.2〃 Пред Должина : 25.2〃 Назад Lenth : 〃 27.2〃 Ракав : 24.4〃 Рамо : 15.4〃

Цветна Риза Дамска Блуза Пролет 2018 Мода Дамска Блуза, Риза Цветен Принт С Дълъг Ръкав Отложной Яка Върховете Дама Риза

41.98 -45 % BGN 23.00

Цветни Кошула Жените Блуза Пролет 2018 Мода Жените Блуза Кошула Флорални Печатени Долг Ракав Одбиеме Јака Блузи Дама Кошула

Модни дамски летни ризи без ръкави блуза ежедневни риза свободни памучни блузи риза

5.74 -13 % BGN 5.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода се облекуваатСтил : женска долг ракав bodycon фустан Материјал : ПамукПакет се вклучени : 1x фустанГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Должина(cm) S 68 46 76 31 M 80 68 80 32 L 1012 810 84 33 XL 1214 1012 88 34Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Преглед :

2017 Зима и есен нова Реколта мода жените щампи на цветя блузи тънък секси жена блуза на жената топ риза 820E 30

16.62 -10 % BGN 15.00

$12.0 $ 10.2 $14.0 $ 11.95 $12.0 $ 9.58 $10.0 $ 8.57 $10.0 $ 6.91 $11.0 $ 9.68 $12.0 $ 9.59 $9.0 $ 8.24 $12.0 $ 11.17 $12.0 $ 10.11 $13.0 $ 11.97 $11.0 $ 9.3Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 57 22.46 75 29.55 54 21.28 30 11.82 L 58 22.85 79 31.13 55 21.67 31 12.21 XL 59 23.25 83 32.70 56 22.06 32 12.61 2 XL 60 23.64 87 34.28 57 22.46 33 13.00 3 XL 61 24.03 91 35.85 58 22.85 34 13.40Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.