• Новинка
Жените Риза Мода Пролет Ежедневни 2018 Шарени Ризи С Копчета V-Образно Деколте, Потник Розово Femme Блуза С Дълъг Ръкав Дамски Блузи

Жените Риза Мода Пролет Ежедневни 2018 Шарени Ризи С Копчета V-Образно Деколте, Потник Розово Femme Блуза С Дълъг Ръкав Дамски Блузи

резултат:
BGN 23.98
BGN 20.00 -17 %

Брой продукти
Налично


Прирачник за грешка при мерење ± 2 cm 1 инч = 2.54 см ГОЛЕМИНА ( см ) Рамо — Биста — Должина — Sleeve половината Колкови - S 35 84 53 56 - М 36 88 54 57 - L 37 92 55 58 - XL 38 96 56 59 - 2 XL 39 100 57 60

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
търговска марка:
shintimes
Яка:
V-Образно Деколте
Украса:
Бутон
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Полиестер, Ликра
Вид На Модела:
Шарени
Номер На Модела:
жените риза
Тип Тъкани:
Сукно
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Редовен
Размер:
S M L XL XXL
Сезон:
Лятото и есента на 2018 г.
Подробности за стила на обличане:
Дантела Мозайка Геометрични Выдалбливают
Цвят:
Бяла Розова Лейси Риза
Стил:
Ежедневна Мода Секси Slim
Стил:
Модни модели

Избор на купувачи

Копринени цветя цвят на темперамент с дълъг ръкав дамски риза голям размер пролет коприна на ревера на ризата 2Phantom viola

BGN 156.80

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаСвила и здравје : Уште од античките времиња, постојат "свила свила Кралицата" на добар углед...

Celmia 2018 Секси Off Shoulder Пролет Лято Без Презрамки, Дамски Блуза Лък Върховете На Слаш На Врата Риза Ежедневните Свободни Blusas Плюс Размер

22.37 -37 % BGN 14.00

Материјал : ПолиестерПовод : НеврзанСезона : Пролет,ЕсенОпис На Производот : Женска Исклучување Рамо 3 / 4 Ракав Кавга Ракави Назад Bowknot Вратоврска Секојдневен БлузиПакет Се Вклучени : 1 ВрвотТежина : 180g

Нови продукти, изброени пролетта на 2015, оригинален дизайн свободни Големи Дворове памучни и ленени тъкани е много добра женска риза клетчатая

BGN 52.43

детали за производот Биста големина : 117 см должина, големина : 66 см рамо широчината : 56 cm долги ракави големина : 63 смголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

SCUWLINEN 2018 Пролет дамски блузи с V-образно деколте пълен ръкав плоча бутон 5 цвят на памук бельо, блузи свободни ежедневни дамски ризи W32

63.20 -41 % BGN 37.00

Опис на производот Ткаенини : Лен / Памук Една Големина Биста : 100cm; Врвот е Должина : 65cm; Рамо Ширина : 40cm; Ракав Должина : 57cmAnswer : ___________________________ Note : 1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 13cm различни,големината информации за повикување само...

Выдалбливают Секси блуза, елегантен във ризи летни дамски блузи мода Blusas Mujer блузи размер XXL Chemisier

12.78 -37 % BGN 8.00

Шупливи Надвор Секси Блуза Домот Beading Кошули Лето Дами Резервоарот на Врвот на Модата Blusas Mujer Блузи Плус Големина XXL Chemisier 2016 годинаОзнака ГолеминаБистаРамоДолжинаS86.0 cm33.9"35.0 cm13.8"58.0 cm22.8"М90.0 cm35.4"35.0 cm13.8"58.0 cm22.8"L94.0 cm37.0"37.0 cm14.6"59.0 cm23.2"XL98.0 cm38.6"37.0 cm14.6"59.0 cm23.2"XXL102.0 cm40.1"39.0 cm15.4"60.0 cm23.6"ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...

Нов моден стил дамска блуза, риза плътен кадифе Turn-dowm яка на риза с дълъг ръкав потник Зима Есен Блуза за жени 20

33.41 -25 % BGN 25.00

Нов Стил на Модата Женска Блуза Кошула Солидна Сомот, Пак, dowm Јака ДолгоSleeve Кошула Блузи Зима, Есен Блуза За Жени #20Карактеристики : 1 .Цврстиот дизајн го прави да изгледа толку убаво,чисто,мода и различни.2.Совршен за на отворено, струка за секојдневно носење.Удобен и додворувања на сите телесни типови.Погодна за двете дами или тинејџерски помлади девојки облечени во есен или зима.3...

2732 пеперуда лук Flare ръкав бяла блуза жените стойка яка офис дама шифоновая блуза femme свободни бъдещи жени блуза

48.90 -20 % BGN 39.00

ЗАБЕЛЕШКА1 Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно ,Бидејќи на различни производство на bathes ,Можеби се отстапува на 13c m2...

2017 Нови Дамски Потник Slim Solid Blouse Блузи С Дълъг Ръкав, Дамски Ежедневни Мода Пълни С Ризи Есен Дамски Дрехи D49 30

24.40 -14 % BGN 21.00

$7.89 $ 6.23 $10.50 $ 6.93 $12.66 $ 9.12 $14.54 $ 9.31 $10.86 $ 9.76 $20.10 $ 12.46 $12.94 $ 9.71 $9.89 $ 9.20 $12.50 $ 9.38 $10.50 $ 8.93 $10.09 $ 6.73 $11.99 $ 9.71Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 60 23.64 70 27.58 56 22.06 М 61 24.03 71 27.97 57 22.46 L 62 24.43 72 28.37 58 22.85 XL 63 24.82 73 28.76 59 23.25Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Риза с дълъг ръкав дамски памучен потник блуза, плюс размера на дамски блузи blusas mujer de moda 2018 ежедневни дамски ризи ризата femme

27.18 -12 % BGN 24.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни земји,не се однесуваат на S / M / L / XL / XXL / 3 XL едноставно,ве молиме да се спореди со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини,или можете да им обезбеди на вашите мерки за нас да даде предлог ако ви треба помош.поради различни мерни методи,големината на податоци може да постои 12 см грешка.2, се Должи на разликите помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на предмети...

SheMujerSky кимоно жилетка свободни цветен принт дълга риза с пояс 2018 Лято pink за жени кимоно mujer

43.41 -31 % BGN 30.00

She Mujer Sky кимоно јакна Лабава Цветни Печати Долга Кошула Со Појас 2018 Лето Розова Жените kimonos mujer Големина : ве Молам да се споредат детали големина со твое,ве молиме овозможи 12cm differents поради прирачник за мерење ,ви благодариме...

Жените Дами Дантела Пристрастие Риза С Дълъг Ръкав Врата Твърди Блуза Ежедневни Твърди Свободни Топове

13.46 -3 % BGN 13.00

Женска Чипка Долг Ракав Тмаица Круг Вратот Блуза Секојдневен Солидна Лабава БлузиОва е елегантен класичен боја за ткаенина со моден дизајн Т Кошула...

Нови постъпления 2017 дамски блузи, плюс Размери цветна жилетка дамски блузи шифоновая блуза Прилеп кимоно жилетка ризата Femme XXXL

BGN 7.97

[xlmodel][custom e цел плаќање, како е можно поскоро .Напомена : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 24 се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.* Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење.Објектот Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL(ве Молиме проверете подолу за детали мерења!)Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 93 65.5 М 100 67.5 L 106 68.5 XL 112 69.5 XXL 118 70.5 XXXL 124 71.5 Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 36.6 27.0 М 39.4 27.4 L 42.1 27.8 XL 44.9 28.1 XXL 47.6 28.5 XXXL 50.4 28.9 [xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][34246][xlmodel][производи][39323][xlmodel][производи][37362][xlmodel][производи][39324]Превозот : Ние ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Пакетот се испраќаат од страна на Кина пост воздухопловната 2530 дена да пристигне најчесто , Ние исто така, обезбеди 57 дена од DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / ,Ако вашата партија и chothes продавница треба нив , само изберете брз начин.Ние брод на светот, освен Нигерија ,Пакистан ние не бродот да APO / FPO.Повратни информации : Ве молиме да го потврдите приемот на пакетот кога ќе ги доби.Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5ѕвезда детални продавачот Рејтингот.Ве молиме, истакна ние се залагаме страна тука за да се реши проблемот во цел : време на Испорака, Квалитет и сè.Политика На Враќање : Ако пакетот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена.Ако сакате да се вратите на пакет, ве молиме полнење на трошоците за превозот и испрати назад во рок од 7 дена по приемот .Ако дознаете проблемот во мојот предмети , ве молиме да се покаже слика и испратете ја на мојата емаил...

2018 Лято Жените Накъдрен Шифоновая Риза Плюс Размера На Пеперуда Ръкав Свободна Женска Блуза, Смесен Стил Есен Марля О-Образно Деколте Нови Върхове

20.56 -37 % BGN 13.00

2018 Лето Жените Возбудува Chiffon Кошула Плус Големина Пеперутка Ракав Лабава Женска Блуза Среден Стил Есен Газа ОВратот Нови Блузи Camisas Mujer Супер добар квалитет, фабрика директна продажба, нов бренд за облека на Сите вистински снимање слики, физички и сликата е иста Ткаенини : Chiffon Удобност : многу добро Мекост : многу добро Дебелина : Умерена

2017 пролет нов по-голям е размерът на корейски жени тънък корпус блуза, топ Женски с дълъг ръкав елегантна мода раирана риза 923B 30

26.51 -13 % BGN 23.00

recommend_tail Купи Сега : $ 9.25 Купи Сега : $ 9.87 Купи Сега : $ 7.83 Купи Сега : $ 6.20 Купи Сега : $ 10.23 Купи Сега : $ 8.39 Купи Сега : $ 10.97 Купи Сега : $ 8.23 Купи Сега : $ 10.48 Купи Сега : $ 8.71 Купи Сега : $ 9.45 Купи Сега : $ 7.66 препорачувамАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо Хип ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 70 27.58 90 35.46 50 19.70 37 14.58 80 31.52 М 71 27.97 94 37.04 51 20.09 38 14.97 84 33.10 L 72 28.37 98 38.61 52 20.49 39 15.37 88 34.67 XL 73 28.76 102 40.19 53 20.88 40 15.76 92 36.25Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Чешки Окото Бродерия Изрязване На Върховете 2018 Пролет Жени Секси See Through Къси Дантелени Блузи Flare Ръкав Цветни Бродирани Ризи

34.37 -33 % BGN 23.00

Добредојдовте на нашата Продавница!!! Имаат прекрасен шопинг exprience тука ! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

Нов пристигане 2018 Boho цветни кимона жилетка жени животни печат шифон случайни свободни летни плажни покрие дълга дреха

38.56 -40 % BGN 23.00

Големина(cm) Рамо Биста Половината Колковите ДОЛЖИНА(FROMT) Должина(НАЗАД) F 156cm / 61.42" 72cm / 28.35" 127cm / 50"Забелешка:1...

TUHAO 2017 Есен Зима новата дамска блуза в жълто кафяв V-образно деколте печат тънък ежедневието на пр плюс Размери на Дамски дрехи 5XL 6XL ST68

46.93 -42 % BGN 27.00

TUHAO 2017 Есен Зима Нови Жените Блуза Жолта Кафена V Деколте, Печати Тенок Секојдневен ОЛ Плус Големини Женски Облека 5 XL 6 XL ST68

Модни дамски летни ризи без ръкави блуза ежедневни риза свободни памучни блузи риза

5.74 -13 % BGN 5.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода се облекуваатСтил : женска долг ракав bodycon фустан Материјал : ПамукПакет се вклучени : 1x фустанГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Должина(cm) S 68 46 76 31 M 80 68 80 32 L 1012 810 84 33 XL 1214 1012 88 34Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Преглед :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.