• Новинка
Weyes & Kelf Пролет С Дълъг Ръкав Вратовръзка На Шията Блузи Жени 2018 Есен Черно-Бяла Клетчатая Риза Момичета Дамска Блуза С Лък

Weyes & Kelf Пролет С Дълъг Ръкав Вратовръзка На Шията Блузи Жени 2018 Есен Черно-Бяла Клетчатая Риза Момичета Дамска Блуза С Лък

резултат:
BGN 39.33
BGN 24.00 -39 %

Брой продукти
Налично


[xlmodel]-[custom]-[39754]
[xlmodel]-[custom]-[39754]
Топло прашува :
1. Поради погодени од снимањето сцени како што се светло, дисплеј, видео и слика боја ќе имаат мала разлика, ве молиме во вид е даден приоритет.
2. Постои упатство за мерење 1-3 см грешка, ве молиме за разбирање.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 35 88 64 54 М 36 92 66 55 L 37 96 68 56 XL 38 100 70 57
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
3660
Вид На Модела:
Каре
Украса:
Лук
търговска марка:
Вейес И Келф
Материал:
Памук
Тип Тъкани:
Сукно
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Чист Стил
Яка:
Стойка
Дължината На Дрехата:
Редовен
Ръкав:
Блузи с дълъг ръкав за жени
Планк дрехи:
Однобортная поло блуза
Модни детайли:
Вратовръзка лук блуза femme
Съдържание на състава:
90% памук
Класификация На Цветя:
Черно-бяла клетчатая блуза дамски
Размер:
S M L Xl tie neck blouses

Избор на купувачи

Нова мода Жените шифоновая 3/4 ръкав свободни топове блуза летни ежедневни ризи

10.11 -11 % BGN 9.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал? Chiffon Боја : КАКО на фотографијата се покаже Стил : Мода Жените Блуза блузиГолемина : S M L XL Големина на табелата (cm) Ознака Големина Должина Назад Рамо Должина(cm) Биста(cm) Ракав(cm) S 63 69 36 90 39 M 64 70 37 94 40 L 65 71 38 98 41 XL 66 72 39 102 42Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Мода Блуза блузиПреглед : Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2018 новата пролетна мода Дамски дрехи с дълъг ръкав, блузи бродерия на цветя всекидневен стил дамски блузи сладко тънък ризи d385 30

21.18 -10 % BGN 19.00

$10.10 $ 8.89 $7.49 $ 6.37 $12.68 $ 7.48 $8.79 $ 8.26 $7.99 $ 7.59 $10.89 $ 9.15 $7.69 $ 7.31 $5.39 $ 4.69 $10.40 $ 9.46 $13.05 $ 9.79 $8.29 $ 7.13 $10.09 $ 9.28Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 64 25.22 82 32.31 45 17.73 38 14.97 М 65 25.61 86 33.88 46 18.12 39 15.37 L 66 26.00 90 35.46 47 18.52 40 15.76 XL 67 26.40 94 37.04 48 18.91 41 16.15 2 XL 68 26.79 98 38.61 49 19.31 42 16.55Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

TUHAO 2017 Есен Зима новата дамска блуза в жълто кафяв V-образно деколте печат тънък ежедневието на пр плюс Размери на Дамски дрехи 5XL 6XL ST68

46.93 -42 % BGN 27.00

TUHAO 2017 Есен Зима Нови Жените Блуза Жолта Кафена V Деколте, Печати Тенок Секојдневен ОЛ Плус Големини Женски Облека 5 XL 6 XL ST68

2017 Нови Дамски Потник Slim Solid Blouse Блузи С Дълъг Ръкав, Дамски Ежедневни Мода Пълни С Ризи Есен Дамски Дрехи D49 30

24.40 -14 % BGN 21.00

$7.89 $ 6.23 $10.50 $ 6.93 $12.66 $ 9.12 $14.54 $ 9.31 $10.86 $ 9.76 $20.10 $ 12.46 $12.94 $ 9.71 $9.89 $ 9.20 $12.50 $ 9.38 $10.50 $ 8.93 $10.09 $ 6.73 $11.99 $ 9.71Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 60 23.64 70 27.58 56 22.06 М 61 24.03 71 27.97 57 22.46 L 62 24.43 72 28.37 58 22.85 XL 63 24.82 73 28.76 59 23.25Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

5XL големи размери на дамски дрехи лято Половината от дантела на ръкавите на блузата на жената 2017 V-образно деколте, Секси club Office върховете на макси дамски дрехи

15.50 -16 % BGN 13.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

2017 корейската нова мода Жените с тънка шифоновая блуза, голям размер с дълъг ръкав v образно деколте и тънък solid sexy women дантела Риза top 900H 30

14.72 -12 % BGN 13.00

$8.0 $ 7.10 $13.0 $ 12.23 $8.0 $ 7.17 $14.0 $ 10.34 $12.0 $ 9.69 $12.0 $ 9.35 $20.0 $ 9.19 $8.0 $ 6.97 $13.0 $ 11.06 $15.0 $ 9.95 $12.0 $ 10.98 $12.0 $ 9.38 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 57 22.46 82 32.31 62 24.43 29 11.43 L 58 22.85 86 33.88 63 24.82 30 11.82 XL 59 23.25 90 35.46 64 25.22 31 12.21 2 XL 60 23.64 94 37.04 65 25.61 32 12.61Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

KYQIAO традиционната китайска облекло 2018 плюс размер дамски дрехи, Дамски есен мандарина яка черна бродерия blusa блуза

35.18 -26 % BGN 26.00

KYQIAO Традиционален Кинески облека 2018 Плус големина жените облека женски есен мандарина јака црни везови блуза blusaВнимание : 1...

2017 лято жените шифоновая блуза и риза M-4XL плюс размера на О-образно деколте с къс ръкав твърди Дамски ризи, дамски блузи

38.40 -48 % BGN 20.00

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченголеминабистаРамо ширинаДолжина на блузаМ86cm33cm70cmL90cm34cm71cmXL94cm35cm72cmXXL98cm36cm73cm3 XL102cm37cm73cm4 XL106cm38cm73cmЗабелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 13cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .Превозот политика на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

Риза с дълъг ръкав дамски памучен потник блуза, плюс размера на дамски блузи blusas mujer de moda 2018 ежедневни дамски ризи ризата femme

27.18 -12 % BGN 24.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни земји,не се однесуваат на S / M / L / XL / XXL / 3 XL едноставно,ве молиме да се спореди со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини,или можете да им обезбеди на вашите мерки за нас да даде предлог ако ви треба помош.поради различни мерни методи,големината на податоци може да постои 12 см грешка.2, се Должи на разликите помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на предмети...

2017 Зима и есен нова Реколта мода жените щампи на цветя блузи тънък секси жена блуза на жената топ риза 820E 30

16.62 -10 % BGN 15.00

$12.0 $ 10.2 $14.0 $ 11.95 $12.0 $ 9.58 $10.0 $ 8.57 $10.0 $ 6.91 $11.0 $ 9.68 $12.0 $ 9.59 $9.0 $ 8.24 $12.0 $ 11.17 $12.0 $ 10.11 $13.0 $ 11.97 $11.0 $ 9.3Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 57 22.46 75 29.55 54 21.28 30 11.82 L 58 22.85 79 31.13 55 21.67 31 12.21 XL 59 23.25 83 32.70 56 22.06 32 12.61 2 XL 60 23.64 87 34.28 57 22.46 33 13.00 3 XL 61 24.03 91 35.85 58 22.85 34 13.40Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Жените Блуза 2018 Печатни Цветя Ризи V Яка С Дълъг Ръкав Блузи Секси Жена Beach Streetwear Chic Blusas Camis Блузи, Ризи

28.78 -13 % BGN 25.00

modname=ckeditorДимензии : должина 50, биста 94 ракав 60ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и Ние ќе ви дадеме некои сугестии, но тоа е за вас референцаМерни МетодиПревозот1...

2732 пеперуда лук Flare ръкав бяла блуза жените стойка яка офис дама шифоновая блуза femme свободни бъдещи жени блуза

48.90 -20 % BGN 39.00

ЗАБЕЛЕШКА1 Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно ,Бидејќи на различни производство на bathes ,Можеби се отстапува на 13c m2...

Выдалбливают Секси блуза, елегантен във ризи летни дамски блузи мода Blusas Mujer блузи размер XXL Chemisier

12.78 -37 % BGN 8.00

Шупливи Надвор Секси Блуза Домот Beading Кошули Лето Дами Резервоарот на Врвот на Модата Blusas Mujer Блузи Плус Големина XXL Chemisier 2016 годинаОзнака ГолеминаБистаРамоДолжинаS86.0 cm33.9"35.0 cm13.8"58.0 cm22.8"М90.0 cm35.4"35.0 cm13.8"58.0 cm22.8"L94.0 cm37.0"37.0 cm14.6"59.0 cm23.2"XL98.0 cm38.6"37.0 cm14.6"59.0 cm23.2"XXL102.0 cm40.1"39.0 cm15.4"60.0 cm23.6"ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...

Копринени цветя цвят на темперамент с дълъг ръкав дамски риза голям размер пролет коприна на ревера на ризата 2Phantom viola

BGN 156.80

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаСвила и здравје : Уште од античките времиња, постојат "свила свила Кралицата" на добар углед...

Жените дама виждат през прозрачната мрежа блузи с дълъг ръкав ежедневни риза партия блуза, риза за жени

7.30 -4 % BGN 7.00

DescripМоден Жени Секси Долг Ракав Кошула Секојдневен Блуза Лабава Мрежа Чиста Блузи Т Кошула100% Сосема нов и висок квалитет!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Нова пролет жените V-образно деколте ризи пеперуда свободни западните отворени блузи бял розов пластове дълъг ръкав женски BF щанд яката на ризата

BGN 28.00

Нова Пролет Жените V деколте, Кошули Пеперутка Лабава Западен Отвори бела Блуза розова Плескавици, долг Ракав Женски BF стојат Јака Кошули вистински фотоБоја : Бела, Бледо Pinkish Сива Големина : Една Големина 1Големина (Единица : cm)Големина на : Рамо : 48 Биста : 116 Ракав : 54 Должина : 67 / 74* Поради различни мерни методи : , Големина : податоците може да биде : 1~2 грешка : *За фотографијаНие ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.