• Новинка
Нов бутик ранна пролет жени Oversize клетчатая риза мода високо качество на най-дългата блуза класически High Street върхове за дамите

Нов бутик ранна пролет жени Oversize клетчатая риза мода високо качество на най-дългата блуза класически High Street върхове за дамите

резултат:
BGN 27.18

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
търговска марка:
Айруйцин
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Материал:
Памук
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Сукно
Украса:
Джобове
Вид На Модела:
Каре
Яка:
Квадратен Яка
Стил Ръкави:
Редовен
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
С020
Пол:
Жени
Основният състав на тъканите:
Памук
Стил:
Свеж и сладък
Модел:
Gewen
Ръкав:
Лонгсливы
ТЕХНОЛОГИЯ:
Пилинг
Вид Версия:
тялото ремонт
Yichang:
В дългия сечение (65 см < Len = 80 см)
Размер:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL

Избор на купувачи

Жените Блуза 2018 Печатни Цветя Ризи V Яка С Дълъг Ръкав Блузи Секси Жена Beach Streetwear Chic Blusas Camis Блузи, Ризи

28.78 -13 % BGN 25.00

modname=ckeditorДимензии : должина 50, биста 94 ракав 60ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и Ние ќе ви дадеме некои сугестии, но тоа е за вас референцаМерни МетодиПревозот1...

Нова Мода Лято Секси Долна Риза За Офиса Laies Жени Работно Облекло Ризи, Дамски Потници, Облекло Един Размер Подходящ За Всички

19.20 -22 % BGN 15.00

Нова Мода Дното Кошула За Бизнис Жени Канцеларија Дами Работа Носат Кинески Големина : Една Големина Одговара За Сите Бои : Црна, Бела Тежина : Околу 0.15 KG Материјал : Памук + Micro FibeСледниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна...

2017 лято жените шифоновая блуза и риза M-4XL плюс размера на О-образно деколте с къс ръкав твърди Дамски ризи, дамски блузи

38.40 -48 % BGN 20.00

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченголеминабистаРамо ширинаДолжина на блузаМ86cm33cm70cmL90cm34cm71cmXL94cm35cm72cmXXL98cm36cm73cm3 XL102cm37cm73cm4 XL106cm38cm73cmЗабелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 13cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .Превозот политика на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

Нов пристигане 2018 Boho цветни кимона жилетка жени животни печат шифон случайни свободни летни плажни покрие дълга дреха

38.56 -40 % BGN 23.00

Големина(cm) Рамо Биста Половината Колковите ДОЛЖИНА(FROMT) Должина(НАЗАД) F 156cm / 61.42" 72cm / 28.35" 127cm / 50"Забелешка:1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

мода нова елегантна блуза плюс размер с дълъг ръкав дамски ризи облекло casual свободни Blusas върховете 551J 20

18.06 -0 % BGN 18.00

Цена : $7.43 Цена : $11.35 Цена : $6.83 Цена : $7.92 Цена : $10.4 Цена : $9.4 Цена : $5.5 Цена : $8.6 Цена : $7.7 Цена : $10.7 Цена : $6.8 Цена : $10.95Карактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобра изведба.Овој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!ГолеминаLXL2 XL3 XL4 XL5 XLcmcmcmcmcmcmДолжина747678808282Биста9496100104106108Рамо394041424344Sleeve505152535455Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме овозможи 24 см грешка на мерењето.Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена по имаме примено вашето плаќање.Датумот на породување : Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздух Mail.тоа треба трае околу 2030days...

Чешки Окото Бродерия Изрязване На Върховете 2018 Пролет Жени Секси See Through Къси Дантелени Блузи Flare Ръкав Цветни Бродирани Ризи

34.37 -33 % BGN 23.00

Добредојдовте на нашата Продавница!!! Имаат прекрасен шопинг exprience тука ! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

SheMujerSky кимоно жилетка свободни цветен принт дълга риза с пояс 2018 Лято pink за жени кимоно mujer

43.41 -31 % BGN 30.00

She Mujer Sky кимоно јакна Лабава Цветни Печати Долга Кошула Со Појас 2018 Лето Розова Жените kimonos mujer Големина : ве Молам да се споредат детали големина со твое,ве молиме овозможи 12cm differents поради прирачник за мерење ,ви благодариме...

2017 Жени Шифоновая Блуза Печат На Цветни Ризи Лято Ежедневна Мода Върховете На Женската Половина От Flare Ръкав Момичета Blusas

9.54 -27 % BGN 7.00

2017 Жените Chiffon Блуза Печати Флорални Кошула Лето Мода Обичните Блузи Женски Пол Одблесокот Ракав Девојки BlusasВе молиме видете ја големината на табелата како што е подолу : Големина Биста Должина Рамо половината S / UK8 / EU36 88cm / 34.6" 60cm / 23.6" 36cm / 21.2" 88cm / 34.6" М / UK10 / EU38 92cm / 36.2" 61cm / 24.0" 37cm / 21.6" 92cm / 36.2" L / UK12 / EU40 96cm / 37.7" 62cm / 24.4" 38cm / 22.0" 96cm / 37.7" XL / UK14 / EU42 100cm / 39.3" 63cm / 24.8" 39cm / 22.4" 100cm / 39.3" 2 XL / UK14 / EU42 104cm / 40.9" 64cm / 25.1" 40cm / 22.4" 104cm / 40.9" 3 XL / UK14 / EU42 108cm / 42.5" 65cm / беа 25,5" 41cm / 22.4" 108cm / 42.5" Напомена : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Celmia 2018 Секси Off Shoulder Пролет Лято Без Презрамки, Дамски Блуза Лък Върховете На Слаш На Врата Риза Ежедневните Свободни Blusas Плюс Размер

22.37 -37 % BGN 14.00

Материјал : ПолиестерПовод : НеврзанСезона : Пролет,ЕсенОпис На Производот : Женска Исклучување Рамо 3 / 4 Ракав Кавга Ракави Назад Bowknot Вратоврска Секојдневен БлузиПакет Се Вклучени : 1 ВрвотТежина : 180g

Нови продукти, изброени пролетта на 2015, оригинален дизайн свободни Големи Дворове памучни и ленени тъкани е много добра женска риза клетчатая

BGN 52.43

детали за производот Биста големина : 117 см должина, големина : 66 см рамо широчината : 56 cm долги ракави големина : 63 смголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Жените дама виждат през прозрачната мрежа блузи с дълъг ръкав ежедневни риза партия блуза, риза за жени

7.30 -4 % BGN 7.00

DescripМоден Жени Секси Долг Ракав Кошула Секојдневен Блуза Лабава Мрежа Чиста Блузи Т Кошула100% Сосема нов и висок квалитет!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

5XL големи размери на дамски дрехи лято Половината от дантела на ръкавите на блузата на жената 2017 V-образно деколте, Секси club Office върховете на макси дамски дрехи

15.50 -16 % BGN 13.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

Выдалбливают Секси блуза, елегантен във ризи летни дамски блузи мода Blusas Mujer блузи размер XXL Chemisier

12.78 -37 % BGN 8.00

Шупливи Надвор Секси Блуза Домот Beading Кошули Лето Дами Резервоарот на Врвот на Модата Blusas Mujer Блузи Плус Големина XXL Chemisier 2016 годинаОзнака ГолеминаБистаРамоДолжинаS86.0 cm33.9"35.0 cm13.8"58.0 cm22.8"М90.0 cm35.4"35.0 cm13.8"58.0 cm22.8"L94.0 cm37.0"37.0 cm14.6"59.0 cm23.2"XL98.0 cm38.6"37.0 cm14.6"59.0 cm23.2"XXL102.0 cm40.1"39.0 cm15.4"60.0 cm23.6"ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...

Нова пролет жените V-образно деколте ризи пеперуда свободни западните отворени блузи бял розов пластове дълъг ръкав женски BF щанд яката на ризата

BGN 28.00

Нова Пролет Жените V деколте, Кошули Пеперутка Лабава Западен Отвори бела Блуза розова Плескавици, долг Ракав Женски BF стојат Јака Кошули вистински фотоБоја : Бела, Бледо Pinkish Сива Големина : Една Големина 1Големина (Единица : cm)Големина на : Рамо : 48 Биста : 116 Ракав : 54 Должина : 67 / 74* Поради различни мерни методи : , Големина : податоците може да биде : 1~2 грешка : *За фотографијаНие ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.