• Новинка
TAJIYANE бял червен жените сладки блузи 2018 Пролет с дълъг ръкав блуза, риза жени Onesize Blusas Feminina ново пристигане на LD245

TAJIYANE бял червен жените сладки блузи 2018 Пролет с дълъг ръкав блуза, риза жени Onesize Blusas Feminina ново пристигане на LD245

резултат:
BGN 42.00
BGN 21.00 -50 %

Брой продукти
Налично


ЗА ГОЛЕМИНАТА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја нашата големина информации внимателно, но не само S или М итн. Тоа е дозволено for1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт. Можеме да ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
БОЈА РАЗЛИКА :
Различни компјутери екранот бои различно. Малку боја разлика треба да биде прифатлив.
Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци. Ви благодариме!Ова е Азија големина,не едноставно да го изберат тоа со S/M/Л. Единица : cm Големина Ракав Биста Должина Една големина 56 94 61 ве Молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење ве Молиме оставете малку боја разликата се должи на различна средина
МОДЕЛ ШОУ
Pls кликнете тука за повеќе на нови објекти 3204035 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL,Aramex). Ние ќе се најде на најниска цена за вас! Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. ДА ДРАГИ КУПУВАЧОТ Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Примачот информации Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно. Време на испорака Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Нејзините поевтини, но побавни. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. За било итно цел или се комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Должност & данок ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Враќање & exchange Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Повратни информации 1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ако имате било каков проблем во врска со iterms pls слободно контактирајте со нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Тип Тъкани:
Рипсено кадифе
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Пълен
търговска марка:
таджияне
Украса:
Лук
Материал:
Polyester
Яка:
Отложной яка
Номер На Модела:
ЛД245
Стил Ръкави:
Ръкав Фенер
Стил:
Сладки
Дължината На Дрехата:
Редовен
Цвят:
Кайсии, карамел, бял, розов
Размер:
Onesize
Сезон:
Пролет, Есен
Стил:
Casual, Сладък
Време:
2018
Материал:
Polyester
Украса:
Смычок Бутон
специален:
Нов, сладък, елегантен
Модел:
соильд

Избор на купувачи

2018 новата пролетна мода с къс ръкав блуза шифон ежедневни дантела лоскутные ризи, дамски блузи принт дантела дамски дрехи D605 30

18.38 -13 % BGN 16.00

$12.68 $ 7.48 $7.49 $ 7.04 $10.10 $ 9.19 $9.89 $ 8.53 $7.69 $ 7.31 $10.89 $ 9.58 $5.39 $ 4.80 $8.79 $ 7.74 $10.40 $ 9.57 $7.99 $ 7.59 $8.49 $ 6.63 $9.89 $ 9.20Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 52 20.49 90 35.46 25 9.85 М 53 20.88 94 37.04 26 10.24 L 54 21.28 98 38.61 27 10.64 XL 55 21.67 102 40.19 28 11.03 2 XL 56 22.06 106 41.76 29 11.43Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Tee Върховете на женската риза с дълъг ръкав выдалбливают твърди дантела с флорални раменете в памучна блуза, тънка топ облекло

11.06 -10 % BGN 10.00

Здраво Добредојдовте на Нашиот StroreКвалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук МешавинаБоја : Покаже како ФотоСтил : Секси Чипка Флорални Женска Блуза БлузиГолемина : S, M, L, XLГолемина На Табелата : Ве молиме имајте во предвид постојат Три Азиски Големини (S,M,L) е достапно за вашиот избор.Споредете детални големини со твое, и ве молам дозволете 13cm разликата се должи на рачно мерење на мај.Навестување за изборот на соодветна големина на : 1...

Жената твърди шифоновые блузи и бели ежедневни дамски офис ризи с дълъг ръкав официална шифоновая Дамски връхни дрехи 2018 пролет лято

34.88 -46 % BGN 19.00

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.Answer : ___________________________ Note : 1...

Жените реколта Пролет 3/4 ръкав свободни ризи щанд яка Бяла кратко мода цветна бродерия плюс размера на върховете нередовни блузи

46.00 -46 % BGN 25.00

За Сите Купувачот Пријател : Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики.големина(cm)рамобистапред должинаназад должинаsleeveS3590566645М3694576745L3798586845XL381025969462 XL391046070473 XL40106617148Единица : cm...

Плюс Размера На Свободна Риза Прилеп Лято Шифон Топ Ежедневни Дамски Блуза, Цветен Принт Ръкав Прилеп Blusas Мода Boho Femme Облекло

19.26 -27 % BGN 14.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики...

2017 пролет нова риза горещи продажба шифон мода жените блуза с дълги ръкави корея елегантна риза топ 611B 30

19.98 -15 % BGN 17.00

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината Хип ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 60 23.64 88 34.67 57 22.46 34 13.40 60 23.64 80 31.52 М 61 24.03 92 36.25 58 22.85 35 13.79 64 25.22 84 33.10 L 62 24.43 96 37.82 59 23.25 36 14.18 68 26.79 88 34.67 XL 63 24.82 100 39.40 60 23.64 37 14.58 72 28.37 92 36.25 2 XL 64 25.22 104 40.98 61 24.03 38 14.97 76 29.94 96 37.82 3 XL 65 25.61 108 42.55 62 24.43 39 15.37 80 31.52 100 39.40Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Жените Са Цветя Писма Бродерия Шарени Кръпки 3/4 Ръкав Случайни Свободни Блузи Момичета Големите Летни Блузи Студентите Бели Ризи

43.94 -45 % BGN 24.00

За Сите Купувачот Пријател : Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики.големина(cm)рамобистаsleeveдолжинаS52100295670М53102305670L54104315670XL551063256702 XL56108335670Единица : cm...

YSMILE Y всекидневния печат шифоновая риза жените стойка елен бяла блуза женски тънък топ с дълъг ръкав пролет есен Дамски дрехи YK8357

47.06 -9 % BGN 43.00

Ако имате било какви прашања, контактирајте со нас.Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете ја следнава големина на табелата : Поради прирачник measuremt ±2cm е дозволено, ви благодарам за се разбере, (1inch =2.54 см)дел модел шоу за референца, ве молиме проверете дали.За Боја и ГолеминаВе молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.Ве молиме дозволено 15cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодаримеЗа Повратни Информации : вашето задоволство е многу важна за нас...

Шифоновые Ризи На Бял Лук Блуза С Вратовръзка В Нов Модерен Стил Блузи С Къс Ръкав Жени Лято Офис Дами Официално Работно Облекло

27.04 -8 % BGN 25.00

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

2018 Лятото на окото на черна блуза, риза прозрачен изрязване на върховете Женски Blusas Пролет с дълъг ръкав секси дамски блузи WS6799C

19.18 -32 % BGN 13.00

Големина биста(cm) Рамо(cm)ракав(cm)Должина(cm)s 91 39 59 40M 95 40 60 41L 99 41 61 42XL 103 42 62 43 2 XLКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Нова шифоновая блуза пристрастие женска риза Дама твърди модерен ризи Лятото на 2018 жени пеперуда ръкав ежедневни O образно деколте Blusas върховете

4.78 -16 % BGN 4.00

Материјал : ChiffonБоја : Жолта, Сина, Роза, ЗеленТежина : околу 120gОбјектот се вклучени : 1 x блузаГолемина На Половината Биста Рамо Должина(Пред) ДолжинаНазад) S / UK8 / EU36 80см / 31.50" 88cm / 34.65" 32 cm / 12.60" 60 cm / 23.62" 64cm / 25.20" М / UK10 / EU38 84cm / 33.07" 92 cm / 36.22" 33 cm / 12.99" 61 см / 24.02" 65 cm / 25.59" L / UK12 / EU40 88 cm / 34.65" 96 см / 37.80" 34 cm / 13.39" 62 cm / 24.41" 66 см / 25.98" XL / UK14 / EU42 92cm / 36.22" 100 cm / 39.37" 35cm / 13.78" 63 cm / 24.80" 67 cm / 26.38"Pacakge се вклучени : 1 × 1 buc солидна блуза Белешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

BeautyStay Жени Случайни Свободните Пуловери С Дълъг Ръкав Блузи, Къси Crop Hoody Жилетка Армейски Зелен Дупки Выдалбливают Секси Върхове

20.78 -42 % BGN 12.00

H ож да го изберат правото големина1 : Pls следете ги нашите големина на табелата и се користи за мерење лента да се избере вистинскиот.2 : Pls изберете една големина ПОГОЛЕМА ако се мери големина е ист како и на табелата големина.3 : Pls имајте предвид Големината на Разликите толеранција е 1 3 cm.За облека во боја различна од фотографии1 : Pls имајте на ум не може да биде во боја разлики се случи поради различни екраните.2 : Pls забелешка мала Разликите во Бојата е прифатливо.СТАВИ ВО КОЛИЧКА, БЕЗ РИЗИК !!!Почитувани купувачи : Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, да се негуваат здрави Али заедница, се надевам дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно...

2018 Пролет Дамска Блуза, Дълга Риза Дамски Потник И Блуза С Дълъг Ръкав, Блуза, Плюс Размера На Кухи Бродерия На Ризата Дамски

35.41 -15 % BGN 30.00

Plz следат табелата да изберете големина Големина Биста Рамо Должина на Ракав CM CM CM CM L 94 36 ~ 68 XL 98 37 ~ 69 2 XL 102 38 ~ 70 3 XL 106 39 ~ 71 4 XL 110 40 ~ 72 5 XL 114 41 ~ 73 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!Ве молиме овозможи 1 3cm разлики поради прирачник за мерење!!

2018 Celmia Жените O Образно Деколте С Дълъг Ръкав Сплит Подгъва Нередовни Твърди Свободни Дълги Блузи Мода Партия Риза С Висока Ниска Пуловер Плюс Размер

22.38 -29 % BGN 16.00

Материјал : 100% ПолиестерТип : TShirtБоја : Армија Зелена,Сива,Вино Црвено,ЦрноПакет содржи : 1 TShirtТема : Жените Есен Секси Висок Шлиц Долг Ракав Кошула Мода Нерегуларни Бонбони Боја на ВрвотВниманието : 1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 13 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само.

пролет и есен тънка риза с дълъг ръкав на райета работни дрехи памучен риза дамски базова риза

25.28 -21 % BGN 20.00

Големина(cm) Рамо Биста половината Ракав Должина Тежина S 37cm 90cm 88cm 58cm 67cm 42.550.5 kg M 38cm 94cm 92cm 59cm 68cm 5055.5 kg L 39cm 98cm 96cm 60cm 69cm 55.562.5 kg XL 40cm 102cm 100cm 61cm 70cm 62.570kg детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Нова Мода Дамски Дрехи Лято Модерен Свободен Печатни Топ Три Четвърти Ръкав Кръгъл Отвор Блуза Дамски Ежедневни Блузи Риза

15.92 -18 % BGN 13.00

Моден Жените Дами Лето Долг Ракав Кошула Лабава Секојдневен Блуза Блузи, TShirtОва е елегантен класичен боја за ткаенина со моден дизајн блуза...

2018-нова пролет с къс ръкав блузи твърди секси стил лейди накъдрен дамски дрехи червени дамски блузи сладък женски ризи D564 30

19.65 -13 % BGN 17.00

$6.49 $ 6.17 $10.50 $ 9.45 $10.09 $ 7.47 $11.15 $ 9.92 $8.99 $ 7.46 $12.22 $ 10.39 $9.89 $ 8.90 $10.15 $ 7.61 $9.19 $ 7.44 $7.89 $ 7.02 $7.99 $ 7.35 $9.99 $ 9.29Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 55 21.67 86 33.88 22 8.67 М 56 22.06 90 35.46 23 9.06 L 57 22.46 94 37.04 24 9.46 XL 58 22.85 98 38.61 25 9.85 2 XL 59 23.25 102 40.19 26 10.24 3 XL 60 23.64 106 41.76 27 10.64Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Цветя Шифоновые Блузи Жените Есента На 2017 С Дълъг Ръкав Елегантни Дамски Офис Ризи Корейската Мода Ежедневни Тънки Дамски Блузи Плюс Размер

BGN 56.00

Напомена : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 24 се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.* Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење.Објектот Големина : S,M,L,XL,XXL(ве Молиме проверете подолу за детали мерења!)S должина 59 см , градите 90 см , ракави 57 см ,рамо 34 cmM должина од 60 cm , градите 94 см , ракави 58 cm , рамо 35 cmL должина 61 см , градите 98 см , ракави 59 см , рамо 36 смXL должина 62 cm , градите 102 см , ракави 60 см , рамо 37 смXXL должина 63 cm , градите 106 см , ракави 61 см , рамо 38 cm

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.