• Новинка
ORIGOODS Solid Red White Shirt Blouse Women Linen Губим Casual оригинален дизайн лятна риза на реколтата дамски потници и блузи C167

ORIGOODS Solid Red White Shirt Blouse Women Linen Губим Casual оригинален дизайн лятна риза на реколтата дамски потници и блузи C167

резултат:
BGN 37.97
BGN 28.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Лабава секојдневен лен половина ракави летна блуза
Ткаенини : лен
Боја : бела, црвена
Големина : една големина Големина Должина Рамо Биста Ракав должина со рамо Една големина 59 - 112 44
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Украса:
Бутон
Материал:
Лен, Памук
Дължина ръкав(см):
Половината от
Тип Тъкани:
Сукно
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
ORIGOODS
Дължината На Дрехата:
Редовен
Доставка:
Безплатна доставка от Китай

Избор на купувачи

Blusas 2017 Brand Women Sexy Black Чисто Mesh Блестящ дамски блузи, модни прозрачни блузи с дълъг ръкав, Тънък Women Blouses

10.70 -16 % BGN 9.00

Blusas 2017 Бренд Жени Секси Црна Чиста Мрежа Сјајна женски Блузи Мода Транспарентен Долг Ракав Блузи Тенок Жените БлузиБесплатни ГолеминаРамо : 3537cm должина : 5254cm биста : 7896cm ракав : 5759cmЗАБЕЛЕШКА : ОВА Е СЕ НАПРАВИ СО РАКА , ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 13 CM ГРЕШКА!Ви БЛАГОДАРИМЕ

Бохемски Стил Жени Лято Ежедневни Шифоновая Блуза Бродерия Flare Ръкав Накъдрен Плиссированная Риза Извънгабаритни Свободни Плюс Размера На Върховете

40.16 -8 % BGN 37.00

Бохемски Стил Жените Лето Секојдневен Chiffon Блуза Везови Одблесокот Ракав Возбудува Pleated Кошула Преголеми Лабава Плус Големина БлузиМ : Биста : 80СМ116 CM Ракав : 52 CM Должина : 64 CML : Биста : 84 CM120 CM Ракав : 53 CM Должина : 65 CM(Ве молиме овозможи 23cm грешка,благодарение)

Шифоновые Ризи На Бял Лук Блуза С Вратовръзка В Нов Модерен Стил Блузи С Къс Ръкав Жени Лято Офис Дами Официално Работно Облекло

27.04 -8 % BGN 25.00

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

2018 нов лесен женски годишният тънък кратък шифоновый блуза, жилетка женски Случайни годишният къс ръкав плюс размер 3XL на горно облекло CQ1085

18.58 -19 % BGN 15.00

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас сум пријателски и искрени продавачот...

Безплатна щраус лятото жените са най-Секси студена рамото блуза ежедневни цветен принт с рамо топ риза блуза blusas feminina C2935

19.14 -32 % BGN 13.00

Карактеристики : 1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење2.Стилски и модни Флорални се направи повеќе привлечна3.Совршено Одговара со вашиот омилен Летен шорцеви,leggings, црни панталони, тексас фармерки, итн4.Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Информација за производот : Сезона : Летни,ПролетПол : ЖенитеПовод : НеврзанМатеријал : Памук RayonДекорација : НикојОблека Должина : РедовнаШаблон Тип : ФлоралниСтил : Мода,ПричинскаЈака : Брод ЈакаТежина : 105~145g(SXXL)Она што ќе добиете за : 1*Жените КошулаГолемина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : S Биста : 8 6114cm / 33.944.9" Должина(со Исклучок на рака) : 40cm / 15.7" Големина : M Биста : 92120cm / 36.247.2" Должина(со Исклучок на рака) : 41cm / 16.1" Големина : L Биста : 98126cm / 38.649.6" Должина(со Исклучок на рака) : 42cm / 16.5" Големина : XL Биста : 1 04132cm / 40.952.0" Должина(со Исклучок на рака) : 43cm / 16.9" Големина : XXL Биста : 1 10138cm / 43.354.3" Должина(со Исклучок на рака) : 44cm / 17.3" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

Нова шифоновая блуза пристрастие женска риза Дама твърди модерен ризи Лятото на 2018 жени пеперуда ръкав ежедневни O образно деколте Blusas върховете

4.78 -16 % BGN 4.00

Материјал : ChiffonБоја : Жолта, Сина, Роза, ЗеленТежина : околу 120gОбјектот се вклучени : 1 x блузаГолемина На Половината Биста Рамо Должина(Пред) ДолжинаНазад) S / UK8 / EU36 80см / 31.50" 88cm / 34.65" 32 cm / 12.60" 60 cm / 23.62" 64cm / 25.20" М / UK10 / EU38 84cm / 33.07" 92 cm / 36.22" 33 cm / 12.99" 61 см / 24.02" 65 cm / 25.59" L / UK12 / EU40 88 cm / 34.65" 96 см / 37.80" 34 cm / 13.39" 62 cm / 24.41" 66 см / 25.98" XL / UK14 / EU42 92cm / 36.22" 100 cm / 39.37" 35cm / 13.78" 63 cm / 24.80" 67 cm / 26.38"Pacakge се вклучени : 1 × 1 buc солидна блуза Белешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

топ femme дамски блузи бял шифон дамски дрехи Половината от ръкавите на блузата feminino blusas camisetas y върховете vetement femme голям размер

15.95 -31 % BGN 11.00

КУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАMeansurement ЕВРА Големина НАС Големина BR Големина Азија Големина Рамо Биста должина на РакавДолжина на Хип Половината 4042 810 M M 34 см, 78 см ~ 93 см 59 см 27 см 13.6" 31.2" ~ 37.2" 23.6" 10.8" 4446 1214 G L 35 cm 82 см ~ 97 см 60 см, 28 см 14" 32.8" ~ 38.8" 24" 11.2" 4850 1618 GG XL 36 см 86 см ~ 101 цм 61 cm 29 см 14.4" 34.4" ~ 40.4" 24.4" 11.6" 5254 2022 GGG 2 XL 37 см 90 см ~ 105 cm 62 см 30 см 14.8" 36" ~ 42" 24.8" 12" 5658 2426 GGGG 3 XL 38 cm 94 см ~ 109 cm 63 см 31 cm 15.2" 37.6" ~ 43.6" 25.2" 12.4" Известување 1inch=2.54 см Грешка во Рок од 13cm Е НормалноКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГА

S-2XL Дамски дънкови риза пролет 2018 есен мода All-macth твърди дънкови блузи с дълъг ръкав памук момиче студент връхни дрехи на Жените

64.00 -55 % BGN 29.00

Препорачана Големина : Големина Рамо Биста Половината Должина S 36cm 84cm 78cm 64cm М 37cm 88cm 82cm 65cm L 38cm 92cm 86cm 66cm XL 39cm 96cm 90cm 67cm 2 XL 40cm 100cm 94cm 68cm

Нова Мода Дамски Дрехи Лято Модерен Свободен Печатни Топ Три Четвърти Ръкав Кръгъл Отвор Блуза Дамски Ежедневни Блузи Риза

15.92 -18 % BGN 13.00

Моден Жените Дами Лето Долг Ракав Кошула Лабава Секојдневен Блуза Блузи, TShirtОва е елегантен класичен боја за ткаенина со моден дизајн блуза...

Дамски 2018 нови пролетни цветя ризи елегантни дамски модни печатни ризи дънни цветни ризи

BGN 41.57

1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см 1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lbфунти; kgкилограм)Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 CM грешка)Големина(cm) Биста Рамо Должина на Ракав ТежинаL 96 36 62 44 5055kgXL 100 37 63 45 5760kg2 XL 104 38 64 46 6065kg3 XL 108 39 65 47 7075kg4 XL 112 40 66 48 7580kg

2018-нова пролет с къс ръкав блузи твърди секси стил лейди накъдрен дамски дрехи червени дамски блузи сладък женски ризи D564 30

19.65 -13 % BGN 17.00

$10.50 $ 6.83 $7.89 $ 6.55 $14.54 $ 9.89 $10.20 $ 6.73 $10.97 $ 9.87 $12.66 $ 11.77 $13.77 $ 11.43 $10.50 $ 9.24 $9.89 $ 9.40 $12.94 $ 10.22 $12.66 $ 9.50 $11.29 $ 9.60Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 55 21.67 86 33.88 22 8.67 М 56 22.06 90 35.46 23 9.06 L 57 22.46 94 37.04 24 9.46 XL 58 22.85 98 38.61 25 9.85 2 XL 59 23.25 102 40.19 26 10.24 3 XL 60 23.64 106 41.76 27 10.64Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2018 пролет лято нови дамски блузи, дамски сребристи райета шифоновые ръкави прилеп V-образно деколте Волан топ женски лъскава риза

34.50 -10 % BGN 31.00

детали за производотголемина на табелата(единица : cm) големина биста ракав должина половината должина F 94 67 89 46(пред)65(назад)забелешка : големината е плочка мерења,можеби имаат 13cm грешка1cm=0.393 инченбоја : слика бојапакет : 1pcs / opp вреќаanswer : ___________________________ note : 1.само продажба кошула,кој не се продаде.2.Можете да го видите слики се вистинска слика на производот, бидејќи секој монитор резолуција различни, боја може да биде некоја разлика.големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

2018 Celmia Жените O Образно Деколте С Дълъг Ръкав Сплит Подгъва Нередовни Твърди Свободни Дълги Блузи Мода Партия Риза С Висока Ниска Пуловер Плюс Размер

22.38 -29 % BGN 16.00

Материјал : 100% ПолиестерТип : TShirtБоја : Армија Зелена,Сива,Вино Црвено,ЦрноПакет содржи : 1 TShirtТема : Жените Есен Секси Висок Шлиц Долг Ракав Кошула Мода Нерегуларни Бонбони Боја на ВрвотВниманието : 1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 13 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само.

Шифоновая блуза мода 2018 лятото плюс размера на дамски блузи О-образно деколте с къс ръкав принт дамска риза жени blusas D572 30

16.80 -29 % BGN 12.00

Азија Големина Должина Биста Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 59 23.25 90 35.46 88 34.67 L 60 23.64 94 37.04 92 36.25 XL 61 24.03 98 38.61 96 37.82 2 XL 62 24.43 102 40.19 100 39.40 3 XL 63 24.82 106 41.76 104 40.98 4 XL 64 25.22 110 43.34 108 42.55Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.