• Новинка
Най-добрият 10шт москитный репеллентный гривна ръчно каишка плат москитный репелент китката борба с вредителите мол открит гривна насекоми

Най-добрият 10шт москитный репеллентный гривна ръчно каишка плат москитный репелент китката борба с вредителите мол открит гривна насекоми

резултат:
BGN 2.05
BGN 2.00 -2 %

Брой продукти
Налично

Функција :
Предмет тип : Анти-комарец рака прстен Материјал : Неткаени Боја : Случајни Тежина : 20g Функција : за Еднократна употреба Големина : 24cm*1.8 cm Количина : 10 компјутери Карактеристики : Deet Слободни Не се Токсични Комарец Отвратителен Може да се носи на зглоб или глуждот. Погодна за возрасни и деца над 36 месеци Целосно се прилагодува на рака. Обновливи Идеален за дома, на патување, кампување, риболов, BBQs, спортски настани. Како да го користите : Солза пакет над reseal линија Отвори ziplock и извади ароматични комарец отвратителен бендот го Поставите копчето во дупка рок, оставајќи доволно време за да се носат удобно долгорочно чување може да биде одржуван од страна на reinserting производот во zip заклучување торба, по употреба Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Подробности

търговска марка:
Zerkosvort
Вид На Вредителя,:
Комари
Номинално Напрежение:
Няма
Репеллентный Тип:
Маншети И Копчета От Комари
Брой:
10шт / комплект
Цвят:
случаен цвят

Избор на купувачи

20pcs от вратата анемонии капани за листни въшки, гъбични Комари, листни миньори, бели мухи и Бръмбари двустранен лепкава плака 10*25 см нетоксична

BGN 9.58

Гдин Грешка 20 Pcs Отворено Муви Контрола Лепак Стапица Одбор Комарец Летање Aphids whitefly leafhopper Thrips Летаат ОдбиетеДвојно Двострано 10*25 CM ВодоотпоренEOC Nontoxic 20pcs !Еколошки ПроизводиГолеми Димензии : 10 x 25 СМ или 3.9 x 9.8 ИнченПрво, принципот на превенција и третман : Homoptera aphids, whiteflies, leafhoppers, итн .; Diptera лета, лета, лета и други видови на thrips и други штетници се чувствителни на жолта или сина боја, со силен тренд...

220V EU Plug Led Socket Mini Electric Mosquito Killing Lamp Комарите Repellent Fly Bug Insect Night Trap Lamp Killer силен критик

7.65 -35 % BGN 5.00

220 V ЕУ Plug Led Приклучок за Електрична Мини Комарец Убиството Светилка Комарец Отвратителен Летаат Грешка Инсекти Стапица Ноќ Светилка Убиец ZapperОпис : * Нема отрови и валкана мирис.* Нема штетни хемикалии чистота и топлина.* Помала потрошувачка на енергија и високи перформанси на антикомарец.* Совршено решение против комарци во текот на летото.* Користи универзално во соби.* Користи во 220 VСпецификации : Големина : 116 x 70 x 24mm / 4.56 x 2.75 x 0.94 инченМатеријал : пластични, колаБоја : црвена Роза / Сино / Жолта / ЗеленаПакетот вклучува : 1 x Електрични LED Zapper(ЕУ Приклучок)Плаќање : Превозот : 1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија.Ви благодариме на соработката...

Електронен ултразвуков против Комари, насекоми, мишки, вредители, насекоми мол ЕС Plug

4.03 -26 % BGN 3.00

Опис : Оваа машина треба да бидат инсталирани во 80120 сантиметар далеку од подот и треба да се вертикална да подот и приклучокот на моќ приклучок На инсталирање точка треба да се избегнува од тепих, завеса итн приложување звук материјал...

2017 New Flies Away summer product, Fly Ribbon, Fast killing flies medicine, прави къщата бесполетной кухненски HH16245

BGN 15.81

2017 Нови Лета Далеку лето производ,Летаат Лента, Брзо убивање муви медицина,го прави вашиот дом Без Летаат Зона HH16245 Продажба на 1 торба=10pcs летаат панделки

4000 пакети усмихнато лице на най-добрите Комари натурален репелент кръпка насекоми грешка репелент стикер къмпинг

536.00 -20 % BGN 429.00

Насмеани Лице Најдобри Комарец Природни Отвратителен Печ Инсекти грешка отвратителен налепница КампувањеКарактеристики : Сосема нов во мало пакување.Удобен и лесен за носење.Најдобро за било отворен или затворен активности.Едноставно да се носи на зглоб или глуждот или висат на една торба за на рака.Состојки : Природен citronella етерично масло + Неплетени ТкаениниЕфективна комарец отвратителен, удобен, безбедна, здрава, нетоксични несакани ефекти!!"Достапни во"1...

AC100-240V EU/US / UK Plug електронен ултразвуков Репелент за плъхове и мишки Anti Mosquito Repeller Killer Elie Pest Bug Mole Reject TB

7.82 -36 % BGN 5.00

Глобална напојување за AC100240 V ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА Plug Електронски Ултразвучно Стаорец Глувчето Отвратителен Анти Комарец Repeller Убиец Глодар Штетници Грешка Крт Одбивање на ТБ Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Plugin ултразвучно штетници repeller за repelling инсекти.Да ги елиминира сите видови на штетници, како стаорци, глувци, мравки, roaches, комарци, пајаци, грешки и многу повеќе.Безбеден и лесен за користење, нема повеќе штетни хемикалии, спрејови, отрови и стапици обично се користи во домаќинството, дискови штетници излезе без при што загинаа со нив, не треба да се исчисти мртви инсекти.Се создаде штетници бариера, емитира ултразвучно испитување длабоко продира електромагнетни бранови за да се спречи штетници влезат во вашиот дом.Ефект опсег, имаат одличен ефект во 50 метри во собата.Средина заштитени, flavorless и teeny користи енергија, како и АБС материјал.Индикатор за светло во светлината треперење по приклучок во.Влезен напон : 100 240 V / AC.Текст frenquency : 50 60 Hz.Влезна моќност : Не повеќе од 2 W.Излез аудио : 20 65 KHz.Тип : Практичен, Удобно, Екопријателски, БезбедностМатеријал : ABSПовод : Дома, Дневна Соба, Кујна Соба, Спална Соба, Трпезарија, КанцеларијаГолемина : 38.2*41.5 mm1 x Ултразвучно Штетници RepellerНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

US/EU 6W електронен ултразвуков Ловец на вредители е-ултразвукова плъх мишка насекомо гризач борба с вредителите мол комари

19.26 -27 % BGN 14.00

Карактеристики : На комарец repeller користи напредна технологија инсекти отвратителен што го прави отворено живеење и активности во повеќе пријатно од навреденост на комарци ,таа работа да се помогне да се заштитат вас, додека вие сте на риболов, кампување, планинарење, кампување, џогирање, за голф.Спецификации : Боја : Сина+БелаМатеријал : ABS Гориво shutoff материјалГолемина : прибл...

Aosion насекоми, вредители, бълхи мол грешка силен критик, насекомото убиец, Mosquito killer лампа с UVA LED Light AN-C333

23.33 -14 % BGN 20.00

Aosion инсекти штетници вошки (болви) молец Грешка Zapper,Инсекти Убиец, Комарец Убиец светилка со УВА LED Светло НА C333Карактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.