• Новинка
Ръкоделие, САМ DMC 14CT Unprinted Cross stitch, подсчитанные комплекти на кръстат бод набор от Леопард home made arts Pattern

Ръкоделие, САМ DMC 14CT Unprinted Cross stitch, подсчитанные комплекти на кръстат бод набор от Леопард home made arts Pattern

резултат:
BGN 95.62
BGN 53.00 -45 %

Брой продукти
Налично


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. 2.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. 3. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. -Информации : Бода : 250w x 225h Моделот Големина : Околу 45.4x40.8 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *доволно. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. 2.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. 3.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. 4.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност.ви благодариме многу . Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да . Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.
- Имајте на ум :
1.Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја.

Подробности

Кръст бод плат CT номер:
14CT без печат
Стил:
Европа
търговска марка:
Златен Пана
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Тип:
Пакет
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Външната Опаковка:
Чанта PP
Тип Набиране:
Ръкоделие / Бродерия На Кръстат Бод
Тема:
Леопард
Тип Тъкани:
Памук
Индивидуално:
ДА
Кръст бод плат CT номер:
14CT без печат
Воспользуйся:
Предмети От Първа Необходимост За Дома / Декорация
Размер На Модела:
Около 45,4 x годината 40,8 см
Външната Опаковка:
Чанта PP
Направи Си Сам Кръстат Бод:
DMC кръстат бод

Избор на купувачи

Joy Сънди Free Shipping Брои and Stamped Martial God of Wealth кръст Бод комплекти за декорация на дома R255

56.00 -48 % BGN 29.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Пиги, Dial Home Decor 11CT 14CT, отпечатани на платно часовници кръстат бод китайски Брои модел кръстат бод кръст Бод набор от

17.47 -48 % BGN 9.00

Свинче Dial Дома Декор 11 CT 14 CT Отпечатена На Платно Часовник Крстот Бод Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст ПоставеноБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 34 Cm*27cm (14 CT)44 Cm*35cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

The Madonna Portrait Платно DMC Set Cross stitch комплекти Брои 11CT печатна бродерия направи си САМ Ръчно изработени ръкоделие Home Decor Ricamo

22.22 -1 % BGN 22.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 65 ×46cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 57 ×80см (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Joy Сънди ръкоделие кръстат бод комплекти за бродерия kit Printed The Irish Setter factory pattern sale Брои Cross-Тестване

16.80 -46 % BGN 9.00

6081811130100144 ТОПЛА ПРОДАЖБА парче Радост недела Везана Крстот бод Поставува За Вез за полнење Печатени Ирското ги поставува стандардите модел фабрички продажба Смета КрстКроиБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Плаващи модели аспирация смята кръстат бод 11CT 14CT кръстат бод комплект едро кръстат бод комплект за бродерия, бродирани

58.05 -43 % BGN 33.00

Огромните Аспирација Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Joy Сънди H599 Home Decoration 14CT 11CT щампован и подсчитанные цветя хибискус ръкоделие бродерия на кръстат бод

32.80 -48 % BGN 17.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели...

Хлапето е изчислил бродерия бод 11CT Printed DMC Собственоръчно Cross Stitch Set животни комплекти за бродерия на кръстат бод ръкоделие

9.10 -1 % BGN 9.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 22 ×23cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 26 ×28cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Не комплект, нито конец за зъби, нито плат, не са включени, само книжен диаграма, DMC DIY-подсчитанные модели на кръстат бод-Бурлеска

34.24 -30 % BGN 24.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите!"испорака за вас" значи испорака на печатени листи на купувачот...

Fishxx Комплекти На Кръстат Бод T819 Брак Пясъчен Часовник Любов Романтични Розови Картини На Комплекти За Бродерия Бродерия Египетски Памук

36.00 -28 % BGN 26.00

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаThe hourglass на љубовта107 * 170бела90%41 боја околуИзбор на Египетскиот премиум памук вез, DMC По поставите мулти везови најдобрата алтернатива 70% 100% линија волуменСлика на мерење20 cm * 31 cmСлика на мерење24 см * 40 смИзвезена платно за мерење30 cm * 41 cmИзвезена платно за мерење34 см 50 смПредлагам монтажа40 см * 51 cmПредлагам монтажа44 cm * 60 cm14каратно Е мобилен везени крпа, по инч 14 Мали решетки, 2 Акции везови, ништо посебно се користи 1 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.11 кт е Обично во решетки везени крпа, по инч 11 Мали решетки, 3 Акции вез, ниту еден посебен користете 2 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.Злато опашка 26 # иглаЗлато опашка # 24 иглаКласичен портокал работ везени ткаенина, памук текстилни 100% , plaid рамна и уредност, лесно да се везови.Hdheavy цртање хартија, сите remappng сопствени, а4, ckecking работа, боја, don 't помеша боја.Со користење на додатоци : Цртежи екранот1 CM=0.393700788 инченПакет Содржина : Конец *1 Aida Крпа *1 Игли *2 Цртање *114 CT11 CT11 CT печатење14ct дека е попознат како мали мрежа везени ткаенина, секоја педа има 14 мали решетки...

Лебед плуване смята кръст шевове 11CT печатни DMC ръчно кръстат бод набор от животни, комплекти за бродерия ръкоделие

BGN 15.50

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 44 ×36cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 55 ×43cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Лебедово езеро пейзаж ръкоделие, DMC кръстат бод,комплекти за бродерия, точни печатни модели разписа кръстат бод, направи си САМ ръчно изработени

BGN 12.78

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 41 ×28cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 51 ×37cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Joy Сънди F016 (2)F084(2)F301(4) 14CT 11CT щампа и подсчитанный комплект декор съкровища изпълват къщата на красивата бродерия на кръстат бод

89.60 -49 % BGN 46.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Прасе двойки са изчислили бродерия бод 11CT печатни 14CT ръчно изработени кръстат бод набор от животни, комплекти за бродерия на кръстат бод ръкоделие

12.46 -4 % BGN 12.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 27 ×35cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 36 ×42cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Радостна неделя F194(1)(2)(3)(4) подсчитанный и щампа начало декор Four Seasons In Coast Пролет Лято Есен Зима кръст Бод

21.81 -50 % BGN 11.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Вечната Любов е Душата на есента екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод 11CT щампован САМ подарък-коледни украси за дома

14.08 -36 % BGN 9.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Така, както DMC High Q. 2014 New Arrive Брои Кръст Бод Комплекти 14 count European Seascape Boat Seagulls Study Decoration Gift

39.68 -47 % BGN 21.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНОБело платно,не отпечатена на платно.големина : 43*28cmтеми : памуккомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платноСмета Крстот Бод Поставува 14ct Европската Свадба Љубов Шема Мали Слики Памук Везови Везана Слободни Алатки Бела Крпа парчеСмета Крстот Бод 14 CT Платно Европската Шема Запад Садови Цртан филм Крстбод Везови Поставите Везана Со Шиење Комплет парчеМали 14 CT Крстот Бод Колекции Деца Љубители Велосипедизам Цртан филм Крстот Крои Везана Сет За Вез Со Алатки, Бесплатен Превозот САД$ 12.80 / парче14 CT Бела Шема Жолта Крпа Мал Модел Памук Крстот Бод Постави Две Љубител на Мачки, Колекции За Везови Европската Дома Декор парчеDIY 14ct Крстот Бод Комплет Паб Европската Шема Пејзаж Везови Крст Везана Иновативни Елементи Дома Декорација слики парчеМали Слики Комплет Крстот Бод 14ct Цртан филм Љубовниците Бакнувањето корејски Свадба Шема Везови Везана Крсткрои Поставите парче14 CT Бела Шема Смета Памук Крстот Бод Колекции за Човекови Мерилин Монро Убавина во Собата За Вез Со Шиење Додатоци Алатки парчеПамук Теми 14ct Слободен Крст Бод Модели Среќна Свадба Љубовник Европската Цртан филм Вез за Полнење Крстбод Дома Декор Занает парчеНова 2014 Врвот Одделение Памук Печатење на Платно Chinease Крстот Бод за Полнење На Ајфеловата Кула Европски Стил Со Везана Алатки парчеDIY Uninished Памук Печатење Крстот Бод во собата за Вез за Полнење Крст Заспаната Убавица Девојка Везана Комплет Алатки Бесплатно Mail парчеНајновите 2014 Памук Печатење на 3d крстот бод Колекции Среќа Пари Дрво Везови Поставите Везана 4 парчиња / многу Голема Слика Со Алатки многу4 парчиња / многу11 CT Печатење на 3d Крстот Бод Комплет Бела Роза Цвеќиња и Растенија Серија Везана Шиење Постави Нови Пристигнување Висок Квалитет Бесплатен Превозот САД$ 19.80 / парчеТоп Одделение 100% Прецизни Печатени Крстот Бод за Полнење на Три Малку Ангел Девојка Бод Европски Стилови Везови Поставите 70*58cm Големи Димензии парчеНова 2014 година 100% Print / Кина Крстот Бод Комплет Везови Крстбод Поставете Два Ангели Пијат Чај Прекрасна Beby Со Ножици Алатки парче2014 година Нови Памук Теми 3d крстот бод Постави три мачки и Дрво цртан филм серија везови колекции новина домаќинства Бесплатен Превозот САД$ 25.00 / парчеНова 2014 Hith Квалитетот 11 КТ 100% Памук Печатени Европски Стил 3d Крстот Бод Постави Дева Марија, Мајката и Детето Бесплатен Превозот САД$ 26.80 / парчеНова 2014 Дома Декор Недовршени DIY Печатени Везана Поставува Венеција Пејзаж Европски Стил Колекции Крстот Бод За Поставување Везови парчеТоп Одделение Памук Отпечатена на Платно 3d Кинески Крстот Бод Колекции Вазна Везови Поставите Везана 2 Парчиња / многу Бесплатен Превозот САД$ 25.04 / многу2 парчиња / многу5d DIY Дијамантски Крст Бод Виолетови Цвеќиња Кристал Вежба Смола Круг Дијамант Кристал Пејст Слики Флорални Дома Декорација парчеВрвен Квалитет на DIY Печатени Смета Крстот Бод Колекции Peony Цвеќиња Крстбод во Собата за Вез за Полнење Занает Везана Бесплатна парчеБесплатен Превозот Chinese100% Точни 3 D Испечатени Сино Пеперутка Цвет Крстот Бод Колекции Серија Везови Дома Деко Занает и Подарок парчеВрвен Квалитет Смета Крстот Бод Колекции Бесплатен Превозот Слика Шема Памук Конец Вечер Сјај Сирена Маслото Везана парче5 D DIY Дијамантски Крст Бод Сликарство Комплет Peony Пеперутка 3 D Круг Кристал Вежба Кристал Пејст Сликарство Везови Слика

Вечна любов Коледа Исус и овце (3) екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод изчислено е щампован 14ct насърчаване на продажбите

14.40 -37 % BGN 9.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Романтична история щампован кръстат бод стартови комплекти за начинаещи ръкоделие бродерия, определени САМ момче и момиче яде сладолед модел

9.58 -16 % BGN 8.00

Романтична Приказна Печат Крстот Бод Стартер Колекции Почетници Везана Везови Поставите DIY Момче и Девојка Јадење сладолед Шема Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-Four Season Garden

112.61 -20 % BGN 90.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Четири Сезона Градина Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.