• Новинка
селска вила Пейзаж начало декор ръкоделие Брои набор от кръстат бод кръст Бод комплект 14CT дома шаблон кръстат бод

селска вила Пейзаж начало декор ръкоделие Брои набор от кръстат бод кръст Бод комплект 14CT дома шаблон кръстат бод

резултат:
BGN 64.00
BGN 36.00 -44 %

Брой продукти
Налично


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО
празно платно,не отпечатена на платно.
крпа големина : 36*46 см
големина на слика : 26*36cm
количина : 1 парчиња
теми : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Подробности

Кръст бод плат CT номер:
14CT
Рамка:
No
Вид На Модела:
Етап
Стил:
Европа
търговска марка:
JOYAUTUM
Материал:
100% памук
Воспользуйся:
Модел
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Тип:
Пакет
Външната Опаковка:
Прозрачна чанта

Избор на купувачи

Цветя и чадъри, определени за кръстат бод ръкоделие кръст Бод набор от DIY набор от картини на китайски Брои модел кръстат бод

16.86 -47 % BGN 9.00

Цвеќиња И Чадори Крстот бод комплет Везана Везови Крст Поставен DIY Поставите Слика Кинески Смета Крстот Бод ШемаБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% ПамукПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаAnswer : ___________________________ Note : 14 КАРАТНО : користете 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

Кон в гората брои кръст-шиене 11CT печатни 14CT ръчно изработени от памук набор от животни кръстат бод комплекти за бродерия ръкоделие

14.21 -1 % BGN 14.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 37 x 26cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 43 ×31cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Съкровище под ръка детски комплекти на кръстат бод в пакет кръстат бод портрети на кръстат бод в живописта

20.78 -47 % BGN 11.00

Богатство на Рака Бебето Крстот Бод Колекции во КросБод Пакет Крстот Бод Портрети Во СликаГолемина : 34cm*33cm ( 14 CT Бело платно )44cm*42cm ( 11 CT Печатени шема )Quatity на теми боја : 9 боиБоја : Бела боја (Embroidering Крпа )Материјал : 100% ПамукПакет : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла, Скицата( не надвор рамка )Акции : Во ПаркAnswer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

4 китайска красотата на кръстат бод комплекти от памук DMC комплект бродерия хора paiting картина направи си САМ ръчно изработени ръкоделие набор от стените на дома

65.58 -5 % BGN 62.00

Големина : 112x38cm вклучуваат : 100% accuate печатени платно, конец, игла, скицата 11ct платно, шиење со 3 стои нишка една тема на хартиена подлога треба да биде поделена на 6 стоиПРЕВОЗОТ : 1...

Очарованието на пролетта портрет платно DMC набор от кръстат бод комплекти 11CT печатни бродерия направи си САМ ръчно изработени ръкоделие Home Decor Ricamo

BGN 23.97

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 46 ×83cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 57 ×103cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Хлапето е изчислил бродерия бод 11CT Printed DMC Собственоръчно Cross Stitch Set животни комплекти за бродерия на кръстат бод ръкоделие

9.10 -1 % BGN 9.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 22 ×23cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 26 ×28cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Купа Сладко Куче Animal Art ръкоделие Пет 14CT платно без печат ръчен труд за бродерия DMC Cross Stitch Комплекти Set направи си САМ Начало Декор

BGN 51.18

Крстот бод комплет, треба шиење со себе големина на Слика : 63 X44cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:73 X54cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Не комплект, нито конец за зъби, нито плат, не са включени, само книжен диаграма, DMC DIY-подсчитанные модели на кръстат бод-Бурлеска

34.24 -30 % BGN 24.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите!"испорака за вас" значи испорака на печатени листи на купувачот...

Заек с репички китайски комплекти на кръстат бод екологичен памук щампа печатни 14 11CT САМ подарък сватбена украса за дома

16.00 -37 % BGN 10.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Бродерия ръкоделие есента гората живописно езеро къща занаяти 14CT смята печат DMC САМ кръстат бод комплекти за ръчно изработени Арт Декор

BGN 62.38

Опис : Бода : 400w x278h Големина:72x50cm C anvas Големина :82x60cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1...

The art of Hummingbirds Брои Cross-Етикети Printed Собственоръчно Cross Stitch Set Animal Cross-stitch Комплекти бродерия ръкоделието

BGN 20.64

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 53 ×52cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 65 ×64cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Joy Сънди F016 (2)F084(2)F301(4) 14CT 11CT щампа и подсчитанный комплект декор съкровища изпълват къщата на красивата бродерия на кръстат бод

89.60 -49 % BGN 46.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Joy Сънди H599 Home Decoration 14CT 11CT щампован и подсчитанные цветя хибискус ръкоделие бродерия на кръстат бод

32.80 -48 % BGN 17.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели...

Пиги, Dial Home Decor 11CT 14CT, отпечатани на платно часовници кръстат бод китайски Брои модел кръстат бод кръст Бод набор от

17.47 -48 % BGN 9.00

Свинче Dial Дома Декор 11 CT 14 CT Отпечатена На Платно Часовник Крстот Бод Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст ПоставеноБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 34 Cm*27cm (14 CT)44 Cm*35cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

Вечна любов Коледа Исус и овце (3) екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод изчислено е щампован 14ct насърчаване на продажбите

14.40 -37 % BGN 9.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Романтична история щампован кръстат бод стартови комплекти за начинаещи ръкоделие бродерия, определени САМ момче и момиче яде сладолед модел

9.58 -16 % BGN 8.00

Романтична Приказна Печат Крстот Бод Стартер Колекции Почетници Везана Везови Поставите DIY Момче и Девојка Јадење сладолед Шема Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

The Madonna Portrait Платно DMC Set Cross stitch комплекти Брои 11CT печатна бродерия направи си САМ Ръчно изработени ръкоделие Home Decor Ricamo

22.22 -1 % BGN 22.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 65 ×46cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 57 ×80см (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

коприна бродерия ръкоделие кръстат бод 11ct Нова година кръстат бод модели DIY набивная плат Ван Гог звезди пейзаж

47.52 -43 % BGN 27.00

Други луѓе кои продаваат ниска цена е не даде следење на број.Пратката ќе ја изгуби.Но, ние испрати од Aliexpress стандард за Испорака,можете да ги пратите на тоа по што ние го бродот.Топ Одделение,Со Висок Квалитет11 КТкрпа големина : 54*43cmголемина на слика : 47*38cmтеми : памук и свилакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платноцелата слика треба да везови.Нова 2014 Врвот Одделение Памук Печатење на Платно Chinease Крстот Бод за Полнење На Ајфеловата Кула Европски Стил Со Везана Алатки парчеDIY Uninished Памук Печатење Крстот Бод во собата за Вез за Полнење Крст Заспаната Убавица Девојка Везана Комплет Алатки Бесплатно Mail парче2014 година Нови Крстот Бод Комплет Пејзаж Пролет Лето Есен Зима Четири Сезони Куќа Декорација Везана Везови Бесплатен Превозот САД$ 20.17 / парче2014 година Нови Пристигнување Целосна Rhinestones Плоштадот Дијамант Слики Среќен Дрво Четири Сезони Дијамантски Крст Бод Везови Поставите 100*45СМ многу4 парчиња / многуВезана Дијамант Мозаик Сликарство 5d 3d Крстот Бод Круг Дијамант Вез за Полнење Rhinestones Слика Животинско Феникс Ѕид Оркестарот парчеDIY Недовршени Печатење на 3 D Крстот Бод Комплет Цвеќиња Печатени Крпа Везови Поставите Везана Крсткрои ѕид дома декорација парчеВезана DIY 3d Крстот Бод Комплет Peony Маслото Печати Крстбод Везови Поставите Занаети Дома Декор 55*47 см Ниска Цена парче2014 година Нови Памук Теми 3d крстот бод Постави три мачки и Дрво цртан филм серија везови колекции новина домаќинства Бесплатен Превозот САД$ 25.00 / парчеБесплатен Превозот Памучна Ткаенина 3 D Печатење Тигар Крстбод Шема За Везови Животинско Серија Украс За Домот парчеБесплатен Превозот 100% Прецизност Печатење Смета Крстот Бод Колекции Пет Тигар Животинско Дома Декорација на Собата За Везови Голема Големина парчеБесплатен Превозот Прецизност Печатење DIY 11 CT Крстот Бод Памук Комплет Цртан филм Убавина Девојче Со Волкот Серија Нови пристигнување Креативни Дома парчеНа Продажба 2013 Нов Бесплатен Превозот DIY 100% Точни Печатени Кинески Крстот Бод Поставува Маслото Лале Цвеќиња Ѕид Оркестарот Евтини парчеНова Топла Продажба Бесплатен Превозот Печатење на 3d Крстот Бод Колекции Со Цвеќиња И Вазна, Дневна Соба Деко Најновите Серијата 2 Парчиња Везана многу2 парчиња / многуНова Топла Продажба Бесплатен Превозот 100% Точни Печатење Рачно Изработени Крстот Бод Поставува Peony Везови Ткаенина Занает Везана Dropship парчеБесплатно Топла Нови DIY трговија на Големо Печатени Крстот Бод Сет На Убава Секси Девојка Embroidering Со Слика Маслото Везана парчеБесплатен Превозот Народната Уметност Бела Шема Крстот Бод за Полнење За Домашна Декорација DIY рачно изработени Ѕидсликарство Паун И Цвет Серија парче

Прасе двойки са изчислили бродерия бод 11CT печатни 14CT ръчно изработени кръстат бод набор от животни, комплекти за бродерия на кръстат бод ръкоделие

12.46 -4 % BGN 12.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 27 ×35cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 36 ×42cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso...

Ръкоделие, САМ кръст Бод, комплекти за бродерия комплекти, 14CT, заспиване на детето

61.36 -41 % BGN 36.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT,кога бебето СпиеБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 225 X185 бодаБои : 23 боиПроизводот број : cs039Големина на слика : 40.27 X33.11 СМ, 14 CTПлатно големина : 50.27 X43.11 СМ, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Вечна любов паша назад китайски комплекти на кръстат бод екологичен памук щампа 14CT 11CT САМ подарък-коледни украси за дома

38.40 -40 % BGN 23.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.