• Новинка
Златен пана, бродирани, САМ DMC кръстат бод, комплекти за бродерия комплект, започнете да Плават памучен конец начало брои кръст-шиене 727S

Златен пана, бродирани, САМ DMC кръстат бод, комплекти за бродерия комплект, започнете да Плават памучен конец начало брои кръст-шиене 727S

резултат:
BGN 10.77
BGN 6.00 -44 %

Брой продукти
Налично


големина на крпа за 24x23cm

Подробности

Кръст бод плат CT номер:
Плат size24x23cm
Стил:
Европа
търговска марка:
Златен Пана
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Тип:
Пакет
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Външната Опаковка:
найлонова торбичка
Тип Тъкани:
Памук
Воспользуйся:
Предмети От Първа Необходимост За Дома / Декорация
Стил:
Модерен
Външната Опаковка:
Чанта PP
Направи Си Сам Кръстат Бод:
DMC кръстат бод
is-customized:
ДА
комплекти за бродерия:
занаяти

Избор на купувачи

Ръкоделие, САМ DMC 14CT 11CT кръст бод, комплекти за бродерия комплекти от елегантни цветове кафе чаша чай кръст Бод начало декор

13.74 -49 % BGN 7.00

Опис : Големина(W*H)на платно : 27cm*44cm ( 14 CT ) , 35cm*54cm ( 11 КТ ) Боја (Embroidering ткаенина) : БелаПакет Содржина : Embroider крпа *1...

JoySunday китайски кръстат бод Завет делфини DMC14CT11CTcotton ръкоделие хол с трапезария и ресторант, хотел живопис

45.07 -40 % BGN 27.00

Било купувачот собрани од нашата продавница, производ или да се додаде на нашите производи во сакаат листа или количка ќе добие специјален попуст и мал подарок испратени заедно со цел ако ги има.Answer : ___________________________ Note : 1...

Ръкоделие,за бродиране, САМ DMC 14CT Unprinted Art Cross stitch комплекти Golden Avenue forest природа Cross-Етикети decor занаяти

BGN 115.18

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 86 X150cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ръкоделие, бродерия, САМ DMC 14CT печат комплекти на кръстат бод прозорци странични пейзажи удобен морски бриз кръст Бод декор

BGN 38.37

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 54 X45cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Златни картини, ръкоделие, бродерия, САМ живописни засаждане, комплекти, 14ct Меркурий, комплекти за бродерия, 0111

95.62 -45 % BGN 53.00

Ова е крстот бод.Бода : 220 W X 275 HГолемина на слика : 40 x 50cmПлатно големина: 46x56cmподатоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

Ръкоделие.за бродерия, САМ DMC 14CT печат красиви цветя карамфили Грейс кръстат бод комплекти на кръстат бод декор на плавателни съдове

BGN 41.58

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 59 X45cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ръкоделие,за бродиране, САМ DMC религия кръста на християнството светлина комплекти на кръстат бод, изкуство модел брои кръст-шиене декор

BGN 35.17

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 55x44cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ръкоделие, бродерия, САМ DMC ВАЗа живопис всички цветя цъфтят заедно комплекти на кръстат бод, модел подсчитанный кръст шевове декор

BGN 36.78

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 44x37cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ръкоделие, бродерия, САМ DMC Four seasons color tree 14CT Unprinted Cross stitch комплекти, Art Pattern брои Cross-Етикети decor

BGN 31.98

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 44x33cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Безплатен комплект за кръстат бод риболов 14-11CT Африка Тигър на дърво заедно DIY Занаятите DMC сметнал комплекти на кръстат бод

31.68 -49 % BGN 16.00

Слободен Крст Бод Комплет риболов 1411 CT Африкански Тигар на дрвото заедно DIY Занает DMC Смета Крстот Бод Колекции за ВезовиНа Бакнеж на Волкот!DIY 11 CT14 CT DMC Смета Крстот Бод Колекции За Везана Везови Игли за Плетење рачно изработени Комбинација Занаети парчеFreeshipping Машкиот Лав! DIY 11 CT DMC Смета Крстот Бод Комплет се Поставува За Везана Везови Игли за Плетење Занаети парчеМали Прекрасна Куче! DIY Везана DMC Смета Крстот Бод Поставува за Везови Игли за Плетење Везана Free DIY Везана Мечо и Свињи (2) DMC Смета Димензии Крстот Бод Комплет 11 CT 14 CT се Поставува За Везови Игли за Плетење Занаети парче2015 година Нови Bald eagle& СоколХрабри и мудри DIY Везана DMC Смета Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Занаети парчеБесплатни семејството на слоновите 14 CT 11 CT DIY Везана DMC Смета Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Занаети парчеПрекрасен Град Мачка ! Смета 14 CT Крстот Бод DIY Везана Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење трговија на Големо Слободен Мрзливи Мачка ! DIY Смета Крстот Бод Поставува 11 CT 14 CT Колекции За Везана Везови КрстБод игли за плетење трговија на Големо Големина : 44cm*35cm (14 CT )55cm*43cm (11 CT )

JoySunday crosstitch син и бял порцелан цвете vaseDMC14CT11CTcotton ръкоделие хол ресторант, хотел, магазин живопис

24.48 -39 % BGN 15.00

Било купувачот собрани од нашата продавница, производ или да се додаде на нашите производи во сакаат листа или количка ќе добие специјален попуст и мал подарок испратени заедно со цел ако ги има.Answer : ___________________________ Note : 1...

Fantasy Butler earl garden Printed Платно DMC Брои Кръст Бод Комплекти printed Cross-stitch set бродерия ръкоделие

47.20 -30 % BGN 33.00

Фантазијата Батлер ерл градина Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Пикник пейзажи подсчитанные комплекти на кръстат бод за бродерия САМ ръкоделие 14CT 11CT DMC кръстат бод модели занаяти Европа стил

54.40 -45 % BGN 30.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 61*48cmголемина на слика за : 51* 38cm11ct : крпа големина 77*60смголемина на слика 67*50cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Ръкоделие, DMC кръстат бод, 14CT печат комплекти за бродерия класическа красота, благодат уникално изкуство Кръстосани шевове, само на ръчен декор

BGN 43.02

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 54 X41cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Бродерия счетным кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC Color САМ Arts Собственоръчно Decor-Катедралата св. Василий

47.82 -21 % BGN 38.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Св Василиј Катедрала Од : М&W Ecommerce, Inc...

Цветна Роза на Дъгата ръкоделие, бродерия, САМ DMC комплекти за кръстат бод, изкуството на цветя модел брои кръст-шиене начало декор

BGN 23.98

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 36x27cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ангел назад бродерия смята кръстат бод в 11CT САМ ръкоделие DMC кръстат бод детски комплект за бродерия кръст занаяти

51.49 -50 % BGN 26.00

Ангел е назад ! DIY DMC 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови КрстБод Игли за Плетење Комбинација рачно изработени Занаетчиски трговија на Големо и Мало DropshippingБесплатни Тајната Вечера! DIY 11 CT14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Кружни Игли за Плетење трговија на Големо парчеДедо Мраз (2)! DMC DIY 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење рачно изработени Занаетчиски парчеSnowscape (2)! DMC DIY 11&14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење рачно изработени Комбинација парчеSnowscape (1)! DMC DIY 11&14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење рачно изработени Комбинација парчеБожиќ Снег Птица! DMC DIY 11&14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење КрстБод парчеНа Северниот Пол Дедо Мраз Волкот Мечката и Зајакот! DIY 11&14 CT Смета Крстот Бод во Собата За Везана Везови Игли за Плетење парчеБожиќ Снег! DIY dmc 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење Комбинација на Големо парчеСреќен Божиќ!DMC 11&14 CT Смета Крстот Бод Поставува Комплет За Везана Везови Игли за Плетење Комбинација трговија на Големо и Мало парчеГолемина : 47 см*70cm (14 CT )59cm*86cm (11 CT )Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.