• Новинка
AINOUSHI 4 карата 925 сребро пръстен за жени синьо/бяло Sona Oval Cut Party Festival сватба сватбени декорации

AINOUSHI 4 карата 925 сребро пръстен за жени синьо/бяло Sona Oval Cut Party Festival сватба сватбени декорации

резултат:
BGN 68.64
BGN 40.00 -42 %

Брой продукти
Налично

modname=ckeditor
ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што сакате големина
Главната Diamond Материјал : Sona Дијамант
Сребро Тежина : 4.3 g
Главната Дијамант Големина : 9mmx11mm (4 Карат)
Дијамант Јасност : АКО
Дијамант Боја Одделение : D : D-E
Главниот Камен Боја : Сина или Јасно Бела (Изберете ја вашата омилена боја)
Главниот Камен Облик : Овална Намали
Свадба Ангажман Булчински Прстен
Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver
Позлата : Platinum Позлатен
Камења Поставка : Prong
Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант
Крај : Високо Полиран
Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не залепени
Гаранција За Квалитет
Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање.
Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Подробности

Размер На Пръстен:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
търговска марка:
АЙНУОШИ
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Полускъпоценни камъни
Случай:
Сватба
Стил:
Модерен
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
Тыр-078
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Широчина На Повърхността:
11мм
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Функция:
Сватбена Обещание За Подарък Пръстен
Името На Диаманта Научно:
Диамант Сона НСКД
Диамантена Яснота:
IF
Ранг Цвят На Диаманта:
D-E
Основната Тегло Карата Диамант:
4 карата (9ммх11мм), овални кройката
Гаранция:
Съвсем Като Гениален Като Минированный Диамант
Качество:
Високо качество позлатени никога няма да изчезнат или тускнеть
Случай:
Годишнина, годеж, подарък, парти, сватба, подарък за Рожден Ден
Инсталация:
Твърдото сребро 925 проба с платина покритие за по-добро качество за предотвратяване на потъмняване
Модел:
Жени на мода през цялата нарязани годежен пръстен
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

2017 Нов прием на високо качество на мода перли, Кристали, сребро 925 проба Дамски пръстени, бижута на Едро подарък на жената

9.44 -15 % BGN 8.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

JEXXI Big Промоция 925 чисто сребро пръстен многослоен кубичен цирконий пръстени за жени на Едро за продажба на сватба сватбени декорации

18.29 -34 % BGN 12.00

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Злато с кристали Черен Розов емайл Queen Bee пръстен~ регулируема идея за подарък безплатна доставка на 12 бр./лот

60.43 -35 % BGN 39.00

Потпевнува Пчела Прстен на Жените Девојка е Животно Прстен Накит Прилагодливи Заврши Прстен подарок идеја12 Pcs / Многу големо ( 18 K Злато)Птица Прстен Цвет Прстен Сончоглед Прстен combintion Прстен Ретро Прстен Ангел Птица Прстен Елф ПрстенСвадба Прстен Ангажман Прстен Подарок Прстен Прстен за Девојка Девојка Прстен Жените ПрстенКарактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарна• Delicately дизајниран, со нежен симпатична потпевнува птици само се најде цвет• Толку симпатична цвет со прекрасна птица, што е доволно за да се почувствува природата тематските накит• Големина може да се прилагодливи, материјал не е евтина, а не да биде прекината за да биде свиткана да се вклопи во вашиот прстМоже да се прилагоди за 5~8.5 НИ големина лесно• Позлатен месинг материјал• Се надевам дека сакаат да не ја пропуштајте оваа објекти за вас или како подарок на вашиот саканМатеријал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),МесингНи Големина : ПрилагодливПрстен Количина : 12pcs / многуСостојба : новаПакување : OPP Вреќа"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Продажба на едро на високо качество сватбени бижута, бижута комплекти, модни Сребърна Принцеса колиета, обици за момичета на сватбени изящни бижута T495

29.28 -25 % BGN 22.00

Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495 трговија на Големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495

Rose gold покритие цвят австрийски кристал Бяло цвете сватба колиета, обеци, пръстени, бижута комплекти, сватбени декорации за

7.82 -36 % BGN 5.00

За овој прстен во сет, ние сме големината внатрешен дијаметар околу 17mm, и 18mm, ве молиме да ни остават порака за големината која сакате, ако не пораката, ние ќе ја испрати на прстен големина случајно.Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија4.Пакет : opp кеси5.Акции : во парк објект6.Никел слободни и да Доведе слободни.7.ПОМИНЕ ISO90018.Ги задоволи Европските стандардиПроизвод Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..САД $ 3.56 / Цена

choucong Искрящ Engagement Wedding Band ring Set Принцеса cut 5A Циркон Cz 10KT бяло злато напълнена пръстени за жени, мъже бижута

40.00 -50 % BGN 20.00

Превозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

GIEMI кръг на Любовта пръстен с широка лента мода сребро 925 Чисто Jewlry блестящ син Кристал двойно сърце Bague за една Дама

7.20 -31 % BGN 5.00

Име : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

Изключителен многоцветен червен гранат сребро щампа 925 размер на женски халки 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0869

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина За 3,7 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Дъгата огън мистична кристал Циркон пръстена бял черен безвреден керамични пръстени плюс ЧЕХИЯ за жени годежен пръстен, сватбени декорации

23.97 -50 % BGN 12.00

Боја : Црна / Бела Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црно / Бело,како слика lo hombre Материјал : Керамички Прстен keramic прстен withe Големина : Како слика Прстен должина од 6 мм Нето Тежина : 1 g aneis feminino Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака Датум : 17 дена за Испорака : БесплатнаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

2 елемента реколта Бохемия ретро промяна на цвета на пръстен настроение емоции чувство изменчивое пръстен контрол на температурата пръстен за жени RG002-RS053

BGN 10.70

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Бохемија Ретро Промена на Бојата Расположение Прстен Емоции Чувство Променливи Прстен за Контрола на Температурата Прстен за Жените RG002RS053ПРЕВОЗОТ МЕТОДИ1 стандардно превозот метод е 'Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус', проценето време на пристигнување не е загарантирана, пратката не може да се следи еднаш ја напушти Кина копното.2 Купувачи исто така, може да изберете 'e Packet' или 'Кина Пост Воздух Mail', проценето време на пристигнување 1040days ако не е исклучок, можете да ги пратите и следење на секоја парцела статус...

Циркон Костюм Сребро 925, Бижута Комплекти За Жени С Висулка, Пръстен И Колие, Обеци С Естествени Камъни Гривни, Бижута Подарък

33.60 -40 % BGN 20.00

Во вашата услуга!Објект : Виножито Циркон Костим Сребро 925 Накит Сетови Жените Pendant&Ѓердан Прстен, Обетки Со Природни Камења Нараквици Накит За ПодарокМатеријал : Висок квалитет на цирконот Сребро.Големина : Прстен големина 6...

GIEMI Femme елегантен подарък на един прост цветен Кристал цвете пръстен за годеж на партията сребро 925 дами пръст бижута

7.63 -34 % BGN 5.00

Име : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

LESF жени пасианс годежен пръстен истински 925 сребро пръстен за жени, луксозни 1 карата Сона синтетични годежни пръстени

74.32 -30 % BGN 52.00

modname=ckeditorГлавната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm (1 Карат) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Prong Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

JEXXI модни сватба сватбена декорация син Кристал с Овална форма старинни пръстени за жени, Дамски-добрите продажби 925 сребро Bijoux

7.73 -35 % BGN 5.00

Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Свободен кораб > > > дамски стилен красива паяжина сребърно покритие мода размер на пръстен

18.70 -20 % BGN 15.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

Сега стерлинговое сребро 925 проба Бял CZ обичам те 1314 любовници пръстени за мъже и жени на брачни, Модни бижута, подаръци за Свети Валентин

14.38 -3 % BGN 14.00

Овој објект се продава од едно парче, ако треба еден пар, ве молиме да купи две парчиња.За ЖенитеДимензии 5.5 да 7.5...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.