• Новинка
Queenwish Dropshipping 6 мм / 8 мм синьо серебрение келтски Дракон волфрам годежни пръстени за жени реколта Claddagh обещават бижута

Queenwish Dropshipping 6 мм / 8 мм синьо серебрение келтски Дракон волфрам годежни пръстени за жени реколта Claddagh обещават бижута

резултат:
BGN 31.94
BGN 23.00 -28 %

Брой продукти
Налично


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА
Queenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност. Кои се движат од цврста стил волфрам карбид прстени, да прстени со благороден метал инлеи, 6mm или 8мм појавување на свадба бенд, адвокатско & женска, ќе се најде на волфрам прстен или волфрам карбид свадба прстен во овој дел дека совршено го претставува и тебе за свадба, ангажман, или секојдневен стил.
Карактеристики неверојатна колекција на безвременски волфрам прстени за мажите и жените. Почнувајќи од класичните прстен стилови на сечење на работ и современи дизајни, постои волфрам прстен за да одговараат на сите вкусови.
Queenwish 6mm/8мм Сина Silvering Селтик Змеј Волфрам Свадба Прстени за Жените Гроздобер Claddagh Ветување Накит сетови НИ ГОЛЕМИНА 5-14
* Сина Волфрам Свадба Прстен Silvering селтик Змеј Пломба Сина Позадина
* 6mm/ 8мм ширина mens сина Ветување & Ангажирање Claddagh Прстени
* Сите на волфрам прстени се Кобалт Слободни и Противалергиски & отпорен на гребење& Удобност Одговара & Висок полски Дизајн
* Класичен и Издржливи,Совршен Подарок за Денот на Вљубените/ Роденден/ Мајка Ден/ Татко/ Ден Свадба/ Ангажирање / Годишнината / Божиќ Подароци Накит.
* Волфрам е Исклучително Тешко,Ќе го Задржи Својот Сјај Засекогаш.
* Подарок сомот торбичка и волфрам прстен почиста Вклучени Со Купување.
Присутни лицето на кое љубов со оваа неверојатна прстен додека има мир на ум дека тие се носи висок квалитет парче! Секој прстен е професионално страна направена од тешка категорија волфрам и рака полиран, обезбедува највисок квалитет на изработка. Волфрам е високо отпорен на гребење и четири пати потешко од титаниум.Овој прстен е 6mm/8мм во ширина и функции", удобност одговара" така да корисникот не мора да се справи со иритирачки чувство дека повеќето прстени се даде. Секој прстен е изработен со "Волфрамово Карбид" логото на внатрешноста и доаѓа со бесплатни накит сомот торбичка.
QWTR-8106 8мм Сина Волфрам свадба Прстен Црна Селтик со Сина Позадина QWTR-8108 8мм Сина Волфрам свадба Прстен Сребрен Селтик со Сина Позадина QWTR-8208 8мм Сина Волфрам свадба Прстен Злато Селтик со Сина Позадина QWTR-6108 8мм Сина Волфрам свадба Прстен Сребрен Селтик со Сина Позадина
1. Нашите цени не вклучуваат никаква Царина или Данок .
2. Можеме да го прифатиме Т/T и western union, најдобар начин е директно онлајн плаќање. можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4. Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена. сите не-плати понудувачи ќе бидат пријавени на и да добијат неплатени предупредување од .
1. Ние брод на светот.
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата.
1. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа).
2. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за resending.
3. Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци.
4.

Подробности

Размер На Пръстен:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и още-12,5, 13, 14
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
QWTURB-6108/8108/8208
Широчина На Повърхността:
6мм,8мм
търговска марка:
Кралицата!
Тип На Метали:
tungsten
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Формамодел:
Домашни любимци
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Унисекс
Функция:
Няма
Съвместимост:
Няма
пръстен съкровище-Даг:
келтски възел кольцевидное пръстен
древни келтски орнаменти:
пръстени за жени
келтски възел пръстен:
пръстени обещания
мъжки бижута:
мъжки годежни пръстени
ирландски годежни пръстени:
стари брачни халки
селтик сватбени халки:
Мъжки пръстени
ирландски пръстен съкровище-Даг:
годежни пръстени за жени
годежен пръстен съкровище-Даг:
анел masculino
селтик сватбени халки:
Пънк
годежни пръстени anillos:
bague femme

Избор на купувачи

LESF жени пасианс годежен пръстен истински 925 сребро пръстен за жени, луксозни 1 карата Сона синтетични годежни пръстени

74.32 -30 % BGN 52.00

modname=ckeditorГлавната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm (1 Карат) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Prong Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

Свободен кораб >> > бяла морска мивка Перла Кристал размер на пръстен: 6.7.8.9

19.20 -22 % BGN 15.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

GIEMI кръг на Любовта пръстен с широка лента мода сребро 925 Чисто Jewlry блестящ син Кристал двойно сърце Bague за една Дама

7.20 -31 % BGN 5.00

Име : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

Продажба на едро на високо качество сватбени бижута, бижута комплекти, модни Сребърна Принцеса колиета, обици за момичета на сватбени изящни бижута T495

29.28 -25 % BGN 22.00

Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495 трговија на Големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495

Свободен кораб > > > дамски стилен красива паяжина сребърно покритие мода размер на пръстен

18.70 -20 % BGN 15.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

GIEMI Femme елегантен подарък на един прост цветен Кристал цвете пръстен за годеж на партията сребро 925 дами пръст бижута

7.63 -34 % BGN 5.00

Име : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

Най-добрите подаръци, модни пръстени за жени 2015 Бял Циркон дама бижута изискан CZ Дама пръстени

6.48 -7 % BGN 6.00

Најдобрите подароци мода прстени за жените 2015 Бела Циркон дама jewellry Исклучителна Platinum Позлатен CZ Дама ПрстениMOQ 1pcs Големина 5.5#,6# / 7# / 8# Тежина 2.65 g Ширина 12mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдување на уплатата ако имаме во акции ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

JEXXI 925 сребро изискан Bijoux мода през цялата годежен пръстен е с кубическим цирконием бижута

5.12 -41 % BGN 3.00

1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2 Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени...

2017 Нов прием на високо качество на мода перли, Кристали, сребро 925 проба Дамски пръстени, бижута на Едро подарък на жената

9.44 -15 % BGN 8.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

Безплатна доставка >> > един по-голям е размерът на 11-12 мм АААА SHELL pearl ring бижута

20.74 -18 % BGN 17.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

Изключителен многоцветен червен гранат сребро щампа 925 размер на женски халки 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0869

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина За 3,7 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Безплатен кораб >>>Fine Jewelry Brand страхотен женски бяло злато изпълнен с кралски размер на пръстен

23.94 -21 % BGN 19.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

JEXXI мода годежен 925 сребърен пръстен дамски пръстени, ленти бижута Bague En или Mariage 2018 сватба Циркон пръст пръстен на булката

8.06 -38 % BGN 5.00

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.