• Новинка
Ако аз мода кубичен цирконий лък Crystal пръстени за жени, Модни розово злато сребро цвят годежен диамантен пръст бижута нова

Ако аз мода кубичен цирконий лък Crystal пръстени за жени, Модни розово злато сребро цвят годежен диамантен пръст бижута нова

резултат:
BGN 4.72
BGN 3.00 -36 %

Брой продукти
Налично


ЦЕНТАР ЗА ПОМОШ
За Производите
1) Квалитет Гарантиран - Сите стоки ќе се проверува најмалку два пати пред пакување и испраќање.
2) Накит Фото - Сите фотографии се вистинската фотографија демонстрација.
3) Боја Демонстрација - Поради разликата помеѓу секој екран, боја разлики треба да биде постои малку.
4) Големината се Воспостави врз основа на реално вистински мерења на локации, може да биде малку големина разлика грешка, бидејќи на разликата на мерење стандард на Земји.
5) Накит одржување - ве Молиме прочитајте накит за нега на сликата подолу внимателно.
Како да Купите
Чекор 1. Пребарувате стоки во нашата продавница.
Чекор 2. Одберете заинтересирани стоки и потоа додадете во Количката.
Чекор 3. Кликнете Продолжи За Шопинг.
Чекор 4. Приказ на шопинг Количка и ги проверите сите ставки квантитет.
Чекор 5. Кликнете на КУПИ СЕГА и да изберете соодветна испорака метод.
Чекор 6. Плати цел со соодветни плаќање начин.
За Нарачки
За акции - Ali Express систем ќе се намали акции количина по ред се платени,со цел да се осигура дека може да се купи на вашиот заинтересирани предмети и да се избегне стоки распродадени, ве молиме целосно плаќање порано кога ќе се направи нарачка. Потоа магацин вработените можат да се подготват вашиот пакет порано и испраќање на време.
За ред информации - Ако клиенти, како и да се пополни во погрешна адреса информации или не како објект нареди, сакале да ја промените да било други предмети. Можете да испратите порака во ред страница за да известува ПРЕД ИСПЛАТА.
За Плаќање
Нашата продавница прифати варира на плаќање начин на интернет. Можете да платите преку на пр. Виза, Мастеркард, Western Union, Кредитна Картичка, Дебитни картички и Alipay.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Капка Брод Услуга
Нашата продавница обезбеди капка брод услуги за повеќе од 7 години на Ali Express платформа.
Ако сакате да го направите капка брод услуга со нас, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
За Превозот Методи & Превозот Период
Ние брод на сите парцели преку пост превозот начин или global express. Види детали подолу.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите на превозот начин опција да ја изберат.
2. Вистински превозот период не е фиксна, како и одложувањето е нормално поради неконтролирано фактори, на пр. Времето, Несреќа, Штрајк Движење и така натаму.
3. Ако клиентите сакаат да овозможи побрзо, ве молиме изберете побрзо Изразат опција и љубезно плати изразат такса ако цел вредност е помалку од 150 ДОЛАРИ вкупно. Некои далечни Земја може да чини многу повеќе. Ние ќе ве информира со меѓународен повик или мејл пред испраќање.
4. Ве молиме испратете го на продавачот порака да се направи јасно колку ќе можеме да се прогласи за цел вредност за вашиот изразуваат парцела за да се избегне Царинската данок. (Производ, продажба цената не вклучувајќи било данок дел. Тоа е купувачот е задолжен да плати данок ако се случува.)
Референца : Сите Прилагодени од Официјалните Ali Express Логистичка Индекс
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за предмети да се вратат.
Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Како да се Врати
Чекор 1. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар.
Чекор 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Случай:
Годеж
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Жени
Формамодел:
лък
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
търговска марка:
АКО АЗ ...
Номер На Модела:
пръстен
Функция:
Украса
Материал:
Рафтинг Кристални Цирконии
Стил:
Романтичната Странно Класическа Модерна Ежедневна Мода
Сезон:
Пролет Лято Есен Зима
Използването на:
Годеж, Парти, Сватба, Ежедневна Употреба
Пол:
Жени, Момичета
Размер:
See picture in details
Цвят:
Цвят розово злато, сребрист цвят, вижте снимката в детайли
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Бърза Експресна:
Поръчка >150usd DHL FEDEXUPSEMSARAMEX... Безплатна доставка
Десантен кораб:
Да, на повече от 7 години опит drop ship на AliExpress

Избор на купувачи

GIEMI кръг на Любовта пръстен с широка лента мода сребро 925 Чисто Jewlry блестящ син Кристал двойно сърце Bague за една Дама

7.20 -31 % BGN 5.00

Име : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

2017 Нов прием на високо качество на мода перли, Кристали, сребро 925 проба Дамски пръстени, бижута на Едро подарък на жената

9.44 -15 % BGN 8.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

Ainoushi Промоция Water Drop годежен пръстен Модни бижута крушовидна кройка Sona Womens Ring Anniversary Party сватбени декорации

51.82 -42 % BGN 30.00

modname=ckeditor AINOUSHI Промоција водена Капка Ангажман Прстен Модерен Bijoux Круша Намали Sona Женска Прстен Годишнината Партија Свадба НакитОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

JEXXI Big Промоция 925 чисто сребро пръстен многослоен кубичен цирконий пръстени за жени на Едро за продажба на сватба сватбени декорации

18.29 -34 % BGN 12.00

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

AINUOSHI 0.5 карата овална кройка син червен Sona Row Пробийте сватбени пръстени 925 сребро и бяло злато, розово злато цвят на Дамски пръстени подарък

80.00 -42 % BGN 46.00

ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Главни Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 4x6mm x 7 (0.5 Карат x7) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Сина, Црвена Главниот Камен Облик : Овална Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Поставка : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

choucong Искрящ Engagement Wedding Band ring Set Принцеса cut 5A Циркон Cz 10KT бяло злато напълнена пръстени за жени, мъже бижута

40.00 -50 % BGN 20.00

Превозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

Изключителен многоцветен червен гранат сребро щампа 925 размер на женски халки 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0869

11.18 -37 % BGN 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина За 3,7 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Най-добрите подаръци, модни пръстени за жени 2015 Бял Циркон дама бижута изискан CZ Дама пръстени

6.48 -7 % BGN 6.00

Најдобрите подароци мода прстени за жените 2015 Бела Циркон дама jewellry Исклучителна Platinum Позлатен CZ Дама ПрстениMOQ 1pcs Големина 5.5#,6# / 7# / 8# Тежина 2.65 g Ширина 12mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдување на уплатата ако имаме во акции ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

Сега стерлинговое сребро 925 проба Бял CZ обичам те 1314 любовници пръстени за мъже и жени на брачни, Модни бижута, подаръци за Свети Валентин

14.38 -3 % BGN 14.00

Овој објект се продава од едно парче, ако треба еден пар, ве молиме да купи две парчиња.За ЖенитеДимензии 5.5 да 7.5...

Rose позлатените злато Plt s австрийски кристал бял емайл цвете / сватбена колие / обеци/пръстен бижута CS107

7.76 -10 % BGN 7.00

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија4.Пакет : opp кеси5.Акции : во парк објект6.Никел слободни и да Доведе слободни.7.ПОМИНЕ ISO90018.Ги задоволи Европските стандардиЗа големината, имаме големина 7, со дијаметар од 17mm size 8,со дијаметар од 18mmве молиме да ни остават порака прстен на големината која ќе се она што во цел забелешка.Производ Повеќе 2016 Година Модната Панк Јака Синџир Ѓердани Трговија На Големо..САД $ 1.25 / Цена 2016 Година Нови Накит Мода Едноставна Циклуси Долго Necklac..САД $ 1.92 / Цена 2016 Година Накит Мода Метални Лисја Двоен Лист Shor..САД $ 1.23 / Цена 2016 Година Мода Накит Multicolor Ѓердан За Wome..САД $ 1.99 / Цена Црна Tassel Капка Обетки 2016 Година Мода Накит Фо..САД $ 2.21 / Цена 2016 Година Гроздобер На Пердув Долги Обетки За Жени ..САД $ 2.05 / Цена Симпатична Мала 9 Пара / Set Multicolor Bijoux Бонбони Боја..САД $ 2.99 / Цена 2016 Година Панк Барок Капка Модни Додатоци Голема Ea..САД $ 2.58 / Цена кристал иглички голем накит брошеви мода за..САД $ 5.16 / Цена 2016 Година Мода Накит Жените Broaches Злато Сребро Пл..САД $ 2.99 / Цена Домот бел цвет кристал позлатен злато жени ..САД $ 3.86 / Цена Позлатен Злато пеперутка кристал голем накит фас..САД $ 3.89 / Цена

Циркон Костюм Сребро 925, Бижута Комплекти За Жени С Висулка, Пръстен И Колие, Обеци С Естествени Камъни Гривни, Бижута Подарък

33.60 -40 % BGN 20.00

Во вашата услуга!Објект : Виножито Циркон Костим Сребро 925 Накит Сетови Жените Pendant&Ѓердан Прстен, Обетки Со Природни Камења Нараквици Накит За ПодарокМатеријал : Висок квалитет на цирконот Сребро.Големина : Прстен големина 6...

Продажба на едро на високо качество сватбени бижута, бижута комплекти, модни Сребърна Принцеса колиета, обици за момичета на сватбени изящни бижута T495

29.28 -25 % BGN 22.00

Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495 трговија на Големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495

Дъгата огън мистична кристал Циркон пръстена бял черен безвреден керамични пръстени плюс ЧЕХИЯ за жени годежен пръстен, сватбени декорации

23.97 -50 % BGN 12.00

Боја : Црна / Бела Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црно / Бело,како слика lo hombre Материјал : Керамички Прстен keramic прстен withe Големина : Како слика Прстен должина од 6 мм Нето Тежина : 1 g aneis feminino Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака Датум : 17 дена за Испорака : БесплатнаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

GIEMI Femme елегантен подарък на един прост цветен Кристал цвете пръстен за годеж на партията сребро 925 дами пръст бижута

7.63 -34 % BGN 5.00

Име : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

LESF жени пасианс годежен пръстен истински 925 сребро пръстен за жени, луксозни 1 карата Сона синтетични годежни пръстени

74.32 -30 % BGN 52.00

modname=ckeditorГлавната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm (1 Карат) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Prong Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.