• Новинка
Класически кух бижута Принцеса нарязани лилаво CZ камък годежен пръстен 10KT черното злато напълнена CZ жените са стари брачни халки

Класически кух бижута Принцеса нарязани лилаво CZ камък годежен пръстен 10KT черното злато напълнена CZ жените са стари брачни халки

резултат:
BGN 10.16
BGN 6.00 -41 %

Брой продукти
Налично

Опис На Производот
Производ позлата боја : позлатени Производ материјал : Бакар + циркон Циркон боја : море сина Прстен тежина : околу. 4.2 g (во вид на тежината)
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од кина пост препорачана пошта/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/ЕМС.
Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
5.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и фотографирање ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе треба да плаќаат за превозот цена
3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, на мојот trademanager .Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Пънк
Материал:
Crystal
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Случай:
Годеж
търговска марка:
Сексемара
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
jz409
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Функция:
Фитнес-Тракер
Тип На Метали:
Черното Злато
Сезон:
Пролет лято есен зима
Независимо дали е обичай:
ДА
Има ли завод:
ДА
Размер:
6,7,8,9,10
Цвят:
Лилаво
Подаръци:
Нова Година, Свети Валентин, Великден,Ден на майката
Подаръци За:
Син И Дъщеря,Баща И Майка,Любовник На Момче И Момиче
пръстен:
Сватба / годеж / парти / стерлинговое сребро е попълнено/
Изискани Бижута:
бижута с диаманти
пръстен от черното злато, с подплънки:
бижута от черното злато

Избор на купувачи

AINOUSHI класически кръг нарязани на Сона годежни пръстени 4 клипса сребро 925 сватбени бижута за жени

60.78 -42 % BGN 35.00

modname=ckeditor AINOUSHI Класичен Круг Намали SONA Ангажман Прстени 4 Prongs 925 Фунта Сребрена Свадба Накит за ЖенитеОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

YAAMELI модни пръстени 925 сребро жените през цялата Crystal пръст пръстен за сватба, сватбени бижута аксесоар сребърен пръстен

6.08 -34 % BGN 4.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

2018 горещ!! Нов моден стил Бухал оправи имитация на перли, пръстен бижута и аксесоари Безплатна доставка!

1.41 -29 % BGN 1.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

QUEENWISH 6 мм/8 мм Волфрам матово покритие четка център комфорт подходящ високо полски годежен пръстен обещание пръстени за него и си двойки

31.98 -28 % BGN 23.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Мода бижута двойка си крал и неговата Кралица годежни пръстени от неръждаема стомана за жени, мъже безплатна доставка

2.88 -65 % BGN 1.00

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

1бр Европа мода полиране на кръст шаблон разузнавач цвете щит пръстен реколта хладен титан стомана мъжки пръстен Безплатна доставка R0010

10.74 -7 % BGN 10.00

многу за да ја посетите нашата продавница и испраќање на налози за нас,многу ви благодарам! Кога ќе го добиете во продавница вие ќе уживате во овој подолу...

Queenwish Безплатна доставка и 2 мм, бял с волфрамов карбид огледално покритие на годежни пръстени група комфорт ни е подходящ размер на 5-10

27.33 -27 % BGN 20.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Uloveido планински кристал пръстени за жени продажба на мода бижута Bijoux сребърен цвят пръстени, бижута на реколта пръстени 15% off Y3522

6.37 -22 % BGN 5.00

Uloveido Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522 Uloveido 49% попуст Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522Uloveido 49% попуст Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522Anillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian

AGOOD нов луксозен Циркон кухи цвете розово злато пръстен метална халка за жени, момичета сватба бижута на булката

16.29 -14 % BGN 14.00

шампионатот прстени, керамички ѕвони, ѕвони за мажите, волфрам прстен, пети прстен, црн прстен, жените прстен, се зголеми златен прстен, ringen, неколку прстени, зглоб прстен, круна прстен, расположение прстен, човек ѕвони, ѕвони човек, ringe, biker прстен, бисер прстен, фунта сребрен прстен, златни прстени за жените, гроздобер прстен, титаниум ѕвони, ѕвони злато, првенство прстен, од не ' рѓосувачки челик ѕвони, ѕвони, masonic прстен, ангажирање прстени, срцето прстен, тиркизна прстен, мода прстени за жените 2015 година, смарагд прстен, 18k златен прстен, да носат прстен, змија прстен, свадба прстени сет за жените, сребро 925 прстен, од не 'рѓосувачки челик прстени за жените, волфрам карбид ѕвони, ѕвони, златни прстени, нокти прстен, 925 фунта сребрен прстен, прстен 925, змеј прстен, ангажирање прстени за жените, прстени во собата за жените, прстени, шарени прстен, господ на прстен, црна златен прстен, зелена фенер прстен,неколку свадба прстени, црн камен прстен, прстени за девојки, прстен од не' рѓосувачки челик, череп прстени, женска прстени, прилагодлив прстен, љубов прстен, картер прстенМатеријал : алуминиумскиБоја : golden RoseПакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака : БесплатнаПревозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

1бр мода реколта издълбани кръгли цветя anelli uomo пънк Титан стоманен пръстен за мъже бижута Безплатна доставка R0009

10.46 -4 % BGN 10.00

многу за да ја посетите нашата продавница и испраќање на налози за нас,многу ви благодарам! Кога ќе го добиете во продавница вие ќе уживате во овој подолу...

Анель сладки пръстен със Син камък Anillos модни пръстени за жени, планински кристал сребърен цвят пръстен, сватбени подаръци, бижута Y2722

7.38 -19 % BGN 6.00

Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722 Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722фунта сребрен накит 925 фунта сребрен прстен 925sterlingсребрени прстени за жените прстени дијамантски накит sapphire накит anillos прстени за мажи пеперутка ангел неколку прстени свадба прстен пеперутка прстен mens прстени anel жените накит мажите накит рубин накит bijoux 925 sterling silver прстени за жените големи прстени за жените свадба прстени фокс bague anel feminino лето стил sterling silver anel masculino anillos де plata 925 австриската кристал bague femme joias ангажман прстен bijoux femme круна накит пинк бисер 925 фунта сребрен накит трговија на големо прстен мажите круна прстен свадба 925 сребрен накит накитот bague homme розово злато кристал кристалниот череп прстен накит од сребро дијамантски прстен симпатична виножито masculino anillos hombre нерѓосувачки челик ring ring жениAnillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian"clear : двете;">Anillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian.

подгонянное действителното елегантна пръстен на пръстови отпечатъци годежен пръстен годежен пръстен персонални пръстен на Коледен подарък, подарък за рожден ден

56.00 -30 % BGN 39.00

Прстен големина : 7mm во дијаметар Големина мерка : ве молиме дајте му на вашиот прст во должина cmЗабелешка : ве молиме дајте му на вашиот отпечаток при поставувањето на цел, вашиот прстен ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена.започнете Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00крајотВи благодариме за посетата на нашата продавница, ние сме накит handmake фабрика, специјализира во обичај & DIY накит...

Класически годежен пръстен, сватбени халки мъжете заоблени comfort fit САЩ, Русия стил златист цвят Алианс женска двойка пръстени

8.80 -20 % BGN 7.00

Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!1) Цената за 1 buc ѕвони само, не за 1 пар : Ако сакате два прстени, ве молиме додадете 2 прстени во количка , Тогаш, ве молиме да направите исплата за два прстени, заедно ;2) Достапни Големини како следното : Женски Прстен со камен (ширина 5.5 мм) : САД големина #5 #6 #7 #8 #9 #10 Машки Прстен без камен (ширина 5.5 мм) : САД Големина #7 #8 #9 #10 #11 #12#13 3) САД големина 13 мажи прстен е посебен ниска цена , тоа е промотивни ; посебни ниска цена е само добро за САД големина 13...

Размер 6/7/8/9/10 жени 14 КТ бяло злато пълни CZ Принцеса нарязани годежен пръстен годежен пръстен комплект Бял Циркон нов RW0231-6/7/8/9/10

25.82 -46 % BGN 14.00

Метал : Бело Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : ЦиркониПрстен Димензии(прибл) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Големина На ТабелатаU...

Victoria Brand New Vintage Бижута 14KT White Gold Filled Принцеса Cut 5A Цирконий CZ Party 3 IN 1 Women Wedding Band Ring Gift

55.98 -48 % BGN 29.00

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 14 KT Бело Злато Исполнет (Печат 14 KT) Жени Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 6mm*6mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА​

ААА + смола камък класически мъжки бижута пръстен рок, пънк стил ретро пръстен жени мода пръстен Анилло продажба

2.85 -30 % BGN 2.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕНГлавниот Камен : ААА Кристал+ Рубин СмолаДруг Камен : ААА СмолаПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Нова Висша Мода Дубай Комплект Бижута Златист Цвят Crystal Лук Висулка Колие Нигерийская Сватба Африкански Мъниста Бижута

35.18 -49 % BGN 18.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже сликаБоја : како на сликата шоуСовршен обработка100% физички слика

YAAMELI високо качество на обикновена Мода форма на Crystal Камък пръстен Чар женски кубичен цирконий 925 сребро за сватба момичета

12.67 -29 % BGN 9.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Almei 10% Отстъпка Син Розов Дамски Годежни Пръстени, Пръстен Сребърен Цвят Бижута На Crystal Анел Feminino Планински Кристал, Бижута Bague Y3170

5.82 -14 % BGN 5.00

,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Ameth Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Аметист ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жени 2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphiѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphirAlmei 10%Попуст Сина, Розова Женска Свадба Прстени Прстен Сребрена Боја Накит Кристал Anel Feminino Кристал Bague Накит Y3170Almei 10%Попуст Сина, Розова Женска Свадба Прстени Прстен Сребрена Боја Накит Кристал Anel Feminino Кристал Bague Накит Y3170ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.

Мода Марка Бижута Pink Въже, Верига От Кръгли Мъниста Колие С Висулка Капка Обици С Най-Високо Качество Безплатна Доставка На Сватбени Декорации

4.38 -9 % BGN 4.00

Имаме и други Накит сетови,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и Други Накит сетови,ако сакате можете да кликнете на фотографијатаДел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

YAAMELI 925 сребро самоличността на хладен тъмен във форма на сърце, Черен Кристал Камък пръстен на партията закупуване на бижута за жени

5.76 -31 % BGN 4.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Чандлър 925 Сребро Гинко Оставите Пръстен Midi Малкия Пръст На Пръст Bague За Жени, Подарък Открит Имитация На Перли Любов Elegent Бижута

5.42 -26 % BGN 4.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925 Sterling Silver Гинко Ја Напушти Прстен Midi Pinkie Прст Bague За Жените Подарок Отвори Симулирани Бисер Љубов Elegent НакитМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

AINUOSHI Принцеса Cut Shape Пасианс Пръстен Sona Ring for Woman Heart and Arrows годежен пръстен от сребро 925 проба Weeding Ring

37.58 -12 % BGN 33.00

modname=ckeditor AINUOSHI Принцеза Форма Solitaire Прстен Sona Прстен за Жена Срцето и Стрели Ангажман Прстен 925 Sterling Silver Катира ПрстенБренд sona ПрстенОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

Розово сплав регулируема Drop Shipping момичета сватба Котешки нокът Откриването на Crystal Роза Златен сладък алергия безплатно жените горещи продажба на 1 бр. нов

3.25 -8 % BGN 3.00

Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адреса, во спротивно, пакетот може да се достават по пошта канцеларија! Ви благодариме за разбирањето!ОписНашата Продавница : Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

YAAMELI Top Quality Elegant White Wave Shape Crystal Stone Ring For Stylish Women ' s Birthday Gift 925 Sterling Silver Gift

14.24 -30 % BGN 10.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.