• Новинка
MOONROCY Drop Shipping Silver Color Rose Gold Color кубичен цирконий Crystal Crown диамантен годежен пръстен за жени

MOONROCY Drop Shipping Silver Color Rose Gold Color кубичен цирконий Crystal Crown диамантен годежен пръстен за жени

резултат:
BGN 9.58
BGN 8.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
На лунна светлина
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
is_customized:
No
Пол:
Жени
Материал:
Кубичен Цирконий
Стил:
Модерен
Случай:
Сватба
Широчина На Повърхността:
15мм
Номер На Модела:
А0939
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Формамодел:
короната
Тип На Метали:
медна сплав
Случай:
Партия, Улавяне, Годишнина, Подарък, Сватба

Избор на купувачи

Almei Female Love Silver Color Yellow Кристал Jewerly Sets for Women Ladies Wedding Collares огърлица, обеци, пръстен Y182

21.31 -25 % BGN 16.00

ecklace,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,SapphireНакит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182 Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182

Victoria Brand New Vintage Бижута 14KT White Gold Filled Принцеса Cut 5A Цирконий CZ Party 3 IN 1 Women Wedding Band Ring Gift

55.98 -48 % BGN 29.00

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 14 KT Бело Злато Исполнет (Печат 14 KT) Жени Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 6mm*6mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА​

Размер 6/7/8/9/10 жени 14 КТ бяло злато пълни CZ Принцеса нарязани годежен пръстен годежен пръстен комплект Бял Циркон нов RW0231-6/7/8/9/10

25.82 -46 % BGN 14.00

Метал : Бело Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : ЦиркониПрстен Димензии(прибл) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Големина На ТабелатаU...

Класически годежен пръстен, сватбени халки мъжете заоблени comfort fit САЩ, Русия стил златист цвят Алианс женска двойка пръстени

8.80 -20 % BGN 7.00

Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!1) Цената за 1 buc ѕвони само, не за 1 пар : Ако сакате два прстени, ве молиме додадете 2 прстени во количка , Тогаш, ве молиме да направите исплата за два прстени, заедно ;2) Достапни Големини како следното : Женски Прстен со камен (ширина 5.5 мм) : САД големина #5 #6 #7 #8 #9 #10 Машки Прстен без камен (ширина 5.5 мм) : САД Големина #7 #8 #9 #10 #11 #12#13 3) САД големина 13 мажи прстен е посебен ниска цена , тоа е промотивни ; посебни ниска цена е само добро за САД големина 13...

Брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени годежен мода CZ Crystal бижута

9.90 -19 % BGN 8.00

MOQ 1pcs Големина 6# / 7# / 8# / 9#, Ширина : 14mm Тежина 8.5 г Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

Бижута Чар 5 цвят Crystal паун бижута от висок клас на булката огърлица, обеци, пръстени parure bijoux femme

6.83 -27 % BGN 5.00

Оваа Ставка Опис Име : Рубин накит сетови Шарм 5 боја Кристал паун накит сетови Високоодделение невестата ѓердан обетки прстени parure bijoux femme Материјал : Алуминиум и Кристално Боја : како на сликата Пакет : OPP Кеси.Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по извршената уплата надолу...

YAAMELI високо качество на обикновена Мода форма на Crystal Камък пръстен Чар женски кубичен цирконий 925 сребро за сватба момичета

12.67 -29 % BGN 9.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

1бр мода реколта издълбани кръгли цветя anelli uomo пънк Титан стоманен пръстен за мъже бижута Безплатна доставка R0009

10.46 -4 % BGN 10.00

многу за да ја посетите нашата продавница и испраќање на налози за нас,многу ви благодарам! Кога ќе го добиете во продавница вие ќе уживате во овој подолу...

Shamty Habasha Style бижута син червен зелен камък эфиопские бижута на булката на Сватбата чисто злато, цвят Африкански подарък A300055

26.05 -31 % BGN 18.00

зеленаЦрвена1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата 2 Објектот ќе биде предаден во рок од 13 дена откако уплатата се населиле...

AGOOD нов луксозен Циркон кухи цвете розово злато пръстен метална халка за жени, момичета сватба бижута на булката

16.29 -14 % BGN 14.00

шампионатот прстени, керамички ѕвони, ѕвони за мажите, волфрам прстен, пети прстен, црн прстен, жените прстен, се зголеми златен прстен, ringen, неколку прстени, зглоб прстен, круна прстен, расположение прстен, човек ѕвони, ѕвони човек, ringe, biker прстен, бисер прстен, фунта сребрен прстен, златни прстени за жените, гроздобер прстен, титаниум ѕвони, ѕвони злато, првенство прстен, од не ' рѓосувачки челик ѕвони, ѕвони, masonic прстен, ангажирање прстени, срцето прстен, тиркизна прстен, мода прстени за жените 2015 година, смарагд прстен, 18k златен прстен, да носат прстен, змија прстен, свадба прстени сет за жените, сребро 925 прстен, од не 'рѓосувачки челик прстени за жените, волфрам карбид ѕвони, ѕвони, златни прстени, нокти прстен, 925 фунта сребрен прстен, прстен 925, змеј прстен, ангажирање прстени за жените, прстени во собата за жените, прстени, шарени прстен, господ на прстен, црна златен прстен, зелена фенер прстен,неколку свадба прстени, црн камен прстен, прстени за девојки, прстен од не' рѓосувачки челик, череп прстени, женска прстени, прилагодлив прстен, љубов прстен, картер прстенМатеријал : алуминиумскиБоја : golden RoseПакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака : БесплатнаПревозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

Гъба, кръгъл пръстен AAA смола камък класически мъжки бижута пръстен рок, пънк стил ретро пръстен жени мода пръстен Anillo продажба

2.74 -64 % BGN 1.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕНГлавниот Камен : ААА Кристал+ Рубин СмолаДруг Камен : ААА СмолаПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Uloveido Mystic Rainbow Silver Rings for Women Crystal Wedding Ring Alibaba-express kino, spane, restoranti Jewellery Dropshipping отстъпка 15%Y2735

6.91 -13 % BGN 6.00

Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735 Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735

Almei 10% Отстъпка Син Розов Дамски Годежни Пръстени, Пръстен Сребърен Цвят Бижута На Crystal Анел Feminino Планински Кристал, Бижута Bague Y3170

5.82 -14 % BGN 5.00

,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Ameth Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Аметист ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жени 2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphiѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphirAlmei 10%Попуст Сина, Розова Женска Свадба Прстени Прстен Сребрена Боја Накит Кристал Anel Feminino Кристал Bague Накит Y3170Almei 10%Попуст Сина, Розова Женска Свадба Прстени Прстен Сребрена Боја Накит Кристал Anel Feminino Кристал Bague Накит Y3170ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.