• Новинка
WOSTU Pure 925 Sterling Silver Week Серията Pink Cubic Zircon Сърце Pendant Friday Finger Rings Women Fine Jewelry BKR270

WOSTU Pure 925 Sterling Silver Week Серията Pink Cubic Zircon Сърце Pendant Friday Finger Rings Women Fine Jewelry BKR270

резултат:
BGN 22.18
BGN 13.00 -41 %

Брой продукти
Налично


.

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Сърце
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип На Метали:
Сребро
is_customized:
No
Пол:
Жени
Номер На Модела:
БКР270
Широчина На Повърхността:
2мм
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Случай:
Сватба
Стил:
Сладък/Романтичен
търговска марка:
УОСТУ
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Сребро проба 925
Функция:
Няма
Съвместимост:
Няма
Цвят:
Сребристо и розово
Име:
Седмица Пръстен Петък
Форма:
Сърце
Тегло:
2g
Размер:
0.7*0.8cm

Избор на купувачи

YAAMELI 925 сребро самоличността на хладен тъмен във форма на сърце, Черен Кристал Камък пръстен на партията закупуване на бижута за жени

5.76 -31 % BGN 4.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Almei 10% Отстъпка Син Розов Дамски Годежни Пръстени, Пръстен Сребърен Цвят Бижута На Crystal Анел Feminino Планински Кристал, Бижута Bague Y3170

5.82 -14 % BGN 5.00

,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Ameth Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Аметист ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жени 2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphiѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphirAlmei 10%Попуст Сина, Розова Женска Свадба Прстени Прстен Сребрена Боја Накит Кристал Anel Feminino Кристал Bague Накит Y3170Almei 10%Попуст Сина, Розова Женска Свадба Прстени Прстен Сребрена Боја Накит Кристал Anel Feminino Кристал Bague Накит Y3170ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.

Нова Висша Мода Дубай Комплект Бижута Златист Цвят Crystal Лук Висулка Колие Нигерийская Сватба Африкански Мъниста Бижута

35.18 -49 % BGN 18.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже сликаБоја : како на сликата шоуСовршен обработка100% физички слика

Queenwish Безплатна доставка и 2 мм, бял с волфрамов карбид огледално покритие на годежни пръстени група комфорт ни е подходящ размер на 5-10

27.33 -27 % BGN 20.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Chandler 2017 Tail Antique Silver Ring For Women Wedding Bague Retro Анел Aneis Fine Jesery интернет магазини Индия настроение

4.30 -53 % BGN 2.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ​Чендлер 2017 Опашка Антички Сребрен Прстен За Жените Свадба Bague Ретро Anel Aneis парична Казна Jesery онлајн шопинг индија расположениеМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

подгонянное действителното елегантна пръстен на пръстови отпечатъци годежен пръстен годежен пръстен персонални пръстен на Коледен подарък, подарък за рожден ден

56.00 -30 % BGN 39.00

Прстен големина : 7mm во дијаметар Големина мерка : ве молиме дајте му на вашиот прст во должина cmЗабелешка : ве молиме дајте му на вашиот отпечаток при поставувањето на цел, вашиот прстен ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена.започнете Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00крајотВи благодариме за посетата на нашата продавница, ние сме накит handmake фабрика, специјализира во обичај & DIY накит...

AGOOD нов луксозен Циркон кухи цвете розово злато пръстен метална халка за жени, момичета сватба бижута на булката

16.29 -14 % BGN 14.00

шампионатот прстени, керамички ѕвони, ѕвони за мажите, волфрам прстен, пети прстен, црн прстен, жените прстен, се зголеми златен прстен, ringen, неколку прстени, зглоб прстен, круна прстен, расположение прстен, човек ѕвони, ѕвони човек, ringe, biker прстен, бисер прстен, фунта сребрен прстен, златни прстени за жените, гроздобер прстен, титаниум ѕвони, ѕвони злато, првенство прстен, од не ' рѓосувачки челик ѕвони, ѕвони, masonic прстен, ангажирање прстени, срцето прстен, тиркизна прстен, мода прстени за жените 2015 година, смарагд прстен, 18k златен прстен, да носат прстен, змија прстен, свадба прстени сет за жените, сребро 925 прстен, од не 'рѓосувачки челик прстени за жените, волфрам карбид ѕвони, ѕвони, златни прстени, нокти прстен, 925 фунта сребрен прстен, прстен 925, змеј прстен, ангажирање прстени за жените, прстени во собата за жените, прстени, шарени прстен, господ на прстен, црна златен прстен, зелена фенер прстен,неколку свадба прстени, црн камен прстен, прстени за девојки, прстен од не' рѓосувачки челик, череп прстени, женска прстени, прилагодлив прстен, љубов прстен, картер прстенМатеријал : алуминиумскиБоја : golden RoseПакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака : БесплатнаПревозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

Размер 6/7/8/9/10 жени 14 КТ бяло злато пълни CZ Принцеса нарязани годежен пръстен годежен пръстен комплект Бял Циркон нов RW0231-6/7/8/9/10

25.82 -46 % BGN 14.00

Метал : Бело Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : ЦиркониПрстен Димензии(прибл) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Големина На ТабелатаU...

1бр Европа мода полиране на кръст шаблон разузнавач цвете щит пръстен реколта хладен титан стомана мъжки пръстен Безплатна доставка R0010

10.74 -7 % BGN 10.00

многу за да ја посетите нашата продавница и испраќање на налози за нас,многу ви благодарам! Кога ќе го добиете во продавница вие ќе уживате во овој подолу...

YAAMELI високо качество на обикновена Мода форма на Crystal Камък пръстен Чар женски кубичен цирконий 925 сребро за сватба момичета

12.67 -29 % BGN 9.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Чандлър 925 Сребро Гинко Оставите Пръстен Midi Малкия Пръст На Пръст Bague За Жени, Подарък Открит Имитация На Перли Любов Elegent Бижута

5.42 -26 % BGN 4.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925 Sterling Silver Гинко Ја Напушти Прстен Midi Pinkie Прст Bague За Жените Подарок Отвори Симулирани Бисер Љубов Elegent НакитМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

TOUCHEART Charms Silver Color Crystal Jewelry колиета, обеци, комплекти кристал сватбени бижута, бижута комплекти за булки жени Set150046

8.00 -25 % BGN 6.00

Сребрен Накит Кристал Ѓердани Обетки Кристал Поставува Свадба Накит Сетови За Невести Жените Set150046 100% Сосема Нов Нова Мода Накит / Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Стил : Мода Накит / ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 3.2 cm Ѓердан : 35.5 cm*и 17,5 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените / Девојка / Жена / Мајка Позлата : Сребрен Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Сечење Накит

CC пръстени за жени и мъже от неръждаема стомана 2018 Нов однорядный Диамант темперамент дамски пръстен бижута спад доставка CC1336

15.98 -31 % BGN 11.00

CC Прстени За Жените И Мажите од не ' Рѓосувачки Челик 2018 Новиот Сингл Ред Diamant Темперамент Дами Прстен Накит Капка Превозот CC1336Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

Almei Female Love Silver Color Yellow Кристал Jewerly Sets for Women Ladies Wedding Collares огърлица, обеци, пръстен Y182

21.31 -25 % BGN 16.00

ecklace,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,SapphireНакит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182 Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182

Мода бижута двойка си крал и неговата Кралица годежни пръстени от неръждаема стомана за жени, мъже безплатна доставка

2.88 -65 % BGN 1.00

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

QUEENWISH 6 мм/8 мм Волфрам матово покритие четка център комфорт подходящ високо полски годежен пръстен обещание пръстени за него и си двойки

31.98 -28 % BGN 23.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

AINOUSHI класически кръг нарязани на Сона годежни пръстени 4 клипса сребро 925 сватбени бижута за жени

60.78 -42 % BGN 35.00

modname=ckeditor AINOUSHI Класичен Круг Намали SONA Ангажман Прстени 4 Prongs 925 Фунта Сребрена Свадба Накит за ЖенитеОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

Victoria Brand New Vintage Бижута 14KT White Gold Filled Принцеса Cut 5A Цирконий CZ Party 3 IN 1 Women Wedding Band Ring Gift

55.98 -48 % BGN 29.00

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 14 KT Бело Злато Исполнет (Печат 14 KT) Жени Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 6mm*6mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА​

ААА + смола камък класически мъжки бижута пръстен рок, пънк стил ретро пръстен жени мода пръстен Анилло продажба

2.85 -30 % BGN 2.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕНГлавниот Камен : ААА Кристал+ Рубин СмолаДруг Камен : ААА СмолаПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

2018 горещ!! Нов моден стил Бухал оправи имитация на перли, пръстен бижута и аксесоари Безплатна доставка!

1.41 -29 % BGN 1.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Гъба, кръгъл пръстен AAA смола камък класически мъжки бижута пръстен рок, пънк стил ретро пръстен жени мода пръстен Anillo продажба

2.74 -64 % BGN 1.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕНГлавниот Камен : ААА Кристал+ Рубин СмолаДруг Камен : ААА СмолаПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.