• Новинка
Ретро 925 стерлинги сребърни бижута самоличността на пънк приливна модел от затворен пръстен кръст тайландски мъже и жени, стари сребърен пръстен

Ретро 925 стерлинги сребърни бижута самоличността на пънк приливна модел от затворен пръстен кръст тайландски мъже и жени, стари сребърен пръстен

резултат:
BGN 64.00
BGN 46.00 -28 %

Брой продукти
Налично

Бидејќи производ е ажурирана брзо, ве Молиме да се соберат вашиот омилен производ!

Подробности

Размер На Пръстен:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Годеж
Пол:
Унисекс
Тип На Метали:
Сребро
Широчина На Повърхността:
14mm
Формамодел:
Пресичат
търговска марка:
BOCAI
Стил:
Пънк
Материал:
Сребро проба 925
Материал:
Сребро проба 925
Произход:
Китай

Избор на купувачи

1бр мода реколта издълбани кръгли цветя anelli uomo пънк Титан стоманен пръстен за мъже бижута Безплатна доставка R0009

10.46 -4 % BGN 10.00

многу за да ја посетите нашата продавница и испраќање на налози за нас,многу ви благодарам! Кога ќе го добиете во продавница вие ќе уживате во овој подолу...

QUEENWISH 6 мм/8 мм Волфрам матово покритие четка център комфорт подходящ високо полски годежен пръстен обещание пръстени за него и си двойки

31.98 -28 % BGN 23.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Uloveido Mystic Rainbow Silver Rings for Women Crystal Wedding Ring Alibaba-express kino, spane, restoranti Jewellery Dropshipping отстъпка 15%Y2735

6.91 -13 % BGN 6.00

Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735 Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735

Almei Female Love Silver Color Yellow Кристал Jewerly Sets for Women Ladies Wedding Collares огърлица, обеци, пръстен Y182

21.31 -25 % BGN 16.00

ecklace,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,SapphireНакит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182 Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Женски Љубов Сребрена Боја Жолта Кристал Jewerly Комплети за Жени Дами Свадба Collares Ѓердан Обетки Прстен Т Y182

YAAMELI 925 сребро самоличността на хладен тъмен във форма на сърце, Черен Кристал Камък пръстен на партията закупуване на бижута за жени

5.76 -31 % BGN 4.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Uloveido женски планински кристал Bague Femme бижута като Короната годежни пръстени австрийски кристал жени сребърен цвят пръстен 49% отстъпка Y2821

13.84 -28 % BGN 10.00

Жените Кристал Bague Femme CZ Дијамантски Накит Круна Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Сребро Позлатен Прстен 60% попуст Y2821 Жените Кристал Bague Femme CZ Дијамантски Накит Круна Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Сребро Позлатен Прстен 60% попуст Y2821Жените Кристал Bague Femme CZ Дијамантски Накит Круна Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Сребро Позлатен Прстен 60% попуст Y2821

Queenwish Безплатна доставка и 2 мм, бял с волфрамов карбид огледално покритие на годежни пръстени група комфорт ни е подходящ размер на 5-10

27.33 -27 % BGN 20.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Нова Висша Мода Дубай Комплект Бижута Златист Цвят Crystal Лук Висулка Колие Нигерийская Сватба Африкански Мъниста Бижута

35.18 -49 % BGN 18.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже сликаБоја : како на сликата шоуСовршен обработка100% физички слика

ААА + смола камък класически мъжки бижута пръстен рок, пънк стил ретро пръстен жени мода пръстен Анилло продажба

2.85 -30 % BGN 2.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕНГлавниот Камен : ААА Кристал+ Рубин СмолаДруг Камен : ААА СмолаПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Анель сладки пръстен със Син камък Anillos модни пръстени за жени, планински кристал сребърен цвят пръстен, сватбени подаръци, бижута Y2722

7.38 -19 % BGN 6.00

Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722 Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722фунта сребрен накит 925 фунта сребрен прстен 925sterlingсребрени прстени за жените прстени дијамантски накит sapphire накит anillos прстени за мажи пеперутка ангел неколку прстени свадба прстен пеперутка прстен mens прстени anel жените накит мажите накит рубин накит bijoux 925 sterling silver прстени за жените големи прстени за жените свадба прстени фокс bague anel feminino лето стил sterling silver anel masculino anillos де plata 925 австриската кристал bague femme joias ангажман прстен bijoux femme круна накит пинк бисер 925 фунта сребрен накит трговија на големо прстен мажите круна прстен свадба 925 сребрен накит накитот bague homme розово злато кристал кристалниот череп прстен накит од сребро дијамантски прстен симпатична виножито masculino anillos hombre нерѓосувачки челик ring ring жениAnillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian"clear : двете;">Anillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian.

Uloveido планински кристал пръстени за жени продажба на мода бижута Bijoux сребърен цвят пръстени, бижута на реколта пръстени 15% off Y3522

6.37 -22 % BGN 5.00

Uloveido Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522 Uloveido 49% попуст Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522Uloveido 49% попуст Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522Anillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian

Бижута Чар 5 цвят Crystal паун бижута от висок клас на булката огърлица, обеци, пръстени parure bijoux femme

6.83 -27 % BGN 5.00

Оваа Ставка Опис Име : Рубин накит сетови Шарм 5 боја Кристал паун накит сетови Високоодделение невестата ѓердан обетки прстени parure bijoux femme Материјал : Алуминиум и Кристално Боја : како на сликата Пакет : OPP Кеси.Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по извршената уплата надолу...

2018 горещ!! Нов моден стил Бухал оправи имитация на перли, пръстен бижута и аксесоари Безплатна доставка!

1.41 -29 % BGN 1.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

JEXXI луксозен цвете-форма Циркон пръстена за жени 925 сребро сватбени аксесоари бижута на най-добрият коледен подарък

13.44 -33 % BGN 9.00

1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2 Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени...

YAAMELI високо качество на обикновена Мода форма на Crystal Камък пръстен Чар женски кубичен цирконий 925 сребро за сватба момичета

12.67 -29 % BGN 9.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.