• Новинка
Victoria Brand New Vintage Бижута 14KT White Gold Filled Принцеса Cut 5A Цирконий CZ Party 3 IN 1 Women Wedding Band Ring Gift

Victoria Brand New Vintage Бижута 14KT White Gold Filled Принцеса Cut 5A Цирконий CZ Party 3 IN 1 Women Wedding Band Ring Gift

резултат:
BGN 55.98
BGN 29.00 -48 %

Брой продукти
Налично


Жените Прстен Големина : 5/6/7/8/9/10 Жените Метал : 14 KT Бело Злато Исполнет (Печат 14 KT) Жени Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 6mm*6mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА


Подробности

Размер На Пръстен:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Годеж
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Инсталация:
Инсталиране На Настилката
Пол:
Жени
Материал:
Кубичен Цирконий
търговска марка:
векалон
Широчина На Повърхността:
6мм
Номер На Модела:
CVCNN
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Формамодел:
Лицето
Функция:
тракер настроението
is_customized:
Yes
Стил:
Класически
Тип На Метали:
14kt бяло злато пълни

Избор на купувачи

подгонянное действителното елегантна пръстен на пръстови отпечатъци годежен пръстен годежен пръстен персонални пръстен на Коледен подарък, подарък за рожден ден

56.00 -30 % BGN 39.00

Прстен големина : 7mm во дијаметар Големина мерка : ве молиме дајте му на вашиот прст во должина cmЗабелешка : ве молиме дајте му на вашиот отпечаток при поставувањето на цел, вашиот прстен ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена.започнете Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00 Цена : $35.00крајотВи благодариме за посетата на нашата продавница, ние сме накит handmake фабрика, специјализира во обичај & DIY накит...

Uloveido планински кристал пръстени за жени продажба на мода бижута Bijoux сребърен цвят пръстени, бижута на реколта пръстени 15% off Y3522

6.37 -22 % BGN 5.00

Uloveido Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522 Uloveido 49% попуст Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522Uloveido 49% попуст Кристал Прстени за Жените Продажба Модни Накит Bijoux Сребро Позлатен Прстен Накит Накитот Гроздобер Прстени Y3522Anillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian

Чандлър 925 Сребро Гинко Оставите Пръстен Midi Малкия Пръст На Пръст Bague За Жени, Подарък Открит Имитация На Перли Любов Elegent Бижута

5.42 -26 % BGN 4.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925 Sterling Silver Гинко Ја Напушти Прстен Midi Pinkie Прст Bague За Жените Подарок Отвори Симулирани Бисер Љубов Elegent НакитМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

YAAMELI 925 сребро самоличността на хладен тъмен във форма на сърце, Черен Кристал Камък пръстен на партията закупуване на бижута за жени

5.76 -31 % BGN 4.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Мода Марка Бижута Pink Въже, Верига От Кръгли Мъниста Колие С Висулка Капка Обици С Най-Високо Качество Безплатна Доставка На Сватбени Декорации

4.38 -9 % BGN 4.00

Имаме и други Накит сетови,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и Други Накит сетови,ако сакате можете да кликнете на фотографијатаДел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

Нова Висша Мода Дубай Комплект Бижута Златист Цвят Crystal Лук Висулка Колие Нигерийская Сватба Африкански Мъниста Бижута

35.18 -49 % BGN 18.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже сликаБоја : како на сликата шоуСовршен обработка100% физички слика

Анель сладки пръстен със Син камък Anillos модни пръстени за жени, планински кристал сребърен цвят пръстен, сватбени подаръци, бижута Y2722

7.38 -19 % BGN 6.00

Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722 Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722Anel Симпатична Прстени со Сини Топаз Anillos Мода Прстени за жените Кристал Сребрен Прстен Ангажман Подароци CZ Дијамантски Накит Y2722фунта сребрен накит 925 фунта сребрен прстен 925sterlingсребрени прстени за жените прстени дијамантски накит sapphire накит anillos прстени за мажи пеперутка ангел неколку прстени свадба прстен пеперутка прстен mens прстени anel жените накит мажите накит рубин накит bijoux 925 sterling silver прстени за жените големи прстени за жените свадба прстени фокс bague anel feminino лето стил sterling silver anel masculino anillos де plata 925 австриската кристал bague femme joias ангажман прстен bijoux femme круна накит пинк бисер 925 фунта сребрен накит трговија на големо прстен мажите круна прстен свадба 925 сребрен накит накитот bague homme розово злато кристал кристалниот череп прстен накит од сребро дијамантски прстен симпатична виножито masculino anillos hombre нерѓосувачки челик ring ring жениAnillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian"clear : двете;">Anillos Де Plata 925 Ангажман Прстен Cincin Wanita Anel Feminino CZ Дијамантски Накит Свадба Прстени со Камен Ulove Y2708 CZ Дијамант SapphireНакит Свадба Прстени Anel Feminino Anillos Де Plata 925 Bague Femme Ангажман Прстен Ulove Y3125 Жолти Прстени за Жените Бела Топаз CZ Дијамантски Накит Anillos Свадба Eings Anel Feminino Bijouterie Anillos Де Plata 925 60% исклучување Ulove Y2735 Joyas Де Plata 925 Bague Femme CZ ДијамантНакит Свадба Прстени Ангажман Австриската Кристал Жените Прстен Ulove Y2821 Промоција Жена Кристал Прстен Anel CZ Дијаманти Свадбата Прстени Aneis Гроздобер Бела Платинеста Позлатен Свадба Накит Y022 Silver Кристал Накит Прстен Жените Свадба Прстени CZ Дијамант Bague Алијансата Sapphire Божиќ Подароци Рубин Anillos Cristal PJ001 Прстен Жените Дијамантски Накит Свадба Прстени Bague Alliance Crystal Накит Sapphire Накит Рубин Накит Anillos Cristal Злато Позлатен Прстени За Жените anillos де plata 925 anillos mujer CZ Дијамантски Прстен Прстени За Жените Sapphire Кристал Накит Гроздобер Anillos Cristal Bague Алијансата Женска Свадба Anillos Mujer Pj002 фунта сребрен накит 925 sterling silver фунтасребронакит 925sterlingsilver прстени ring ring Часовници жените Прстен жените прстени за жените прстени дијамантски накит sapphine накит anillos 925 sterling silver прстени за жените дијамантнакит сребро 925 гроздобер sapphireнакит Прстен жените Прстен човек рубин накит joyas де plata 925 свадба прстени anel bijouterie сребро види roxi подароци Торба дами bague anillos де plata 925 aneis свадба прстени мажите прстен мажите се види рубиннакит, накит, прстени машки прстени Дами Види Панк anelli Прстен круна Подарок жените кеси bague femme машки прстени Свадба Прстени Пар CZ Дијамант Sterling Silver Jewelr Круна Прстен Alian.

QUEENWISH 6 мм/8 мм Волфрам матово покритие четка център комфорт подходящ високо полски годежен пръстен обещание пръстени за него и си двойки

31.98 -28 % BGN 23.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Модни зелени CZ годежни пръстени ангажимент за жени черното злато сребро цвят Кристали, пръстени, украшения, бижута femme anillos размер 6

1.68 -40 % BGN 1.00

Бренд Име : Tian BoКоличина : 1 PcsКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониБоја : Сребрена Боја / Црна боја / goldcolourПрстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуЕколошки Стандард : Олово & никел слободниОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / ПредложиПодарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Класически годежен пръстен, сватбени халки мъжете заоблени comfort fit САЩ, Русия стил златист цвят Алианс женска двойка пръстени

8.80 -20 % BGN 7.00

Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!1) Цената за 1 buc ѕвони само, не за 1 пар : Ако сакате два прстени, ве молиме додадете 2 прстени во количка , Тогаш, ве молиме да направите исплата за два прстени, заедно ;2) Достапни Големини како следното : Женски Прстен со камен (ширина 5.5 мм) : САД големина #5 #6 #7 #8 #9 #10 Машки Прстен без камен (ширина 5.5 мм) : САД Големина #7 #8 #9 #10 #11 #12#13 3) САД големина 13 мажи прстен е посебен ниска цена , тоа е промотивни ; посебни ниска цена е само добро за САД големина 13...

AGOOD нов луксозен Циркон кухи цвете розово злато пръстен метална халка за жени, момичета сватба бижута на булката

16.29 -14 % BGN 14.00

шампионатот прстени, керамички ѕвони, ѕвони за мажите, волфрам прстен, пети прстен, црн прстен, жените прстен, се зголеми златен прстен, ringen, неколку прстени, зглоб прстен, круна прстен, расположение прстен, човек ѕвони, ѕвони човек, ringe, biker прстен, бисер прстен, фунта сребрен прстен, златни прстени за жените, гроздобер прстен, титаниум ѕвони, ѕвони злато, првенство прстен, од не ' рѓосувачки челик ѕвони, ѕвони, masonic прстен, ангажирање прстени, срцето прстен, тиркизна прстен, мода прстени за жените 2015 година, смарагд прстен, 18k златен прстен, да носат прстен, змија прстен, свадба прстени сет за жените, сребро 925 прстен, од не 'рѓосувачки челик прстени за жените, волфрам карбид ѕвони, ѕвони, златни прстени, нокти прстен, 925 фунта сребрен прстен, прстен 925, змеј прстен, ангажирање прстени за жените, прстени во собата за жените, прстени, шарени прстен, господ на прстен, црна златен прстен, зелена фенер прстен,неколку свадба прстени, црн камен прстен, прстени за девојки, прстен од не' рѓосувачки челик, череп прстени, женска прстени, прилагодлив прстен, љубов прстен, картер прстенМатеријал : алуминиумскиБоја : golden RoseПакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака : БесплатнаПревозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

Uloveido Mystic Rainbow Silver Rings for Women Crystal Wedding Ring Alibaba-express kino, spane, restoranti Jewellery Dropshipping отстъпка 15%Y2735

6.91 -13 % BGN 6.00

Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735 Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735Uloveido Мистика Виножито Сребрени Прстени за Жените Кристал Свадба Прстен Alibabaекспрес Ringen Накит Dropshipping 15%попуст Y2735

Queenwish Безплатна доставка и 2 мм, бял с волфрамов карбид огледално покритие на годежни пръстени група комфорт ни е подходящ размер на 5-10

27.33 -27 % BGN 20.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

2018 горещ!! Нов моден стил Бухал оправи имитация на перли, пръстен бижута и аксесоари Безплатна доставка!

1.41 -29 % BGN 1.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

ААА + смола камък класически мъжки бижута пръстен рок, пънк стил ретро пръстен жени мода пръстен Анилло продажба

2.85 -30 % BGN 2.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕНГлавниот Камен : ААА Кристал+ Рубин СмолаДруг Камен : ААА СмолаПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

2017 Нов прием на горещи продажба мода блестящ Циркон геометричен дизайн 925 сребро дамски пръстени ангажимент бижута подарък

10.24 -22 % BGN 8.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!!!

Размер 6/7/8/9/10 жени 14 КТ бяло злато пълни CZ Принцеса нарязани годежен пръстен годежен пръстен комплект Бял Циркон нов RW0231-6/7/8/9/10

25.82 -46 % BGN 14.00

Метал : Бело Злато ИсполнетГлавната Скапоцен Камен : ЦиркониПрстен Димензии(прибл) : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Големина На ТабелатаU...

AINOUSHI класически кръг нарязани на Сона годежни пръстени 4 клипса сребро 925 сватбени бижута за жени

60.78 -42 % BGN 35.00

modname=ckeditor AINOUSHI Класичен Круг Намали SONA Ангажман Прстени 4 Prongs 925 Фунта Сребрена Свадба Накит за ЖенитеОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

Брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени годежен мода CZ Crystal бижута

9.90 -19 % BGN 8.00

MOQ 1pcs Големина 6# / 7# / 8# / 9#, Ширина : 14mm Тежина 8.5 г Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

Shamty жени бижута модерен нов дизайн етиопски сватбен чисто злато, цвят Африкански стил Хабаша бижута A300056

29.89 -30 % BGN 21.00

Обетки големина 38mmPendant големина 47mmСинџир 50cm должина1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата...

YAAMELI Top Quality Elegant White Wave Shape Crystal Stone Ring For Stylish Women ' s Birthday Gift 925 Sterling Silver Gift

14.24 -30 % BGN 10.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

TOUCHEART Charms Silver Color Crystal Jewelry колиета, обеци, комплекти кристал сватбени бижута, бижута комплекти за булки жени Set150046

8.00 -25 % BGN 6.00

Сребрен Накит Кристал Ѓердани Обетки Кристал Поставува Свадба Накит Сетови За Невести Жените Set150046 100% Сосема Нов Нова Мода Накит / Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Стил : Мода Накит / ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 3.2 cm Ѓердан : 35.5 cm*и 17,5 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените / Девојка / Жена / Мајка Позлата : Сребрен Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Сечење Накит

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.