• Новинка
безплатна доставка Kamjove tea cup water filter with cup капак elegant cup filter tea pot термостойкая автомобили чаша

безплатна доставка Kamjove tea cup water filter with cup капак elegant cup filter tea pot термостойкая автомобили чаша

резултат:
BGN 26.88
BGN 21.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете е-маил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се!
start Isv Module Wrap6714
end Isv Module Wrap6714

Подробности

Обемът на:
200-400мл
Цвят:
TP 56 300ML, TP 57 380ML, TP 58 48ML
Вид Съдове За Пиене:
Чаши И Чинии
Тип:
Чаени чаши
Техника:
Термостойкое стъкло
документ:
CE / EU,CIQ
Материал:
Стъкло
търговска марка:
КАМЖОВЕ
Характеристика:
Еко-Содружественный
Брой:
1
Номер На Модела:
TP
Форма:
Добави
is_customized:
yes
Брой:
1 бр. с чайника
Външен Материал На Резервоара:
Високо боросиликатное стъкло

Избор на купувачи

Чаша 1бр от неръждаема стомана чаена чаша 60 мл 140 мл 240 мл преносим открит пътуване къмпинг сгъваема сгъваема Чаша с брелком

7.34 -18 % BGN 6.00

Чаша од Нерѓосувачки Челик Чај Првенство 60ml 140ml 240ml Преносни Отворено Туристички Кампување Виткање Расклопна Чаша Со Keychain

400 мл бутик Цзиндэчжэнь син и бял порцелан, ръчно рисувани пейзаж чайник Puer гърне Китай Керамични Кунг-Фу чай чайник

156.30 -35 % BGN 102.00

Бренд ZEETOON Материјал Керамика, порцелан Име Jingdezhen Пејзаж Teapot Puer Тенџере Занает рачно изработени Рачно насликани Bue и Бели Порцелански ГолеминаСЛ...

Японски Стил Стари Чаени Чаши Печки Промяна Глазура Груба Керамика Кунг-Фу Чай Чаена Чаша Puer Чаена Чаша Творчески Капитанът На Чаши

23.98 -33 % BGN 16.00

Бренд ZEETOON Материјал Грубата Керамика Име Јапонски Стил Teac до Занает рачно изработени, Глазура Големина6.8*3.8 cm Капацитет : 50мл Пакет Листа1 PC Teacup (без Други Чај во Собата)Пакување Безбедно пакување области на ПрименаЧај соба, Дневна соба, службеници e

Творчески 200 мл огнеупорни китайски Кунг-Фу чай комплект 7 бр. Комплект чайник и чаши чай прозрачна стъклена кана

12.53 -4 % BGN 12.00

Креативни 200ml отпорни на Топлина Chinease Кунг Фу Чај Поставите 7 Парчиња Сет Чај Тава Чај и Чаши Транспарентно Стакло TeapotТип : сет чај , чај тенџереМатеријал : стаклоЈачина на звук : 200mlПрименливи место : дом, канцеларија, отворено, патувањеПогоден за : чај

Сладък мини чай ПАТ чайник античен лилаво глинен чайник джобен чайник малък капацитет на чай, ДОМАШНИ любимци чай играе украса

15.84 -31 % BGN 11.00

Точка Име : Мини Пурпурна Глина TeapotМатеријал : Виолетова ГлинаТехнологија : Рачно изработениКапацитет : 15ml, 18ml, 30mlОригиналното Место : Yi Xing Време на Испорака : 15 до 35 дена ( ве молиме погледнете детали подолу) Ако имате било какви прашања, pls остави порака до мене...

Нови продукти китайски 300 мл кана топлоустойчиви стъклени хранителни чайници с вътрешен филтър дом и офис лесно да се вземе саксия

33.79 -50 % BGN 17.00

300 ML чај тенџере со филтер,шарени носителот,храна одделение стакло ,од не ' рѓосувачки челик маскаПочитувани купувачи, сега кога ќе го купите чај во собата,ќе добиете бесплатен подарок од нас.1 кеса испрати по случаен избор.Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост ...

Китайската Рисувани На Ръка Керамика Керамика Вино 1 Саке Гърне + 4 Чаши Саке И Подобни Ръчно Изработени Китайски Чайник Керамика, Порцеланови Чаши Саке Набор От

41.42 -42 % BGN 24.00

Janpanese Handpainted Рачно Изработени Керамика И Порцелан, Керамика Доброто Вино Сет 1 Доброто Тенџере + 4 Доброто ЧашиСовршен 5 Парче Јапонски Доброто Сет(Вклучувајќи 1 доброто тенџере и 4 чаши) Големина : Доброто готвење : Калибар : 5cm,Висина : 14cm,Капацитет : 150ml Доброто чаши : Калибар : 4cm,Висина : 4cm Материјал : Керамички,Доведе слободни, Нетоксични, невкусна;Висок квалитет, рачно изработени, природни, висок степен на керамика Погоден за dishwashers, микробранови печки, фрижидери, печки и така натаму Убаво и совршен подарок за себе си и вашите пријатели или собирање на Функцијата : Совршен 5 Парче Јапонски Доброто Сет(Вклучувајќи доброто тенџере и 4 чаши) Материјал : Керамички Сертификација : CIQ Тип : Доброто & Чај Поставите Големина : Доброто готвење : Калибар : 5cm Висина : 14cm Капацитет : 150ml Доброто чаши : Калибар : 4cm Висина : 4cm Капацитет : 40ml Јапонски Технологија,Традиционални Занаетчиски Рака Подготвени Ретро Куќа,Генијален ШишеУстата Дизајн Спречува Истекување Вода...

1бр мода здрав стъклен чайник просто огнеупорни прозрачна кана с чайник домакински чайник, определени JO 1059

27.01 -7 % BGN 25.00

Опис : Член име : Стакло TeapotМатеријал : Висок temerpature отпорни на СтаклоБоја : јасноКапацитет : 1200 ML,1600 MLЕдиница тежина : околу 550 G / PC,650 G / PCAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

TANGPIN кафе и чай инструменти мед чай домашни любимци скакалец кунг-фу чай аксесоари

51.14 -49 % BGN 26.00

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Аргентина, Канада, царинење стапка е многу бавно.3 : Ако сте во можност да ги пратите на пакетот или не сте го добиле вашиот заврши,ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.За промет на големо клиенти : 1.Ако имате сопствен чај продавница или teaware трговците на мало,pls не двоумете се да ме контактирате во секое време,ние може да понуди трговија на големо цена за вас,ви благодариме.2.Трговија на големо клиенти pls контактирајте го на оваа емаил : tangpintea at(@)163.com3.Нашата фабрика нуди прилагодено на вашето лого,тоа е во ред,добредојдени да се одржи редот од нас.4...

Класически китайски горещ чай Кунг Фу от масивно дърво бамбук супени тави с различни размери и модели

BGN 15.98

ИмеTasteful Бамбус Чај Маса Служат ЛентаМатеријалБамбусДимензииГолемина : 34cm 22cm 6cm на Цена : $29Големина : 38cm 26cm 6cm на Цена : $39Големина : 25cm 18cm 6cm на цена $24Потекло : КинаОписОваа лента е погоден за Gongfuстил чај услуга за 12 лица за користење на Gongfu teaware.Answer : ___________________________ Note : прикажан чај поставите е прикажана за илустрација само...

Нов 1бр високо качество 1.5 л малък сладък водна емайл чайник удебеляване на малък Кунг-Фу чайник газ тип индукционная готварска печка, чайник

70.24 -15 % BGN 60.00

Бренд : WSHYUFEI Производ : Литургија материјал : метал Капацитет : 1000ml / 1500ml / 2000ml Пратката 1, Сите нарачки ќе бидат испратени во 12 работни дена по вашата исплата потврди...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.