• Новинка
Нов 2017 кърпа за ръце-4 бр микрофибър кърпа абсорбиращи плюшени кърпи за баня магията на пътуване кърпа супер мека кърпа за лице 34 * 75 см

Нов 2017 кърпа за ръце-4 бр микрофибър кърпа абсорбиращи плюшени кърпи за баня магията на пътуване кърпа супер мека кърпа за лице 34 * 75 см

резултат:
BGN 21.74

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница
ние сме големи во домаќинството,што ќе обезбеди најдобри serives,најдобар објект,
најдобра цена и со најдобар превозот за вас,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Микрофибер Крпа Абсорбента Кадифен Крпи Бања Магија Патување Крпа
Одделение : Прва Класа Материјал : 88%полиестер 12%polyamide
Големина и Тежина : 34*75 C М 95g (5%-10%мерење аберација)
Боја : Како на сликата шоу
Пакет : 4 PC со Бесплатен Превозот
(Можете да го додадете некоја забелешка која боја doyou може како за време на Нарачката.
Ако не се покажуваат,предмети ќе ви бидат пратени по случаен избор.)
Бојата Се Прикаже :
Сведения о продукте
Оваа крпа собата е направен од Надгради микрофибер,
тоа одамна кадифен и добра абсорбента.Тоа е многу мека и пријатна.
Функција :
СУПЕР АБСОРБЕНТА — Суши ќе втората тоа го допира вашето тело.
МЕКА И НЕЖНА — сензуална искуство за кожата.
УЛТРА ЛЕСЕН — За една петтина тежината на други ткаенини.
НЕ ГЛОМАЗНА — зема многу малку простор во куферот. Тоа е совршен за патување или за кампување.
БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА — Противалергиски и Анти-Бактериски!
Животна СРЕДИНА-ПРИЈАТЕЛСКИ — Апсолутно Бесплатно на Хемиски Адитиви!
СУШИ БРЗО — Потоа се Суши себе во минути.
НЕВЕРОЈАТНО ИЗДРЖЛИВИ — добар за 400+ перења
WEFT ПЛЕТЕНИ-Помек и повеќе еластичен од искриват плетени микрофибер крпа.
ОДЛИЧНО за вашата кожа здравје.
Перење Начини :
1. Ве молиме чисти пред се користи да се отстрани прашина.
Најдобар период за перење и стерилизација на крпи е една недела.
2. На памучни пешкири, има силна алкално отпор, може да се мијат со сапун или лосион.
3. Ве молиме имајте температурата на водата под 30 степен centigrade,
не натопете пешкир во лосион за долго време во случај на одѕвонуваше.
Рака мие, наместо на машина за миење, се препорачува.
4. Не bleach, и лосион не треба да се белење состојка,
така што нема да ја иритираат вашата кожа или да направи крпа исчезнат.
5. Со цел да се задржи светла боја,
не insolate, и тоа е најдобро да се исуши во сенка.
6. Имајте на животната средина вентилирани и сува, така како да се спречи точки или бактерии.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Гаранција на MMY,да ви даде најдобра услуга и најдобар квалитет на производи) 1. П : Здраво, моето плаќање е потврдено. Кога сте на превозот? А : Здраво Драги, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 48hours по добивме вашата исплата. 2.П : Здраво, Дали сте фабрика? Како за квалитетот на вашите предмети? А : Здраво Драги, ние имаме свои фабрика, и ние сме најмногу професионална компанија за Текстил за Домаќинство во Кина. Нашите производи се сите ужива висок квалитет и добра репутација. 3. П : Колку време беше време на испорака за мојата земја? А : Здраво Драги, За објектот со бесплатен превозот што ќе се користи Кина Пост Воздух Mail, и за време на испорака за Русија,Азија земји на Југоисточна европа, Канада, Австралија, и така натаму е 13-45days, за Бразил, Јужна Америка земји е околу 30-55days, и ако не го примените вашиот пакет во рамките на 60days, ве молиме ги споделите со нас. Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. 4. П : Доколку јас не ги добив мојот пакет, може ли да ми вратат? А : Здраво драги, Ако имате контакт со вашата локална поштата, и се уште не добиле вашите пакет во рамките на времето за испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на наплата. 5. П : дали постои следење на број на мојот објект? А : Здраво Драги, Да, ние ќе ви каже на следење на број кога ние ќе брод вашата нарачка, и може да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.

Подробности

Расходный материал:
No
Усвояването на:
5s-10s
Форма:
Ролка
търговска марка:
Бероял
Стил:
Обикновена
Модел:
Обичайната Крашеная
Характеристика:
Компресиран, Быстросохнущий
Тегло:
95g
Вид На Модела:
Твърд
Техника:
Тъкани
Тип:
Кърпа За Ръце
Материал:
Кърпа От Микрофибър
Номер На Модела:
110042
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Материал:
88% полиестер, 12%полиамид
Размер:
34*75cm
Тегло:
95 грама
Воспользуйся:
Къща, Хотел, Спорт, Подарък, Друго
Приложими Хора:
Универсален

Избор на купувачи

Аниме 3-Types Секси Misaka Mikoto кърпа за тяло с вана баня плажни кърпи от микрофибър кърпа за лице гъба 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Одредени Научни Railgun / A Одредени Магиски ИндексКарактер : Misaka MikotoТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuФункција : 3 Верзија за избор наVer1Ver2Ver3Производ Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

70x140cm Гъби кърпи за баня сгущает и чист памук кърпи за баня баня с плажна кърпа за възрастни многофункционален продукт

9.57 -48 % BGN 5.00

Повеќе стилови на повеќе концесииЦена : 1.26 Цена : 2 Цена : 6.2 Цена : 4.52 Цена : 1.52 Цена : 4.52 Цена : 4.52 Цена : 3 Цена : 2.98 Цена : 2.78

Плажна Кърпи За Баня Забавни Одеяла Комфорт Топло Меко Божественото Милосърдие Последователни Финални Одеяла

39.98 -7 % BGN 37.00

добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

Sinland 3-pack 16 X32 Микрофибър Waffle Weave Dish Drying Кухня Towels Пет Towel изсушава в 10 пъти по-бърз кораб от САЩ или Великобритания

25.87 -30 % BGN 18.00

Овие ставки ќе бидат испратени од нашиот магацин, кој е во сад или Велика Британија , ќе ги добиете за само 5 денаОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈАГолемина и Тежина : Appro.40.7cmx81.3cm(16"x32") 95g (поради еластичноста на платно,границите на крпа не се прецизно директно)Материјал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)Боја : Бела Крем Црвена Зелена СинаФУНКЦИЈА : Лесен, компактен и издржливи; идеален за тело и косаУникатен хидрофилна capillary акција црпи вода побрзо, повеќе темелно и нежно од косата и кожата од обични крпиСуши брзо помеѓу користи; исклучително мека и еластичнаAnswer : ___________________________ Note : Не може да се користи на бодликава површинаИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : 1.Измијте удар 40 степени centigrade.2...

Детска мода тен през цялата плаж кърпа от микрофибър печатни йога кърпа Serviette Plage De Fudiya Circle Playa шал

25.58 -26 % BGN 19.00

Посебно За Децата Нова Пристигнување Круг Микрофибер Крпи Бохемски стил на Јога Ќебе Пикник Крпи Serviette Де Plage Toalla Playa Пливање Заврши shawl шамија Шема : 7Големина : 120 * 120cm Тежина : 230g Материјал : Микрофибер материјал (Тоа е микрофибер крпа тери платно, тоа е густа, квалитетот е многу подобро од тоа каков вид на тенка chiffon материјал) Карактер : Мека, Абсорбента,животната средина,интересна Функција : Измијте го лицето,Сува коса,Подароци,Плажа обвива,Пикник ПразноВе молиме имајте во предвид : Постои 5%10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,ве молиме не го оставајте цел.Ви благодариме за вашиот вашето разбирањеОваа крпа е направен од микрофибер,тоа одамна кадифен и добра абсорбента.Тоа е многу мека и пријатна.Функција : СУПЕР АБСОРБЕНТА — Суши ќе втората тоа го допира вашето тело.МЕКА И НЕЖНА — сензуална искуство за кожата.УЛТРА ЛЕСЕН — За една петтина тежината на други ткаенини.НЕ ГЛОМАЗНА — зема многу малку простор во куферот...

Двухслойное марлевое кърпа фините памучни клетчатое кърпи за баня 50*100 см леко суха кърпи за баня детска с дресинг шал възрастен удобен трева

BGN 7.20

Име на производ : SC100 Боја : розова сино небо, сина спецификација на Производот : 50*100 cm Квалитет : 110grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Кърпа За Пране Меко Успокояващо Козметични Кърпи За Грим Быстросохнущее Кратък Трикотажное Мини-Кърпа За Лице 5

3.60 -17 % BGN 3.00

Бамбус се соочуваат со крпа супер сува крпа бамбус јаглен чистење убавина крпа Природни антибактериски заштита на животната средина Опис : 1pcs Практични Луксузни Меки Влакна Лице / Рака Крпа Крпа Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : superfine влакна Боја : Како на сликата Големина : 38*21cm Пакет се Вклучени : 1x Лице / Рака Крпа Крпа Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, вистинската боја ќе се добие можеби малку различни од фото шоу, но нема да бидат многу различни.Плаќање1...

Лятото е ледено студена кърпа програма здрав незабавен охлаждащ кърпа топлоенергия за многократна употреба охладени кърпи 90x33cm J2Y

4.19 -28 % BGN 3.00

Лето Мраз Крпа Комунални Траен Инстант Ладење Крпа Топлина Олеснување Обновливи Кул Крпи 90x33cm J2 Y Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : мека, мазна и дише Softcool Екстремни...

Памучни кърпи за баня в однотонном цвят 5 цвята, добро качество, добра лицева тъкан Направено в Шанхай, 34*81 см

BGN 20.80

Име на производ : KL1043 Боја : розова сино жолта зелена портокал спецификација на Производот : 34*81 см Квалитет : 50 грама Материјал : 100% Памук 60cotton предиво Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! 1 кеси од 5 крпи Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Beroyal Brand 2018 кухненски кърпи -3 бр кърпа от микрофибър мультяшное кърпа за ръце плюшевое евтини кухненски кърпи кухненски кърпи

BGN 16.77

Нови Пристигнување Микрофибер Крпа Поставите 5pc / set Солидна Бања Пешкир Обична Обоена Рака Крпа MMY Бренд Брз Суви Крпи бања за Возрасни 21.03 42.06 Нови 2016 Година Бања Пешкир Set 1 PC Жените Bathrobe + 1 PC Коса Капа 100% Памук Обичен Спа Плажа Крпа Облекување Gown Turban бања поставите 17.07 Нови 2016 година турски Крпа 100% Памук Бања Крпи За Возрасни Супер Меки Брз Сува Крпа Муслин Ќебе Бренд Крпа 10.99 23.18 Нови 2016 Година се Фрли Ќебе 100% Полиестер Ќебе за Возрасни Мека Кадифен Руно Ќебе 350 GSM Подебели Ќебиња на Троседот / Кревет 35.99 47.48 2015 Бренд Bathrobe 100% Памук Бања Унисекс Облека Солидна Облекување Gown Спа Bathrobe Пижами Дебел Долг Nightgown Sleepwear 29.99 59.99 Нови 2016 Година Ќебе 1piece 150*200cm Памук Фрлиле Ќебе Три Слоеви Газа Бренд Ќебе Возрасни Супер Меки Ѕвезда Ќебиња 31.99 36.79 Нови 2016 Година Кујнската Крпа 45*65cm 3 Piece / Многу Памук Чај Крпи Магија за Перење Јадење Крпа за Чистење со Крпа Перење Подлога Dishcloth 10.99 24.19 Нови 2016 Година Крпа 1pc Микрофибер Крпа Женска Девојки Магија Сушење Заврши Крпи Шапка Капа Косата Брзо Фен Бања Салон Крпа 3.78 3.98Добредојдовте на нашата Продавницание сме големи во домаќинството,што ќе обезбеди најдобри serives,најдобар објект,најдобра цена и со најдобар превозот за вас,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Микрофибер Крпа Цртан Филм Рака Крпа Кадифен Евтини Dishcloth Кујна Виси КрпиСпецифицирате било CIFICATION : Microfber Кујнската крпаОдделение : Прва КласаМатеријал : МикрофиберГолемина и Тежина : 17*29cm 56gБоја : Розова Риба,Розова Овци,Жолта Пилешко,Виолетова Риба,Црвено ЈаболкоПакет : 3 PC со Бесплатен ПревозотВе молиме имајте во предвид : Постои 5%10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,ве молиме не го оставајте цел...

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, череп декор на филм на ужасите тематични летящи главата на черепа Хелоуин в космоса изображение

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, скулптура декор колекция от скулптура на ангел с тъмния фон на католическата

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Безплатна доставка, 100 бр. Ръкавици се втурнаха вана търговия на Едро найлон ексфолиращ красота на кожата душ за измиване кърпа кърпа обратно търкане цвят горещи пр

BGN 240.00

Материјал : 100% најлонГолемина : околу 30*90 смБоја : сина, розова, жолта, зелена( ви испраќаме мешавина боја)Доколку купите повеќе квантитет или побарувачка други големина, pls контактирајте со нас преку емаил или преку мсн или скајп, што се зборува...

Двухслойное марлевое квадратно кърпи за баня 90*100 см фините памучни кърпи мек и удобен отдих чанта за деца кърпи за баня

BGN 11.20

Име на производ : SC090 Боја : розова сина спецификација на Производот : 90*100 cm Квалитет : 190 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Топ Мода 20Pc Plain color towel Best Bathroom Beach Пране на памучни чаршафи гъба за лице Towl за домашно доставчик

BGN 62.40

Име на производ : KL721Боја : розова сино жолта портокал зелена спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 35 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о !1 кеси од 20 крпиShipipng метод Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Аниме To Love Bg на Iko Print Секси Towel Body Bath Bathroom Beach Микрофибър Towels Facecloth Washcloth 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Љубовта RuКарактер : NanaТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuПроизвод Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

3-те части кърпа комплект лицето кърпи за баня, комплект за възрастни гъба абсорбиращи бързосъхнеща баня от бамбук микрофибър за домашна употреба

67.20 -40 % BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаИнформации За ОбјектотСе соочуваат со Крпа Големина : 34*од 75 см (13.26 * 29.2.5 инчи)Бања Крпа Големина : 70*140cm (27.3 * 54.6 инчи)Боја : Солидна БојаМатеријал : 100% Бамбус ВлакнаТежина : 700gКоличина : 3 парчиња / pack(Вклучувајќи 2pcs се соочуваат со крпа, 1pc бања пешкир)

34*75 см цветове са три печатни картун котка жакард кърпи за лице-високо качество памук спортни кърпи за ръце супер усвояването на меки кърпи

7.55 -7 % BGN 7.00

34*75СМ Три Бои, Печатени на Цртан филм Мачка Жакард Лице Крпи Висок Квалитет Памук Спортски Рачни Крпи Супер Апсорпција Меки ВлошкиДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на производот е добар...

горещо продава 3-те части памучни кърпи комплект кърпи за ръце и лице за баня кърпи за баня за възрастни абсорбиращи сушене домашен текстил

41.57 -37 % BGN 26.00

Сосема Нов Висок Квалитет Памук Бања Пешкир / Плажа Крпа Сет б Сосема Нов Висок Квалитет Памук Бања Пешкир / Плажа Крпа Сет 1.Цената е за еден сет,постојат 2 соочуваат со крпи и 1 бања пешкир 2.Материјал на пешкир е 100% памук,мека и абсорбента...

Плажни кърпи 2018 микрофибър спорт Плуване одеяло печатни шарени котва быстросохнущее кърпа къмпинг бански костюми каре кърпи за баня

31.98 -56 % BGN 14.00

*Информации за производот* Бренд : Zipsoft патување крпа Име : Микрофибер Плажа Крпа Големина : S : 68*120cm M : 70*140cm L : 80*160cm XL : 90*170cm Пакет : Плажа Крпа*1Грижа Насоки : Измијте одделно за првиот измијтеМашина перат на 40°CИсплакнете по употребатаНе користите ткаенина омекнувачИстражуваме светот без граници без разлика Дали сте backpacking целиот свет, пешачење, пливање или добивање на вашиот фитнес на, да ги преземе Zipsoft патување крпа каде и да одите и што никогаш нема да имате премногу влажна крпа повторно...

3 бр./компл. солиден набор от кърпи за ръце бяло лице кърпи за баня от памук Зелен плаж toalla 70 * 140 см. за домашно хотел playa serviette plage de

51.76 -46 % BGN 28.00

3pcs / set солидна крпа поставите бело лице бања пешкир 100% памук зелената плажа toalla 70*140cm за дома хотел playa serviette де plageПоставете крпаМатеријал : 100% памукГолемина на : мали се соочуваат со крпа : 33*33cmголеми се соочуваат со крпа : 32*73cmбања пешкир : 70*140cmБоја : бела светлина, зелена,розова,светло жолта,виолетоваТежина : 500g / setПакет : 3pcs крпа(еден мал лице крпа +една голема лице крпа +една бања пешкир)Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

памучни кърпи за баня двойна марля квадрати печатното бебешка хавлия в разрез лесно се суши не изчезва памучни махровое кърпа марлевое кърпа

BGN 11.20

Име на производ : SC075Боја : P ink Blue Sky blue спецификација на Производот : 75*140 cm Квалитет : 200grams спецификација на Производот : 90*100 cm Квалитет : 190grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Sunland Микрофибър Deep Waffle Weave Голф кърпи с безплатни топки за голф кърпа

16.85 -17 % BGN 14.00

ФУНКЦИЈА : Големина : 16 инчен x 37inch (40.7cmx94cm) топче за голф крпа 6 инчен x 11,8 инчен (15cmx30cm) Постои центар држете се намали на голф крпа која може да се вклопува со текот на голф клубови глави за безбедна торба прилог...

Сиво бамбуковое влакна лице, кърпи за баня, комплект за възрастни 34*76 см 140 *70 памук кърпа за баня toalhas de banho плажна кърпа домашен текстил

58.16 -45 % BGN 32.00

Сива бамбус влакна лице бања пешкир во собата за возрасни 34*76cm 140 *70 памук бања пешкир toalhas де banho плажа крпа дома текстилМатеријал : База : 100% памукТери : 100% бамбус влакнаГолемина на : се соочуваат со крпа : 34*76cmбања пешкир : 70*140cmБоја : сива ,камила,темно виолетоваТежина : 630g / setПакет : 3pcs крпа(две лице крпи +една бања пешкир)Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Телето слон детско кърпа 50x25cm памук материал бебешки кърпи мек карикатура кърпа детско кърпи за баня за деца

7.23 -59 % BGN 3.00

Повеќе стилови на повеќе концесииЦена : 1.26 Цена : 2 Цена : 6.2 Цена : 4.52 Цена : 1.52 Цена : 4.52 Цена : 4.52 Цена : 3 Цена : 2.98 Цена : 2.78

Zipsoft плажна кърпа от микрофибър халат пончо с качулка washrag multicolor Absorbent Quick drying Easy for Changing Cloth brand

62.37 -28 % BGN 45.00

Големина : 91x109cm Боја : Портокалова ,Зелена,сина,Сина,Небото сино,Виолетова,Сива Бренд : Zipsoft Материјал : Микрофибер(85%Полиестер 15%Polyamide) Surf Poncho прави промена во и надвор од вашите wetsuit ЛЕСНО, УДОБНО и ТОПЛО...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.