• Новинка
3 бр./компл. солиден набор от кърпи за ръце бяло лице кърпи за баня от памук Зелен плаж toalla 70 * 140 см. за домашно хотел playa serviette plage de

3 бр./компл. солиден набор от кърпи за ръце бяло лице кърпи за баня от памук Зелен плаж toalla 70 * 140 см. за домашно хотел playa serviette plage de

резултат:
BGN 51.76
BGN 28.00 -46 %

Брой продукти
Налично


3pcs/set солидна крпа поставите бело лице бања пешкир 100% памук зелената плажа toalla 70*140cm за дома хотел playa serviette де plage
Поставете крпа
Материјал : 100% памук
Големина на :
мали се соочуваат со крпа : 33*33cm
големи се соочуваат со крпа : 32*73cm
бања пешкир : 70*140cm
Боја : бела светлина, зелена,розова,светло жолта,виолетова
Тежина : 500g/set
Пакет : 3pcs крпа(еден мал лице крпа +една голема лице крпа +една бања пешкир)
Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.ви благодариме.
За испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, од страна на Кина пост, Финска пост, SPSR, ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex, превозот.. ...
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.

Подробности

Размер:
3pcs
Тегло:
500g
Расходный материал:
No
Характеристика:
Компресиран, Быстросохнущий
Стил:
Доби
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
BH
Материал:
100% памук
Тип:
Кърпи За Баня
Усвояването на:
20-та-25-те години
Техника:
Вязаный
Модел:
Боядисана Прежда
Характеристика:
Абсорбиращи
Форма:
правоъгълник
Продукт:
комплект кърпи
Тип:
кърпа за лице +кърпи за баня
Размер:
33*33cm,32*73cm ,70*140cm
Цвят:
бяло, зелено, светло-жълт
Материал:
100%памук
Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Компресиран, Быстросохнущий.
Приложими Хора:
Универсален ,възрастен, подарък
Брой:
3Pcs / set

Избор на купувачи

Топ Мода 20Pc Plain color towel Best Bathroom Beach Пране на памучни чаршафи гъба за лице Towl за домашно доставчик

BGN 62.40

Име на производ : KL721Боја : розова сино жолта портокал зелена спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 35 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о !1 кеси од 20 крпиShipipng метод Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Сиво бамбуковое влакна лице, кърпи за баня, комплект за възрастни 34*76 см 140 *70 памук кърпа за баня toalhas de banho плажна кърпа домашен текстил

58.16 -45 % BGN 32.00

Сива бамбус влакна лице бања пешкир во собата за возрасни 34*76cm 140 *70 памук бања пешкир toalhas де banho плажа крпа дома текстилМатеријал : База : 100% памукТери : 100% бамбус влакнаГолемина на : се соочуваат со крпа : 34*76cmбања пешкир : 70*140cmБоја : сива ,камила,темно виолетоваТежина : 630g / setПакет : 3pcs крпа(две лице крпи +една бања пешкир)Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Лятото е ледено студена кърпа програма здрав незабавен охлаждащ кърпа топлоенергия за многократна употреба охладени кърпи 90x33cm J2Y

4.19 -28 % BGN 3.00

Лето Мраз Крпа Комунални Траен Инстант Ладење Крпа Топлина Олеснување Обновливи Кул Крпи 90x33cm J2 Y Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : мека, мазна и дише Softcool Екстремни...

памучни кърпи за баня двойна марля квадрати печатното бебешка хавлия в разрез лесно се суши не изчезва памучни махровое кърпа марлевое кърпа

BGN 11.20

Име на производ : SC075Боја : P ink Blue Sky blue спецификација на Производот : 75*140 cm Квалитет : 200grams спецификација на Производот : 90*100 cm Квалитет : 190grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Окото печатна 35*75 см памук кърпа кафе и синя кърпа за лице замразено плажна кърпа toalha баня известна марка перална кърпа

10.50 -52 % BGN 5.00

Почитувани купувачи,тука е само како велејќи : "Тоа е вреди секој денар од тоа",перница,ќебе,прекривки,towleсе дојде во допир со вашето лице,кожата на телото,така што ќе може да плати повеќе од $1$2 за тоа,но вие ќе примите повеќездравје и удобно стоки.Ве молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1 Кога вкупниот износ на наредби, Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, ве Молиме изберете го режимот на транспорт : Кина Пост Воздух mail...

Хлопчатобумажный каре плажни хавлии вълна ивица плажна кърпа Toalla playa Fouta кърпи меки турски хавлии за баня за деца, възрастни 70x140cm

47.98 -50 % BGN 24.00

Памук Plaid Плажа Бања Крпи Бран Мрачно Плажа крпа Toalla playa Fouta крпи Мека турска Бања пешкир за Деца Возрасни 70x140cm【Материјал】 : 100% ПамукAnswer : ___________________________ Note : Ова е плажа крпа одговараат за патување, одмор и домашна декември, ви благодариме.Овој стил е Квадратни плажа крпа Големина : 70x140cm

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, скулптура декор колекция от скулптура на ангел с тъмния фон на католическата

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Аниме To Love Bg на Iko Print Секси Towel Body Bath Bathroom Beach Микрофибър Towels Facecloth Washcloth 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Љубовта RuКарактер : NanaТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuПроизвод Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

Кърпа За Пране Меко Успокояващо Козметични Кърпи За Грим Быстросохнущее Кратък Трикотажное Мини-Кърпа За Лице 5

3.60 -17 % BGN 3.00

Бамбус се соочуваат со крпа супер сува крпа бамбус јаглен чистење убавина крпа Природни антибактериски заштита на животната средина Опис : 1pcs Практични Луксузни Меки Влакна Лице / Рака Крпа Крпа Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : superfine влакна Боја : Како на сликата Големина : 38*21cm Пакет се Вклучени : 1x Лице / Рака Крпа Крпа Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, вистинската боја ќе се добие можеби малку различни од фото шоу, но нема да бидат многу различни.Плаќање1...

Аниме 3-Types Секси Misaka Mikoto кърпа за тяло с вана баня плажни кърпи от микрофибър кърпа за лице гъба 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Одредени Научни Railgun / A Одредени Магиски ИндексКарактер : Misaka MikotoТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuФункција : 3 Верзија за избор наVer1Ver2Ver3Производ Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

Beroyal Brand 2018 кухненски кърпи -3 бр кърпа от микрофибър мультяшное кърпа за ръце плюшевое евтини кухненски кърпи кухненски кърпи

BGN 16.77

Нови Пристигнување Микрофибер Крпа Поставите 5pc / set Солидна Бања Пешкир Обична Обоена Рака Крпа MMY Бренд Брз Суви Крпи бања за Возрасни 21.03 42.06 Нови 2016 Година Бања Пешкир Set 1 PC Жените Bathrobe + 1 PC Коса Капа 100% Памук Обичен Спа Плажа Крпа Облекување Gown Turban бања поставите 17.07 Нови 2016 година турски Крпа 100% Памук Бања Крпи За Возрасни Супер Меки Брз Сува Крпа Муслин Ќебе Бренд Крпа 10.99 23.18 Нови 2016 Година се Фрли Ќебе 100% Полиестер Ќебе за Возрасни Мека Кадифен Руно Ќебе 350 GSM Подебели Ќебиња на Троседот / Кревет 35.99 47.48 2015 Бренд Bathrobe 100% Памук Бања Унисекс Облека Солидна Облекување Gown Спа Bathrobe Пижами Дебел Долг Nightgown Sleepwear 29.99 59.99 Нови 2016 Година Ќебе 1piece 150*200cm Памук Фрлиле Ќебе Три Слоеви Газа Бренд Ќебе Возрасни Супер Меки Ѕвезда Ќебиња 31.99 36.79 Нови 2016 Година Кујнската Крпа 45*65cm 3 Piece / Многу Памук Чај Крпи Магија за Перење Јадење Крпа за Чистење со Крпа Перење Подлога Dishcloth 10.99 24.19 Нови 2016 Година Крпа 1pc Микрофибер Крпа Женска Девојки Магија Сушење Заврши Крпи Шапка Капа Косата Брзо Фен Бања Салон Крпа 3.78 3.98Добредојдовте на нашата Продавницание сме големи во домаќинството,што ќе обезбеди најдобри serives,најдобар објект,најдобра цена и со најдобар превозот за вас,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Микрофибер Крпа Цртан Филм Рака Крпа Кадифен Евтини Dishcloth Кујна Виси КрпиСпецифицирате било CIFICATION : Microfber Кујнската крпаОдделение : Прва КласаМатеријал : МикрофиберГолемина и Тежина : 17*29cm 56gБоја : Розова Риба,Розова Овци,Жолта Пилешко,Виолетова Риба,Црвено ЈаболкоПакет : 3 PC со Бесплатен ПревозотВе молиме имајте во предвид : Постои 5%10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,ве молиме не го оставајте цел...

3-те части кърпа комплект лицето кърпи за баня, комплект за възрастни гъба абсорбиращи бързосъхнеща баня от бамбук микрофибър за домашна употреба

67.20 -40 % BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаИнформации За ОбјектотСе соочуваат со Крпа Големина : 34*од 75 см (13.26 * 29.2.5 инчи)Бања Крпа Големина : 70*140cm (27.3 * 54.6 инчи)Боја : Солидна БојаМатеријал : 100% Бамбус ВлакнаТежина : 700gКоличина : 3 парчиња / pack(Вклучувајќи 2pcs се соочуваат со крпа, 1pc бања пешкир)

Плажни кърпи 2018 микрофибър спорт Плуване одеяло печатни шарени котва быстросохнущее кърпа къмпинг бански костюми каре кърпи за баня

31.98 -56 % BGN 14.00

*Информации за производот* Бренд : Zipsoft патување крпа Име : Микрофибер Плажа Крпа Големина : S : 68*120cm M : 70*140cm L : 80*160cm XL : 90*170cm Пакет : Плажа Крпа*1Грижа Насоки : Измијте одделно за првиот измијтеМашина перат на 40°CИсплакнете по употребатаНе користите ткаенина омекнувачИстражуваме светот без граници без разлика Дали сте backpacking целиот свет, пешачење, пливање или добивање на вашиот фитнес на, да ги преземе Zipsoft патување крпа каде и да одите и што никогаш нема да имате премногу влажна крпа повторно...

Sunland Микрофибър Deep Waffle Weave Голф кърпи с безплатни топки за голф кърпа

16.85 -17 % BGN 14.00

ФУНКЦИЈА : Големина : 16 инчен x 37inch (40.7cmx94cm) топче за голф крпа 6 инчен x 11,8 инчен (15cmx30cm) Постои центар држете се намали на голф крпа која може да се вклопува со текот на голф клубови глави за безбедна торба прилог...

Двухслойное марлевое кърпа фините памучни клетчатое кърпи за баня 50*100 см леко суха кърпи за баня детска с дресинг шал възрастен удобен трева

BGN 7.20

Име на производ : SC100 Боја : розова сино небо, сина спецификација на Производот : 50*100 cm Квалитет : 110grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

34*75 см цветове са три печатни картун котка жакард кърпи за лице-високо качество памук спортни кърпи за ръце супер усвояването на меки кърпи

7.55 -7 % BGN 7.00

34*75СМ Три Бои, Печатени на Цртан филм Мачка Жакард Лице Крпи Висок Квалитет Памук Спортски Рачни Крпи Супер Апсорпција Меки ВлошкиДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на производот е добар...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.