• Новинка
Сиво бамбуковое влакна лице, кърпи за баня, комплект за възрастни 34*76 см 140 *70 памук кърпа за баня toalhas de banho плажна кърпа домашен текстил

Сиво бамбуковое влакна лице, кърпи за баня, комплект за възрастни 34*76 см 140 *70 памук кърпа за баня toalhas de banho плажна кърпа домашен текстил

резултат:
BGN 58.16
BGN 32.00 -45 %

Брой продукти
Налично


Сива бамбус влакна лице бања пешкир во собата за возрасни 34*76cm 140 *70 памук бања пешкир toalhas де banho плажа крпа дома текстил
Материјал : База : 100% памук
Тери : 100% бамбус влакна
Големина на :
се соочуваат со крпа : 34*76cm
бања пешкир : 70*140cm
Боја : сива ,камила,темно виолетова
Тежина : 630g/set
Пакет : 3pcs крпа(две лице крпи +една бања пешкир)
Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.ви благодариме.
За испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, од страна на Кина пост, Финска пост, SPSR, ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex, превозот.. ...
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.

Подробности

Техника:
Вязаный
Усвояването на:
20-та-25-те години
Модел:
Обичайната Крашеная
Вид На Модела:
Твърд
Тип:
Кърпи За Баня
Стил:
Жакард
Материал:
100% Бамбуковое Влакна
Характеристика:
Компресиран, Быстросохнущий
Тегло:
630g
Номер На Модела:
BH
Расходный материал:
No
Форма:
правоъгълник
Характеристика:
Абсорбиращи
Продукт:
комплект кърпи
Тип:
две кърпи за лице +едно кърпи за баня
Размер:
34*76cm ,70*140cm
Цвят:
сив, camel, тъмно лилаво
Материал:
основа
Воспользуйся:
къща, плуване, пътуване, подарък
Характеристика:
Компресиран, Быстросохнущий.
Приложими Хора:
Универсални, възрастните ,децата на
Брой:
3шт / комплект, включва в себе си две кърпи за лице +едно кърпи за баня

Избор на купувачи

Плажни кърпи 2018 микрофибър спорт Плуване одеяло печатни шарени котва быстросохнущее кърпа къмпинг бански костюми каре кърпи за баня

31.98 -56 % BGN 14.00

*Информации за производот* Бренд : Zipsoft патување крпа Име : Микрофибер Плажа Крпа Големина : S : 68*120cm M : 70*140cm L : 80*160cm XL : 90*170cm Пакет : Плажа Крпа*1Грижа Насоки : Измијте одделно за првиот измијтеМашина перат на 40°CИсплакнете по употребатаНе користите ткаенина омекнувачИстражуваме светот без граници без разлика Дали сте backpacking целиот свет, пешачење, пливање или добивање на вашиот фитнес на, да ги преземе Zipsoft патување крпа каде и да одите и што никогаш нема да имате премногу влажна крпа повторно...

3-те части кърпа комплект лицето кърпи за баня, комплект за възрастни гъба абсорбиращи бързосъхнеща баня от бамбук микрофибър за домашна употреба

67.20 -40 % BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаИнформации За ОбјектотСе соочуваат со Крпа Големина : 34*од 75 см (13.26 * 29.2.5 инчи)Бања Крпа Големина : 70*140cm (27.3 * 54.6 инчи)Боја : Солидна БојаМатеријал : 100% Бамбус ВлакнаТежина : 700gКоличина : 3 парчиња / pack(Вклучувајќи 2pcs се соочуваат со крпа, 1pc бања пешкир)

Телето слон детско кърпа 50x25cm памук материал бебешки кърпи мек карикатура кърпа детско кърпи за баня за деца

7.23 -59 % BGN 3.00

Повеќе стилови на повеќе концесииЦена : 1.26 Цена : 2 Цена : 6.2 Цена : 4.52 Цена : 1.52 Цена : 4.52 Цена : 4.52 Цена : 3 Цена : 2.98 Цена : 2.78

Двухслойное марлевое квадратно кърпи за баня 90*100 см фините памучни кърпи мек и удобен отдих чанта за деца кърпи за баня

BGN 11.20

Име на производ : SC090 Боја : розова сина спецификација на Производот : 90*100 cm Квалитет : 190 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Лятото е ледено студена кърпа програма здрав незабавен охлаждащ кърпа топлоенергия за многократна употреба охладени кърпи 90x33cm J2Y

4.19 -28 % BGN 3.00

Лето Мраз Крпа Комунални Траен Инстант Ладење Крпа Топлина Олеснување Обновливи Кул Крпи 90x33cm J2 Y Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : мека, мазна и дише Softcool Екстремни...

Аниме To Love Bg на Iko Print Секси Towel Body Bath Bathroom Beach Микрофибър Towels Facecloth Washcloth 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Љубовта RuКарактер : NanaТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuПроизвод Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

34*75 см цветове са три печатни картун котка жакард кърпи за лице-високо качество памук спортни кърпи за ръце супер усвояването на меки кърпи

7.55 -7 % BGN 7.00

34*75СМ Три Бои, Печатени на Цртан филм Мачка Жакард Лице Крпи Висок Квалитет Памук Спортски Рачни Крпи Супер Апсорпција Меки ВлошкиДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на производот е добар...

70x140cm Гъби кърпи за баня сгущает и чист памук кърпи за баня баня с плажна кърпа за възрастни многофункционален продукт

9.57 -48 % BGN 5.00

Повеќе стилови на повеќе концесииЦена : 1.26 Цена : 2 Цена : 6.2 Цена : 4.52 Цена : 1.52 Цена : 4.52 Цена : 4.52 Цена : 3 Цена : 2.98 Цена : 2.78

памучни кърпи за баня двойна марля квадрати печатното бебешка хавлия в разрез лесно се суши не изчезва памучни махровое кърпа марлевое кърпа

BGN 11.20

Име на производ : SC075Боја : P ink Blue Sky blue спецификација на Производот : 75*140 cm Квалитет : 200grams спецификација на Производот : 90*100 cm Квалитет : 190grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Памучни кърпи за баня в однотонном цвят 5 цвята, добро качество, добра лицева тъкан Направено в Шанхай, 34*81 см

BGN 20.80

Име на производ : KL1043 Боја : розова сино жолта зелена портокал спецификација на Производот : 34*81 см Квалитет : 50 грама Материјал : 100% Памук 60cotton предиво Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! 1 кеси од 5 крпи Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Плажна Кърпи За Баня Забавни Одеяла Комфорт Топло Меко Божественото Милосърдие Последователни Финални Одеяла

39.98 -7 % BGN 37.00

добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

Аниме 3-Types Секси Misaka Mikoto кърпа за тяло с вана баня плажни кърпи от микрофибър кърпа за лице гъба 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Одредени Научни Railgun / A Одредени Магиски ИндексКарактер : Misaka MikotoТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuФункција : 3 Верзија за избор наVer1Ver2Ver3Производ Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

Zipsoft плажна кърпа от микрофибър халат пончо с качулка washrag multicolor Absorbent Quick drying Easy for Changing Cloth brand

62.37 -28 % BGN 45.00

Големина : 91x109cm Боја : Портокалова ,Зелена,сина,Сина,Небото сино,Виолетова,Сива Бренд : Zipsoft Материјал : Микрофибер(85%Полиестер 15%Polyamide) Surf Poncho прави промена во и надвор од вашите wetsuit ЛЕСНО, УДОБНО и ТОПЛО...

Ниска цена, високо качество, Нов, памук, кърпи за баня комплект вана плаж, кърпа за лице, комплекти за възрастни памук, баня кърпа, определени

36.64 -32 % BGN 25.00

ОПИСВисок квалитет 3pcs 100% памук бања пешкир поставува квалитетот е токму она што ќе го видите од сликата,многу добар!100% памук , Меки и удобни, Издржлив, лесен за миење и сува, Природни антибактериски, без мирис 1pcs Бања Пешкир 70*140cm , 2 парчиња се Соочуваат со крпа 33*75см Количина : 2 парчиња крпа,1pcs бања крпи Прирачник за мерење на големината 13cm грешка е дозволиво 100% памук , дише абсорбента, перат и лесно да се исуши, lintбесплатни не избледуваат...

Двухслойное марлевое кърпа фините памучни клетчатое кърпи за баня 50*100 см леко суха кърпи за баня детска с дресинг шал възрастен удобен трева

BGN 7.20

Име на производ : SC100 Боја : розова сино небо, сина спецификација на Производот : 50*100 cm Квалитет : 110grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Окото печатна 35*75 см памук кърпа кафе и синя кърпа за лице замразено плажна кърпа toalha баня известна марка перална кърпа

10.50 -52 % BGN 5.00

Почитувани купувачи,тука е само како велејќи : "Тоа е вреди секој денар од тоа",перница,ќебе,прекривки,towleсе дојде во допир со вашето лице,кожата на телото,така што ќе може да плати повеќе од $1$2 за тоа,но вие ќе примите повеќездравје и удобно стоки.Ве молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1 Кога вкупниот износ на наредби, Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, ве Молиме изберете го режимот на транспорт : Кина Пост Воздух mail...

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, скулптура декор колекция от скулптура на ангел с тъмния фон на католическата

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Топ Мода 20Pc Plain color towel Best Bathroom Beach Пране на памучни чаршафи гъба за лице Towl за домашно доставчик

BGN 62.40

Име на производ : KL721Боја : розова сино жолта портокал зелена спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 35 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о !1 кеси од 20 крпиShipipng метод Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Детска мода тен през цялата плаж кърпа от микрофибър печатни йога кърпа Serviette Plage De Fudiya Circle Playa шал

25.58 -26 % BGN 19.00

Посебно За Децата Нова Пристигнување Круг Микрофибер Крпи Бохемски стил на Јога Ќебе Пикник Крпи Serviette Де Plage Toalla Playa Пливање Заврши shawl шамија Шема : 7Големина : 120 * 120cm Тежина : 230g Материјал : Микрофибер материјал (Тоа е микрофибер крпа тери платно, тоа е густа, квалитетот е многу подобро од тоа каков вид на тенка chiffon материјал) Карактер : Мека, Абсорбента,животната средина,интересна Функција : Измијте го лицето,Сува коса,Подароци,Плажа обвива,Пикник ПразноВе молиме имајте во предвид : Постои 5%10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,ве молиме не го оставајте цел.Ви благодариме за вашиот вашето разбирањеОваа крпа е направен од микрофибер,тоа одамна кадифен и добра абсорбента.Тоа е многу мека и пријатна.Функција : СУПЕР АБСОРБЕНТА — Суши ќе втората тоа го допира вашето тело.МЕКА И НЕЖНА — сензуална искуство за кожата.УЛТРА ЛЕСЕН — За една петтина тежината на други ткаенини.НЕ ГЛОМАЗНА — зема многу малку простор во куферот...

Безплатна доставка, 100 бр. Ръкавици се втурнаха вана търговия на Едро найлон ексфолиращ красота на кожата душ за измиване кърпа кърпа обратно търкане цвят горещи пр

BGN 240.00

Материјал : 100% најлонГолемина : околу 30*90 смБоја : сина, розова, жолта, зелена( ви испраќаме мешавина боја)Доколку купите повеќе квантитет или побарувачка други големина, pls контактирајте со нас преку емаил или преку мсн или скајп, што се зборува...

Sinland 3-pack 16 X32 Микрофибър Waffle Weave Dish Drying Кухня Towels Пет Towel изсушава в 10 пъти по-бърз кораб от САЩ или Великобритания

25.87 -30 % BGN 18.00

Овие ставки ќе бидат испратени од нашиот магацин, кој е во сад или Велика Британија , ќе ги добиете за само 5 денаОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈАГолемина и Тежина : Appro.40.7cmx81.3cm(16"x32") 95g (поради еластичноста на платно,границите на крпа не се прецизно директно)Материјал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)Боја : Бела Крем Црвена Зелена СинаФУНКЦИЈА : Лесен, компактен и издржливи; идеален за тело и косаУникатен хидрофилна capillary акција црпи вода побрзо, повеќе темелно и нежно од косата и кожата од обични крпиСуши брзо помеѓу користи; исклучително мека и еластичнаAnswer : ___________________________ Note : Не може да се користи на бодликава површинаИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : 1.Измијте удар 40 степени centigrade.2...

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, череп декор на филм на ужасите тематични летящи главата на черепа Хелоуин в космоса изображение

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.