• Новинка
140*70 см памук Баш абсорбиращи сушене на кърпи за възрастни

140*70 см памук Баш абсорбиращи сушене на кърпи за възрастни

резултат:
BGN 23.98
BGN 23.00 -4 %

Брой продукти
Налично

Производ големина : 140*70 CM
Производ материјал : чист памук
Производ тежина : 380 грама

Подробности

Размер:
140x70cm
търговска марка:
Ахлояльность
Тип:
Кърпи За Баня
Материал:
100% памук
Характеристика:
машинно пране
Модел:
Обичайната Крашеная
Стил:
Доби
Техника:
Тъкани
Форма:
Площ
Усвояването на:
15s-20s
Вид На Модела:
Геометрична
Номер На Модела:
АХ0001
Расходный материал:
No
Тегло:
0.38KG

Избор на купувачи

34*75 см цветове са три печатни картун котка жакард кърпи за лице-високо качество памук спортни кърпи за ръце супер усвояването на меки кърпи

7.55 -7 % BGN 7.00

34*75СМ Три Бои, Печатени на Цртан филм Мачка Жакард Лице Крпи Висок Квалитет Памук Спортски Рачни Крпи Супер Апсорпција Меки ВлошкиДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на производот е добар...

3-те части кърпа комплект лицето кърпи за баня, комплект за възрастни гъба абсорбиращи бързосъхнеща баня от бамбук микрофибър за домашна употреба

67.20 -40 % BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаИнформации За ОбјектотСе соочуваат со Крпа Големина : 34*од 75 см (13.26 * 29.2.5 инчи)Бања Крпа Големина : 70*140cm (27.3 * 54.6 инчи)Боја : Солидна БојаМатеријал : 100% Бамбус ВлакнаТежина : 700gКоличина : 3 парчиња / pack(Вклучувајќи 2pcs се соочуваат со крпа, 1pc бања пешкир)

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, череп декор на филм на ужасите тематични летящи главата на черепа Хелоуин в космоса изображение

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, скулптура декор колекция от скулптура на ангел с тъмния фон на католическата

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Ниска цена, високо качество, Нов, памук, кърпи за баня комплект вана плаж, кърпа за лице, комплекти за възрастни памук, баня кърпа, определени

36.64 -32 % BGN 25.00

ОПИСВисок квалитет 3pcs 100% памук бања пешкир поставува квалитетот е токму она што ќе го видите од сликата,многу добар!100% памук , Меки и удобни, Издржлив, лесен за миење и сува, Природни антибактериски, без мирис 1pcs Бања Пешкир 70*140cm , 2 парчиња се Соочуваат со крпа 33*75см Количина : 2 парчиња крпа,1pcs бања крпи Прирачник за мерење на големината 13cm грешка е дозволиво 100% памук , дише абсорбента, перат и лесно да се исуши, lintбесплатни не избледуваат...

70x140cm Гъби кърпи за баня сгущает и чист памук кърпи за баня баня с плажна кърпа за възрастни многофункционален продукт

9.57 -48 % BGN 5.00

Повеќе стилови на повеќе концесииЦена : 1.26 Цена : 2 Цена : 6.2 Цена : 4.52 Цена : 1.52 Цена : 4.52 Цена : 4.52 Цена : 3 Цена : 2.98 Цена : 2.78

Zipsoft плажна кърпа от микрофибър халат пончо с качулка washrag multicolor Absorbent Quick drying Easy for Changing Cloth brand

62.37 -28 % BGN 45.00

Големина : 91x109cm Боја : Портокалова ,Зелена,сина,Сина,Небото сино,Виолетова,Сива Бренд : Zipsoft Материјал : Микрофибер(85%Полиестер 15%Polyamide) Surf Poncho прави промена во и надвор од вашите wetsuit ЛЕСНО, УДОБНО и ТОПЛО...

Хлопчатобумажный каре плажни хавлии вълна ивица плажна кърпа Toalla playa Fouta кърпи меки турски хавлии за баня за деца, възрастни 70x140cm

47.98 -50 % BGN 24.00

Памук Plaid Плажа Бања Крпи Бран Мрачно Плажа крпа Toalla playa Fouta крпи Мека турска Бања пешкир за Деца Возрасни 70x140cm【Материјал】 : 100% ПамукAnswer : ___________________________ Note : Ова е плажа крпа одговараат за патување, одмор и домашна декември, ви благодариме.Овој стил е Квадратни плажа крпа Големина : 70x140cm

Плажни кърпи 2018 микрофибър спорт Плуване одеяло печатни шарени котва быстросохнущее кърпа къмпинг бански костюми каре кърпи за баня

31.98 -56 % BGN 14.00

*Информации за производот* Бренд : Zipsoft патување крпа Име : Микрофибер Плажа Крпа Големина : S : 68*120cm M : 70*140cm L : 80*160cm XL : 90*170cm Пакет : Плажа Крпа*1Грижа Насоки : Измијте одделно за првиот измијтеМашина перат на 40°CИсплакнете по употребатаНе користите ткаенина омекнувачИстражуваме светот без граници без разлика Дали сте backpacking целиот свет, пешачење, пливање или добивање на вашиот фитнес на, да ги преземе Zipsoft патување крпа каде и да одите и што никогаш нема да имате премногу влажна крпа повторно...

памучни кърпи за баня двойна марля квадрати печатното бебешка хавлия в разрез лесно се суши не изчезва памучни махровое кърпа марлевое кърпа

BGN 11.20

Име на производ : SC075Боја : P ink Blue Sky blue спецификација на Производот : 75*140 cm Квалитет : 200grams спецификација на Производот : 90*100 cm Квалитет : 190grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Телето слон детско кърпа 50x25cm памук материал бебешки кърпи мек карикатура кърпа детско кърпи за баня за деца

7.23 -59 % BGN 3.00

Повеќе стилови на повеќе концесииЦена : 1.26 Цена : 2 Цена : 6.2 Цена : 4.52 Цена : 1.52 Цена : 4.52 Цена : 4.52 Цена : 3 Цена : 2.98 Цена : 2.78

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.