• Новинка
24*50 см меки памучни детско кърпа чудесен домашен любимец гъба бързото усвояването на Жаккардовая гъба детска детска баня начало декор

24*50 см меки памучни детско кърпа чудесен домашен любимец гъба бързото усвояването на Жаккардовая гъба детска детска баня начало декор

резултат:
BGN 7.50
BGN 7.00 -7 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
.Еко-пријателски и освежување памучна крпа
.Не содржат формалдехид флуоресцентни агент,не исчезнат
.Големи,ултра-меки памук,одговара за дури и повеќето кожата деликатна
.Супер абсорбента капење заврши фитили далеку вода брзо, па можете да се исуши надвор побрзо,брзо се апсорбира вода,меки tactility
.Природен мирис и здрав материјал
.Висока способност на воздржат размножување бактерии
.Супер моќта на само-чистење
.Креативен дизајн и печатење,модерен
Спецификации :
.Боја : Како што е прикажано на сликата
.Материјал : Памук .Производ Големина : 24*50cm/8*19" answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 3-4cm.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Измијте грижа совети
1. Крпи доби :
Понекогаш ќе видите некои површината волна, ве молиме да не грижете се.
Можете да се впие со вода за перење до тоа.
2. Користење на крпи :
Види права линија виси на пешкир ,ве молиме да се отсечени од страна на ножици
3. Крпа за перење :
Тоа е најдобро да се мијат текстилни производи со рака. Избегнувајте машина за перење колку што е можно. Ако е потребно, ве молиме да се мијат одделно од облека и да додадете на облека ткаенини средството за смекнување на косата во текот на процесот на перење.
4. Одржување крпи :
По користење на пешкир, ве молиме да се стави тоа во таквите место.
1 x Крпа
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Подробности

Цвят:
Куче, мечка, Penguin, коте, котка, динозавър, елена, куклен котка, плюшено мече
Размер:
White, Milky White
търговска марка:
Ти и аз.
Тип:
Кърпа За Ръце
Материал:
100% памук
Характеристика:
Компресиран, Быстросохнущий
Модел:
Обичайната Крашеная
Стил:
Аниме
Техника:
Ръчна изработка
Форма:
Площ
Усвояването на:
20-та-25-те години
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
TW188
Расходный материал:
No
Тегло:
120g

Избор на купувачи

Нов 2017 кърпа за ръце-4 бр микрофибър кърпа абсорбиращи плюшени кърпи за баня магията на пътуване кърпа супер мека кърпа за лице 34 * 75 см

BGN 21.74

Добредојдовте на нашата Продавницание сме големи во домаќинството,што ќе обезбеди најдобри serives,најдобар објект,најдобра цена и со најдобар превозот за вас,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Микрофибер Крпа Абсорбента Кадифен Крпи Бања Магија Патување КрпаОдделение : Прва Класа Материјал : 88%полиестер 12%polyamideГолемина и Тежина : 34*75 C М 95g (5%10%мерење аберација)Боја : Како на сликата шоуПакет : 4 PC со Бесплатен Превозот(Можете да го додадете некоја забелешка која боја doyou може како за време на Нарачката.Ако не се покажуваат,предмети ќе ви бидат пратени по случаен избор.)Бојата Се Прикаже : Сведения о продуктеОваа крпа собата е направен од Надгради микрофибер,тоа одамна кадифен и добра абсорбента.Тоа е многу мека и пријатна.Функција : СУПЕР АБСОРБЕНТА — Суши ќе втората тоа го допира вашето тело.МЕКА И НЕЖНА — сензуална искуство за кожата.УЛТРА ЛЕСЕН — За една петтина тежината на други ткаенини.НЕ ГЛОМАЗНА — зема многу малку простор во куферот...

горещо продава 3-те части памучни кърпи комплект кърпи за ръце и лице за баня кърпи за баня за възрастни абсорбиращи сушене домашен текстил

41.57 -37 % BGN 26.00

Сосема Нов Висок Квалитет Памук Бања Пешкир / Плажа Крпа Сет б Сосема Нов Висок Квалитет Памук Бања Пешкир / Плажа Крпа Сет 1.Цената е за еден сет,постојат 2 соочуваат со крпи и 1 бања пешкир 2.Материјал на пешкир е 100% памук,мека и абсорбента...

Аниме 3-Types Секси Misaka Mikoto кърпа за тяло с вана баня плажни кърпи от микрофибър кърпа за лице гъба 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Одредени Научни Railgun / A Одредени Магиски ИндексКарактер : Misaka MikotoТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuФункција : 3 Верзија за избор наVer1Ver2Ver3Производ Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

Изработени по поръчка от микрофибър-ултра мека вана / кърпи за ръце, череп декор на филм на ужасите тематични летящи главата на черепа Хелоуин в космоса изображение

12.80 -45 % BGN 7.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна2.Убаво лични дизајн на печатени на едната страна.Покажува бела без слики од другата страна3.Дизајниран за секојдневна употреба,стилски и издржлив4.Грижа Инструкции : Машина перат и dryable...

Плажна Кърпи За Баня Забавни Одеяла Комфорт Топло Меко Божественото Милосърдие Последователни Финални Одеяла

39.98 -7 % BGN 37.00

добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

Кърпа За Пране Меко Успокояващо Козметични Кърпи За Грим Быстросохнущее Кратък Трикотажное Мини-Кърпа За Лице 5

3.60 -17 % BGN 3.00

Бамбус се соочуваат со крпа супер сува крпа бамбус јаглен чистење убавина крпа Природни антибактериски заштита на животната средина Опис : 1pcs Практични Луксузни Меки Влакна Лице / Рака Крпа Крпа Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : superfine влакна Боја : Како на сликата Големина : 38*21cm Пакет се Вклучени : 1x Лице / Рака Крпа Крпа Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, вистинската боја ќе се добие можеби малку различни од фото шоу, но нема да бидат многу различни.Плаќање1...

3 бр./компл. солиден набор от кърпи за ръце бяло лице кърпи за баня от памук Зелен плаж toalla 70 * 140 см. за домашно хотел playa serviette plage de

51.76 -46 % BGN 28.00

3pcs / set солидна крпа поставите бело лице бања пешкир 100% памук зелената плажа toalla 70*140cm за дома хотел playa serviette де plageПоставете крпаМатеријал : 100% памукГолемина на : мали се соочуваат со крпа : 33*33cmголеми се соочуваат со крпа : 32*73cmбања пешкир : 70*140cmБоја : бела светлина, зелена,розова,светло жолта,виолетоваТежина : 500g / setПакет : 3pcs крпа(еден мал лице крпа +една голема лице крпа +една бања пешкир)Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Хлопчатобумажный каре плажни хавлии вълна ивица плажна кърпа Toalla playa Fouta кърпи меки турски хавлии за баня за деца, възрастни 70x140cm

47.98 -50 % BGN 24.00

Памук Plaid Плажа Бања Крпи Бран Мрачно Плажа крпа Toalla playa Fouta крпи Мека турска Бања пешкир за Деца Возрасни 70x140cm【Материјал】 : 100% ПамукAnswer : ___________________________ Note : Ова е плажа крпа одговараат за патување, одмор и домашна декември, ви благодариме.Овој стил е Квадратни плажа крпа Големина : 70x140cm

Детска мода тен през цялата плаж кърпа от микрофибър печатни йога кърпа Serviette Plage De Fudiya Circle Playa шал

25.58 -26 % BGN 19.00

Посебно За Децата Нова Пристигнување Круг Микрофибер Крпи Бохемски стил на Јога Ќебе Пикник Крпи Serviette Де Plage Toalla Playa Пливање Заврши shawl шамија Шема : 7Големина : 120 * 120cm Тежина : 230g Материјал : Микрофибер материјал (Тоа е микрофибер крпа тери платно, тоа е густа, квалитетот е многу подобро од тоа каков вид на тенка chiffon материјал) Карактер : Мека, Абсорбента,животната средина,интересна Функција : Измијте го лицето,Сува коса,Подароци,Плажа обвива,Пикник ПразноВе молиме имајте во предвид : Постои 5%10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,ве молиме не го оставајте цел.Ви благодариме за вашиот вашето разбирањеОваа крпа е направен од микрофибер,тоа одамна кадифен и добра абсорбента.Тоа е многу мека и пријатна.Функција : СУПЕР АБСОРБЕНТА — Суши ќе втората тоа го допира вашето тело.МЕКА И НЕЖНА — сензуална искуство за кожата.УЛТРА ЛЕСЕН — За една петтина тежината на други ткаенини.НЕ ГЛОМАЗНА — зема многу малку простор во куферот...

Zipsoft плажна кърпа от микрофибър халат пончо с качулка washrag multicolor Absorbent Quick drying Easy for Changing Cloth brand

62.37 -28 % BGN 45.00

Големина : 91x109cm Боја : Портокалова ,Зелена,сина,Сина,Небото сино,Виолетова,Сива Бренд : Zipsoft Материјал : Микрофибер(85%Полиестер 15%Polyamide) Surf Poncho прави промена во и надвор од вашите wetsuit ЛЕСНО, УДОБНО и ТОПЛО...

Sunland Микрофибър Deep Waffle Weave Голф кърпи с безплатни топки за голф кърпа

16.85 -17 % BGN 14.00

ФУНКЦИЈА : Големина : 16 инчен x 37inch (40.7cmx94cm) топче за голф крпа 6 инчен x 11,8 инчен (15cmx30cm) Постои центар држете се намали на голф крпа која може да се вклопува со текот на голф клубови глави за безбедна торба прилог...

Sinland 3-pack 16 X32 Микрофибър Waffle Weave Dish Drying Кухня Towels Пет Towel изсушава в 10 пъти по-бърз кораб от САЩ или Великобритания

25.87 -30 % BGN 18.00

Овие ставки ќе бидат испратени од нашиот магацин, кој е во сад или Велика Британија , ќе ги добиете за само 5 денаОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈАГолемина и Тежина : Appro.40.7cmx81.3cm(16"x32") 95g (поради еластичноста на платно,границите на крпа не се прецизно директно)Материјал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)Боја : Бела Крем Црвена Зелена СинаФУНКЦИЈА : Лесен, компактен и издржливи; идеален за тело и косаУникатен хидрофилна capillary акција црпи вода побрзо, повеќе темелно и нежно од косата и кожата од обични крпиСуши брзо помеѓу користи; исклучително мека и еластичнаAnswer : ___________________________ Note : Не може да се користи на бодликава површинаИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : 1.Измијте удар 40 степени centigrade.2...

Аниме To Love Bg на Iko Print Секси Towel Body Bath Bathroom Beach Микрофибър Towels Facecloth Washcloth 70 * 35/140*70 см за възрастни

BGN 20.78

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме крпаАниме : Љубовта RuКарактер : NanaТкаенини : МикрофиберГолемина : 35x70 / 70x140cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеВреме на испорака : 47 дена по плаќањеБренд : MoeyuПроизвод Функција : Исклучителна печати, свежи, природна боја и животната срединапријателски , совршен за наплата, со термички трансфер занает и не избледуваат.Рабовите закорави, не лабава тема.Висока водаапсорбирање на материјал, ги исклучи водата побрзоТесни, да ги задржи топло по капење.Со врвот одделение микрофибер материјал, мек, дебел и кожадопре.Вие Може Да Го Корист..Нашата Лице ПродавницаВе молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

3-те части кърпа комплект лицето кърпи за баня, комплект за възрастни гъба абсорбиращи бързосъхнеща баня от бамбук микрофибър за домашна употреба

67.20 -40 % BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаИнформации За ОбјектотСе соочуваат со Крпа Големина : 34*од 75 см (13.26 * 29.2.5 инчи)Бања Крпа Големина : 70*140cm (27.3 * 54.6 инчи)Боја : Солидна БојаМатеријал : 100% Бамбус ВлакнаТежина : 700gКоличина : 3 парчиња / pack(Вклучувајќи 2pcs се соочуваат со крпа, 1pc бања пешкир)

Памучни кърпи за баня в однотонном цвят 5 цвята, добро качество, добра лицева тъкан Направено в Шанхай, 34*81 см

BGN 20.80

Име на производ : KL1043 Боја : розова сино жолта зелена портокал спецификација на Производот : 34*81 см Квалитет : 50 грама Материјал : 100% Памук 60cotton предиво Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! 1 кеси од 5 крпи Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

памучни кърпи за баня двойна марля квадрати печатното бебешка хавлия в разрез лесно се суши не изчезва памучни махровое кърпа марлевое кърпа

BGN 11.20

Име на производ : SC075Боја : P ink Blue Sky blue спецификација на Производот : 75*140 cm Квалитет : 200grams спецификација на Производот : 90*100 cm Квалитет : 190grams Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне од предиво од памук Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

70x140cm Гъби кърпи за баня сгущает и чист памук кърпи за баня баня с плажна кърпа за възрастни многофункционален продукт

9.57 -48 % BGN 5.00

Повеќе стилови на повеќе концесииЦена : 1.26 Цена : 2 Цена : 6.2 Цена : 4.52 Цена : 1.52 Цена : 4.52 Цена : 4.52 Цена : 3 Цена : 2.98 Цена : 2.78

Beroyal Brand 2018 кухненски кърпи -3 бр кърпа от микрофибър мультяшное кърпа за ръце плюшевое евтини кухненски кърпи кухненски кърпи

BGN 16.77

Нови Пристигнување Микрофибер Крпа Поставите 5pc / set Солидна Бања Пешкир Обична Обоена Рака Крпа MMY Бренд Брз Суви Крпи бања за Возрасни 21.03 42.06 Нови 2016 Година Бања Пешкир Set 1 PC Жените Bathrobe + 1 PC Коса Капа 100% Памук Обичен Спа Плажа Крпа Облекување Gown Turban бања поставите 17.07 Нови 2016 година турски Крпа 100% Памук Бања Крпи За Возрасни Супер Меки Брз Сува Крпа Муслин Ќебе Бренд Крпа 10.99 23.18 Нови 2016 Година се Фрли Ќебе 100% Полиестер Ќебе за Возрасни Мека Кадифен Руно Ќебе 350 GSM Подебели Ќебиња на Троседот / Кревет 35.99 47.48 2015 Бренд Bathrobe 100% Памук Бања Унисекс Облека Солидна Облекување Gown Спа Bathrobe Пижами Дебел Долг Nightgown Sleepwear 29.99 59.99 Нови 2016 Година Ќебе 1piece 150*200cm Памук Фрлиле Ќебе Три Слоеви Газа Бренд Ќебе Возрасни Супер Меки Ѕвезда Ќебиња 31.99 36.79 Нови 2016 Година Кујнската Крпа 45*65cm 3 Piece / Многу Памук Чај Крпи Магија за Перење Јадење Крпа за Чистење со Крпа Перење Подлога Dishcloth 10.99 24.19 Нови 2016 Година Крпа 1pc Микрофибер Крпа Женска Девојки Магија Сушење Заврши Крпи Шапка Капа Косата Брзо Фен Бања Салон Крпа 3.78 3.98Добредојдовте на нашата Продавницание сме големи во домаќинството,што ќе обезбеди најдобри serives,најдобар објект,најдобра цена и со најдобар превозот за вас,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Микрофибер Крпа Цртан Филм Рака Крпа Кадифен Евтини Dishcloth Кујна Виси КрпиСпецифицирате било CIFICATION : Microfber Кујнската крпаОдделение : Прва КласаМатеријал : МикрофиберГолемина и Тежина : 17*29cm 56gБоја : Розова Риба,Розова Овци,Жолта Пилешко,Виолетова Риба,Црвено ЈаболкоПакет : 3 PC со Бесплатен ПревозотВе молиме имајте во предвид : Постои 5%10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,ве молиме не го оставајте цел...

Ниска цена, високо качество, Нов, памук, кърпи за баня комплект вана плаж, кърпа за лице, комплекти за възрастни памук, баня кърпа, определени

36.64 -32 % BGN 25.00

ОПИСВисок квалитет 3pcs 100% памук бања пешкир поставува квалитетот е токму она што ќе го видите од сликата,многу добар!100% памук , Меки и удобни, Издржлив, лесен за миење и сува, Природни антибактериски, без мирис 1pcs Бања Пешкир 70*140cm , 2 парчиња се Соочуваат со крпа 33*75см Количина : 2 парчиња крпа,1pcs бања крпи Прирачник за мерење на големината 13cm грешка е дозволиво 100% памук , дише абсорбента, перат и лесно да се исуши, lintбесплатни не избледуваат...

Топ Мода 20Pc Plain color towel Best Bathroom Beach Пране на памучни чаршафи гъба за лице Towl за домашно доставчик

BGN 62.40

Име на производ : KL721Боја : розова сино жолта портокал зелена спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 35 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о !1 кеси од 20 крпиShipipng метод Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.