• Новинка
2017 Skeleton Watch Triangle watch мъжете и жените, нежни прозрачни кухи ръчен часовник кварцевое рокля часовници Relogio feminino LJS118

2017 Skeleton Watch Triangle watch мъжете и жените, нежни прозрачни кухи ръчен часовник кварцевое рокля часовници Relogio feminino LJS118

резултат:
BGN 9.04

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Форма На Корпуса:
Кръг
Номер На Модела:
LJS118
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Пол:
влюбен
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Тип Обков:
Обтегач
Широчина На Лентата:
25мм
Материал На Корпуса:
Сплав
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Дължината На Лентата:
25СМ
Дебелина На Корпуса:
7мм
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
търговска марка:
JHLF
Вид На Материала На Лентата:
Платно
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло

Избор на купувачи

Няколко часа Dark Bronw Case жълт циферблат дървени часовници с модерен бамбук кварцови часовници, ръчно изработени дървени часовници, мека кожена каишка

27.90 -3 % BGN 27.00

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрво Бенд Материјал : Вистинска Кожа Тока Тип : Pin Тока Случај Дијаметар : Прибл...

2018 часовници дамски ежедневни компасные часовници за жени изкуствена кожа Кварцов ръчен часовник Relogio

6.83 -12 % BGN 6.00

Спецификации : Dial Дијаметар : 4cm Случај Дебелина : 0.8 cm Види Должина : 24.5 cm Бенд Ширина : 2cmКарактеристики : Dial Материјал Тип : Имитација на кожа Огледало Материјал : Обична чаша Љубезно ве молиме да Напомена : види е декоративни часовници, нема прецизност водоотпорен функција, така што не се сместени во вода.

Най-ниската цена Relogio мода Мрамор Стил дамски часовници Спорт случайни Кожена каишка Мъжки Дамски кварцови часовници с високо качество часовници

5.73 -13 % BGN 5.00

Ниска цена Relogio Мода Мермер Стил Дами Часовници Спорт Секојдневен Кожа за на Рака Мажи Жени Кварц Види Висок квалитет на ЧасовникотAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

2018 Дамска мода кварцов часовник жени планински кристал часовници кожа ежедневна рокля дамски часовници часовници Reloj mujer Relogio feminino

BGN 4.77

2018 Дами Мода Кварц Види Жените Кристал Часовници, Кожа Секојдневен се Облекуваат Жените се Види на Часовникот Reloj mujer Relogio femininoAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.