• Новинка
Класически Начало Декор Стенен Часовник С Модерен Дизайн Гаранция 3 Години Старинни Стенни Декорации Часовници Кухня Стенен Часовник-Добрият Подарък

Класически Начало Декор Стенен Часовник С Модерен Дизайн Гаранция 3 Години Старинни Стенни Декорации Часовници Кухня Стенен Часовник-Добрият Подарък

резултат:
BGN 39.30
BGN 26.00 -34 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата продавница, Имаат убав ден.
Ние си имаме свој фабрика, сите се во акции, и по фабрички цени.
Брза испорака и квалитет на презентацијата.
Класичен Дома Декорација Ѕиден Часовник Модерен Дизајн, Гаранција 3 Години Гроздобер Ѕид Декорација Види Кујна Ѕиден Часовник Најдобар Подарок
Мерки : 12inch(30cm дијаметар), 14inch(35cm дијаметар), 16inch(40cm дијаметар)
Дебелина : 8mm
Материјал : Внатрешна декоративна пластика ПВЦ одбор(безбедна доза не ги содржи toluene и формалдехид), покриена со хартија за цртање(водоотпорен), без рамка не стаклен капак.
движење : Тајван Соларни 12888 кварц движење, повеќе тивка
Објектот тежат : 12inch=396g, 14inch=423g, 16inch=512g
Производителот : RUIQI часовници Co., Ltd.
Потекло : Кина
Јаглерод батеријата или Тешки батеријата, не алкална(не се вклучени во пакет), Вклучени гаранција 3 години производител
стилот 1( гроздобер часовник раце )
стил 2(едноставна часовник раце )
стилот 3(едноставна часовник раце )
Dial дијаметар 12 инчи (30cm), 14 инчи(35cm), 16 инчи(40cm), ве молиме, изберете ја дијаметар и стил ви се допаѓа
можете исто така да прилагодено вашиот сопствен часовник, испрати ми ја фотографијата што сакате, ние ќе го направи вашиот фото како часовник dial бесплатно за вас да прилагодено вашиот сопствен ѕиден часовник.
големина
Dial дијаметар 12 инчи (30cm), 14 инчи(35cm), 16 инчи(40cm), ве молиме, изберете ја дијаметар и стил ви се допаѓа
Водоотпорен бирање со слика кога часовникот е должност може да се користи на мокра крпа за да ги избрише чисти, тоа е лесно за вас или вашиот љубовник за чистење.
Совети : ве молиме да користите обични јаглерод батеријата, не користете алкална батерија.
ве молиме да го користите црвени knob за да го прилагодите времето, не се движат совети од вашите раце.
на лесна нокти за слободни
Ако имате било друго барање, ве молиме кажете ни!
1 Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
2 ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 започнува) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. Негативна оценка не може да ги реши сите проблеми.

Подробности

Размер На Листа:
12 см 30 см, 14 инча, 35 см, 16 см, 40 см
Тип:
Стенен Часовник
Ширина:
40cm
Форма:
Кръгла
Тип Мобилност:
Цифров
Тегло:
700g
Стил:
Класически
Дължина:
400mm
Характеристика:
Античен Стил
Комбинация:
Разделя
Диаметър на:
40
Вид Стенни Часовници:
Лист 9 мм
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Модел:
Натюрморт
търговска марка:
Рекки
Тип На Дисплея:
Игла
Номер На Модела:
Стенен Часовник
Материал:
PVC
Форма:
Това Е Една Страна
Приложимо Настаняване:
Кухня
is_customized:
Yes
Име:
Старинни Стенни Декорации Часовници Кухня Стенен Часовник-Добрият Подарък

Избор на купувачи

Мини-Квадратен Кварцов Звуков Сигнал Аларма Пластмасова Маса Маса Пътуване Преносим Бял / Зелен/Син/Розов

BGN 2.42

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Едноставни и корисни Молчи, не темпирана за да се обезбеди добар спиење и најдобри работна средина Мала и лесна тежина за патување Добар избор за украс, совршено како посебен присутниСпецификации : Боја : Бела / Зелена / Блу / Розова Материјал : Пластични Големина : 5.8x5.5cm / 2.28"x2.17" Количина : 1 PCAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

Редки стари Qing Dynasty royal месингови часовници механични часовници джобни, може да работи с марка, морето кораб, Безплатна доставка

96.00 -15 % BGN 82.00

Драги пријатели, ова е ретка гроздобер бакар механички часовник, тоа е во многу добра состојба, се уште е во движење...

Горещи продажба акрилни огледално часовници етикети сам таблетка кратко стенни часовници мода декорация на дома кварцов стенен часовник

20.64 -47 % BGN 11.00

Карактеристики : Материјал 1mm дебелина Акрилна Боја Огледало Sliver Огледало Црно Огледало Злато Инсталиран Големина 50cmx60cm Пакет Големина 20cmx20cmx8cm Батерија АА батерии (Не се вклучени)

Безшумни часовник кварцов механизъм, черен и червен ръце ремонт набор от инструменти-13 C42

2.61 -23 % BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет, Едноставни и стилски дизајн Одлично за поправка, замена или правење на часовникот Материјал : Пластични + Алуминиумски Домаќин Големина : 55x55x16mm(приближно) Час рака големина : 67mm(приближно) Минута рака големина : 96mm(приближно) од Втора рака големина : 116mm(приближно) Напојува со една AA батерија (не се вклучени) Количина : 1 сет (како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : Совети се направени од тенок алуминиум или железо плоча по едно време удар, иако пакување е добро, но се уште не може да избегне да биде свиткана во текот на долги транспорт...

Стенен часовник Saat Часовник Duvar Saati Reloj дигитални стенни часовници Horloge murale Relogio de parede Orologio da parete Klok Watch

31.89 -25 % BGN 24.00

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio parede,digitalвиди,ѕидни часовници,reloj споредено,klok,часовници,дигитален ѕид часовник,3d ѕиден часовник,ѕиден часовник модерен дизајн,orologio da parete,опашот на ѕидниот часовник,relogio,relogio де parede став cozinha,ѕиден часовник,relogios де parede,опашот на часовникот,relogio дигитални,големи декоративни ѕидни часовници,ѕиден часовник,wanduhr,гроздобер ѕиден часовник,wandklok,reloj де споредено decorativo,ѕидни часовници дома декор,предводена од ѕидниот часовник,reloj дигитални споредено,модерен ѕиден часовник,reloj cocina,само лепило ѕиден часовник,види ѕид,гроздобер часовник,duvar saatleri,horloge murale дизајн moderne,diy часовник,reloj споредено салон,ѕидни часовници дома декор,reloj споредено cocina,reloj mural reloj mural,reloj mural,klokken,ѕиден часовник гроздобер,неонски часовник,relogio де parede став sala,reloj де споредено гроздобер ѕиден часовник,дрвени ѕиден часовник,ѕиден часовник кујна,двојно двострано ѕиден часовник,klok muur,relojes де споредено,кристално ѕиден часовник,предводена часовник ѕид голем ѕиден часовник,луксузни ѕиден часовник,3d reloj де споредено,ѕид налепница часовник,pendule murale,reloj споредено де madera,orologi da parete,дизајнер ѕиден часовник,на плоштадот ѕиден часовник,кварц види,decoracion hogar,часовникот оркестарот за дома,декоративен часовник,3d часовникот на ѕидот,медитерански стил декорација,3d часовник,кварцвиди,reloj де споредено дигитални,dijital duvar saati,orologio parete,часовникот кујна,reloj де споредено де madera,часовникот на ѕидот decals,дигитален часовник,relogio де parede гроздобер,reloj споредено гроздобер,reloj де cocina де споредено,кујнски часовник,биг часовник,duvar saati гроздобер,reloj decorativo 3d,orologio da parete dal дизајн moderno,relojes де споредено каса,reloj mural живот,дом дизајн,модерните часовници,ретро часовник,големи ѕидни часовници,reloj де споредено де 50cm,relojes де споредено modernos,часовниците се види ѕидот,часовникот на ѕидот decal,estilo mediterraneo,катира декорација,антички часовник,ѕиден часовник црвена,horloge muette,ѕиден часовник молчи,moderne wanduhr,reloj adhesivo,деца ѕиден часовник,ковано железо ѕидни декорации,reloj decoracion hogar,ѕиден часовник уметност,ѕиден часовник 3d,relogio де parede decorativo,гроздобер дома декор,reloj mural cocina,ретро ѕиден часовник,дрво види,relojes decorativos,црвена ѕиден часовник,декоративни ѕиден часовник,предводена дигитални ѕиден часовник,акрилик ретровизори со дизајни на големо,ѕиден часовник дизајни,железо часовник,autocollant mural,ѕиден часовник модерна,duvar налепница,decoracion де hierro forjado,horloge mural,reloj де споредено гранде,relogio parede,ѕид огледало,relogio де parede гроздобер estilo europeu,убава ѕиден часовник,антички ѕиден часовник,diy ѕиден часовник,relogio де parede дигитални,голем дигитален часовник,дома часовник,дрво ѕиден часовник,тивко ѕиден часовник,часовник гроздобер,дома се види,налепница, ѕидни часовници,relojes,relogio дигитални де меса,бел види,zegar,брзини ѕиден часовник,часовник ѕид налепница,селски дома декор,woonkamer klok,голем антички ѕидни часовници,çocuk saat,digitale wandklok,relojes murales,фото рамка ѕиден часовник,флип часовник,часовник движење,orologio parete гранде,relogio де parede espelho,decoracion reloj каса,медитеранот ѕиден часовник,часовник двојно двострано,бања часовник,3d часовници на ѕидот,relojes де споредено гроздобер,дијамант ѕиден часовник,orologi каса,лепило ѕиден часовник,reloj де споредено де diseño moderno,кинески часовници,воден часовник,pegatina reloj споредено,relojes де споредено гроздобер decorativo,ковано железо ѕид оркестарот,модерна стаклена ѕиден часовник,голем дигитален ѕиден часовник,ѕиден часовник digital,ѕиден часовник римски numerals,orologio da parete дизајн moderno,водоотпорен часовник,десктоп часовник,винил рекорд,дигитален ѕид,ѕиден часовник,ѕид налепница часовници,montre,decoracion mediterraneo,ѕиден часовник дрво,кујна ѕиден часовник,молчи ѕиден часовник,reloj де споредено де 45см,види дигитален часовник,часовник woonkamer,letras мдф,молчи часовник,спална соба часовник,дигитален часовник ѕид,дрвовиди,акрилна пластика огледало ѕиден часовник,внатрешни работи ѕиден часовник,relogio де parede европа гроздобер стил,ѕиден часовник механизам,дигитален часовник,антички дрвени ѕиден часовник,налепница часовник,часовник механизам,zakka гроздобер,персоналните ѕиден часовник,светлечки ѕиден часовник,horloge bois,стапче klok hout,модерен часовник,плоштад ѕидни часовници,reloj де споредено гроздобер гранде,огледало,moderne wanduhren,relogio дигитални де parede,налепница wandklok,produtos criativos,голем ѕиден часовник оркестарот,pegatina reloj споредено estilo moderno,ѕидни часовници,види за ѕид,horloge налепници,pendule кујна moderne,големиот часовник,muur klok,опрема ѕиден часовник,reloj де споредено 50cm,декоративни ѕидни часовници,orologi da muro,декоративни огледала за дневна соба,декоративни ѕиден часовник,дома се види во ѕид,reloj гроздобер споредено,дигитален ѕид види,земјата дома декор,orologio da muro,diy,часовници кина,неонски ѕиден часовник,предводена duvar saati,meccanismi orologi da parete,модерен ѕидни часовници,reloj де споредено 60cm,ѕид налепници часовник,опрема часовник,спална соба ѕиден часовник,метал ѕид модерна уметност,relogio де parede ретро,часовникот на ѕидот црна,уметност ѕиден часовник декоративни,стакло ѕиден часовник,reloj споредено дигитален led,дома декор,брзини оркестарот,бела часовник,гроздобер,двојно двострано часовник,relojes де споредено cuadrados,montre murale,reloj gato,relojes споредено,ковано железо ѕиден часовник,брзини часовник,фото рамка часовник,ѕиден часовник деца,horloge murale enfant,ѕид мурали за дневна соба,hodiny,espelho де меса,relojes споредено decoracion,бања водоотпорен часовник,се продава винил евиденција,horloge кујна,reloj де споредено cocina,relogio parede дигитални,часовникот молчи,horloge murale led,стара шик гроздобер декорација,ferforje aksesuar,materiel loisirs.

ретро творчески дървена промишлен механизъм за моделиране на старинни часовници кварцови тъпо часовници начало декор на стените

BGN 174.40

Карактеристики : 1 Оваа гроздобер ѕиден часовник е добра декорација за вашиот дом, канцеларија, coffeeshop, бар, итн.2...

18 бр./лот цветни Настолни часовници с LCD екран Натиснете алармата многофункционален голям дисплей, Настолни часовници с термометър, календар

330.96 -43 % BGN 189.00

HE0720090120pcs / Многу Шарени Маса Часовници LCD Екран Притисни за Аларм МултиФункционални Голем Екран Биро Часовник Со Термометар Календар Карактеристики : Time Format : 12часа или 24часаДисплеј Тип : (од 2000 до 2099)Време, Недела, Датум, Месец & ГодинаВремето за одбројување, и светлото функцијаГолем LCD дигитален Дисплеј, лесно да се читаЕкранот ќе се Смени боја со секој допирТемпература на екранот функција : Centigrade Температура или Целзиусови ТемператураФункција : Time,Тајмер,Датум,Часовник Со Аларм,Температура Спецификации : Нормално мерен опсег : 10 50c (16 F122 F)Материјал : пластика Точност : + / 0.5 cСветла боја : 7 бојаПиедестал Боја : БелаПроизвод димензија : 10*9.7 cmГолемина на екранот : 6.8*6.2 cmПроизвод тежина : 160gМоќност : 3 x AAA батерии (не се вклучени) лесно може да се купат во вашата земја...

Електронни led цифрови настолно украшение будилник с двоен USB порт за телефон, автоматично регулиране на яркостта

45.84 -50 % BGN 23.00

【 Auto Adjust LED Осветлувањето 】, часовникот За аларм е професионална сензор кој може да детектира амбиентниот светлосни...

Направи си САМ personality wall clock and watch fittings Custom Часовник Quartz Movement table основната wall Custom clock needle.

BGN 480.00

DIY ЧАСОВНИК Игла : Забелешка : за да се постигнат следниве услови : 1, секој часовник игла број да достигне повеќе од 500 поставува2, часовникот игла дизајн, цел ќе биде само нашите постоечки мувла дизајн3, ако количина е многу голема ние може да се сметаат за отворен калап производство за вас4, цел саат игла може да го направи било која боја за вас ,боја, број на повеќе од 500 поставуваЗабелешка : овој линк не е часовникот игла конечната цена, цената е според вас треба на часовникот игла и стил, бидејќи не е исто како со игла, должината и големината на секој стил.Висок квалитет, нема деформација!!!!​1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.1.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 13 работни дена по добиени расчисти исплата.2.Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно.3.На item(s) Обично ќе трае 7 до 25 дена да пристигне во вашата дестинација од страна на хонг конг Пост Воздух Mail бесплатно...

Продажба на едро на нов кварцов часовников механизъм за ремонт на часовник механизъм САМ детайли часа аксесоари Вал 12 мм Безплатна доставка

BGN 5.60

Лесен и едноставен дизајн Одлично за поправка, замена или DIY Напојува со една AA батерија(не содржи) Материјал : Пластични + Алуминиум Боја : Злато раце / Црна Случај (Како на сликата покажаа) Количина : 1 Сет Димензија : Случај големина : Прибл.55 x 55 x 16 мм (2.2" x 2.2" x 0.65")Вкупно : Вратило : 12mm (0.47") (A : 6mmБакар конец ; B : 6mm)Час рака должина : Околу...

нов ограничен по време 3d часовник Кварцов с акрилни стенни часовници огледало фея стикер деца декор часовници безплатна доставка игла

18.08 -39 % BGN 11.00

2016 година нови ограничен временски ограничени 3d часовници Кварц Акрилик ѕиден часовник огледало самовила налепница детска декор се види бесплатен Игла превозот Купувачот Внимание : нашиот производ површината имаат заштитна фолија ве молиме да го отстраните по инсталацијата ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви помогне даМатеријал Акрилик ОгледалоБоја : Сребро Црното ЗлатоИнсталиран Големина 40x60cm

Начало Декор Бухал Часовник С Модерен Дизайн, Имитация На Метал Желязо Виси Бухал Желязо И Кухи Тихи Настолни Часовници За Декорация На Дома Часовник

32.11 -35 % BGN 21.00

Големина : 20x16.5 cm (7.87x6.49 ")Боја : Сина,Бела..Материјал : МеталТежина : 250gПакување : 1pc / кутијаПоддржано од : 1 х АА батерија (не се вклучени)Функција : 1.Висок квалитет на сосема нов аларм2.Усвојува врвот одделение движење, висока ефикасност и стабилни перформанси3.Погоден за десктоп или внатрешна декорација

2015 нова промоция в момента декорация на дома, огледалото стенни часовници хол модерен 3d кварцевая игла акрил

17.60 -37 % BGN 11.00

До 2015 нова промоција вистински дома декорација огледало ѕиден часовник часовници дневна соба модерна 3d кварц игла акрилик бесплатен превозот Ние нудиме бесплатен превозот...

Котка стенни часовници 3D метал и EVA пяна и огледала акрилни етикети, голямо огледало дигитален стенен часовник мълчание часовници, САМ модерен дизайн

33.41 -10 % BGN 30.00

Детали за производот и големинаНалепница материјал : ЕВА Пена (Етилен винил ацетат)Часовникот материјал : МеталОгледало материјал : ArcylicЧас рака : 31.5 cm / 12.4"Минута рака : 39cm / 15.3"Часовникот машина : 12cm / 4.9"минималниот постигнат е : 63cm x 63cm / 24.8" x 24.8".Часовникот финалето декорација големина е одлучи како сакате да секрасат ќе ѕидови.

Направи си САМ очите са кръгли и точка акрилни часовници-рефлексен стикер, 3D творчески акрилни огледален стикер за декорация на дома

22.21 -5 % BGN 21.00

(1)детали за Производот и големина Акрилик ѕид огледало налепница , 100% безбедни и зелена материјал , може да помине EN71 дел 1 и дел 3 тест ...

Гореща продажба 6 цвята 30sec / 1min / 2min / 3mins далеч / 5mins / 10mins цветни пясъчен часовник Пясъчен часовник Пясъчен часовник таймери

7.49 -20 % BGN 6.00

6 Бои 30sec / 1min / 2min / 3mins / 5mins / 10mins Шарени Hourglass Sandglass Песок Часовник ТајмериОписОбјектот е збир на 6pcs hourglass песок часовник тајмери во различни бои, кој вклучува еден 30 вториот sandglass, еден 1 мин sandglass, еден 2 мин sandglass, еден 3 минути sandglass, едно 5 минути sandglass и едно 10 минути sandglass, и се направени од издржлив ПВЦ, ABS, стаклена цевка и песок материјали...

Популярни 6 бр./лот цветни пясъчен часовник Пясъчен часовник Пясъчен часовник кухненски таймер начало декор джаджи

7.07 -15 % BGN 6.00

ОписГолемина : 8.5*2.5 cmСтил : DIYМатеријал : ПластикаБоја : 6 ColorsМодел : HourglassОблик : Песок ЧасовникПол : УнисексУпотреба : Кујна Тајмер,Детски Играчки,Дома ДекорПакет : 6 PCS / SetЗабелешка : ве Молиме овозможи боја разликата помеѓу објект и слика beause на светлината проблем.Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Blaze and the Monster Machines LED Digital Alarm Clock Watch reloj despertador de cabeceira horloge digitale детски играчки, подаръци

6.38 -37 % BGN 4.00

За Батерии : Било батерии не се вклучени2*AG13 копчето Батерии(што се Користат за Време на датум работа)4*AAA батерии се користат за Промена на Бојата (може да се insteaded од адаптерот во кутијата)Часовникот Детали : Материјал : ПластикаГолемина : 8*8*8cmПакет : со подарок кутијаВклучувајќи : 1pcs Аларм + 1pcs USB КабелИСПОРАКА МЕТОД : 1.Економијата На ПревозотОваа превозот метод може да се следи само во Кина,без било следење на информации откако пакет лево на Кинески Обичај(Обично околу 2550 работни дена пристигнат) на Овој превозот метод вклучувајќи ги следниве превозот компанија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 4 PX Сингапур Пост НП Про Correos Економија OMNIVA Економски Воздух Mail Posti Финска Економија Кралската Пошта Економија Ruston Економски Воздух Mail SF Економски Воздух Mail Sun You Економски Воздух Mail Yanwen Економски Воздух Mail2.Стандард На ПревозотСтандард на превозот може да се следи се до пакет потпишан од страна на Клиентите (најдобар начин да се избере) околу 2045 работни дена пристигнат, Бразил / Русија за 2555 работни дена пристигне Следниве се Стандардни за испорака метод : Ali Express Стандард Превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail e Packet CORREOS PAQ 72 Posti Финска Ruston (руски Воздух Сингапур Пост 4 PX Посебна ЛинијаYW3.Експрес ИспоракаЗа Изразат Испорака, pls контактирате директно за најдобра ценаПовратни информации : Ние ќе ги остави сите клиенти 5 ѕвезди позитивни повратни информации, сакаат сите мои пријатели може да го стори истото за насако имате било какви проблеми, pls контактирајте со нас за најдобро решение пред 13 Ѕвезди повратни информации лево,ви БлагодаримеТаму ќе биде малку боја разлика, бидејќи на различни екран и светлина.Pls Се Ум, Благодарение

будилник с функция за повторение на проекцията на времето осветление LED digital indoor околовръстен electronic desk clock despertador modern

20.78 -33 % BGN 14.00

Име : будильник часы настольные аларм настольные часы дигитален часовник reloj despertador часы будильник led часовник електронски биро часовници часы электронные настольные wekker Будильник табела часовник reveil relogio де меса часы для дома будильники цифровые светодиодные часы с проектором часовник проектор часы проектор часы проекционные.Материјал : пластикаПроизвод тежина : 135gКарактеристики : Време проекција функција...

Мотоциклет Alarm Clock Форма На Творчески Ретро Подаръци Престижно Мебели Бутик У Дома Декоратор

15.78 -18 % BGN 13.00

Име На Производ : 2016 Година Нови Бесплатен Превозот Пријатели Роденден Подарок Игла Креативни Мотоцикл Форма БудилникЦелосен Опис : Совршени за помали објекти и идеален за продажба на мало продавница користите или да ги користите овие Аларм како подарок за вашите пријатели роденденЛето Опис : материјал : пластика; големина : 230*130*60mm; Боја : метал боја, облик : Мотоцикл формаМатеријал : Пластика за случајот, Quuartz за часовникот механизамПроизвод Големина : 230*130*60mm(Приближно)Пакување : 1pcs аларм Пакување во хартија подарок кутија

Творчески карикатура МОДА, СТИЛ квадратна форма, маса настолни будилници гола алармен звънец за рекламни подаръци и занаяти

39.98 -5 % BGN 38.00

Материјал : пластикаБатерија : треба 1 компјутер АА батерија,не се вклучениГолемина на : 13*13*4.5 cmОблик : плоштадБои : сина боја / црвен / портокал

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.