• Новинка
1 бр 3 минути / 5 минути цветни четки за зъби таймер пясъчен часовник Пясъчен часовник Пясъчен часовник таймери настолни часовници спад доставка

1 бр 3 минути / 5 минути цветни четки за зъби таймер пясъчен часовник Пясъчен часовник Пясъчен часовник таймери настолни часовници спад доставка

резултат:
BGN 4.46
BGN 3.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
100% нов бренд и висок квалитет
Ова е забавно и креативно reinvention на традиционалните песок hourglasses, тоа ќе биде убава декорација за вашата дневна соба или во спалната соба.
Флип над неа и да уживате во гледањето на зрна на боја на песок оџакот нагоре во убава формации
Погоден за времето кога децата се четкање, да им помогне да се формира добра навика.
Спецификации :
Состојба : нова
Материјал : бука + песок
Рамка Боја : дрвени
Мерач на време : 5 минути
Големина : 4.2*8.5 cm
Тежина : 80g
Пакетот Вклучува :
1 x Hourglasses Тајмер

Подробности

Цвят:
5 мин
търговска марка:
OUTAD
Номер На Модела:
ZK1152902-3
Материал:
Бук + пясък
таймер:
5 минути
Размер:
4.2*8.5cm

Избор на купувачи

Мини-Квадратен Кварцов Звуков Сигнал Аларма Пластмасова Маса Маса Пътуване Преносим Бял / Зелен/Син/Розов

BGN 2.42

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Едноставни и корисни Молчи, не темпирана за да се обезбеди добар спиење и најдобри работна средина Мала и лесна тежина за патување Добар избор за украс, совршено како посебен присутниСпецификации : Боја : Бела / Зелена / Блу / Розова Материјал : Пластични Големина : 5.8x5.5cm / 2.28"x2.17" Количина : 1 PCAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

2017 real time-limited кварцови часовници стенни часовници акрилни часовници мода модерен карикатура начало декор за хола едно лице

47.68 -37 % BGN 30.00

* батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : Акрилик* дебелина : 2mm* Боја : црна* Инсталиран Големина : 30cmx30cm* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

Стенен часовник Saat Часовник Duvar Saati Reloj дигитални стенни часовници Horloge murale Relogio de parede Orologio da parete Klok Watch

31.89 -25 % BGN 24.00

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio parede,digitalвиди,ѕидни часовници,reloj споредено,klok,часовници,дигитален ѕид часовник,3d ѕиден часовник,ѕиден часовник модерен дизајн,orologio da parete,опашот на ѕидниот часовник,relogio,relogio де parede став cozinha,ѕиден часовник,relogios де parede,опашот на часовникот,relogio дигитални,големи декоративни ѕидни часовници,ѕиден часовник,wanduhr,гроздобер ѕиден часовник,wandklok,reloj де споредено decorativo,ѕидни часовници дома декор,предводена од ѕидниот часовник,reloj дигитални споредено,модерен ѕиден часовник,reloj cocina,само лепило ѕиден часовник,види ѕид,гроздобер часовник,duvar saatleri,horloge murale дизајн moderne,diy часовник,reloj споредено салон,ѕидни часовници дома декор,reloj споредено cocina,reloj mural reloj mural,reloj mural,klokken,ѕиден часовник гроздобер,неонски часовник,relogio де parede став sala,reloj де споредено гроздобер ѕиден часовник,дрвени ѕиден часовник,ѕиден часовник кујна,двојно двострано ѕиден часовник,klok muur,relojes де споредено,кристално ѕиден часовник,предводена часовник ѕид голем ѕиден часовник,луксузни ѕиден часовник,3d reloj де споредено,ѕид налепница часовник,pendule murale,reloj споредено де madera,orologi da parete,дизајнер ѕиден часовник,на плоштадот ѕиден часовник,кварц види,decoracion hogar,часовникот оркестарот за дома,декоративен часовник,3d часовникот на ѕидот,медитерански стил декорација,3d часовник,кварцвиди,reloj де споредено дигитални,dijital duvar saati,orologio parete,часовникот кујна,reloj де споредено де madera,часовникот на ѕидот decals,дигитален часовник,relogio де parede гроздобер,reloj споредено гроздобер,reloj де cocina де споредено,кујнски часовник,биг часовник,duvar saati гроздобер,reloj decorativo 3d,orologio da parete dal дизајн moderno,relojes де споредено каса,reloj mural живот,дом дизајн,модерните часовници,ретро часовник,големи ѕидни часовници,reloj де споредено де 50cm,relojes де споредено modernos,часовниците се види ѕидот,часовникот на ѕидот decal,estilo mediterraneo,катира декорација,антички часовник,ѕиден часовник црвена,horloge muette,ѕиден часовник молчи,moderne wanduhr,reloj adhesivo,деца ѕиден часовник,ковано железо ѕидни декорации,reloj decoracion hogar,ѕиден часовник уметност,ѕиден часовник 3d,relogio де parede decorativo,гроздобер дома декор,reloj mural cocina,ретро ѕиден часовник,дрво види,relojes decorativos,црвена ѕиден часовник,декоративни ѕиден часовник,предводена дигитални ѕиден часовник,акрилик ретровизори со дизајни на големо,ѕиден часовник дизајни,железо часовник,autocollant mural,ѕиден часовник модерна,duvar налепница,decoracion де hierro forjado,horloge mural,reloj де споредено гранде,relogio parede,ѕид огледало,relogio де parede гроздобер estilo europeu,убава ѕиден часовник,антички ѕиден часовник,diy ѕиден часовник,relogio де parede дигитални,голем дигитален часовник,дома часовник,дрво ѕиден часовник,тивко ѕиден часовник,часовник гроздобер,дома се види,налепница, ѕидни часовници,relojes,relogio дигитални де меса,бел види,zegar,брзини ѕиден часовник,часовник ѕид налепница,селски дома декор,woonkamer klok,голем антички ѕидни часовници,çocuk saat,digitale wandklok,relojes murales,фото рамка ѕиден часовник,флип часовник,часовник движење,orologio parete гранде,relogio де parede espelho,decoracion reloj каса,медитеранот ѕиден часовник,часовник двојно двострано,бања часовник,3d часовници на ѕидот,relojes де споредено гроздобер,дијамант ѕиден часовник,orologi каса,лепило ѕиден часовник,reloj де споредено де diseño moderno,кинески часовници,воден часовник,pegatina reloj споредено,relojes де споредено гроздобер decorativo,ковано железо ѕид оркестарот,модерна стаклена ѕиден часовник,голем дигитален ѕиден часовник,ѕиден часовник digital,ѕиден часовник римски numerals,orologio da parete дизајн moderno,водоотпорен часовник,десктоп часовник,винил рекорд,дигитален ѕид,ѕиден часовник,ѕид налепница часовници,montre,decoracion mediterraneo,ѕиден часовник дрво,кујна ѕиден часовник,молчи ѕиден часовник,reloj де споредено де 45см,види дигитален часовник,часовник woonkamer,letras мдф,молчи часовник,спална соба часовник,дигитален часовник ѕид,дрвовиди,акрилна пластика огледало ѕиден часовник,внатрешни работи ѕиден часовник,relogio де parede европа гроздобер стил,ѕиден часовник механизам,дигитален часовник,антички дрвени ѕиден часовник,налепница часовник,часовник механизам,zakka гроздобер,персоналните ѕиден часовник,светлечки ѕиден часовник,horloge bois,стапче klok hout,модерен часовник,плоштад ѕидни часовници,reloj де споредено гроздобер гранде,огледало,moderne wanduhren,relogio дигитални де parede,налепница wandklok,produtos criativos,голем ѕиден часовник оркестарот,pegatina reloj споредено estilo moderno,ѕидни часовници,види за ѕид,horloge налепници,pendule кујна moderne,големиот часовник,muur klok,опрема ѕиден часовник,reloj де споредено 50cm,декоративни ѕидни часовници,orologi da muro,декоративни огледала за дневна соба,декоративни ѕиден часовник,дома се види во ѕид,reloj гроздобер споредено,дигитален ѕид види,земјата дома декор,orologio da muro,diy,часовници кина,неонски ѕиден часовник,предводена duvar saati,meccanismi orologi da parete,модерен ѕидни часовници,reloj де споредено 60cm,ѕид налепници часовник,опрема часовник,спална соба ѕиден часовник,метал ѕид модерна уметност,relogio де parede ретро,часовникот на ѕидот црна,уметност ѕиден часовник декоративни,стакло ѕиден часовник,reloj споредено дигитален led,дома декор,брзини оркестарот,бела часовник,гроздобер,двојно двострано часовник,relojes де споредено cuadrados,montre murale,reloj gato,relojes споредено,ковано железо ѕиден часовник,брзини часовник,фото рамка часовник,ѕиден часовник деца,horloge murale enfant,ѕид мурали за дневна соба,hodiny,espelho де меса,relojes споредено decoracion,бања водоотпорен часовник,се продава винил евиденција,horloge кујна,reloj де споредено cocina,relogio parede дигитални,часовникот молчи,horloge murale led,стара шик гроздобер декорација,ferforje aksesuar,materiel loisirs.

Нова новост выдалбливают 3D големи цифри кухня домашен офис декор с кръгла форма, стенни часовници художествени часовник (зелен)

BGN 23.87

Име на производ : Ѕиден Часовник100% сосема новБоја : зеленаДијаметар : 31.3 cmПакет содржи : 1 x ѕиден часовник (не е вклучен батеријата)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Редки стари Qing Dynasty royal месингови часовници механични часовници джобни, може да работи с марка, морето кораб, Безплатна доставка

96.00 -15 % BGN 82.00

Драги пријатели, ова е ретка гроздобер бакар механички часовник, тоа е во многу добра состојба, се уште е во движење...

Цифров прогноза за времето будилник деца LCD екран температура влажност монитор функция за повторение led цифров часовник TSLM1

7.98 -12 % BGN 7.00

Опис : Карактеристики : 1 Внатрешна температура (С) или В), дома удобност Икона2 Секојдневно висока / ниска влажност, влага тренд стрела, секојдневно висока / ниска температура3...

Направи си САМ personality wall clock and watch fittings Custom Часовник Quartz Movement table основната wall Custom clock needle.

BGN 480.00

DIY ЧАСОВНИК Игла : Забелешка : за да се постигнат следниве услови : 1, секој часовник игла број да достигне повеќе од 500 поставува2, часовникот игла дизајн, цел ќе биде само нашите постоечки мувла дизајн3, ако количина е многу голема ние може да се сметаат за отворен калап производство за вас4, цел саат игла може да го направи било која боја за вас ,боја, број на повеќе од 500 поставуваЗабелешка : овој линк не е часовникот игла конечната цена, цената е според вас треба на часовникот игла и стил, бидејќи не е исто како со игла, должината и големината на секој стил.Висок квалитет, нема деформација!!!!​1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.1.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 13 работни дена по добиени расчисти исплата.2.Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно.3.На item(s) Обично ќе трае 7 до 25 дена да пристигне во вашата дестинација од страна на хонг конг Пост Воздух Mail бесплатно...

2017 дървени пясъчен часовник пясък от Пясъчен Часовник 3 минути време брояч таймер часовник Коледа Рожден Ден декорация на дома reloj de arena.

7.89 -24 % BGN 6.00

2016 година Дрвени Sandglass Песок Hourglass 3 Минута Време Контра Тајмер Часовник Божиќ Роденден Дома Декорација reloj де арена Големина : 10x4.2cmБоја : Како на Сликата (Изберете дрво боја, а не на песок боја)Материјал : ДрвоКоличина : 1pcПакување : 1pc / пакетПакетот вклучува : 1x HourglassФункција : 1.100% Сосема нов и висок квалитет!2...

Ostar S11 sweep Часовник quartz Movement стенен монтаж с часовников механизъм Централната винтова механизъм с 53 стрелки САМ clock комплекти

BGN 7.84

Бренд : Ostar Број на Модел : S11 Име : Кварц часовник движењаГолемина : Случај 56*56mm,Вкупната должина на оска 11mm, Завртка оска должина од 5мм Движење случај материјал : Пластични Делови во рамките на движењето материјал : Бакар жица и Пластични Часовник на рака Материјал : Алуминиум Dial Фиксација : Центар Завртка Втора рака движење : Издржам Точност во Рамките ±30seconds отстапување секој месец (во нормална температура) Батерија : еден 1.5 V Јаглеродцинк батерии само,не се вклучени...

2017 акрилни реални часовници бижута аксесоари за дома да кварцов хол безплатна новата гореща разпродажба доставка насърчаване на огледалото 3d

17.92 -39 % BGN 11.00

Ние нудиме бесплатен превозот Ако не падне на превозот, се чувствуваат слободни да се направи нарачки во секое време во нашата продавница...

Продажба на едро на нов кварцов часовников механизъм за ремонт на часовник механизъм САМ детайли часа аксесоари Вал 12 мм Безплатна доставка

BGN 5.60

Лесен и едноставен дизајн Одлично за поправка, замена или DIY Напојува со една AA батерија(не содржи) Материјал : Пластични + Алуминиум Боја : Злато раце / Црна Случај (Како на сликата покажаа) Количина : 1 Сет Димензија : Случај големина : Прибл.55 x 55 x 16 мм (2.2" x 2.2" x 0.65")Вкупно : Вратило : 12mm (0.47") (A : 6mmБакар конец ; B : 6mm)Час рака должина : Околу...

Популярни 6 бр./лот цветни пясъчен часовник Пясъчен часовник Пясъчен часовник кухненски таймер начало декор джаджи

7.07 -15 % BGN 6.00

ОписГолемина : 8.5*2.5 cmСтил : DIYМатеријал : ПластикаБоја : 6 ColorsМодел : HourglassОблик : Песок ЧасовникПол : УнисексУпотреба : Кујна Тајмер,Детски Играчки,Дома ДекорПакет : 6 PCS / SetЗабелешка : ве Молиме овозможи боја разликата помеѓу објект и слика beause на светлината проблем.Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Топ fashion europe style mirror acrylic wall watches wall stickers circle decoration multi-piece set кварцов стенен часовник

19.04 -42 % BGN 11.00

Карактеристики : Материјал 1mm дебелина Акрилна Боја Огледало Sliver Огледало Црно Огледало Злато Инсталиран Големина 50cmx70cm Пакет Големина 20cmx20cmx8cm Батерија АА батерии (Не се вклучени)

Начало Декор Бухал Часовник С Модерен Дизайн, Имитация На Метал Желязо Виси Бухал Желязо И Кухи Тихи Настолни Часовници За Декорация На Дома Часовник

32.11 -35 % BGN 21.00

Големина : 20x16.5 cm (7.87x6.49 ")Боја : Сина,Бела..Материјал : МеталТежина : 250gПакување : 1pc / кутијаПоддржано од : 1 х АА батерија (не се вклучени)Функција : 1.Висок квалитет на сосема нов аларм2.Усвојува врвот одделение движење, висока ефикасност и стабилни перформанси3.Погоден за десктоп или внатрешна декорација

Led часовник дъска за обяви календар термометър мързеливи хора на таблицата цифров часовник с аларма за подаръци за Свети Валентин

40.00 -5 % BGN 38.00

Овој будилник карактеристики1 Порака одбор(користите писател пенкало пишуваат на табла,ќе се покажа преку LCD дисплеј табла.2 Три начини на снабдување со електрична енергија : батерија : 3*AAA батерии,не inluded3 Може да се провери датира од 2000 година да се 2099 година4 16 познати песни5 одбројува и времето6 Постави аларм7 Избор на centigrade или целзиусови8 Избор на 12часовен или 24 часа9 Прилагодлив датум,време и температураПакет се вклучени 1 компјутер часовникот и пораката одборвклучени nite писател пен

3D анимация на DRAGON BALL будилници, светещи led промяна на цвета на дигитални будилници за деца, подарък за Рожден Ден играчка будилници

11.04 -0 % BGN 11.00

1 100% Нови.2 Светлечки LED светло со 7 различни боја се менува.3 Поддршка на 12часовен и 24часовниот формат на време, календар, температура и алармот.4...

Модерни слънчеви часове Кристални украшения часовници огледало стенни часовници стикер за декорация на дома, 3D огледало часовници стикер

20.61 -8 % BGN 19.00

2016 година Модерна Сонце, часовник кристал декорација часовник огледало ѕиден часовник налепница за домашна декорација ,3 D огледало часовник налепница(1)детали за Производот и големинаАкрилик ѕид огледало налепницаМатеријал : акрилик огледало 1.2 mmПроизвод големина : 40x40cm(2)Користењето и предностКористете го за дома декорација , ќе направи да се дом на повеќе топло и убавоСветлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив(3)начин на ПлаќањеАли истите да се изречни или western union или Т / T е во ред(4)ИспоракаСтоките ќе бидат испорачани во рок од 12days откако уплата .Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку Eпревозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 2030 дена да пристигнат.Брзо се изразат како DHL, UPSот, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку еmail однапред(5)Што секогаш сме биле прави : Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.(6) Враќање Политика : Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.(7) Повратни информацииВашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет.

Гореща продажба 6 цвята 30sec / 1min / 2min / 3mins далеч / 5mins / 10mins цветни пясъчен часовник Пясъчен часовник Пясъчен часовник таймери

7.49 -20 % BGN 6.00

6 Бои 30sec / 1min / 2min / 3mins / 5mins / 10mins Шарени Hourglass Sandglass Песок Часовник ТајмериОписОбјектот е збир на 6pcs hourglass песок часовник тајмери во различни бои, кој вклучува еден 30 вториот sandglass, еден 1 мин sandglass, еден 2 мин sandglass, еден 3 минути sandglass, едно 5 минути sandglass и едно 10 минути sandglass, и се направени од издржлив ПВЦ, ABS, стаклена цевка и песок материјали...

Горещи продажба акрилни огледално часовници етикети сам таблетка кратко стенни часовници мода декорация на дома кварцов стенен часовник

20.64 -47 % BGN 11.00

Карактеристики : Материјал 1mm дебелина Акрилна Боја Огледало Sliver Огледало Црно Огледало Злато Инсталиран Големина 50cmx60cm Пакет Големина 20cmx20cmx8cm Батерија АА батерии (Не се вклучени)

2015 нова промоция в момента декорация на дома, огледалото стенни часовници хол модерен 3d кварцевая игла акрил

17.60 -37 % BGN 11.00

До 2015 нова промоција вистински дома декорација огледало ѕиден часовник часовници дневна соба модерна 3d кварц игла акрилик бесплатен превозот Ние нудиме бесплатен превозот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.