• Новинка
20 см ( 7,87) с чантата рамка преносим сребро с дръжка и панти шият

20 см ( 7,87) с чантата рамка преносим сребро с дръжка и панти шият

резултат:
BGN 115.20

Брой продукти
Налично


20cm ( 7.87 во) чанта рамка Преносни сребро со рачка и циклуси се шие на
Тоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Количина : 8
Тип : Современи
Големина : 8" x 3"
Крај : Антички Месинг ,Gunmetal ,Злато ,Црвен Злато и Никел
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 5 дена.
Испорака :
1) Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
2) Забелешка : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
3)Ако ви треба Побрзо брзина, можете да изберете ПРОЗОРЦИ/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
4)Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
2.0%
45.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Бразил/Русија/Украина
Го оценувате (точка пристигна)
0.5%
13.1%
43.3%
28.1%
15.0%
Враќање & Гаранција :
1) Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
2) Доколку објектот се неисправни во 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
3) Ако предметот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни
повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За Нас :
ние си имаме свој фабрика, на сите производи и сите бои се во акцијата, можете да директен откуп. тоа е реалната слика,нема гласачко место . бидејќи ние сме производител, па ние може да ви обезбеди најдобрите производи и најниската цена, ние брод на стоките прогласи вредност 5 долари како подарок, ова може да се избегне данок . ако сте веледрогерија,ве молиме оставете го вашиот е-маил, ние ќе ви обезбеди производ каталог и на понуда, добар шопинг .

Подробности

Цвят:
Бронз, Злато, Оръжеен Метал, Червено Злато
Тип:
да се справят
Тегло:
16g
търговска марка:
Жунсяо
Материал:
Метални
Номер На Модела:
PF-361A

Избор на купувачи

Високо качество на черна пластмаса Дъга рамка целувка с 21x11 см Fermoir монети в чантата си чанта на дръжката за заключване, 10 бр./лот

42.21 -10 % BGN 38.00

Висок Квалитет на Црна Пластика Лак Рамка Бакнеж Clasps 21x11cm Fermoir Монети Чанта Чанта Рачка за Заклучување, 10 Pcs / многуСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Пластични+Алуминиумски Големина Приближно : 21x11cmДебелина : 16.5 mmШирина отвори : 19.5 cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

500 игли кръгъл купол 9 мм, античен месинг, покрити с шипове заоблени нокти, шипове нокти корона 4 Зубец

BGN 57.60

500 Studs Круг 9mm Купола антички месинг Позлатен шила заоблени nailhead studs помине глава 4 prongСПЕЦИФИКАЦИЈА : Големина : 9 милиметри Кол : 500 Боја : Антички BronzКаталог на вашиот код...

12mm златен метален винт нитове позлатени шипове дръжка

BGN 59.20

12mm Злато Метална Завртка Заковки Позлатен Studs KnobГолемина : 12mm Боја : Метал Злато и Јасно Rhinstone Количина : 100Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

10шт САМ оранжев пластмасов портфейл за монети Arc Frame Kiss с Fermoir Дръжка чанта изводи 16x8.5cm

BGN 31.98

10 Pcs DIY Портокал Пластични Монети Чанта Лак Рамка Бакнеж Clasps Fermoir Чанта Справи со Наодите 16x8.5cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Пластични+Алуминиумски Големина Приближно : 16x8.5cm Дебелина : 14mm Ширина отвори : 15cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Портокал Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

20 бр / лот вътрешен диаметър 1.6 см багажа хардуерни аксесоари арка винт в чантата си сводест мост

25.92 -15 % BGN 22.00

Се обрне вниманиеНе користите сулфурна киселина, киселина миење на површината.Не користите машина за полирање, брусење на овој производ.складирање методДа се чува на суво место,не куп во влажни, студени места, да се избегне рѓа или оксидација производи1 пакет =20pcsВе молиме имајте предвид дека сликата може да има некои боја разлика

8-инчов никелова куплунг с винтове портфейл рамка със стандартна топка закопчалка 10 бр./лот

BGN 75.20

8 Инчен Никел Спојки Со завртки Чанта Рамка со Стандардни Топката Затворач 10 Pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 10Големина : 8x3 инчи (20x7.5 cm)Боја : НикелПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

155 x100 mm блясък на злато / сребро, с Овална метал чантата си уши портфейл дръжки чанта втулка 50 бр./лот

BGN 104.00

155 x 100 mm Никел Овална Метал Чанта претходно биле вклучени чанта справува со Торба Grommet 50pcs / многуИнформации за производот Количина : 50 компјутериГолемина : 155 x 100 mm Боја : Никел ( вреќа не е вклучена ) Повеќе Grommet и Миење Pls Кликнете Подолу : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

10шт монети в чантата си чанта правоъгълна рамка целувка с Fermoirs сребърен тон Дръжка чанта 117x95mm

35.18 -9 % BGN 32.00

10 Pcs Монети Чанта Торба Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps Fermoirs Сребрен Тон Чанта Справи со 117x95mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 117x95mm Дебелина : 15mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 10 Компјутери на Дел НЕ...

чанта, каишка малък от естествена кожа, чанти и колани цвят може да промени каишка наистина окисляването на коровья кожени аксесоари, чанти, резервни части 2018

57.60 -5 % BGN 55.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!многу многу Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Конкурентна Цена.Белешки : Постојат големини за следниве оглас, ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и имајте на ум (1cm=0.39 инчен).Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

FGGS-колан за безопасност комбинация на замъка колан за сигурност на пътнически багаж, куфар група цвят: сив червен

BGN 4.88

Висока густина, висока јачина и издржливи појасПрилагодлива лента за монтажа многу кутија или багаж кесиПогоден за вашето пакување багаж за време на патувањето; Да се спречи багаж од пукање отвориОваа рака за да се спречи вашиот багаж од пукање отворен е погодна за вашиот пакување на багажот во текот на патувањето.Подвижните појас за собранието на многу кутија или багаж кеси, може да се спречи вашиот багаж од пукање отвори.Ова пакување појас е висока густина, голема сила и долг живот за секојдневна употреба.Боја : сива боја црвенаМатеријал : ППТежина : околу...

90 x 31 мм вътрешна кръгла, правоъгълна буш дръжките на чантата

BGN 88.00

90 x 31mm внатрешниот Круг, Правоаголник Grommet чанта рачкиИнформации За ПроизводотQuatity : 30Големина на : 90 x 31mm внатрешна110 x 52 mm надворБоја : СребренаПовеќе Метал Занитвам Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

50шт 4 цвята 13 мм 16 mm 19 mm-високо качество на най-горния край на тон спусъка обков кука закопчалката е метална скоба, отточна тръба на шарнирна връзка кученце на каишка

59.04 -0 % BGN 59.00

Информации за производот Име : Кука Количина : 50pcs Внатрешноста : 13mm,16mm,19mm Бои : светло злато,злато,сребро,пиштол црн Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

200 броя златни пружинен кука модула пружина на закопчалката на чантата, Омар нокти куки

BGN 78.40

200 парчиња Злато пролет кука snap пролет затворач Чанта, Hummer Ноктот КукитеКоличина : 200 Парчиња / Многу Боја : Злато Димензии : : 25mm ( 1 инч ) x 9mm ( 3 / 8 инчи )Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

20 бр матирано днешно никелевое метално о пръстен със затварянето, обков чантата, вътрешен диаметър 20 мм

BGN 62.40

20 КОМПЈУТЕРИ Мет Вистински Никел метал Опрстен со затворање, чанта хардвер, внатрешен дијаметар 20mm​Информации За ПроизводотQuatity : 20pcsГолемина : 3 / 4 инчи ( 20 mm ) внатрешна ширинаБоја : Мет Вистински НикелПовеќе Метален Прстен Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

8x 3 златен клатч с цепными панти портфейл рамка 10 бр. / лот

BGN 73.60

8" x 3"Злато Спојки со Синџир Циклуси Чанта Рамка 10 Pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 10Големина : 8x3 инчи (20x7.5 cm)Боја : Светло ЗлатоПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

1.8 см винт Ди D пръстен обтегач Закопчалката САМ кожена чанта прашка багажа на плавателни съдове

2.67 -25 % BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Совршен за прикачување на мини ткаенина, кожа ремени или ташна синџир на вашиот purses.Оваа тока е дел од чанта, се користи за да се носат на рака, исто така добар украс за вашата чанта.Монтажни, удобен и лесен за употреба.Парична казна изработка и трајност.Спецификација : Материјал : Цинк ЛегураДимензии : Како слики прикажани.(приближно)Боја : Светло Златна, Сребрена, Црна ПиштолКоличина : 1 pack(2 парчиња)Answer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

20pcs 3 цвята 42*25 чанти crossbody чанта 2 страна клипове, леене под налягане матиран месинг цвят на хардуер чанти ластовица закопчалката accessoy

BGN 51.04

Информации за производот Име : 2 страна Метал клипови умре Количина : 10pairs=20pcs Боја : сребро, четка антички месинг,светлина злато Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директниИнформации за производот Име : DIY чанта 2 страна клипови умре Количина : 10 парови=20pcs Боја : светло злато Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.