• Новинка
100шт 10шт на Едро вътре в 18 мм оръжеен метал никел Защелкивающееся пружинное пръстен за производство на чантата Дръжка за чанта чанти конектор

100шт 10шт на Едро вътре в 18 мм оръжеен метал никел Защелкивающееся пружинное пръстен за производство на чантата Дръжка за чанта чанти конектор

резултат:
BGN 15.84

Брой продукти
Налично


Производ информа mation Име : Пролет прстен Количина : 10pcs 50pcs и 100pcs Внатрешноста : 17mm и 18mm Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Подробности

Цвят:
18 старо сребро 10шт, 17mm старо сребро 50шт, 18мм старо сребро 50шт, 17mm старо сребро 10шт, 17mm старо сребро 100П, 18мм старо сребро 100П
Тегло:
5g 8g
Материал:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
DF9049
търговска марка:
светът нолво
Тип:
пръстен

Избор на купувачи

10шт продажба на Едро на старо сребро вътре в 19 мм оръжеен метал никел обков не заваръчния пръстени за производство на чантата Дръжка за чанта чанти конектор

BGN 15.84

Производ информа mation Име : O прстен Количина : 10pcs 50pcs и 100pcs Внатрешноста : 19mm Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директниНе заварени

50шт 4 цвята 13 мм 16 mm 19 mm-високо качество на най-горния край на тон спусъка обков кука закопчалката е метална скоба, отточна тръба на шарнирна връзка кученце на каишка

59.04 -0 % BGN 59.00

Информации за производот Име : Кука Количина : 50pcs Внатрешноста : 13mm,16mm,19mm Бои : светло злато,злато,сребро,пиштол црн Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

20 см ( 7,87) с чантата рамка преносим сребро с дръжка и панти шият

BGN 115.20

20cm ( 7.87 во) чанта рамка Преносни сребро со рачка и циклуси се шие наТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Количина : 8Тип : СовремениГолемина : 8" x 3"Крај : Антички Месинг ,Gunmetal ,Злато ,Црвен Злато и НикелПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

3/8 (12 мм) Сребърна с плъзгащ се регулируем обтегач

BGN 54.40

3 / 8" Сребрена Прилагодливи Слајд ТокаОпис : Внатре : (10мм) широк x (10мм) високиЖица Дебелина : 2.8 3.8 mmБоја : Сребро.Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

8 x 3 никелова чантата си рамка с панти, Китай безплатна доставка

BGN 78.40

8 x 3" Никел Чанта Рамка со Циклуси БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ КинаТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торбаКоличина : 12 ПарчињаБоја : СребренаШирина : 8 x 3 Инчи (20cm x 7.5 cm )Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

9 КОЖА ВРАЩАЯСЬ КЛЕЩИ УДАР

BGN 27.20

9" КОЖА ОБНОВЛИВ УДАР PLIERКарактеристики : ·· Користете за удар дупки во материјали како кожа, пластика и гума.· Месинг наковалната.· Вкупна Должина 9"· Сите Челична Конструкција.Димензии : · 2.0 mm (5 / 64")· 2,5 mm (3 / 32")· 3.0 mm (1 / 8")· 3.5 mm (9 / 64")· 4.0 mm (5 / 32")· 4.5 мм (11 / 64")( НОВА НО ПАКЕТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ )Превозот1...

Портмонето ъглов охрана метален кант лента за производство на чантата / чанта-комплект от 20 кораби от Китай

BGN 65.60

Чанта агол guard Метал Ивица лента за да се направи чанта / торба Сет на 20 Бродови од КинаЦел : Специфики : Количество 20Заврши Никел / gold / итн.Големина видете на сликата.Ве молиме, известете кој објект дали ви се молам !Вие сте само дозволено да се избира 1 предмет по секоја многу , те молам !Превозот Продавница Бр 813756 Ние брод на сите објекти во светот од страна на EMS / DHL / Федекс или Кина ПостЦелЦел >=180 испорачуван EMS / DHL / Федекс време на Испорака : 58 работни дена Во некои земји понекогаш тоа ќе трае 4 6 недели за испорака, бидејќи на локалните царински преглед Нашата цена за EXW плус Превозот цена...

1 1/2 (40 mm), с овална люверс люверс сетер, овални инструменти за инсталация люверсов

BGN 30.40

1 1 / 2 инчи ( 40mm) овална Grommet Алатка, овална отворот алатка, grommer отворот ги поставува стандардите, овална отворот поставување на алаткиИнформации За ПроизводотQuatity : 1 сетГолемина : За 1 1 / 2 инчи ( 40mm ) внатрешен дијаметар овална отворотБоја : црнаПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

30шт сребърен тон правоъгълник, обувки, колан, чанта ключалката с занаяти изводи 25x16mm

BGN 13.04

30 Pcs Сребрен Тон Правоаголник Чевли Појас Торба Токи Clasps Занаети Наоди 25x16mmСостојба 100% НовиСтил / Вид Облека Токи DIY Материјал Цинк Метални Легури(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 25x16mm(1"x 5 / 8") Дебелина : 1.1 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 30 Компјутери на Дел НЕ...

Високо качество на черна пластмаса Дъга рамка целувка с 21x11 см Fermoir монети в чантата си чанта на дръжката за заключване, 10 бр./лот

42.21 -10 % BGN 38.00

Висок Квалитет на Црна Пластика Лак Рамка Бакнеж Clasps 21x11cm Fermoir Монети Чанта Чанта Рачка за Заклучување, 10 Pcs / многуСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Пластични+Алуминиумски Големина Приближно : 21x11cmДебелина : 16.5 mmШирина отвори : 19.5 cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

40шт направи си САМ смяна на дръжка на рамо чантата си чанта, каишка клип със закопчалка на винт

BGN 54.40

40pcs DIY се справи со Рамо Замена Чанта Торба за на рака Клип со завртка затворачОвој сет содржи и triglide и тока кој ќе треба да се изгради вашиот прилагодливи чанта за на рака.Бои : златен СјајГолемина : Види прилог .Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20 бр / лот вътрешен диаметър 1.6 см багажа хардуерни аксесоари арка винт в чантата си сводест мост

25.92 -15 % BGN 22.00

Се обрне вниманиеНе користите сулфурна киселина, киселина миење на површината.Не користите машина за полирање, брусење на овој производ.складирање методДа се чува на суво место,не куп во влажни, студени места, да се избегне рѓа или оксидација производи1 пакет =20pcsВе молиме имајте предвид дека сликата може да има некои боја разлика

водоустойчив DJI ronin MX защитен калъф високо качество удароустойчив, защитен калъф потребителски EVA подплата

312.00 -14 % BGN 268.00

КУФЕР : Надворешни димензии : 626mm x 492mm x 330mmВнатрешни димензии : 545*417*318mmБОЈА : ЦрнаТежина не со надеж : 10.9 КИЛОГРАМИ> силна заштитна кутија важи и за било екстремни средина> силен и издржлив, отпорен на отпорност, водоотпорен и dustproof, хемиска отпорност, автоматски прилагодете внатре и надвор притисок, висока и ниска температура отпор, користење на повеќето удобно најсигурни и најсигурни заштитна кутија> е погодна за фотографска камера, радио и телевизија поле, индустрија, воена област, * * на пожар и спасување, отворен области, опрема и инструменти производители соработка

10шт 50шт отворено d-образен пръстен, вътре 19мм специален златен кръг край на метални сплави кръг на ръба на d-образен пръстен не сварное

BGN 16.00

Информации за производот Име : Не заварени D прстен Количина : 10 компјутери и 50pcs Боја : Посебни злато Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Катранен Свободен Акрил Кристал Нитове За Дрехи

62.40 -1 % BGN 62.00

Џет Црна Лабава Акрилик Кристал Заковки За ОблекаМатеријал : Акрилик Доведе Слободни Камења и не rusting settings Големина : Вклучува и 8мм и 10ммКоличина : 1000 компјутери Боја : ве Молиме избра боја и проверете ја фотографијата ...

Лесен топаз, Кристал нит 6 мм защелкивающаяся капак стъкло от кристал и нитове

BGN 54.40

СВЕТЛИНАТА ТОПАЗ Кристал Заковки 6mm Snap Капа Стакло, Кристал ЗаковкиМатеријал : Акрилик Доведе Слободни Камења и не rusting settings Големина на : Глава Дијаметар : 6mmМесо тело со Дијаметар : 2mm (3 / 32")Месо тело Должина : 4mm (1 / 8") Износ : 1000 компјутери Боја : ве Молиме избра боја и проверете ја фотографијата ...

Търговия на едро с 50 чифта=100 броя 4 цвята дървени мъниста въже дръжка за жени, чанти, безплатна бърза доставка антични мъниста въже чантата на дръжката

BGN 128.00

Трговија на големо 50 Парови=100 парчиња 4 Бои трговија на Големо 25 Парови=50 парчиња 4 Бои Прифати мешавина боја Слободни Брза Испорака, Дрвени Монистра Јаже Рачка За жените кеси чанта ***се Справи со се користи за овој вид на кеса***

Елегантен кафе монети в чантата си чанта с дръжка, пластмасов Дъга рамка целувка обков заключване Fermoir 16x8. 5cm, 10шт

31.98 -9 % BGN 29.00

Домот Кафе Монети Чанта Чанта Рачка Пластични Лак Рамка Бакнеж Clasps Заклучување Fermoir 16x8.5cm, 10 PcsСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Пластични+Алуминиумски Големина Приближно : 16x8.5cm Дебелина : 14mm Ширина отвори : 15cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Кафе Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

THINKTHENDO Egg Shape Bag Twist Lock аксесоари овални чанти за носене сплав капаче на ключалката DIY 4 цвята малка чанта, Закопчалката на нова

BGN 2.00

Јајце Форма Торба Пресврт Заклучување 4 Боја Мали Овална Чанти Случај Легура Фати Тока DIY Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : суштински дел од чанта торба, одлична замена за да го замените стариот или оштетена една...

10 бр. компл 12,5 см метална рамка чантата си дръжка за клатча аксесоари за чанти производство целувка Закопчалката заключване античен бронз чанти, аксесоари

29.04 -4 % BGN 28.00

10pcs Поставите 12.5 cm Метал Чанта Рамка Рачка за Спојки Торба Чанта Додатоци Одлуки Бакнеж Затворач Заклучување на Античкиот Бронза Кеси ХардверОпис на Материјал : Метал Боја : бакар Големина : 12.5 cm Функција : Убава класична метал чанта рамка рачка; Шиење дупки и лесно да се инсталира ; Гроздобер стил...

творчески дизайн пътуване защитен калъф Лемур животните печат водоустойчив преносим капака на багажника куфара дъжд защитно покритие

33.50 -16 % BGN 28.00

Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!Сите клиенти, ве молиме да не изберете погрешен .МОРА да се ВИДИ јасно Опис.Сликите се само за референца и покажува на екранот на Поклопецот .

10шт бронзов тон съединител метална дъга рамка целувка обков заключване чанта дръжка прозрачен планински кристал 20. 5x9cm

86.32 -10 % BGN 78.00

10 Pcs Бронза на Ѕвонење Спојки Метал Лак Рамка Бакнеж Clasps Заклучување Чанта Справи со Јасно Кристал 20.5x9cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Clasps Заклучување DIY Материјал Allo(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 20.5x9cm Дебелина : 11mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 10 Компјутери

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.