• Новинка
10шт продажба на Едро на старо сребро вътре в 19 мм оръжеен метал никел обков не заваръчния пръстени за производство на чантата Дръжка за чанта чанти конектор

10шт продажба на Едро на старо сребро вътре в 19 мм оръжеен метал никел обков не заваръчния пръстени за производство на чантата Дръжка за чанта чанти конектор

резултат:
BGN 15.84

Брой продукти
Налично


Производ информа mation Име : O прстен Количина : 10pcs 50pcs и 100pcs Внатрешноста : 19mm Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни
Не заварени

Подробности

Цвят:
19мм старо сребро 10шт, 19мм старо сребро 50шт, 19мм старо сребро 100р
Тегло:
8g
Номер На Модела:
DF908
Материал:
Цинк Сплав
търговска марка:
светът нолво
Тип:
пръстен

Избор на купувачи

20 см ( 7,87) с чантата рамка преносим сребро с дръжка и панти шият

BGN 115.20

20cm ( 7.87 во) чанта рамка Преносни сребро со рачка и циклуси се шие наТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Количина : 8Тип : СовремениГолемина : 8" x 3"Крај : Антички Месинг ,Gunmetal ,Злато ,Црвен Злато и НикелПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20 бр / лот вътрешен диаметър 1.6 см багажа хардуерни аксесоари арка винт в чантата си сводест мост

25.92 -15 % BGN 22.00

Се обрне вниманиеНе користите сулфурна киселина, киселина миење на површината.Не користите машина за полирање, брусење на овој производ.складирање методДа се чува на суво место,не куп во влажни, студени места, да се избегне рѓа или оксидација производи1 пакет =20pcsВе молиме имајте предвид дека сликата може да има некои боја разлика

30шт сребърен тон правоъгълник, обувки, колан, чанта ключалката с занаяти изводи 25x16mm

BGN 13.04

30 Pcs Сребрен Тон Правоаголник Чевли Појас Торба Токи Clasps Занаети Наоди 25x16mmСостојба 100% НовиСтил / Вид Облека Токи DIY Материјал Цинк Метални Легури(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 25x16mm(1"x 5 / 8") Дебелина : 1.1 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 30 Компјутери на Дел НЕ...

50шт 4 цвята 13 мм 16 mm 19 mm-високо качество на най-горния край на тон спусъка обков кука закопчалката е метална скоба, отточна тръба на шарнирна връзка кученце на каишка

59.04 -0 % BGN 59.00

Информации за производот Име : Кука Количина : 50pcs Внатрешноста : 13mm,16mm,19mm Бои : светло злато,злато,сребро,пиштол црн Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

1 1/2 (38 мм), Златни регулируема слайдер

BGN 65.60

11 / 2" (38mm) Рамна Прилагодливи Лизгачот, Рака ПрилагодувачИнформации За Производот достапни во сетови 50 боја : антички месинг ,Никел и злато ,gunmetal , можете да изберете една боја, само за секој број. во внатрешноста на мерења се 38mm (11 / 2") x 9 mm (3 / 8") 3 mm дебелина (ве молиме погледнете на последната слика за големината мерења на овој производ)Повеќе Метал Рака Лизгачот & Тока Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Катранен Свободен Акрил Кристал Нитове За Дрехи

62.40 -1 % BGN 62.00

Џет Црна Лабава Акрилик Кристал Заковки За ОблекаМатеријал : Акрилик Доведе Слободни Камења и не rusting settings Големина : Вклучува и 8мм и 10ммКоличина : 1000 компјутери Боја : ве Молиме избра боја и проверете ја фотографијата ...

50 бр./много женствена чанта messenger чанти на известни марки луксозни кожени чанти за рамо заключване хардуер ключалката ключалки аксесоари DHL

236.80 -5 % BGN 225.00

50pcs / многу жени чанта гласник кеси познати брендови луксузни кожна торба за заклучување на хардвер тока брави додаток DHL ЕМС бесплатен превозотМатеријал : алуминиумскикол околу : 55x40mmКоличина 5opcs / многу

3/8 (12 мм) Сребърна с плъзгащ се регулируем обтегач

BGN 54.40

3 / 8" Сребрена Прилагодливи Слајд ТокаОпис : Внатре : (10мм) широк x (10мм) високиЖица Дебелина : 2.8 3.8 mmБоја : Сребро.Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

творчески дизайн пътуване защитен калъф Лемур животните печат водоустойчив преносим капака на багажника куфара дъжд защитно покритие

33.50 -16 % BGN 28.00

Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!Сите клиенти, ве молиме да не изберете погрешен .МОРА да се ВИДИ јасно Опис.Сликите се само за референца и покажува на екранот на Поклопецот .

Лесен топаз, Кристал нит 6 мм защелкивающаяся капак стъкло от кристал и нитове

BGN 54.40

СВЕТЛИНАТА ТОПАЗ Кристал Заковки 6mm Snap Капа Стакло, Кристал ЗаковкиМатеријал : Акрилик Доведе Слободни Камења и не rusting settings Големина на : Глава Дијаметар : 6mmМесо тело со Дијаметар : 2mm (3 / 32")Месо тело Должина : 4mm (1 / 8") Износ : 1000 компјутери Боја : ве Молиме избра боја и проверете ја фотографијата ...

9 КОЖА ВРАЩАЯСЬ КЛЕЩИ УДАР

BGN 27.20

9" КОЖА ОБНОВЛИВ УДАР PLIERКарактеристики : ·· Користете за удар дупки во материјали како кожа, пластика и гума.· Месинг наковалната.· Вкупна Должина 9"· Сите Челична Конструкција.Димензии : · 2.0 mm (5 / 64")· 2,5 mm (3 / 32")· 3.0 mm (1 / 8")· 3.5 mm (9 / 64")· 4.0 mm (5 / 32")· 4.5 мм (11 / 64")( НОВА НО ПАКЕТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ )Превозот1...

Високо качество на черна пластмаса Дъга рамка целувка с 21x11 см Fermoir монети в чантата си чанта на дръжката за заключване, 10 бр./лот

42.21 -10 % BGN 38.00

Висок Квалитет на Црна Пластика Лак Рамка Бакнеж Clasps 21x11cm Fermoir Монети Чанта Чанта Рачка за Заклучување, 10 Pcs / многуСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Пластични+Алуминиумски Големина Приближно : 21x11cmДебелина : 16.5 mmШирина отвори : 19.5 cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

1000 компл. син тюркоаз нитове шипове кожа занаят декоративни нитове 8 мм

BGN 72.00

1000 поставува Сина, Тиркизна Заковки Studs Кожа Занает Decoratiive Заковки 8ммМатеријал : Акрилик Доведе Слободни Камења и не rusting settings Големина : 8 mm Количина : 1000 компјутери Боја : ве Молиме избра боја и проверете ја фотографијата ...

10шт 50шт отворено d-образен пръстен, вътре 19мм специален златен кръг край на метални сплави кръг на ръба на d-образен пръстен не сварное

BGN 16.00

Информации за производот Име : Не заварени D прстен Количина : 10 компјутери и 50pcs Боја : Посебни злато Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

1 1/2 (40 mm), с овална люверс люверс сетер, овални инструменти за инсталация люверсов

BGN 30.40

1 1 / 2 инчи ( 40mm) овална Grommet Алатка, овална отворот алатка, grommer отворот ги поставува стандардите, овална отворот поставување на алаткиИнформации За ПроизводотQuatity : 1 сетГолемина : За 1 1 / 2 инчи ( 40mm ) внатрешен дијаметар овална отворотБоја : црнаПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Портмонето ъглов охрана метален кант лента за производство на чантата / чанта-комплект от 20 кораби от Китай

BGN 65.60

Чанта агол guard Метал Ивица лента за да се направи чанта / торба Сет на 20 Бродови од КинаЦел : Специфики : Количество 20Заврши Никел / gold / итн.Големина видете на сликата.Ве молиме, известете кој објект дали ви се молам !Вие сте само дозволено да се избира 1 предмет по секоја многу , те молам !Превозот Продавница Бр 813756 Ние брод на сите објекти во светот од страна на EMS / DHL / Федекс или Кина ПостЦелЦел >=180 испорачуван EMS / DHL / Федекс време на Испорака : 58 работни дена Во некои земји понекогаш тоа ќе трае 4 6 недели за испорака, бидејќи на локалните царински преглед Нашата цена за EXW плус Превозот цена...

40шт направи си САМ смяна на дръжка на рамо чантата си чанта, каишка клип със закопчалка на винт

BGN 54.40

40pcs DIY се справи со Рамо Замена Чанта Торба за на рака Клип со завртка затворачОвој сет содржи и triglide и тока кој ќе треба да се изгради вашиот прилагодливи чанта за на рака.Бои : златен СјајГолемина : Види прилог .Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10шт САМ оранжев пластмасов портфейл за монети Arc Frame Kiss с Fermoir Дръжка чанта изводи 16x8.5cm

BGN 31.98

10 Pcs DIY Портокал Пластични Монети Чанта Лак Рамка Бакнеж Clasps Fermoir Чанта Справи со Наодите 16x8.5cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Пластични+Алуминиумски Големина Приближно : 16x8.5cm Дебелина : 14mm Ширина отвори : 15cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Портокал Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

FORUDESIGNS креативен дизайн на 3d печат багаж куфар багаж на капака защитно покритие с цип подходящ за от 18 до 30 инча

30.38 -21 % BGN 24.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.