• Новинка
Неподправеното кофа пекарни за Donlim BM-1301 BM-1335 XBM-838 XBM-1018 XBM-1038 DL-T01 BM-1309 BM-1316 DL-DL 600-900 DL-T08 BM-1333A

Неподправеното кофа пекарни за Donlim BM-1301 BM-1335 XBM-838 XBM-1018 XBM-1038 DL-T01 BM-1309 BM-1316 DL-DL 600-900 DL-T08 BM-1333A

резултат:
BGN 63.63
BGN 57.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Применливи модели :
Donlim BM-1301 (DL-800) BM-1335 (DL-100) XBM - 838 (DL - T03) XBM - 1018 XBM - 1038 DL - T01 BM - 1309 BM-1316 (DL-999), DL-600 DL-900 DL-T08 BM-1333 A

Подробности

Тип:
част хлебопечки

Избор на купувачи

AC 220V до 11v/7V 140mA / 180mA 7-пинов микровълнова печка захранващ трансформатор

BGN 14.05

Име на производ Моќ Трансформатор Текст AC 220 V, 50 hz Излез AC 11 V 140m A 910AC 7 V 180m A 67 Вкупната Големина од 3,5 х 3.5 x 3cm / 1.4" x 1.4" x 1.2"(L*W*H) Материјал Метал, Магнет, Електрични Делови Боја Сребрена на Ѕвонење, Сина, Црна

710 MINISIT 0.928.582 ГАЗОВА ФУРНА С ГРИЛ ТЕРМОСТАТ ТЕМПЕРАТУРЕН СЕНЗОР САМО СОНДА

BGN 99.20

СЕДАТ Дел Број : 0.928.582MINISIT РЕРНА / СКАРА СЕНЗОР СОНДА 100340°CОваа фиксна цена на листата е за 1 x уреди со покажувач на Сондата, како што е прикажано во објектот сликата подолу.Одговара на сите Седат 710 серија Minisit вентилиОдговара на различни марки и модели на гас печки, вклучувајќи : Рерната под cooktop гас НП ГАС, ЏАКУЗИ, ZANUSSIТемпературата опсег : 100340°CСондата дијаметар : 4mmСондата должина : 72mmCapillary цевка должина : 1050mmТемпературата max : 340°CПримена : рерна / скараТип на сензор : Ц1Погоден за : MINISIT 710Исто така, погодна замена за следниве ОЕМ дел броеви : 056593 ALPENINOX056593 ELECTROLUX0.928.582 СЕДАТ156593 ЏАКУЗИ056593 ZANUSSI

3 бр мелачка част на 5 на нож мелница нож MS-4775250 fit Moulinex HV3 / KRUPS F402

BGN 12.48

Мелница за месо Сечилото на Минсер Нож Резервни Делови за МС47752501.Материјал : Sнерѓосувачки челик2.Сет од 3 парчиња3.Погоден за мелница за месо MOULINEX HV3 (A14, A15 пред 01.01.2000 ) KRUPS F402

Един комплект гумени ремъци за резервни части на големи меки колела сервировочных машини, аксесоари резиночного колан машина за сладолед

BGN 63.84

Еден Сет на Гумени Ленти за Големи Тркала резервни делови на меки служи машини, гуми за џвакање појас додатоци на сладолед машинаПред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

Бели малки пръстени печати на тръбата клапан, на цената на един КОМПЮТЪР, нови резервни части за машини за сладолед

BGN 10.32

Бела Мала Печат Прстени на вентил род, еден компјутери цена, Нови сладолед машина резервни деловиПред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

Прозрачен капак на бункера за мек сладолед машина подмяна на резервни части

BGN 38.40

Транспарентен Хопер Капак за мека сладолед машини Замени на Резервен ДелЗдраво пријател Пред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

1 бр мелачка резервни части пластмасов скоростна 7000898 fit Braun Power Plus G1500 G1300 G1100 G3000 KGZ4 KGZ3

BGN 8.78

Мелница за месо делови пластични опрема 7000898 одговара Браун Моќ Плус G1500 G1300, G1100, G3000,KGZ4, KGZ3 1.Ние сме професионални мелница за месо делови производители 2.Висок квалитет 3.CE мелница за Месо опрема 5...

2Per Лот Highquality Mixing Blade Bread Maker Parts Palas De Padel Blade Parts Кухня Техника Parts

21.92 -9 % BGN 20.00

Материјал : Алуминиум легура завршна Површина : Тефлон Понесе големина : 8mm Објект големина : како на сликата show (ве Молиме проверете внимателно !) Дозволете една мала грешка.

1 брой автоматична портокалова сокоизстисквачка машина за резервни части, електрически сок като аспиратор резервни части портокалова сокоизстисквачка машина бел

16.00 -6 % BGN 15.00

Ние сме единствениот добавувач на резервни делови на ornage морнар.Ние сме сите на портокал jucier резервни делови,ако треба,pls контакт со нас и да ни каже колку компјутери не сакате,ние ќе го испратам до тебе со експлицитнаНие не сме само да се продава на делови,Но, исто така, морнар машини

1 брой детайли месомелачки скоростна мелачка за месо е подходящ за Moulinex HV6 HV8

BGN 7.98

Мелница за месо опрема вклопува Moulinex HV6 (ADR7, ADR8);HV8(DKA1,DKA2)1.Ние сме професионални мелница за месо делови производители2.Материјал : ПОМ3.Се вклопува Moulinex HV6 (ADR7, ADR8),HV8(DKA1,DKA2)4.SKU : 9999990036, Г4775455, TF005, MS007,СС989659

2per Лот 800W Hot Plates Parts Heating Тел High Temperature Nickel-Chromium Resistance Тел Highquality

BGN 12.69

Материјал : никелхром Производ Големина : 300 W Жица со дијаметар од 0.25 * дијаметар 3.9 * должина 175 500 W Жица со дијаметар 0.35 * дијаметар 4 * должина 275 800 W Жица со дијаметар 0.45 * дијаметар 4.7 * должина од 450 1000 W Жица со дијаметар 0.5 * дијаметар 4.7 * должина од 520 1500 W Жица со дијаметар од 0.7 * diameter5 * должина 635 2000 W Жица со дијаметар од 0.8 * дијаметар 5.5 * должина од 700 2500 W Жица со дијаметар од 0.9 * дијаметар 5.8 * должина 750 3000 W Жица со дијаметар од 1 * дијаметар 6.3 * должина 820 Греење жица за да го користите : 1 : Користете електрична жица треба да се повлече барем во двоен должината на (теоретски отвори подолг животен век и подолго)...

18 4400pcs ръчно U-образна 508 свински колбас за Подстригване зеленчуци машина за рязане на плодове, u508 клипове за супермаркет забавяне на машината

22.40 -6 % BGN 21.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Синьо печат 018790 Магнит термодвойка за уреди G51 ТАВА & OPEN BURNER

BGN 30.40

СИНА ПЕЧАТ Дел Број : 018790ЗАМЕНА ГАС ВЕНТИЛ МАГНЕТОваа фиксна цена на листата е за 1 x Сина Печат Гас Вентил Магнет како што е прикажано во објектот сликата подолу.Погоден за разни Сини Печат гас за домаќинство, вклучувајќи : ГАС HOBS : G51Ве молиме проверете ги димензии за да бидете сигурни дека ќе имаат точна големина магнет за вашиот вентил...

1 Бр Високо Качество На Мелачка За Месо, Резервни Части За Axion Пластмасова Втулка Винт Кухненски Уред Резервни Части

9.60 -37 % BGN 6.00

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.