• Новинка
SS 304 неръждаема стомана, 2 бр. / лот мелачка резервни части #5 на нож мелница нож подходящ Bosch Philip

SS 304 неръждаема стомана, 2 бр. / лот мелачка резервни части 5 на нож мелница нож подходящ Bosch Philip

резултат:
BGN 12.78
BGN 12.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Мелница за месо #5 Лопати се вклопуваат Бош Филип
1.Материјал : SUS420 нерѓосувачки челик
2.Сет од 3 парчиња
3.Sku Бр. : N431, 020468, 028887, 9999990026, PH004, BS001, 620949
4.Погоден за под модели : Siemens MF155 Бош MFW1501, MFW1507, MFW1511, MFW1545, MFW1550, MUM4406, MUM4450, MUM4485, MUM4486, MUM4585, MUM4655, MUM4656, MUM4657, MUM4675, MUM46 CR, MUM4756, MUM4757, MUM4780, MUM4855, MUM5213, MUM5424, MUM5634 Филип HR2724,HR2725,HR7752,HR7755,HR7758,HR7765,HR7766,HR7768

Подробности

Тип:
Детайли Мелница
Номер На Модела:
ОСТРИЕТО 5# SS

Избор на купувачи

3 бр. - Безплатна доставка 746 кръг нож острието на мелачка на мелачка част от geepas, Kenwood, Zemler, Moulinex, за YEEKAI

BGN 20.78

Стандардната испрати за секоја големина и еден вклучувајќи 5 mm / 7 mm / фанMoedor de carne peças lâminas caber kenwood, moulinex, bork, zelmerМал круг големини 5mm 7mm1...

Бели малки пръстени печати на тръбата клапан, на цената на един КОМПЮТЪР, нови резервни части за машини за сладолед

BGN 10.32

Бела Мала Печат Прстени на вентил род, еден компјутери цена, Нови сладолед машина резервни деловиПред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

Един комплект гумени ремъци за резервни части на големи меки колела сервировочных машини, аксесоари резиночного колан машина за сладолед

BGN 63.84

Еден Сет на Гумени Ленти за Големи Тркала резервни делови на меки служи машини, гуми за џвакање појас додатоци на сладолед машинаПред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

710 MINISIT 0.928.582 ГАЗОВА ФУРНА С ГРИЛ ТЕРМОСТАТ ТЕМПЕРАТУРЕН СЕНЗОР САМО СОНДА

BGN 99.20

СЕДАТ Дел Број : 0.928.582MINISIT РЕРНА / СКАРА СЕНЗОР СОНДА 100340°CОваа фиксна цена на листата е за 1 x уреди со покажувач на Сондата, како што е прикажано во објектот сликата подолу.Одговара на сите Седат 710 серија Minisit вентилиОдговара на различни марки и модели на гас печки, вклучувајќи : Рерната под cooktop гас НП ГАС, ЏАКУЗИ, ZANUSSIТемпературата опсег : 100340°CСондата дијаметар : 4mmСондата должина : 72mmCapillary цевка должина : 1050mmТемпературата max : 340°CПримена : рерна / скараТип на сензор : Ц1Погоден за : MINISIT 710Исто така, погодна замена за следниве ОЕМ дел броеви : 056593 ALPENINOX056593 ELECTROLUX0.928.582 СЕДАТ156593 ЏАКУЗИ056593 ZANUSSI

IN12 SIT GAS LP LPG ПИЛОТНА ГОРЕЛКА ИНЖЕКТОРНОЕ ДУПКА ЗА ПИЛОТНИ ГОРЕЛКИ СЕРИЯ 140

BGN 35.20

CPUK Дел Број : IN12СЕДАТ Дел Број : 0.977.115СЕРИЈА 140 СЕДАТ .14 ЛП ГАС ПИЛОТ ИНЈЕКТОР ЗА ASSYОваа фиксна цена на листата е за 1 x Инјектор како што е прикажано на сликата подолу.Овој пилот инјектор се вклопува во различни СЕДАТ пилоти, видете пилот дел во нашите ebay продавница за други големина инјектори и пилоти (вклопува дел броеви , , и универзална пилоти во нашата ebay продавница).Универзална дел одговара на различни марки и модели на комерцијални угостителски гас апарати.Должина околу 15mm.Исто така, погодна замена за следниве ОЕМ дел броеви : 059216 ALPENINOX5017211424 AMBACH6 A013109 БАРОН233815 EBERHARDT8078 EGD059216 ELECTROLUX8 C0955 EMMEPIX30400 GIGA7042014 GIORIKMA1888000 LAINOX1888000 MARENOMA1888000 MARENORTCP800058 MBM6 A013109 METOS6 A013109 OLIS1888000 SILKO0.977.115 СЕДАТRC01219000 TECNOINOX159216 ЏАКУЗИ483286003494 ЏАКУЗИ059216 ZANUSSI

Дългата тръба на хопперах, един блок на нова дубликат част от машина за сладолед мека подаване на

BGN 14.37

Бела Цевка на Жирито, една единица, на резервни делови на меки служи сладолед машиниПред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

1 бр мелачка резервни части пластмасов скоростна 7000898 fit Braun Power Plus G1500 G1300 G1100 G3000 KGZ4 KGZ3

BGN 8.78

Мелница за месо делови пластични опрема 7000898 одговара Браун Моќ Плус G1500 G1300, G1100, G3000,KGZ4, KGZ3 1.Ние сме професионални мелница за месо делови производители 2.Висок квалитет 3.CE мелница за Месо опрема 5...

Синьо печат 018790 Магнит термодвойка за уреди G51 ТАВА & OPEN BURNER

BGN 30.40

СИНА ПЕЧАТ Дел Број : 018790ЗАМЕНА ГАС ВЕНТИЛ МАГНЕТОваа фиксна цена на листата е за 1 x Сина Печат Гас Вентил Магнет како што е прикажано во објектот сликата подолу.Погоден за разни Сини Печат гас за домаќинство, вклучувајќи : ГАС HOBS : G51Ве молиме проверете ги димензии за да бидете сигурни дека ќе имаат точна големина магнет за вашиот вентил...

1 брой детайли месомелачки скоростна мелачка за месо е подходящ за Moulinex HV6 HV8

BGN 7.98

Мелница за месо опрема вклопува Moulinex HV6 (ADR7, ADR8);HV8(DKA1,DKA2)1.Ние сме професионални мелница за месо делови производители2.Материјал : ПОМ3.Се вклопува Moulinex HV6 (ADR7, ADR8),HV8(DKA1,DKA2)4.SKU : 9999990036, Г4775455, TF005, MS007,СС989659

1 Бр Високо Качество На Мелачка За Месо, Резервни Части За Axion Пластмасова Втулка Винт Кухненски Уред Резервни Части

9.60 -37 % BGN 6.00

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

АСК CHINESE WOK RANGE PEL 22-S GAS BURNER CONTROL FFD VALVE ХОРИЗОНТАЛЕН ИЗХОД

BGN 152.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

1 брой автоматична портокалова сокоизстисквачка машина за резервни части, електрически сок като аспиратор резервни части портокалова сокоизстисквачка машина бел

16.00 -6 % BGN 15.00

Ние сме единствениот добавувач на резервни делови на ornage морнар.Ние сме сите на портокал jucier резервни делови,ако треба,pls контакт со нас и да ни каже колку компјутери не сакате,ние ќе го испратам до тебе со експлицитнаНие не сме само да се продава на делови,Но, исто така, морнар машини

Професионален млечен стомна Europa / млечен пенящийся стомна Motta Europa / млечен кана от неръждаема стомана с капацитет от 750 мл

46.40 -18 % BGN 38.00

Motta Професионални Европа Млеко Стомна / Motta Европа Млеко Пенење Југ / нерѓосувачки челик млеко тегла / млеко југMetallurgica Motta е производство на високоодделение од нерѓосувачки челик производи во Италија од 1967 година...

3 бр мелачка част на 5 на нож мелница нож MS-4775250 fit Moulinex HV3 / KRUPS F402

BGN 12.48

Мелница за месо Сечилото на Минсер Нож Резервни Делови за МС47752501.Материјал : Sнерѓосувачки челик2.Сет од 3 парчиња3.Погоден за мелница за месо MOULINEX HV3 (A14, A15 пред 01.01.2000 ) KRUPS F402

Безплатна доставка за 5 - аз мелачка мелачка острието аксесоари сокове аксесоари острието на мелачка част от интересите BEKO S/S420

14.38 -3 % BGN 14.00

Moedor de carne peças lâminas caber kenwood, moulinex, bork, zelmer1 Nós somos profissionais fabricantes де peças де moedor de carne2 материјал : aço inoxidável (s) Diâmetro : 45.7 mm Tamanho не furo quadrado : 8.7 mm Espessura : 8.8 mm

Капак на бункера, на горния капак 34х21см за мек сладолед машина за нови резервни части за замяна

BGN 38.40

Капак на Бункер, Горниот Капак 34x21cm за мека сладолед машини Нови делови за ЗаменаЗдраво пријател Пред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

2per Лот 800W Hot Plates Parts Heating Тел High Temperature Nickel-Chromium Resistance Тел Highquality

BGN 12.69

Материјал : никелхром Производ Големина : 300 W Жица со дијаметар од 0.25 * дијаметар 3.9 * должина 175 500 W Жица со дијаметар 0.35 * дијаметар 4 * должина 275 800 W Жица со дијаметар 0.45 * дијаметар 4.7 * должина од 450 1000 W Жица со дијаметар 0.5 * дијаметар 4.7 * должина од 520 1500 W Жица со дијаметар од 0.7 * diameter5 * должина 635 2000 W Жица со дијаметар од 0.8 * дијаметар 5.5 * должина од 700 2500 W Жица со дијаметар од 0.9 * дијаметар 5.8 * должина 750 3000 W Жица со дијаметар од 1 * дијаметар 6.3 * должина 820 Греење жица за да го користите : 1 : Користете електрична жица треба да се повлече барем во двоен должината на (теоретски отвори подолг животен век и подолго)...

2 бр. лот творческа кухня дете газов котлон превключвател защитно покритие детски стоки за безопасност газова печка дръжка протектор

19.26 -48 % BGN 10.00

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

86 standard 300 MBP Wall Вграден WIFI Wireless AP repeater with wall router

192.00 -5 % BGN 182.00

86 стандард 300 MBP Ѕид Вграден WIFI Wireless АП repeater со ѕид рутерВоведување наЅидот вградени приклучоци, постојат голем број на функции.Како што безжичен рутер, PPPOE бирање, USB полнењето, безжични repeater.Применливи на современите интелигентни домаќинство, хотели, фирми, мала канцеларија и на други места.Карактеристики1.директен пристап до размена на 110240v мрежа,без дополнителен адаптер.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.