• Новинка
Подмяна на части овлажнител 28V ултразвуково управление на главна лента дъска овлажнители на въздуха 25W 28V обща схема на хранене дъска

Подмяна на части овлажнител 28V ултразвуково управление на главна лента дъска овлажнители на въздуха 25W 28V обща схема на хранене дъска

резултат:
BGN 12.80
BGN 12.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Овлажнител 25 W28 V општи напојување одбор Текст : 220 V Излезен : 27-28 V (за atomizing диск плоча) 12 V (за фан)

Подробности

Тип:
Детайли Овлажнител На Въздуха

Избор на купувачи

за кондициониране на въздуха компютърна платка печатна платка 2PB26545-1 EX304-2 FTY35FV1C се използва дъска добра работа

BGN 99.20

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

Компактен Въздушен Отрицателен Йон Аниони Генератор Йонизатор Почистващи Препарати За Пречистване На Автомобила Домашен Инструмент

3.34 -10 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Оваа електронска дел за апарати за ослободување на воздухот anion...

95% чисто нов използван е добър работник за заплата на модул за преобразуване на климатика такса за управление на модул на преобразуване

BGN 104.00

(*^__^*) O(∩_∩) OДобредојдовте на нашиот Deeli продавница.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

369 * 283 * 5 мм дебелина ефект, пречистване на въздуха филтър ефект в началото на филтър хлопчатобумажный филтър филтри за частици на косата

9.76 -18 % BGN 8.00

【Филтер Модел】 рано ефект филтер памук 【Големина】 369 * 283 * 5mm (висок * long * дебела) 【Карактеристики】 1, филтер за коса и прашина и други големи честички [Бебе употреба] пред HEPA филтер, целта е да се филтрираат големи честички прашина и коса, за да се продолжи работниот век на HEPA филтер...

DC24V / DC12V/AC110V/AC220V 0-6 секунди 8P винт резистивная натоварване забавяне таймер, реле за време w база AH3-3

BGN 22.86

Тип AH33 Номинална Напон 110 VAC Контакт 5 A 250 VAC Resistive Оптоварување Временски Опсег 06 Секунди Број на Терминали 8 Планината Железнички Тип DIN Железнички Планината Дупка со Дијаметар од 4mm / 0.157" Mount Дупка Растојание 33mm / 1.3"(Центар до Центар) Вкупно Димензии (Прибл.) 55 x 40 x 87mm / 2.2" x 1.6" x 3.4"(L*W*H)

EEV съчетава в себе си отлични резолюция клапан за управление на стъпков мотор с автоматично изключване соленоид в напълно разглобено корпус

56.00 -5 % BGN 53.00

електронски проширување вентили се дизајнирани за употреба во климатизација и ладење на системите или во топлински пумпи...

Безплатна доставка на / електрически двигател за вентилатор / салон за красота сешоар, използвани в висока мощност на двигателя / ремонт на 1500 Вата по-горе специален

80.00 -52 % BGN 38.00

Име на производ : професионален високоенергетски електрични компресор моторМодел : AC220 V50 HZ21Кривулестите : БакарВкупна висина : 9.7 cm (вклучувајќи правец на лист)Вкупна ширина : 7.5 cm (вклучувајќи завртки дупки)Моќ 2 линија (не негативни)Наредени чип дебелина : 2.1 cmР...

Модул CC2640/CC2650RSM/RGZ модул / NRF52832 тест укрепване печка с интерфейс за моделиране

BGN 12.80

Модул големина : 25мм*50mm Интерфејс симулација на плоча и ленти, со две LED светла, на reset копчето, корисникот притиска на копчето авто обнова на осигурувачот,5 V пак 3.3 V LDO, тековната тест игли, сите IO се воведени со цел да debug,на дното плоча може да тестира две CC2640 модул, минимум повеќето достапни CC2640 развој

Пречистване на въздуха споделя филтър за овлажнител въздух BNME998A4C за серия на DaiKin MCK57LMV2 MCK57LMV2-W MCK57LMV2-R MCK57LMV2-A MCK57LMV2-N

30.29 -31 % BGN 21.00

Производот број : BNME998 A4 C овлажнител филтри (Оригиналните ОЕМ) Големина : 235mm × 18mm Погоден за : Dai Kin MCK57 LMV2 MCK57 LMV2W MCK57 LMV2Р MCK57 LMV2А MCK57 LMV2N серија : пакет содржи : 1 buc овлажнител филтри

XH-RJ404020 керамични нагревателни хапчета висока температура нагревательная плоча 40*40*2 мм 12V24V220V

BGN 16.00

XH RJ404020 керамички греење таблети Висока температура греење плоча 40*40*2mm 12 V24 V220 Vпријател , овој стоки имаат многу типтака pls да ни каже тип што треба5 V 1 W5 V 2 W5 V 4 W5 V 8 W5 V 16 W12 V 6 W12 V 12 W12 V 24 W12 V 48 W12 V 96 W24 V 24 W24 V 48 W24 V 96 W24 V 100 W

3шт филтър за пречистване на въздуха KELAN за DaiKin MC70KMV2 серия MC70KMV2-A MC70KMV2-K, MCK57LMV2-W MCK57LMV2-RMCK57LMV2-K MCK57LMV2-N

20.85 -18 % BGN 17.00

Информации За Производотфилтер Модел : набори филтер BAC006 A4 C, BAC017 A4 CДимензии : Висина 30.5 cmПрименливи модели : Dai Kin MC70 KMV2 серија и MCK57 LMV2 серија MC709 MV2MC70 KMV2N MC70 KMV2 Р MC70 KMV2 А MC70 KMV2 К, MCK57 LMV2W MCK57 LMV2 Р MCK57 LMV2 К MCK57 LMV2 А MCK57 LMV2 N MC709 MV2[Карактеристики]2 слој огради филтер : Првиот слој електростатско прашина филтри, фаќањето на обвинет прав, полен и други видови на алергенси.Вториот слој ДО photocatalytic титаниум филтри, адсорпција и распаѓање мирис, бактерии.вклучува : 3pcs

BL10-2712S 10 сегмент 27 mm дължина на червен led индикатор колона на дисплея

BGN 44.80

Спецификација : Модел Number L : BL102712 SX10Bargraph должина : 27mmЕфективна зрак број : 10 сегментиБоја : Црвена / Зелена / ПортокалСимбол Апсолутната Максимална Оценка (T A = 25°C )Врв напред тековната : 30~100m AОбратна напон : 5 VМоќ дисипација : 0.1 ~ 0.2 W(F...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.