• Новинка
Лот през цялата размер 2мм-10мм плетене вязаная игла сайзер Калибър мярка линия инструмент C26

Лот през цялата размер 2мм-10мм плетене вязаная игла сайзер Калибър мярка линия инструмент C26

резултат:
BGN 1.41
BGN 1.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Иглата се измери го прави возможно да се утврди со големина на игла за плетење. Тоа мерки игла големини 2.0 mm-10мм. 100% сосема нов и висок квалитет Круг игла мерач Утврдување на големина на игла за плетење Материјал : Пластични Големина : 2mm, 2.25 мм, 2,5 mm, 2.75 мм, 3мм, 3.25 мм, 3.5 мм, 3.75 мм, 4mm, 4.5 мм, 5mm, 5.5 мм, 6mm, за 6.5 mm, 7mm, 7.5 mm, 8mm, 9mm,10мм Боја : бела Количина : 1pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Подробности

търговска марка:
ЧЖУТИН
Номер На Модела:
W0927
Материал:
Пластмаса
Насърчаване На Линия:
No
Сгънати:
No
Тип:
владетел

Избор на купувачи

Лаптоп САМ аксесоар метална линийка выдалбливают фигура линия новост различни котки шаблон на линия

5.58 -10 % BGN 5.00

Лаптоп DIY Додаток Метал Владетел Шупливи Надвор Цртање Владетел Новина Различни Мачка Образец ВладетелМатеријал : Не ' РѓосувачкиТежина : 18~25gПакет : Opp вреќа

300*50 мм и е много практичен мозайка стандартна скала за ръчно изработени мозайка Шивач измерване на студенти ръчно Сам мозайка инструмент краката

7.02 -0 % BGN 7.00

Детали за Производот ОписМатеријал : АкриликИзглед : долга формаКористете еден : мерење владетелКористат два : прилагоди на сечењеУпотреба три : КомбинацијаКористете четири : студентот DIY рака снимкиПродажбата спецификации : 1 bucПроизвод Големина : 300 * 50mm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. УслугаПлаќање : Pay Pal го прифаќаме сите плаќање како што е подолу...

1 бр 15 cm измервателен директен инструмент за подарък канцеларски материали студентски награда студентка от неръждаема стомана арт офис правило

1.22 -18 % BGN 1.00

Опис 1 BUC 15cm Директно Мерење Алатка Промотивни Подароци Канцелариски Студент Награда од не ' Рѓосувачки Челик Студент Уметност Канцеларија Правило Спецификации : Материјал : Метал Големина : 15cm Пакување листа : 1 * владетелПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

10 см от неръждаема транспортир кръгла корона ъгъл на Търсещия занаятчия правило линия machinist инструмент професионален 0-180 градуса транспортир

5.82 -14 % BGN 5.00

Карактеристики : Се користи за да се подготви радијална линии, поставување bevels и пренесување на аглиНаправени од полиран не ' рѓосувачки челикДвојна диплома од 0180 степенДувачкиот заклучување оревМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Прибл...

Триъгълна табела транспортир жираф симулация на децата се учат живопис инструмент комбинация линия 1 комплект 4шт студент ученически канцеларски материали

BGN 2.05

Детали за Производот ОписБрој на продажбата : 1 сет на 4pcsматеријал : пластикаБоја : сина црвено жолта случаен испоракаЛистата : владетел 1pcs / триаголен плоча 2 парчиња / protractor 1pcs[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Купувачот Мора да се ПрочитаПревозот : 1 : Во Светот На Превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса...

Сладък стари дантели кафяви дърво пряка Линия шаблон за изготвяне на малко дете на училище, офис подарък училище supplie корейски papelaria

1.58 -37 % BGN 1.00

wyприклучокstartЖешка Стока$0.89$2.79$1.06$1.06$1.79$2.66$2.28$1.15wyприклучоккрајголемина : 15cmmateri l : дрвопакување : 1pcs

24 Пластмасов Крива Линия Варира Формата 6224

BGN 22.21

6224 : На Разликуваат Форма Крива опфаќа широк спектар на криви со едноставно вртење Тоа е особено корисно за patternmaker во цртање рака дупки, ракав капи, necklines, јаки и во прилагодувањето на половината и crotch одговара на облека...

20 см метална линия метрични обикновено от неръждаема стомана, прецизна двустранни измервателни инструменти, канцеларски материали, ученически принадлежности акс

1.42 -30 % BGN 1.00

Нов Метал Владетел Нерѓосувачки челик Метрички Правило Прецизност Двојно Двострано Мерење Алатка 20cm трговија на ГолемоИме : Нерѓосувачки челик владетелМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : Сребро дното + црна скалаВладетел Должина : 22.8 cmВладетел Ширина : 2.6 cmСкала : 020 cmКарактеристики : 1...

15 см прекрасна котка форма линия симпатичните дървени животни директна линия от подаръци за деца училищните учебни пособия канцеларски черно жълто

1.09 -8 % BGN 1.00

Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Дрво Тежина За : 10g Боја црна, дрвени Големина должина : 15cm Пакување Листа : 1 x Владетел Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42130] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Нов Стил От Неръждаема Стомана Транспортир Ъгъл На Търсещия Измерване На Кръгла Глава Общ Инструмент Занаятчия Правило Владетел Machinist Гониометр

BGN 5.92

Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Нерѓосувачки Челик Тежина За : 75g Боја Како слики Големина 198x53x14mm / 7.80x2.09x0.55 Пакување Листа : 1 * Protractor Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42130] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

1PC Kawaii Happy Carrot Vegetable Straight Ruler Measure Study Drawing студент канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежности подарък

BGN 1.84

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.За нарачки > $6,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >300,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.(Освен Некои Далечна Земја)Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Дрвени ...

6 бр. / лот выдалбливают метален шаблон състав за DIY, преносим неръждаема стомана линия за деца фигура, ежедневно маркировка

26.74 -14 % BGN 23.00

6pcs по целГолемина : 18.2 cm X 6.2 cm / еезЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

1бр от неръждаема стомана маслени ножове художник занаяти шпатула Мастихин за маслената живопис арт набор от пособия САМ Занаятите Математика Set

1.09 -8 % BGN 1.00

1 Pcs Топла Продажба од Нерѓосувачки Челик, Нафта Ножеви Уметник Занаети Шпатула Палета Нож За Нафта Сликарство Уметност Резерви, трговија на ГолемоСе направи еден Убав Подарок за Уметник во вашиот ЖивотСпецификации : Обични најчестиот видБоја : дрво бојаМатеријал на Рачка : ДрвоМатеријал на Ножот : Нерѓосувачки ЧеликПакет содржи : 1x Палета ШпатулаAnswer : ___________________________ Note : ние само испрати еден Совет,ви благодариме за разбирањето.Карактеристики : Високоодделение дрво, висококвалитетни материјали, цената прифатлива, сликарство е потребно.Употреба : Главно се користи за fetching вода и прав пигмент, пигмент може да сепакувана ги собереш во тонер кертриџ, персонализирани подесувања, супер практични!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.