• Новинка
50 см дрехи владетел с транспортиром Лоскутная линия 2 бр. / лот #8004

50 см дрехи владетел с транспортиром Лоскутная линия 2 бр. / лот 8004

резултат:
BGN 21.86

Брой продукти
Налично


Метрички Сендвич Линија 8004 : Метрички Владетел, 5cm x 50cm,Транспарентни нула центарот метрички мрежа. Edge е калибриран во сантиметри и милиметри. Сендвич линија за издржливост.

Подробности

Тип:
владетел
Сгънати:
No
търговска марка:
SmartBao
Насърчаване На Линия:
No
Вид Линия:
Пряка Линия
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
#8004

Избор на купувачи

24 Пластмасов Крива Линия Варира Формата 6224

BGN 22.21

6224 : На Разликуваат Форма Крива опфаќа широк спектар на криви со едноставно вртење Тоа е особено корисно за patternmaker во цртање рака дупки, ракав капи, necklines, јаки и во прилагодувањето на половината и crotch одговара на облека...

Сладък стари дантели кафяви дърво пряка Линия шаблон за изготвяне на малко дете на училище, офис подарък училище supplie корейски papelaria

1.58 -37 % BGN 1.00

wyприклучокstartЖешка Стока$0.89$2.79$1.06$1.06$1.79$2.66$2.28$1.15wyприклучоккрајголемина : 15cmmateri l : дрвопакување : 1pcs

Триъгълна табела транспортир жираф симулация на децата се учат живопис инструмент комбинация линия 1 комплект 4шт студент ученически канцеларски материали

BGN 2.05

Детали за Производот ОписБрој на продажбата : 1 сет на 4pcsматеријал : пластикаБоја : сина црвено жолта случаен испоракаЛистата : владетел 1pcs / триаголен плоча 2 парчиња / protractor 1pcs[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Купувачот Мора да се ПрочитаПревозот : 1 : Во Светот На Превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса...

1бр от неръждаема стомана маслени ножове художник занаяти шпатула Мастихин за маслената живопис арт набор от пособия САМ Занаятите Математика Set

1.09 -8 % BGN 1.00

1 Pcs Топла Продажба од Нерѓосувачки Челик, Нафта Ножеви Уметник Занаети Шпатула Палета Нож За Нафта Сликарство Уметност Резерви, трговија на ГолемоСе направи еден Убав Подарок за Уметник во вашиот ЖивотСпецификации : Обични најчестиот видБоја : дрво бојаМатеријал на Рачка : ДрвоМатеријал на Ножот : Нерѓосувачки ЧеликПакет содржи : 1x Палета ШпатулаAnswer : ___________________________ Note : ние само испрати еден Совет,ви благодариме за разбирањето.Карактеристики : Високоодделение дрво, висококвалитетни материјали, цената прифатлива, сликарство е потребно.Употреба : Главно се користи за fetching вода и прав пигмент, пигмент може да сепакувана ги собереш во тонер кертриџ, персонализирани подесувања, супер практични!

300*50 мм и е много практичен мозайка стандартна скала за ръчно изработени мозайка Шивач измерване на студенти ръчно Сам мозайка инструмент краката

7.02 -0 % BGN 7.00

Детали за Производот ОписМатеријал : АкриликИзглед : долга формаКористете еден : мерење владетелКористат два : прилагоди на сечењеУпотреба три : КомбинацијаКористете четири : студентот DIY рака снимкиПродажбата спецификации : 1 bucПроизвод Големина : 300 * 50mm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][37102][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. УслугаПлаќање : Pay Pal го прифаќаме сите плаќање како што е подолу...

1 бр 15 cm измервателен директен инструмент за подарък канцеларски материали студентски награда студентка от неръждаема стомана арт офис правило

1.22 -18 % BGN 1.00

Опис 1 BUC 15cm Директно Мерење Алатка Промотивни Подароци Канцелариски Студент Награда од не ' Рѓосувачки Челик Студент Уметност Канцеларија Правило Спецификации : Материјал : Метал Големина : 15cm Пакување листа : 1 * владетелПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.