• Новинка
Прекрасно Новородено Дете Бижу Цвете Пристрастие Дантела Принцеса Чорапи Детската Топло Чист Памук Цветни Чорапи Нов Пристигане 2017

Прекрасно Новородено Дете Бижу Цвете Пристрастие Дантела Принцеса Чорапи Детската Топло Чист Памук Цветни Чорапи Нов Пристигане 2017

резултат:
BGN 2.45
BGN 2.00 -18 %

Брой продукти
Налично


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Пролет Новороденче Симпатична Бисер Цвет Кавга Чипка Принцеза Чорапи Младата Топла Чиста Боја Чорапи Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Повод : Секојдневниот,Празник Материјал : Памук Мешавини Боја : како што покажува Шема : Принцезата Димензии : Должина : 8cm/3.15 Половината Должина : 4.5 cm/1.77 Пакет се вклучуваат : 1 Пар Бебе Чорапи Забелешка : 1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. 2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
''

Подробности

Тип Елемент:
Чорап
Отдел Име:
Дете
Вид На Модела:
Твърд
Състав На Материала:
Памучни Смеси
Материал:
Ликра, Памук
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Малките Момичета
Номер На Модела:
Детски чорапи
търговска марка:
WEIXINBUY

Избор на купувачи

Детски гамаши детски момчета момичета гамаши чорапогащник дете с дължина до коляното шарени зебра шарени гетра Панда черно бели чорапи

3.82 -21 % BGN 3.00

Бебе Нога Warmers Бебе Момчиња Девојчиња Leggings Хулахопки Деца Коленото должина Шарени Зебра Шарени Legwarmer Панда Црно Бели ЧорапиФункција : Материјал : Памук, Должина : 30cm / 11.81"(прирачник за мерење може да биде малку грешка) е Применливо : Bab Меки и удобни Пот апсорбирање на функцијата Пакет Содржина : 1 Пар Чорапи Нога ПотоплитеКупувачот & ПотребниГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации ве Молиме проверете спецификации пред место и цел...

4шт(2 елемента чорапи+2 елемента китките) - горещите нови младенческие бебешки, Детски чорапи и дрънкалки на китката сладки интелигентна забавни играчки за домашни л

BGN 7.84

Стави на симпатична градина карактер чорапи на бебето нозе, и да научат неа дека тресење нозете, може да се направи звукНа контрастни бои ќе ви помогне развојот на бебето визија во оние првите месециЧорапи декоративни играчки, не пета директно облик, речиси и да нема еластични чорапиНаправени од мека ткаенина, лесен и удобен за носењеОхрабрува бебе да се стигне и grab, будењето мускулите.Со секој шаване, слушате мека штракаат!Ги поттикнува развојот на ракаоко координација.Машина за миење, собори суваЧорапи штракаат големина : 14.5*6.5 см(L*W),Зглобовите штракаат големина : 17*3 CM(L*W)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.