• Новинка
Mcoplus for Sony A7II A7 Mark II Camera Waterproof Case 100M/325ft Alloy Производство Underwater Camera Diving Housing Bag

Mcoplus for Sony A7II A7 Mark II Camera Waterproof Case 100M/325ft Alloy Производство Underwater Camera Diving Housing Bag

резултат:
BGN 511.97

Брой продукти
Налично


Mcoplus за Sony A7 II О7 Mark II Камера Водоотпорен Случај 100/325ft Легура Производство Подводна Камера Нуркање Домување Торба
Забелешка : За подобро водоотпорен сопственост, Постојат помалку копчиња, тогаш другите водоотпорен случај.
Зошто избор Mcoplus®?
Mcoplus® е добро знаат марка кој специјализира во понудата на дигиталната камера&фото додатоци на светот .Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни клиенти имаат задоволство шопинг искуство со нас .ние снабдување со добар квалитет производи и многу убава цена.
Вовед :
Оваа подводна камера ги покрие може да се задржи вашата дигитална камера безбедно и сува кога правите фотографии или видеа подводни. Можете да ги преземат сите возбудлив и совршени моменти фотографии и да го покаже на другите луѓе, преку подводна камера домување.
Оваа подводна камера случај не е само за нуркачи, со овој водоотпорен домување, веќе не мора да се грижите за вашата камера ако врне, снежните или прашина.
Карактеристики :
-1/4"tripod завртка на дното.
-Со овој специјален дизајн случај, секој клуч на внатрешноста може да се притисне за да се контролира слободно, како сакате.
-Пред да се затвори случајот, ве молиме грб околу заеднички со лубрикант маснотии да се добие добар запечатување ефект.
-Ве молиме, користете го копчето што е достапна на случајот, како и да работат на тоа, според Упатството.
Спецификации :
1. Максимална длабочина : 100(325ft)
2. Ленти : водоотпорен печат
3. Водоотпорен тест indexesa : IPX-8
4. Главен материјал : Алуминиум, Оптичко Стакло
5. Внатрешниот круг на леќа : 67mm
6. Одговара за Sony A7 II
7. Appronriate леќа : долга цевка 18/55, 16/50, FE2/28, 1.8/50
Краток цевка 1.8/35
8. Големина : околу 172*123*130mm
9. Тежина : околу 1170g
Зошто избор на нашите производи :
Нашиот Објект
Максимална длабочина : 100(325ft)
Материјал : Алуминиум Производство
други
Максимална длабочина : 40m/130ft
Материјали : Поликарбонат
Пакет Листата :
1 x водоотпорен Случај за Sony A7 II
1.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна.
1.Ние брод на светот (очекувате некои земји и APO/FPO).
2.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата.
3.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа.
4.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене.
5.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат.
6.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Тип:
Твърд Чанта
Пакет:
ДА
Материал:
Алуминий
Номер На Модела:
за Sony A7II
търговска марка:
Mcoplus
Тип Аксесоари:
Водоустойчив калъф

Избор на купувачи

високо качество на камерата чанта за Sony DV камера видеокамери калъф за SONY FDR-AXP55 AXP35 AX30 AX40 AX53 AX33 чанта

BGN 28.64

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Sunnylife DJI Inspire X3 водоустойчив обектива на камерата филтър чанта за съхранение на защитния капак на преносим калъф за DJI Osmo аксесоари

18.38 -18 % BGN 15.00

Sunnylife DJI Инспирира X3 Водоотпорен на камерата Леќи на Камерата Филтер за Складирање Торба Заштитна Маска Преносни Случај за DJI Osmo ДодатоциКарактеристики : водадоказ, прашинадоказ, шокдоказ, преносниМатеријал : висок квалитет на СТП, ЕВАГолем Капацитет : може да се смести во 6pcs на филтерНето Тежина : 115gДимензии : 16*12*5cm(Забелешка : прирачник за мерење на големината, не може да биде малку грешка)Пакетот Вклучува : 1pc * Леќа Филтер Случај1pc * Ткаенина за Чистење1pc * Јаже

Новата камера видео чанта PU калъф с каишка, подходящ за цифров фотоапарат Sony HX90

BGN 15.50

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Број на Моделот : HX90 Материјал : СТП Нето Тежина : 0.12 КГ Боја : Црна, Кафеава, Кафе, Розова, Бела Погоден за : За ТОЛКУ NY HX90 Пакетот Вклучува : • 1 (парче) x Следење на Број • 1 (парче) x Камера Кеса • 1 (парче) x Рака ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

GoPro L размер специален преносим прием на камерата защитен калъф чанта Чанта чанта за Go Pro Hero 4 3+ 3 2 1

BGN 48.35

Камерата Заштитни Случај торба за Go Pro Херој 4 3+ 3 2 1Опис На ПроизводотМатеријал : ЕВАМаксимална : 6.5 смШирина : 21cmДолжина : 32cmКарактеристики на производот Преносни / годиХерој 2...

- Рефлексен фотоапарат подложка и чанта за Nikon D3100 D3200 D3400 D7000 D7100 D5300 D5100D 5200 D800 + 18-105 мм Nikon D610 D750 тяло + обектив е 24-85

11.18 -11 % BGN 10.00

Карактеристики : Тоа се меки, лесни, еластичен и лесно за носење.Одговара за Nikon D40 D40 X D60 D70 D70 S D80 D90 D3400 D3300 D3200 D3100 D3000 D5000 D5100 D5300 D5200 D5500 D7000 D7100 D7200 ..1855мм Објектив од 18105mm објектив од 18140mm 18135mm ОбјективПакетот вклучува : 1 X Камера торба​​Се прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

80 см, статив и чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта помещение bagTravel калъф за MANFROTTO GITZO FLM YUNTENG

49.58 -5 % BGN 47.00

НАДВОР ГОЛЕМИНА : 80*20*13cmПакет Содржи : А Tripod ТорбаМАТЕРИЈАЛИ : НАЈЛОНПревозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

DSLR камера чанта за Samsung NX3000 NX2000 NX1100 NX1000 WB2100 WB1100F WB1100 NX1100 NX300M NX300 NX20 GN100 NX1 NX30 NX mini

28.56 -5 % BGN 27.00

Карактеристики : Нов стил случај за Samsung camera и висок квалитет.Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро.Рака носејќи или рамо, рака или тока.Двојно патентите дизајниран за лесно да се извлече.Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност и практични ...

Видео Камера чанта за Canon EOS M2 Digital Camera Body Half ПУ Hard Grip Protection Case

BGN 8.90

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !

Нов ПУ кожен калъф за камера видео чанта за Canon PowerShot G5X цифров фотоапарат чанта с каишка

BGN 16.80

Бренд : AYdgcam добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Боја : црна, Кафе, Браун Може да биде devided во база и назад cov Материјал : СТП кожа Погоден за : Canon G5 X дигитална камера Пакет, вклучувајќи : 1 * целосна Камера случај / 1 * рака /

Албум на CD, DVD, VCD дискове организатор за съхранение на притежателя калъф чанта скоростна 40 ръкав 1бр

BGN 15.17

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетТоа е издржлив и преносливИдеално држете го вашиот CD на музички дискови,игра дискови,PC возачот дискови и така натамуШтити дискови(CD / DVD) безбедно од прашина,влага,гребење и податоци корупцијатаZippered затворање овозможува безбедно складирање кога превозСо рака за рака,лесно да се носатМатеријал : ПластикаВнатрешниот ракав се направени од животната срединапријателски материјал,не ткаени и PP,внатрешниот ракавот е dampproof dustproof, и има шок апсорпција функцијаМаксимален Капацитет : 40 Компјутери (дискови не се вклучени)Големина : 15.5 cm x 15.5 cm x 5cm / 6.10 инчен x 6.10 инчен x 1.97 инченБоја : Црвена,црна,жолта,сива и зеленаAnswer : ___________________________ Note : ние ќе испрати според нашите инвентар,ако сакате да се избере боја,pls контактирајте го нашиот costomer услуга,а цената ќе се зголеми за еден долар.Пакетот вклучува : ЦД Кеса x 1

DSLR камера Чанта калъф за Canon 7D 70D 77D 700D 750D 760D 7DMarkII 80D 800D 90C 5DsR 5Ds SX60 SX50 водоустойчива чанта през рамо

36.78 -8 % BGN 34.00

Карактеристики : Нов стил и висок квалитет на камерата торба.Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро.Рака носејќи или рамо, рака или тока.Двојно патентите дизајниран за лесно да се извлече.Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност и практични ...

Чанта Hardshell преносима чанта за съхранение защитен куфар за DJI MAVIC PRO

BGN 29.18

Преносни Hardshell Чанта за DJI MAVIC ПРОМоже да се сместат 3pcs на батеријата (1pc на летало тело) + MAVIC ПРО Летало + Далечински Контролер + Полнач + Пропелери + КаблиНето Тежина : 637gДимензии : 300*235*120mm(Забелешка : прирачник за мерење на големини, може да биде малку грешка.)

Камера подложка калъф Калъф пакет за Nikon D3100 D5500 D5300 D5200 D90 D40 протектор мека чанта D7000 D7100 D7200 D3300 D3200

7.98 -12 % BGN 7.00

Опис : 1.Камерата ги опфаќа обезбеди најдобар лесна, компактна заштита за вашите патувања, активности на отворено и складирање.2.Еластичен и пена соочи квалитети на neoprene заштита на вашите вредни камера опрема од испакнатини, влага и нечистотија.3.На истегнување способноста на Камерата во капакот овозможи SLR камера со објектив до 16cm(M големина) или 20cm(L size) долго да се лизга во форма монтирање капак Карактеристики : Тоа се Меки, лесни, еластичен и лесно за носење.Материјал : Neoprene (водоотпорен)Боја : Сива / Црна (Внатре и надвор од двострани)Големина на : (L size)прибл 22cm*11cm*14cm(Msize)прибл 16cm*11cm*14cmПогоден заM големина на : D3000 / D3100 / D3200 / D5000 / D5100 / D5200 / D5300 / D60 / D50 +1855мм леќаL големина на : NIKON dslr фото +18105mm / 18135mm / 18140mm / 18200mm / 1685mm и така натамуПакетот вклучува : Neoprene Заштитник Случај x 1(на рамо, рака не е вклучена)​Се прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.