• Новинка
ORBMART гмуркане 40m водоустойчив калъф за 4K Xiaomi Yi 2 Xiaoyi 2 Подводен защитен корпус

ORBMART гмуркане 40m водоустойчив калъф за 4K Xiaomi Yi 2 Xiaoyi 2 Подводен защитен корпус

резултат:
BGN 31.84
BGN 19.00 -40 %

Брой продукти
Налично


Опис : 1.Школка тело се направени од увезени висока transmittance акрилик (ПММА) материјал, преку професионален дизајн и производство, во случај на губење на контрола, но, исто така, да се обезбеди квалитетот на производите,способен да издржи екстремни притисок подводни 45 метри без дисторзија. И висока температура (80 степен) и ниска температура (минус 30 степен). Без разлика дали тоа е секојдневната прашина, капка или професионална нуркање камерата може лесно да се справи со. 2.Висок квалитет на стаклена леќа како водоотпорен школка, додадете БОЛЕСТ,AR двојно-layer оптички слој, леќа проѕирен подобро, полесно да се чисти и да се елиминира ризикот од леќа се изгребани. Дали снимање риба си поигруваше со подводна камера како и обично или користат заштитна обвивка може да биде многу намален природна светлина и боја. Водоотпорен случај заштитете го вашиот yi камера од вода, Нуркање 45m водоотпорен случај Тип : Водоотпорен случај + Лебди Род
Димензии : 8 х 8 х 4 см Тежина : 90g
Пакет содржи : 1 x Водоотпорен Случај

Подробности

Цвят:
Бял На Цвят, Черен Цвят, Червен Цвят, Син Цвят, Жълт Цвят
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип Аксесоари:
Водоустойчив
Номер На Модела:
Y1392
търговска марка:
ORBMART
Пакет:
No
Тип:
Водоустойчив калъф

Избор на купувачи

Истинска естествена кожа половината от долната част на корпуса на фотоапарата, за да Canon EOS M6 EOSM6 Camera Half Body Bottom Case

BGN 25.58

Карактеристики : Материјал : Вистинска КожаВистинска Кожа Половина Камера Buttom Случај!Совршен натпревар за вашата убава камераЛесно да се носат и Добро заштита за вашата камера!!Тенок и мали да се носатДобро заштита за вашата камера од scrachМоже да се залепи на tripodМоже да се devided во база и задниот поклопецМоже да се стави во батеријата, без отстранување на базаМодел : За Canon EOS M6 EOSM6Пакет Вклучуваат : (не се вклучуваат Камерата & во батеријата)1 x Вистинска Кожа камера половина случај дното случај

Неопреновая камера вътрешна чанта за Nikon D600 D750 D700 D600 D800 D810 D7500D 7200 D7100 D7000 D90 D80 D70 D3400 D3300 D3100 D3200

12.78 -6 % BGN 12.00

Карактеристики : Нов стил и висок квалитет на камерата торба.Меки, лесни, еластична и лесна за носење, 4mm дебели Neoprene, обезбедува одлична заштитаи шок апсорпција на вашата камера.Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност.Подебел материјал, shockproof, повеќе текстура.Поддршка на големо и OEM прилагодување Спецификација : Тежина : 130g Боја : Црна Материјал : Nylo Димензии : LКомпатибилен со : Големина M : За Nikon D7500 D7200 D7100 D7000 D3400 D3200 D3100 D3000 D5100 D5600 D5500 D5300 D5200 D90 D700 D600 D800 D810 18135mm 18105 / 140 / 200mm D40 Објектив 1855Големина L : За Nikon D600 D750 D700 D600 D800 D810 D7500 D 7200 D7100 D7000 D90 D80 D70 D3400 D3300 D3100 D3200 D3000 18105 / 140 / 200mm ЛеќаГолемина M : околу 1718cm Може да се стави сите во Големина L : за 19.5 см Може да се стави сите во Забелешка : ве Молиме според нивните камера големина и должина на објективот, изберете дали да се купи, ви благодаримеПакетот вклучува : 1 x Камера Торба1 x Рамо, ракаСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Литиева защитна чанта OSMO / OSMO Mobile/OSMO+ / OSMO RAW и PRO Battery взрывозащищенная чанта

7.34 -5 % BGN 7.00

Литиум заштита торба OSMO / OSMO Мобилни / OSMO+ / OSMO СУРОВИНИ и ПРО Батеријата Експлозијадоказ ТорбаСпецификација : Може да се одржи од 4 батерии батеријата на OSMO / OSMO Мобилни / OSMO + / OSMO Суровини и Про 1*Експлозијадоказ кеси answer : ___________________________ Note : Не, вклучувајќи батерија

4 x 8/20,5 см двойни 1 фитинги алуминиеви лоста за корпуса на фотоапарата Waterpoof корпус и подводна светкавица стробоскоп

136.00 -32 % BGN 92.00

започнете Цена : $145.53 Цена : $299.00 Цена : $153.00 Цена : $126.75 Цена : $195.00 Цена : $299.00крајотИзградба : отпорни на Корозија алуминиум легура (тешко елоксирани тело) Должина : 8" / 20.5 cm Тежина на 1 парче : 80g / 2.8 Оз Топка големина : 1" / 25мм Пакетот вклучува : 4 x 8" / 20.5 cm Двојно еден инч топка рака

Албум на CD, DVD, VCD дискове организатор за съхранение на притежателя калъф чанта скоростна 40 ръкав 1бр

BGN 15.17

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетТоа е издржлив и преносливИдеално држете го вашиот CD на музички дискови,игра дискови,PC возачот дискови и така натамуШтити дискови(CD / DVD) безбедно од прашина,влага,гребење и податоци корупцијатаZippered затворање овозможува безбедно складирање кога превозСо рака за рака,лесно да се носатМатеријал : ПластикаВнатрешниот ракав се направени од животната срединапријателски материјал,не ткаени и PP,внатрешниот ракавот е dampproof dustproof, и има шок апсорпција функцијаМаксимален Капацитет : 40 Компјутери (дискови не се вклучени)Големина : 15.5 cm x 15.5 cm x 5cm / 6.10 инчен x 6.10 инчен x 1.97 инченБоја : Црвена,црна,жолта,сива и зеленаAnswer : ___________________________ Note : ние ќе испрати според нашите инвентар,ако сакате да се избере боја,pls контактирајте го нашиот costomer услуга,а цената ќе се зголеми за еден долар.Пакетот вклучува : ЦД Кеса x 1

Размер L неопрен водоустойчив фотоапарат подложка и Чанта за носене Калъф пакет протектор за Canon EOS 70D 700D 600D 18-200 обектив 18-135

BGN 10.42

Нова Камера Лагер Торба 2 Страна Употреба Neoprene Водоотпорен SLR dslr фото Камера Лагер Случај Покрие Торбичка Триаголник Пакет Заштитник Големина L Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Тоа е меки, лесни, еластичен и лесно за носење,така што може да се заштити камерата и Двестрана промени, и водоотпорен Тоа е печат Дизајн за SLR камера во случај површината Продолжен клапи заврши околу леќа со допир fastener материјал за да се обезбеди покријат околу cameral На latch систем удобно одговара на покријат околу камерата за да обезбеди минимални големо, а најмногу за заштита Големина : L За Камерата тело + леќа lenght Одговара : 1.за Canon 30 D 40 D 50 D 1 D 1 Ds 1 D Mark III 1 D Mark IV 1 Ds Mark III 5 D 5 D Mark II 7 D 20 D 30 D 350 400 D 450 D 500 D 1000 D комплет плус рачка на батеријата, или опремени со аспиратор, итн...

Черен Найлон Фотоапарат Водоустойчив Калъф Чанта За Sony За Canon, Nikon D5200 D5100 D5000 D3100 С Пагон 5035

10.77 -16 % BGN 9.00

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",јас f ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Водоотпорен Камера Торба Случај Ранец За Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3100 D3200 Опис : Нов стил случај за Canon камера и висок квалитет...

Чанта за фотоапарат Panasonic Lumix DMC LZ35 FZ72 FZ45 FZ50 FZ60 FZ70 FZ100 FZ200 FZ150 FZ1000 FZ300 GH3 GH4 чанта през рамо

15.12 -14 % BGN 13.00

Опис : Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат.Мека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удари.За да се заштити вашата камера и леќа од оштетување,прашина,гребнатини и честички.Заштита на вашиот дигитален фото апарат од прашина, отпечатоци и гребнатини.Компактен, лесен, и исклучително издржлив дизајнВнатрешни мека дизајн ви дава една мека и удобна допирБоја : Црна, ЦрвенаПоддршка на големо и OEM прилагодувањеСпецификација : Тежина : 210g / 6.0 озБоја : ЦрнаМатеријали : НајлонВнатрешна големина (Dxšxv) : 16 x 9 x 11cmНадворешниот големина (Dxšxv) : 20 x 11 x 13.5 cm Компатибилен соЗа a6300 a6000 a5100 a5000 nex5n nex5t nex6 H400 H300 H200 HX400 HX300 HX200 HX100 HX1..За Fuji Fujifilm X10 X20 X30 X100 XM1 XE1 XА1 XА2 XQ1 XT10 XT20За Canon, Samsung NX3000 NX2000 NX1100 NX1000 NX100 NX300 NX500 NX20 NX30 GC200 GC100 КамераЗа Олимп EPL5 EPL6 EPL7 ep5 em10 EM5 mark IIЗа Panasonic Lumix DMC LZ35 FZ72 FZ45 FZ50 FZ60 FZ70 FZ100 FZ200 FZ150 FZ1000 FZ300 GH3 GH4Пакетот вклучува : 1 x Камера Торба1 x Рамо, ракаСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Камера Чанта за носене за Nikon D3000 D5000 D5100 D60 D40 за Canon, Sony, Pentax DSLR

17.76 -10 % BGN 16.00

Камерата Торба Случај За Nikon D3000 D5000 D5100 D60 D40 за Canon за Sony за PentaxКарактеристики : Високиот Квалитет на специјално дизајнирани Одлична Камера Случај Торба, Компактен и заштитни...

ORBMART подводна маска за гмуркане очила с фиксирующим монтиране адаптер за Gopro Hero 6 5 4 4+ 3 Xiaomi Yi 2 4K SJCAM SJ6000 SOOCOO

BGN 30.08

Карактеристики : Високи перформанси водоотпорен, innovatively дизајниран нуркање маска, нуди уникатна нуркачко искуство на корисниците им овозможува да се фотографира прекрасните подводни сцени...

За DJI Mavic Pro аксесоари 360-градусова VR камерата скоба горния държач за Gopro Hero 5 Action Camera аксесоари

12.78 -6 % BGN 12.00

За DJI Mavic Про Додатоци 360 степени VR Камера Планината Заградата Горниот Држач за Gopro Херој 5 Акција Камера Додатоци Опис на Производот : Поддршка 2 различна висина инсталации, за да се избегне блокирање Инсталација на врвот на MAVIC летало, погодно за слетување и полетување Поддршка панорамски преглед е прикажан и камерата и спорт камера со 1 / 4 завртки орев Тежина : околу 45g Пакет се Вклучени : 1 x Монтажа Заградата1 x Завртка1 x Нут1 x ШрафцигерЗабелешка : Точка не вклучуваат DJI Mavic Про Quadcopter!

DSLR камера Чанта за носене за Nikon D90 D750 D5300 D5100 D7000 D7100 D7200 D3100 D80 D80 D800 D7000 J1 J2 J3 J4 V1 V2 V3 D40

13.52 -4 % BGN 13.00

Карактеристики : Нов стил случај за Nikon камера и висок квалитет.Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро.Рака носејќи или рамо, рака или тока.Двојно патентите дизајниран за лесно да се извлече.Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност и практични ...

Водоустойчива чанта за фотоапарат калъф за Sony 7M2K 7RM2 A7R A7RII A7RIII A7II A7S A6000 A9 A7 A99 A58 RX10 III RX10 HX400 H400 H300 HX350

BGN 28.61

Карактеристики : Нов стил случај за Sony камера и висок квалитет.Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро.Рака носејќи или рамо, рака или тока.Двојно патентите дизајниран за лесно да се извлече.Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност и практични ...

GoPro L размер специален преносим прием на камерата защитен калъф чанта Чанта чанта за Go Pro Hero 4 3+ 3 2 1

BGN 48.35

Камерата Заштитни Случај торба за Go Pro Херој 4 3+ 3 2 1Опис На ПроизводотМатеријал : ЕВАМаксимална : 6.5 смШирина : 21cmДолжина : 32cmКарактеристики на производот Преносни / годиХерој 2...

Чанта за DSLR фотоапарат Sony A7R2 A77 A99II A9 A900 A580 A560 A450 A390 A58 магистрала a57 A5000 A6300 A5100 A6000 A58 водоустойчив наплечная чанта

36.78 -8 % BGN 34.00

Карактеристики : Нов стил и висок квалитет на камерата торба.Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро.Рака носејќи или рамо, рака или тока.Двојно патентите дизајниран за лесно да се извлече.Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност и практични ...

Нов ПУ кожен калъф за камера видео чанта за Canon PowerShot G5X цифров фотоапарат чанта с каишка

BGN 16.80

Бренд : AYdgcam добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Боја : црна, Кафе, Браун Може да биде devided во база и назад cov Материјал : СТП кожа Погоден за : Canon G5 X дигитална камера Пакет, вклучувајќи : 1 * целосна Камера случај / 1 * рака /

Ретро фотоапарат Чанта за носене за Panasonic Lumix DMC-GX80 DMC-GX85 GX85 GX80 GH5L GH4 GH5 GH5GK FZ100 FZ200 FZ150 FZ1000 FZ300

BGN 37.92

Карактеристики : Стил : Ретро 100% Нов и висок квалитет на dslr фото Камера Платно торба Една Торба за Canon nikon, Sony Олимп Leica Fujifilm Panasonic, Samsung Исклучително издржлив материјал и лесно да се носат...

Новата камера видео чанта PU калъф с каишка, подходящ за цифров фотоапарат Sony HX90

BGN 15.50

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Број на Моделот : HX90 Материјал : СТП Нето Тежина : 0.12 КГ Боја : Црна, Кафеава, Кафе, Розова, Бела Погоден за : За ТОЛКУ NY HX90 Пакетот Вклучува : • 1 (парче) x Следење на Број • 1 (парче) x Камера Кеса • 1 (парче) x Рака ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

- Рефлексен фотоапарат подложка и чанта за Nikon D3100 D3200 D3400 D7000 D7100 D5300 D5100D 5200 D800 + 18-105 мм Nikon D610 D750 тяло + обектив е 24-85

11.18 -11 % BGN 10.00

Карактеристики : Тоа се меки, лесни, еластичен и лесно за носење.Одговара за Nikon D40 D40 X D60 D70 D70 S D80 D90 D3400 D3300 D3200 D3100 D3000 D5000 D5100 D5300 D5200 D5500 D7000 D7100 D7200 ..1855мм Објектив од 18105mm објектив од 18140mm 18135mm ОбјективПакетот вклучува : 1 X Камера торба​​Се прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Чанта Hardshell преносима чанта за съхранение защитен куфар за DJI MAVIC PRO

BGN 29.18

Преносни Hardshell Чанта за DJI MAVIC ПРОМоже да се сместат 3pcs на батеријата (1pc на летало тело) + MAVIC ПРО Летало + Далечински Контролер + Полнач + Пропелери + КаблиНето Тежина : 637gДимензии : 300*235*120mm(Забелешка : прирачник за мерење на големини, може да биде малку грешка.)

MASiKEN ръкав защитен калъф чанта за носене за Logitech UE ROLL 2 Ultimate Ears 360 безжичен портативен говорител Bluetooth

17.36 -8 % BGN 16.00

modname=ckeditorПреносни Ракав Заштитна Торба Торбичка Покрие Случај За Logitech UE се ТРКАЛААТ 2 Крајната Уши 360 Безжичен Пренослив Bluetooth ЗвучникОпис : Специјално дизајнирани за UE се ТРКАЛААТ 360 / 2 Безжична Bluetooth Звучници, Преносни, мода, светлина и голема заштитна, заштита на звучникот од штрајк и scrape, Дизајниран со Ласерски сече говорникот прозорецот, можете да уживате во музиката со случајот на, ви дава 100% акустична транспарентност.Карактеристики : Brand new & висок квалитет...

Камера колан бутон DSLR фотоапарат каишка за 550d 600d 650d 700d 60d 70d 5dii 5diii 7d 6d 1000d 1100d 1200d 100d T1i T2i T3i T4i T5i

BGN 16.40

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

ПУ кожен калъф за фотоапарат, Чанта, калъф с шейным каишка за Panas & nic LUMIX GX7 G-X7 DSLR фотоапарат

BGN 21.57

Карактеристики : Мода;Професионални СТП Кожа;Многу популарна Со KT Слика,многу убави погоден за девојка и подарок за девојка Рамо стил торба со прилагоди рамо, рака...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.