• Новинка
Неопреновая камера вътрешна чанта за Nikon D600 D750 D700 D600 D800 D810 D7500D 7200 D7100 D7000 D90 D80 D70 D3400 D3300 D3100 D3200

Неопреновая камера вътрешна чанта за Nikon D600 D750 D700 D600 D800 D810 D7500D 7200 D7100 D7000 D90 D80 D70 D3400 D3300 D3100 D3200

резултат:
BGN 12.78
BGN 12.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Нов стил и висок квалитет на камерата торба.
Меки, лесни, еластична и лесна за носење, 4mm дебели Neoprene, обезбедува одлична заштита
и шок апсорпција на вашата камера.
Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност.
Подебел материјал, shockproof, повеќе текстура.
Поддршка на големо и OEM прилагодување Спецификација : Тежина : 130g Боја : Црна Материјал : Nylo Димензии : L
Компатибилен со : Големина M : За Nikon D7500 D7200 D7100 D7000 D3400 D3200 D3100 D3000 D5100 D5600 D5500 D5300 D5200 D90 D700 D600 D800 D810 18-135mm 18-105/140/200mm D40 Објектив 18-55
Големина L : За Nikon D600 D750 D700 D600 D800 D810 D7500 D 7200 D7100 D7000 D90 D80 D70 D3400 D3300 D3100 D3200 D3000 18-105/140/200mm Леќа
Големина M : околу 17-18cm Може да се стави сите во Големина L : за 19.5 см Може да се стави сите во
Забелешка : ве Молиме според нивните камера големина и должина на објективот, изберете дали да се купи, ви благодариме
Пакетот вклучува :
1 x Камера Торба
1 x Рамо, рака
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.
Испорака :
1. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Цвят:
Размер L и колан, размер L
Номер На Модела:
Чанта за фотоапарат DSLR Waterpro
Материал:
Найлон
Пакет:
ДА
Тип:
Чанти За Фотоапарати
Стил:
Чанти
Воспользуйся:
- Рефлексен фотоапарат, обектив
търговска марка:
Хуванг

Избор на купувачи

Ретро фотоапарат Чанта за носене за Panasonic Lumix DMC-GX80 DMC-GX85 GX85 GX80 GH5L GH4 GH5 GH5GK FZ100 FZ200 FZ150 FZ1000 FZ300

BGN 37.92

Карактеристики : Стил : Ретро 100% Нов и висок квалитет на dslr фото Камера Платно торба Една Торба за Canon nikon, Sony Олимп Leica Fujifilm Panasonic, Samsung Исклучително издржлив материјал и лесно да се носат...

Висококачествена чанта single micro camera bag за Leica V-LUX Typ114 кожен калъф за фотоапарат с пагон

BGN 27.04

Спецификации : Ова СТП кожа камера случај е направен од исклучително издржлив материјал со многу добар дизајн, со цел да се заштити камера против штети, прашина и гребнатини...

- Рефлексен фотоапарат подложка и чанта за Nikon D3100 D3200 D3400 D7000 D7100 D5300 D5100D 5200 D800 + 18-105 мм Nikon D610 D750 тяло + обектив е 24-85

11.18 -11 % BGN 10.00

Карактеристики : Тоа се меки, лесни, еластичен и лесно за носење.Одговара за Nikon D40 D40 X D60 D70 D70 S D80 D90 D3400 D3300 D3200 D3100 D3000 D5000 D5100 D5300 D5200 D5500 D7000 D7100 D7200 ..1855мм Објектив од 18105mm објектив од 18140mm 18135mm ОбјективПакетот вклучува : 1 X Камера торба​​Се прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Капак камера калъф чанта за NIKON J1 J2 J3 J4 J5 V1 V2 V3 S1 S2 AW1 L330 L820 L620 цифров фотоапарат чанта с каишка

BGN 17.44

Спецификации : : 100% сосема нов и висок квалитет на Модерен и уникатен дизајн Мрежа ткаенина рамо торбичка за дигитална камера Тока затворачите се обезбеди вашите уреди остане безбедно и исправно во торба Прилагодливи рамо, рака за вашиот лесен и удобен користете Мека обвивка обезбедува голема амортизирање ефект се Заштити вашата камера од оштетување, прашина и гребнатини Внатрешна големина приближно(L x W x H) : 12.5 x 10 x 9.5 cm Компатибилен со : Забелешка : ве Молиме измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање!! Пакет Содржина : Камера Случај x 1 Вратот / Рамо, Рака x 1 Мала батерија случај x 1Камера и додатоци во слики НЕ се опфатени!! Испорака : 1...

DHL40m 130ft водоустойчив подводен корпус на камерата калъф чанта за Sony A5100 16-50mm обектив + гмуркане дръжка+fish eye обектив + червен филтър

BGN 463.26

1117811628 Топла продажба на производот40m 130ft Водоотпорен Подводна Камера Домување Случај Торба за Sony A5100 1650mm Леќа + Нуркање рачка + Fisheye Леќа + Црвено ФилтерКомпатибилен Со Sony A5100 со Леќи на камерата 1650ммСместување : Модел : Водоотпорен случајВодоотпорен растојание : Околу 40 метриМатеријал : Поликарбонат, ABS пластика,јасно плоча стакло,од нерѓосувачки челик, EPDM гума и др'O' ring seaed со пролет натоварено1 / 4" tripod завртка на дното.Заштита на вашиот дигитален фото апарат од гребнатини,dirts,вода и др.Идеално за нуркање на море,сурфање,нуркањето,скијање,јахти или други actuvities.Исто така погоден за дождливо,снежните и сл средина.Обичај прави да се вклопи во вашиот дигитален фото апарат совршено.EACHSHOT 67mm Црвен Филтер : Филтерот може да се инсталира и отстранети во текот на целиот натпревар.Тоа се користи за да се врати на топла боја која се апсорбира сина вода и може да се направи убаво шарени слики и видеа.EACHSHOT 67mm Fisheye Леќа : Овој уред е создаден за да се поправи го видите агол подводни.Со цел да се врати дека оригиналните поглед агол, ќе треба да се закачите на овој уред...

Кожен калъф за цифров фотоапарат Fuji Fujifilm X-T10/XT10/T10 X кафяв / черен / кафе

BGN 15.98

Камерата Кожа Половина Случај Дното Случај за камерата погоре.Направени од Високо Квалитетни, трајни, синтетички кожа1 / 4" Завртка планината вашата Камера за Камерата Кожа Половина Случај и тоа овозможува да се Качи на вашата Камера со оваа Половина Случај на Било кој Стандарден 1 / 4" Завртка Планината TripodЧовештвото Desing, Погодно да ја смените вашата камера батеријата без removel Камерата Половина Случај Дното СлучајЗаштитете го вашиот Камера од Гребнатини, прашина, случајно влијание, LCD Екранот е Отворена полеПакети, вклучувајќи : камерата половина случај за Fujifilm Fuji XT10 X1

Хубава мека силиконова гума камера за видео чанта за Canon 77D силиконов калъф гумен калъф за фотоапарат защитно покритие на корпуса кожа

27.97 -36 % BGN 18.00

Достапни Бои : Црна, Маскирна ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За Canon EOS 6 D 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

Преносим паркинг престилка 75 cm бързо сгъване кацане на площадка за DJI phantom 3 4 Mavic Pro Drone F19994

19.18 -1 % BGN 19.00

Преносни Паркинг Престилка 75см Брзо пати Слетување Рампа за DJI фантом 3 4 Mavic Про ЛеталоПакување Се Вклучени : 1*75см количка за паркинг престилка1*пренослива торба3*фиксна основа на ноктите9*noctilucent рефлексивни лентаСпецификација : Дијаметар : 29cm(по виткање)Нето тежина : 535gКористете ги прошират димензии : дијаметар 75смМатеријал : Водоотпорен висококвалитетни најлонДвојно страна двојна боја дизајн Примена на различни прилики Истакнуваат локација на Helipad

ПУ кожен калъф за фотоапарат, Чанта, калъф с шейным каишка за Panas & nic LUMIX GX7 G-X7 DSLR фотоапарат

BGN 21.57

Карактеристики : Мода;Професионални СТП Кожа;Многу популарна Со KT Слика,многу убави погоден за девојка и подарок за девојка Рамо стил торба со прилагоди рамо, рака...

Мек неопреновый калъф за фотоапарат, чанта за Canon EOS 5D2 5D3 5D4 5D 50Г 55D 7D, 60D 7D2 70D 77D 750D 1300D 1200D 1100D 80D 800D 700D 760D

11.18 -11 % BGN 10.00

Опис : Оваа заштитна торбичка ќе одржи dslr фото со средна должина зум во прилог.Таа е наменета за покривање на камерата и на камерата додека се врши на камерата сопствената рака.Тој нуди заштита од удари, оштетување и гребнатини без додавање премногу тежина или дел на вашата камераБоја точно како што е прикажано на сликиМатеријал : Водоотпорен neoprene Меки, лесни, еластична и лесна за носење, 4mm дебели Neoprene, обезбедува одлична заштита и шок апсорпција за вашиот камери* Додаток САМО, Камерата не е вклучена.Компатибилен Со : Големина S, ЗА Canon 100 D 200 D 350 D 400 D 450 D 500 D 550 D 600 D 650 D 700 D 750 D 760 D 800 D 1000 D 1100 D 1200 D 1300 D 1500 D +1855мм ЛеќаГолемина M ЗА Canon 500 D 450 D 350 D 1000 D 1100 D 1200 D 1300 D 600 D 650 D 700 D 1855 / 18135 / 18200 / 1785 / 1585 / 55250mm ЛеќаГолемина L За Canon EOS 50 D 55 D 60 D 70 D 5 D 5 D2 5 D3 5 D4 18135 / 18200 / 55200 мм Леќа(Големина L вкупната должина на 19.5 cm, леќа надворешен дијаметар на 7.9 cm се погодни)Големина XL 24105 / 24 70 мм ЛеќаЗабелешка : ве Молиме измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да го понуди!Пакет содржи : 1 buc x Neoprene Заштитник Камера Маска​Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

високо качество на камерата чанта за Sony DV камера видеокамери калъф за SONY FDR-AXP55 AXP35 AX30 AX40 AX53 AX33 чанта

BGN 28.64

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Една добра камера за видео чанта за Nikon D3200 силиконов калъф гумен калъф за фотоапарат защитно покритие на корпуса кожа

BGN 25.42

Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера...

Албум на CD, DVD, VCD дискове организатор за съхранение на притежателя калъф чанта скоростна 40 ръкав 1бр

BGN 15.17

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетТоа е издржлив и преносливИдеално држете го вашиот CD на музички дискови,игра дискови,PC возачот дискови и така натамуШтити дискови(CD / DVD) безбедно од прашина,влага,гребење и податоци корупцијатаZippered затворање овозможува безбедно складирање кога превозСо рака за рака,лесно да се носатМатеријал : ПластикаВнатрешниот ракав се направени од животната срединапријателски материјал,не ткаени и PP,внатрешниот ракавот е dampproof dustproof, и има шок апсорпција функцијаМаксимален Капацитет : 40 Компјутери (дискови не се вклучени)Големина : 15.5 cm x 15.5 cm x 5cm / 6.10 инчен x 6.10 инчен x 1.97 инченБоја : Црвена,црна,жолта,сива и зеленаAnswer : ___________________________ Note : ние ќе испрати според нашите инвентар,ако сакате да се избере боја,pls контактирајте го нашиот costomer услуга,а цената ќе се зголеми за еден долар.Пакетот вклучува : ЦД Кеса x 1

Новата камера видео чанта PU калъф с каишка, подходящ за цифров фотоапарат Sony HX90

BGN 15.50

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Број на Моделот : HX90 Материјал : СТП Нето Тежина : 0.12 КГ Боја : Црна, Кафеава, Кафе, Розова, Бела Погоден за : За ТОЛКУ NY HX90 Пакетот Вклучува : • 1 (парче) x Следење на Број • 1 (парче) x Камера Кеса • 1 (парче) x Рака ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Водоустойчива чанта за фотоапарат калъф за Sony 7M2K 7RM2 A7R A7RII A7RIII A7II A7S A6000 A9 A7 A99 A58 RX10 III RX10 HX400 H400 H300 HX350

BGN 28.61

Карактеристики : Нов стил случај за Sony камера и висок квалитет.Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро.Рака носејќи или рамо, рака или тока.Двојно патентите дизајниран за лесно да се извлече.Роман мода, се чувствува добро, лесен за носење, појавата на великодушност и практични ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.