• Новинка
Европейските И Американските Естествена Кожа Жени В Дълги Портфейли Монета В Джоба Женски Клатч Carteira Feminina Дамски Портмонета Камила

Европейските И Американските Естествена Кожа Жени В Дълги Портфейли Монета В Джоба Женски Клатч Carteira Feminina Дамски Портмонета Камила

резултат:
BGN 63.98
BGN 35.00 -45 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Портфейл
Стил:
Модни модели
Дължина На Чантата:
Дълъг
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Hasp
Височина На Продукта:
19cm
Интериор:
Притежателят На Снимката, Poucht Цип, Карманн Монети, Отделение За Бележки,Държач За Карти
Номер На Модела:
C2107 Камила
Дължина На Продукта:
9.7cm
Вид На Модела:
Една серпентина
Широчина На Елемента:
3.5cm
Тегло На Продукта:
180g
Портфейли:
Стандартни Портфейли
търговска марка:
Лице за контакт
Състав На Материала:
естествена кожа
Основен Материал:
естествена кожа
Украса:
Няма
Стил:
На европейския и американския стил

Избор на купувачи

Ежедневна мода Hasp дизайн черен син джоб с капак деним джоба на стари дамски чанти, дамски чанти, дънки, дънкови чанти през рамо

47.84 -48 % BGN 25.00

100% Бенд новиот Материјал : 100% Памук Димензии : 24cm * 33cm .1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Нови 2 чанти/комплект Европейския и американския стил на жените чанта марка дизайнер жените Пратеника на чанти за рамо чанта и портфейл XS-150

76.80 -41 % BGN 45.00

Материјал : СтпГолемина : 31cm(Должина)x27cm(Дебелина)x12cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 1100gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.12 месеци Гаранција...

Aelicy Luxury 4 цвята високо качество на жените изкуствена кожа раница женски училищни чанти за момичета, юноши 2017 дизайнер на женски Mochila

15.89 -37 % BGN 10.00

Aelicy 4 Бои со Висок Квалитет Жените СТП Кожа Ранец Женски Училиште Кеси За тинејџерки 2017 Дизајнер на Женски Mochila 1026Тип на производ : Ранец Пакет внатрешна структура : патент внатрешна кеса, документ торба Отворете го капакот начин : патент е Применливо пол : Женски Материјал : стп Материјал материјал : полиестер стил : Случајни Функција : двоен назад, преносни Капацитети : i Phone 6 плус Големина : 17 * 10 * 21cm1...

ICEV 2018 нова дизайнерска чанта с високо качество дамски кожени чанти на известни марки, голям капацитет Чанта дамска чанта сцепление

68.80 -40 % BGN 41.00

Објектот информации : Име на производ : ICEV 2018 нов дизајнер чанта висок квалитет на жените кожни чанти познати брендови голем капацитет tote торба дами гласник спојкиБренд име : ICEVПрименливи Пол : Жените & ДевојкаТорба Тип : Чанта, Гласник торба, TotesГлавен материјал : Висок квалитет на СТП кожаОбвивка материјал : ТкаенинаЗатворање тип : Патент & HaspМерење : 26 * 13 * 22 cmРамо, рака должина : 120cm може да се прилагодиКапацитет : А4 не можат да бидат ставени воПогоден повод : Одите на Шопинг, Датира, Божиќ Подароци, Партија, Вечер, Подароци, итн.ИМАЈТЕ на ум 1 : Има можеби малку големина отстапување (12cm)од реалниот кеси, бидејќи ние мерка со рака.ЗАБЕЛЕШКА 2 : Како снимањето светлина, агли и компјутерските дисплеи, може да постојат неколку боја разлики.ЗАБЕЛЕШКА 3 : ве Молиме погледнете го големина внимателно пред цел да бидете сигурни дека нема да бидете разочарани.ICEV 2018 нов дизајнер чанта висок квалитет на жените кожни чанти познати брендови голем капацитет tote торба дами гласник спојкиICEV 2018 нов дизајнер чанта висок квалитет на жените кожни чанти познати брендови голем капацитет tote торба дами гласник спојкиICEV 2018 нов дизајнер чанта висок квалитет на жените кожни чанти познати брендови голем капацитет tote торба дами гласник спојкиБелешки : 1 Инч= 2.54 см ; 1 CM=0.39 Инчен Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13 см грешка...

Нов пристигане жените стари готически чанти книжен стил 3D ПУ чанта Lady Лолита ежедневна чанта Crossbody чанта

43.18 -42 % BGN 25.00

Нови Пристигнување Жените Гроздобер Готски Чанта Книга Стил 3 D СТП Торба Дама Лолита Секојдневен Гласник Торба Crossbody КесиГолемина : 23*18*8cm

Мода портфейл за жени, Дамски портмонета матова кожа ежедневни дамски портфейл елегантен женски портмонета дамски портмонета кожа C2273/l

20.34 -46 % BGN 11.00

Жените ПаричнициРеден број : C2273Големина : 19x3x10 CM Пол : ЖенитеВидови : кожен паричник, женски паричник, паричник кожа, женска чанта, чанти женски Материјал : Мат кожаЗа Нашата Продавница Ние ќе брод надвор стоката во рок од 15 дена по примена на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг...

FORUDESIGNS Wolf Print ПУ Leather Hand Bag Women дамски ПУ рамо чанти Чанта с горната дръжка за чанта bolsa feminina bolso mujer

34.48 -30 % BGN 24.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?

Мода за свободното време за дамски раници дамски висококачествени оксфордские кожени раници женски пътен раница диагонално чанта

34.11 -21 % BGN 27.00

Производот; Мултифункционален РанецМатеријал : Оксфорд ткаенинаОбвивка материјал : Оксфорд ткаенинаТорба за внатрешна структура; мобилен телефон торба, сендвич патент торба, сертификат торба, патент џебБоја; сива, црнаГолемина : 31x14x32cm, преносни : 8cmТежина : 0.51 kgЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни дисплеи, на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ...

Високо Качество На Аниме Моят Съсед Тоторо Печат Cosplay Мода Лолита Платно Чанта За Рамо Училище Мини Раница

39.98 -15 % BGN 34.00

Висок Квалитет На Аниме Мојот Сосед Totoro Печати Cosplay Лолита Мода Платно Рамо Кеси Schoolbag Мини РанецИмајте на ум : тоа е една мала торба, ве молиме проверете на сликата внимателно

XIYUAN BRAND luxury gold evening bag майката и бащата на булката подарък сребърен ден клатчи персонализирани подаръци на булката за парти

462.53 -49 % BGN 236.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 19cm ширина : 11cm максимална : 6cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!safe1...

ZOOLER 2018 нова дамска кожена чанта със стилен дизайн на чанти от естествена кожа с високо качество на горната дръжка щампована чанта bolsa femininat503

289.57 -56 % BGN 127.00

Големина : 29.8 CM * 12.5 CM *21.5 CM Материјал : супериорен cowhide кожа Рамо strape : 128cmЗабелешки : A : 1inch=2.54 СМ; 1 CM=0.39 инченБ : за производство на различни серии &различни мерења на локации ,може да има отстапување на 12 CM за предмети.C : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.

Нов прием на жени, момичета Лолита cosplay чанта Kawaii 3D Котка бял / сив цвят карикатура на куриерски чанти плюшено портфейл за монети

54.38 -15 % BGN 46.00

Нови Пристигнување Жени, Девојки Лолита Cosplay Торба Kawaii 3 D Мачка Бели / Сиви Бои Цртан филм Гласник Кеси Кадифен Монета Чанта

Цвете бродира национален етнически стил Дамски холщовая ежедневна чанта, голяма пазарска Ръчна чанта с мъниста Реколта чанта

37.60 -15 % BGN 32.00

Материјал : Платно + Флорални ВезовиТоп Должина : 45смДното Должина : 39cmВисина : 29cmСе справи со Висина : 25cm(Прирачник мерења овозможи 12cm неточност.)

FoxTail & Лили Естествена Кожа Чанта На Жената Е С Голям Капацитет Чанти Мъкна Crossbody Чанта Messenger Мода Известен Дизайнер

144.00 -45 % BGN 79.00

Здраво пријатели, Добредојдовте на нашата продавницаЗа Повеќе Кеси, Plz кликнете тука : Можеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Вистинска Кожа Торба Жени Голем Капацитет Чанти Tote Crossbody Кеси Гласник Познатиот Моден ДизајнерНа Врвот Се Справи Со Торби * Рамо Торби * Crossbody КесиМатеријал : Масло, Восок CowhideТежина : Околу 0.78 kgДимензии : Должина од 30 cm * Ширина 13 см * Висина 27 смГолемина ИнформацииКожа Заштита

XZXBBAG Women PU Fashion Leather Портфейла Multi Function Bag Casual Hand Bag Lady Zipper Money Bag Female Coin Packet Card Bag

BGN 8.00

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Жените Мода Алигатор печати патент Паричник Материјал : ПВЦ Кожа Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина на : 19*10*2.5 CM Пакетот вклучува : Мода Алигатор печати патент Паричникот ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.