• Новинка
030518 новата гореща женска чанта с добро качество lady messenger bag

030518 новата гореща женска чанта с добро качество lady messenger bag

резултат:
BGN 22.40

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Чанти
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Подкладочный Материал:
Памук
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон, Вътрешен Слот Джоба, Вътрешен Джоб С Цип
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Тип Чанти:
Куриерски Чанти
Външен вид:
Твърди Чанта
Форма:
Полумесец
Украса:
Няма
търговска марка:
NEWHOTSTACY
Основен Материал:
PU
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Жени
Случай:
Гъвкави

Избор на купувачи

FORUDESIGNS Wolf Print ПУ Leather Hand Bag Women дамски ПУ рамо чанти Чанта с горната дръжка за чанта bolsa feminina bolso mujer

34.48 -30 % BGN 24.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?

ZOOLER 2018 нова дамска кожена чанта със стилен дизайн на чанти от естествена кожа с високо качество на горната дръжка щампована чанта bolsa femininat503

289.57 -56 % BGN 127.00

Големина : 29.8 CM * 12.5 CM *21.5 CM Материјал : супериорен cowhide кожа Рамо strape : 128cmЗабелешки : A : 1inch=2.54 СМ; 1 CM=0.39 инченБ : за производство на различни серии &различни мерења на локации ,може да има отстапување на 12 CM за предмети.C : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.

Нов прием на жени, момичета Лолита cosplay чанта Kawaii 3D Котка бял / сив цвят карикатура на куриерски чанти плюшено портфейл за монети

54.38 -15 % BGN 46.00

Нови Пристигнување Жени, Девојки Лолита Cosplay Торба Kawaii 3 D Мачка Бели / Сиви Бои Цртан филм Гласник Кеси Кадифен Монета Чанта

Andralyn 2018 ежедневни естествена кожа за дамски чанти кофа чанти мобилен телефон в джоба на чанта, дамска чанта през рамо чантата си Червен

53.15 -40 % BGN 32.00

Andralyn 2018 Секојдневен Вистинска Кожа Жените Кеси Кофа Чанти Мобилен Телефон Џеб Торба Лејди Crossbody Торба Паричникот ЦрвенаS hipment : Ние обично брод објектот во рок од 2 до 5 дена по плаќање на 24 часа.Ние се обезбеди дека сите на следење на број може да се следи ,и можете да ги пратите на : 17track.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Стр ayment : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитни Картички,Запад Унија,итн.Од Русија пост нова политика за полно име , ве молиме секој клиенти им понуди на полно име пред да се плати во вашата нарачка адреса.Р eturns : Ако не сте задоволни со нашите производи,можете да го вратите во рок од 5 дена кога ќе ја добијат.Но, треба да сноси товар,откако ќе ги примите врати пратката,ние ќе рефундирање на вас или препратете го објектот за да што побрзо.Ако примите скршени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде попуст на вашата следна цел,дури и наплата или да се замени со нова, по провери тоа...

Ежедневна мода Hasp дизайн черен син джоб с капак деним джоба на стари дамски чанти, дамски чанти, дънки, дънкови чанти през рамо

47.84 -48 % BGN 25.00

100% Бенд новиот Материјал : 100% Памук Димензии : 24cm * 33cm .1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

eTya жените в чантата си жена дълъг стил на съединителя дами Walet изкуствена кожа мода светкавица многофункционална карта чанти паричен чанта в чантата си

10.62 -44 % BGN 6.00

e Tya Жените Женски Паричник Долго Стил Спојки Дами Walet СТП Кожа Мода Патент Мултифункционален Картичка вреќи Пари Торба Монета ЧантаСпецификацииСтил : МодаНов и Висок квалитетПредмет Тип : ПаричникотГолемина : 20.5*11*2cmБоја : Црна, розова, сина, зелена, темно сива, светло сива, темно розоваAnswer : ___________________________ Note : Т тука може да се 13cm нормално мерење на грешка ...

DAUNAVIA-2017 реколта дамски чанти известна модна марка бонбони чанти за рамо дами лотария проста trapeze жени чанта

49.58 -58 % BGN 21.00

Почитувани клиенти, додадете продавница омилени, цел јас ќе се донесе една убава црвена хривнија!Модата, Домот,Луксузни.Отворениот Метод : Тоа Може да се сместат козметички и џеб пари, телефон итн.Погоден за купување,забава,банкет итн.Пакет се Вклучени : 1pcs x торбаOEM Услуга Обезбедена одЧиста Прирачник за мерење, постојат 23cm (0.40.7 инчи) грешка на мерењето.Ве молиме имајте во предвид фотографии не покажуваат вистинската големина, pls се однесуваат на детален опис.Се надевам дека верувате мојата врата производи, нашите услуги...

Вечерна Дамска Чанта На Жената Розата Е Цветето На Дама Вечерни Чанти Клатчи Коприна Материал С 5 Цветя Женски Сладък Портфейл Дамски Чанти

66.05 -30 % BGN 46.00

Welcom да Карактеристики Кеси Продавницание се продаваат сите видови на паричници,Везови ранци,чанти,Вечер Чанти.ако треба ,ве молиме да бидат слободни да контакт .ви благодариме!! Вечер Торба Жените Зголеми Цвет Девојка Вечер Чанти Канџите Свила Материјал Со 5 Бои Женски Симпатична Чанта Жените КесиИнформација За Производот : Име : Дама Вечер Чанти Со Свила Материјал во HaspМатеријали : СвилаМатеријал за Внатрешни работи : СвилаГолемина : 20cmx12cmx5cm

жена портфейл от естествена кожа вертикален женски Hasp портфейли Bi-fold клатч кредитен портфейл за монети портмонета за момичета portefeuille femme

56.32 -45 % BGN 31.00

Материјал : Горниот слој од Кожа (Овча)Големина : 8.5 cm*10.5 см*2cm14 Карта Носителот Позиција, 1 Сметка слот.Пакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.