• Новинка
Дамски вечерни чанти 2018 Party Banquet чантата си лъскава чанта за жени, момичета сватбени клатчи чанта верига чанта Bolsas Mujer

Дамски вечерни чанти 2018 Party Banquet чантата си лъскава чанта за жени, момичета сватбени клатчи чанта верига чанта Bolsas Mujer

резултат:
BGN 247.10
BGN 126.00 -49 %

Брой продукти
Налично


СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБА
ПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПА
ВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ
ТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ :
долго : 18cm ширина : 5cm максимална : 19cm
синџир должина : 50cm
ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!
Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати можат да имаат и неколку дена го одложи за време на сезона.
6. Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските провери, лошите временски услови, лет задоцнување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги следи вашите парцела и да ви одговори веднаш.
7. Време На Испорака :
1. Ние сакале да бидат задоволни 100% !
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена
GARANTEE :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Сакате да имате wonderfull шопинг на !
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со фустан,ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви проблеми.можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро
НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЛИНК :

Подробности

Размер:
18x10x4
Тип Елемент:
Чанти
Подкладочный Материал:
PVC
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Стил:
Модни модели
Форма:
Клапан
Външен вид:
Няма
Номер На Модела:
bn
Твърдост:
Труден
Украса:
Диаманти
Вид На Модела:
Цвете
Основен Материал:
Метален
Тип На Затваряне:
Hasp
Тип Чанти:
Вечерни Чанти
търговска марка:
СИЮАНЬ
Пол:
Жени
Случай:
Гъвкави
Интериор:
Няма Джоба

Избор на купувачи

FORUDESIGNS Wolf Print ПУ Leather Hand Bag Women дамски ПУ рамо чанти Чанта с горната дръжка за чанта bolsa feminina bolso mujer

34.48 -30 % BGN 24.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?

жена портфейл от естествена кожа вертикален женски Hasp портфейли Bi-fold клатч кредитен портфейл за монети портмонета за момичета portefeuille femme

56.32 -45 % BGN 31.00

Материјал : Горниот слој од Кожа (Овча)Големина : 8.5 cm*10.5 см*2cm14 Карта Носителот Позиција, 1 Сметка слот.Пакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

DAUNAVIA-2017 реколта дамски чанти известна модна марка бонбони чанти за рамо дами лотария проста trapeze жени чанта

49.58 -58 % BGN 21.00

Почитувани клиенти, додадете продавница омилени, цел јас ќе се донесе една убава црвена хривнија!Модата, Домот,Луксузни.Отворениот Метод : Тоа Може да се сместат козметички и џеб пари, телефон итн.Погоден за купување,забава,банкет итн.Пакет се Вклучени : 1pcs x торбаOEM Услуга Обезбедена одЧиста Прирачник за мерење, постојат 23cm (0.40.7 инчи) грешка на мерењето.Ве молиме имајте во предвид фотографии не покажуваат вистинската големина, pls се однесуваат на детален опис.Се надевам дека верувате мојата врата производи, нашите услуги...

Aelicy Luxury 4 цвята високо качество на жените изкуствена кожа раница женски училищни чанти за момичета, юноши 2017 дизайнер на женски Mochila

15.89 -37 % BGN 10.00

Aelicy 4 Бои со Висок Квалитет Жените СТП Кожа Ранец Женски Училиште Кеси За тинејџерки 2017 Дизајнер на Женски Mochila 1026Тип на производ : Ранец Пакет внатрешна структура : патент внатрешна кеса, документ торба Отворете го капакот начин : патент е Применливо пол : Женски Материјал : стп Материјал материјал : полиестер стил : Случајни Функција : двоен назад, преносни Капацитети : i Phone 6 плус Големина : 17 * 10 * 21cm1...

Високо Качество На Аниме Моят Съсед Тоторо Печат Cosplay Мода Лолита Платно Чанта За Рамо Училище Мини Раница

39.98 -15 % BGN 34.00

Висок Квалитет На Аниме Мојот Сосед Totoro Печати Cosplay Лолита Мода Платно Рамо Кеси Schoolbag Мини РанецИмајте на ум : тоа е една мала торба, ве молиме проверете на сликата внимателно

Aelicy дамски реколта малка doesn ' t окачване кожена чанта през рамо дамски чанти-месинджър мода Мини чанта

11.34 -29 % BGN 8.00

Aelicy Жените Гроздобер Мала Срна Pendant Кожа Crossbody ТорбаФункција : Материјал : Вештачка кожа Пол : Жените Чанти Тип : торба Стил : Гроздобер Повод : Разноврсна и се Отвори патот : Hasp Обвивка материјал : Полиестер Големина : 17cm(L)*3cm(W)*12cm(H) Пакет Содржина : 1 PC Торба1...

Ежедневна мода Hasp дизайн черен син джоб с капак деним джоба на стари дамски чанти, дамски чанти, дънки, дънкови чанти през рамо

47.84 -48 % BGN 25.00

100% Бенд новиот Материјал : 100% Памук Димензии : 24cm * 33cm .1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Andralyn 2018 ежедневни естествена кожа за дамски чанти кофа чанти мобилен телефон в джоба на чанта, дамска чанта през рамо чантата си Червен

53.15 -40 % BGN 32.00

Andralyn 2018 Секојдневен Вистинска Кожа Жените Кеси Кофа Чанти Мобилен Телефон Џеб Торба Лејди Crossbody Торба Паричникот ЦрвенаS hipment : Ние обично брод објектот во рок од 2 до 5 дена по плаќање на 24 часа.Ние се обезбеди дека сите на следење на број може да се следи ,и можете да ги пратите на : 17track.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Стр ayment : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитни Картички,Запад Унија,итн.Од Русија пост нова политика за полно име , ве молиме секој клиенти им понуди на полно име пред да се плати во вашата нарачка адреса.Р eturns : Ако не сте задоволни со нашите производи,можете да го вратите во рок од 5 дена кога ќе ја добијат.Но, треба да сноси товар,откако ќе ги примите врати пратката,ние ќе рефундирање на вас или препратете го објектот за да што побрзо.Ако примите скршени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде попуст на вашата следна цел,дури и наплата или да се замени со нова, по провери тоа...

Луксозна марка за дамски чанти дизайнерски чанти високо качество дамски кожени чанти за жени 2017 рамото верига чанти bolsa feminina X43

63.81 -50 % BGN 32.00

Димензии : должина : x 26cm широк : 14cm x висина : 20 смВИСТИНСКИ СЛИК како што е ПодолуДимензии : должина : 26cm широк : 14 см висина : 20 cm Долги Појас

2017 Дамски Портмонета Выдалбливают Кожен Портфейл Жени Луксозна Марка Е Чантата Дизайнер Чантата На Дама Сцепление Пари Притежател На Кредитна Карта

BGN 27.18

2017 Жените Паричници Шупливи Од Кожа Паричникот Жените Луксузен Бренд Монета Purses Дизајнер Чанта Дама Спојки Пари Кредитна Картичка Во ДржачотГолемина : 19cm x 10cm x 4cm / 7.5" x 4" x 1.6"Боја : Кафена / ЦрнаЗа Плаќање : 1...

MINOFIOUS 3 бр. / компл. естествена кожа раници дамски модни мозайка пътуване композитни чанти женски случайни черно училище раница

87.25 -40 % BGN 52.00

MINOFIO Pcs / set Вистинска Кожа Ранци Жените Модна Комбинација Патување Композитни Чанти Женски Чисто Црна Училишниот РанецДраги мои ценети купувачи, добредојдовте на нашата продавница.Веруваме ние ви даде нашата најдобра цена со најдобра услуга...

Нов пристигане жените стари готически чанти книжен стил 3D ПУ чанта Lady Лолита ежедневна чанта Crossbody чанта

43.18 -42 % BGN 25.00

Нови Пристигнување Жените Гроздобер Готски Чанта Книга Стил 3 D СТП Торба Дама Лолита Секојдневен Гласник Торба Crossbody КесиГолемина : 23*18*8cm

ZOOLER 2018 нова дамска кожена чанта със стилен дизайн на чанти от естествена кожа с високо качество на горната дръжка щампована чанта bolsa femininat503

289.57 -56 % BGN 127.00

Големина : 29.8 CM * 12.5 CM *21.5 CM Материјал : супериорен cowhide кожа Рамо strape : 128cmЗабелешки : A : 1inch=2.54 СМ; 1 CM=0.39 инченБ : за производство на различни серии &различни мерења на локации ,може да има отстапување на 12 CM за предмети.C : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.

Изкуствена кожа жени череп Pattern Messenger чанта ежедневни малка чанта Crossbody чанта Черна Светкавица плик рамото лотария чанта

14.56 -38 % BGN 9.00

СТП Кожа Жените Черепот Шема Гласник Чанта Обичните Мали Рамо Crossbody ТорбаКарактеристики : Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.Спецификации : Материјал : СТПГолемина : 250 X 200 X 30мм / 9.84 X 7.87 Х 1.18"Употреба : торба,crossbody торбаТип : Хоризонтална плоштадСтил : Черепот печати мала торбаРака : ПрилагодливЗабелешки : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.