• Новинка
Лейди Кристал Диамант клатч Паун вечерна форма на парти сватбена портфейл верига чанта на рамото

Лейди Кристал Диамант клатч Паун вечерна форма на парти сватбена портфейл верига чанта на рамото

резултат:
BGN 274.03
BGN 140.00 -49 %

Брой продукти
Налично


СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБА
ПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПА
ВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ
ТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ :
долго : 16cm ширина : 5cm максимална : 12cm
синџир должина : 50cm
ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!
Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати можат да имаат и неколку дена го одложи за време на сезона.
6. Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските провери, лошите временски услови, лет задоцнување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги следи вашите парцела и да ви одговори веднаш.
7. Време На Испорака :
1. Ние сакале да бидат задоволни 100% !
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена
GARANTEE :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Сакате да имате wonderfull шопинг на !
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со фустан,ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви проблеми.можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро
НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЛИНК :

Подробности

Размер:
16x5x12
Тип Елемент:
Чанти
Подкладочный Материал:
Кашмир
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Стил:
Модни модели
Външен вид:
Няма
Форма:
Минаудьер
Твърдост:
Труден
Тип Чанти:
Дневни Клатчи
Украса:
Диаманти
Номер На Модела:
HGD
Вид На Модела:
Цвете
Основен Материал:
Метален
Тип На Затваряне:
Hasp
търговска марка:
СИЮАНЬ
Пол:
Жени
Случай:
Гъвкави
Интериор:
Няма Джоба

Избор на купувачи

Crystal бухал клатч чанта дами клатчи търговия на Едро мода crystal бухал клатч чанта в чантата си чанта Диамант вечерна чанта YLS-A19

110.22 -5 % BGN 105.00

Кристал Був Спојки Чанта Дами Канџите на Големо СЕДУМ БОИ, Модата Кристал Був Спојки Чанта Чанта Торба Дијамант Вечер Спојки Чанта YLSA19Ако сте љубители на неа,купи нејзиниот Minaudiere Вечер ТорбаНиедна девојка не му се допаѓа убавина.Не дами не имате било какви накит.Без жена не сака нејзиниот сопруг да се грижи неа.Како човек во вашето семејство,ќе мора да работат напорно за да заработите пари.Колку долго не сте трошат време со вашата сопруга?Дали сте размислувале одлична идеја да се направи среќна?Патување?Тоа звучи добро.Но,можете да бидете сигурни дека имате одмор да го поминат со неа?Цвет?Тоа е убаво!Но,цветот ќе умреме еден ден,и вашата сопруга може да се заборави на добар пат.Прстен?Тоа е малку надвор.Вашата сопруга може да биде среќен за една минута,но тоа не може да трае еден час.Значи, ние мора да добиете некоја нова идеја, која ќе го поттикне неа многу.Она што јас треба да ги купите за неа?Ниедна девојка не му се допаѓа убавина.Не дами не имате било какви накит.Без жена не сака нејзиниот сопруг да се грижи неа.Она што ние треба да го направите е давање на неа нешто што таа сака.Денес,сакам да ве запознаам нешто ново за неавечер торба !Вечерта торба е еден од нов стил на декорација &складирање овој години.Дали сте слушнале дека? Нема?Па дали твојата жена!Вечерта торба е кеса со кристали и ја носите вашата убавина нагоре Можете да добиете на jewelries и козметика од тоа.Ако не ви се допаѓа ,може да се стави тоа во вечерните часови, торба и да добие уште една торбаКога вашата сопруга одат надвор со вечер торба,таа може да се насмевка да се задржи на најубавиот момент.Подолго време таа го поминува на партии ,толку повеќе таа пропуштајте вашата љубовАко сте љубители на неа,купи нејзиниот Minaudiere Вечер Торба

BL005 луксозни вечерни чанти Crystal дамски партия портфейл дамски чанти сватба сватбени официално клатчи банкетна чанта ден клатчи

BGN 144.00

Совети : Главната Луксузни кристал / mesh кристал / beaded / акрилик / сомот Спојки вечер торба, фабрика disect продажба ...

BLEVOLO нов дамски дълъг портфейл от корейска версия на мълния портфейли жени клатчи изкуствена кожа портфейла карти на притежателя на документи портфейли

17.18 -13 % BGN 15.00

BLEVOLO Нови Женски Долго Паричникот корејската Верзија Патент Паричници Жените Спојки Кеси СТП Кожен Паричник Картичка Документ Носителот Purses Тежина : 200g Боја : 3 Бои, Големина : 20*10*4cm Материјал : Кожа СТП

От Скочат Fashion Women Кожена Чанта Дизайнерска Чанта С Високо Качество Дами Messenger Чанта За Рамо С Чантата 2 Чанти Съставна Чанта

83.63 -45 % BGN 46.00

Моден Жените Кожна Чанта Дизајнер Чанта Висок Квалитет Дами Гласник Рамо Кеси Со Чанта 2 Кеси / Set Композитни ТорбаВнимание : 1 : 1cm = 0.39 инч,1 инч = 2.54 см2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.3 : Бидејќи на прирачник за мерење.таму може да се 12cm грешка.Повратни информации Ние сме online продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас...

Нови цветни бродерия с женски малки пазарски чанти!Гореща ръчна работа бродирани рамо и чанти за всичко-Мач от ден на съединителя платно чанта

31.98 -22 % BGN 25.00

Детали за производот големина е околу 25*17*15cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз) Забелешка : .1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !.Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

Жените лятото твърди раница изкуствена кожа чанта Реколта раница чист стил е прост Жокер студент ученически чанти момиче цип чанта

88.64 -49 % BGN 45.00

Лето Harajuku Ulzzang Ранец Гроздобер Жените Ранци Стп Кожа Училиште Кеси За Млади Девојки Студент School Bag Лаптоп Ранци Патување Bagpack Mochila Feminina ГОЛЕМИНА на : 35*27*12 CM

AETOO Собственоръчно mouth gold package mini leather doctor bag чанта на рамото диагонал на cross-bag ретро първия слой воловья кожа диагонал

119.04 -49 % BGN 61.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛГорниот Слој cowhide КожаПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнистежина За 0.35 kg ГОЛЕМИНА 15.5*15*6 CM РОД жениИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.

Клатч Перлата на Crystal булка вечерни чанти, дамски украшения на сватбата Ръчна чанта луксозен сватбен, абитуриентски коктейл мини дневен портфейл bolsos

274.03 -49 % BGN 140.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 16cm ширина : 5cm максимална : 12cmсинџир должина : 50cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно1...

LIHONGBAOBAO марка дамски чанти дамски кожени чанти от естествена кожа за момичета дамска чанта многофункционални чанти за рамо

158.58 -50 % BGN 79.00

Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти ифотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.2...

Mara's Dream 2018 Printing Сърце Letter Tassel Women Портфейла Small Zipper & Hasp Women Purse Designed Lady Портфейла портмонета за монети

22.18 -50 % BGN 11.00

Име на производ Мажи & Паричникот Паричникот Бренд Mara е Сон Тежина 250 G Големина 9*11*4 cm Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Сиво Бела Црна итн 6 Стил бои Корисни Може да се користи за Патување училиште состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Имајте на ум Ова е за сите вистински сликата покажа тиAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

Жените В Чантата Си Малък Кратък Портфейл От Естествена Кожа Женски Алигатор Hasp Портмонета Дамски Портмонета Мини Дамски Портмонета И Портфейли

48.00 -54 % BGN 22.00

Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници И Чанта s Почитувани,Добредојдовте На Нашата ПродавницаВи благодариме на сите почитувани клиенти,ви Благодариме за поддршка;Нови пристигнување краток паричник,а Сега 3 Бои Нови Пристигнување;Вашиот е Потребно Сите натпревар ШемаДенес цел ќе добие Изненадување подарок;Високо Квалитетен Материјал,Natrue Cowhide Кожа;Главната MateialВисок Квалитет На Вистинска КожаПоставатаПолиестер и Вистинска КожаМодел Бр.AE2155БојаЦрна,Црвена,Зелена,Хинап ЦрвенаТежина На Пакет0.30 KGГолемина14*8.5*3.5 см (5.51*3.35*1.37 инчи)ПакетДобро пакет, 100% Гарантира НепрекинатСтилМодата,Домот, Note1 : 1 инч= 2.54 см 1cm=0.39 инчен Note2 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 0.11cm во големина и тежина отстапување...

INSTANTARTS дамска мода големи чанти 3D животински куче чихуахуа на печатни чанти за жени търговски марка дизайнерски Плажни чанти

63.98 -41 % BGN 38.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

дамски портмонета момичета на марката на чантата популярни практически дами ръчно портфейл от изкуствена кожа скраб жена дълъг раздел Портфейл

18.88 -5 % BGN 18.00

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖенитеМатеријалСтп КожаГолемина18.5*3*8.8 cmБојаКако слика покажуваЗабелешкаСлики и стоката има нијанси, тоа е нормално.Ве молиме овозможи 23 cm отстапување.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.