• Новинка
FORUDESIGNS Galaxy кожена раница за жени двойно рамо студентски раници модни модерен цип Пу момичета мини раница

FORUDESIGNS Galaxy кожена раница за жени двойно рамо студентски раници модни модерен цип Пу момичета мини раница

резултат:
BGN 52.78
BGN 32.00 -39 %

Брой продукти
Налично


Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот :
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Подробности

Размер:
23.5x20.5x10cm
търговска марка:
FORUDESIGNS
Основен Материал:
PU
Украса:
Няма
Пол:
Жени
Тип Раници:
Меки корици
Тип На Затваряне:
Светкавица
Подкладочный Материал:
Polyester
Обемът на:
По-Долу 20 Литра
Дъждобран:
No
Носеща Система:
Пояс На Въздушна Възглавница
Номер На Модела:
Z4
Външен вид:
Твърди Чанта
Стил:
Ежедневни обувки
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Накрайник Джоб,Вътрешно Отделение,Вътрешен Джоб С Цип
Тип Елемент:
Раници
Вид На Модела:
небето
Техника:
Печат
Тип Елемент:
Класически Раници
Името на елемент :
Малко по женски раница от изкуствена кожа
Стил на модела:
Небесният модел регулируема жена на раменната раница
Използването на:
Пътуване, Училище, Туризъм, Открит, Отвън
C:
Черно многоцветен
Размер:
23.5cm*20.5cm*10cm
Дизайн:
Bolsa Feminina/Bolsa Mujer
Тегло:
310g
Тип:
Моден Дамски мини ред раница, чанта чанта

Избор на купувачи

INSTANTARTS 3D Animal Butterfly отпечатва детски чанти през рамо дизайнерски малка чанта-месинджър за дами мини-училищни чанти за през рамо

15.98 -25 % BGN 12.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

Miyahouse Ink-Wash Живопис Design Дамска Чанта Синьо Цвете Печатна Чанта Чанта Платно Лятна Плажна Чанта Lady

19.92 -45 % BGN 11.00

Miyahouse МастилоМиење Сликарство Дизајн На Торба Жените Сини Цвеќиња Печатени Tote Чанта Платно Лето Плажа Bag LadyГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Платно ПРЕДМЕТ ТИП : Жените Чанта .Торба КАПАЦИТЕТ : Може да се Стави Во Ipad ,Чаши,Чадори ,Книги,Мобилни Телефони, Паричници И Така Натаму ЗАБЕЛЕШКА : 1 инч= 2.54 см; 1 cm=0.39 инчен Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешкаПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Сребърни вечерни чанти за жени модна марка, дизайнер, ръчно изработени ден клатчи нова партия Crystal дамски чанти клатчи портфейл

217.01 -49 % BGN 111.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 17cm ширина : 4.5 cm висока : 11cmсинџир должина : 50cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно1...

Dispalang Реколта Дамски Чанти Кожена Модел Печат Чанта Пазарска Чанта С Голям Капацитет Дамска Чанта Bolsa Feminina

55.44 -24 % BGN 42.00

Dispalang Гроздобер Жените Чанти Кожени Моделот Печатење Торба Шопинг Торба Голем Капацитет Дами Чанта Bolsa FemininaПочитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

Клатч Перлата на Crystal булка вечерни чанти, дамски украшения на сватбата Ръчна чанта луксозен сватбен, абитуриентски коктейл мини дневен портфейл bolsos

274.03 -49 % BGN 140.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 16cm ширина : 5cm максимална : 12cmсинџир должина : 50cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно1...

M054 женски раница, дамска чанта пътни раници Mochila Escolar Сладка Котка Casual Тийнейджърката School Girls Fashion раница

36.74 -10 % BGN 33.00

Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашиот интерес за нашите производиТреба да имате било какви прашања или барања, ве молиме да ни кажете со оставање на поракиТопло Совети : 1...

RanHuang Нов 2018 женски раница от естествена кожа с високо качество модерен раница женски ретро раница mochila feminina A1187

112.72 -45 % BGN 62.00

Опис : Материјал : Вистинска Кожа Димензии : Должина : 25cm , Дебелина : 10см ,Високи : 29cm Стил : Мода , Класичен , Дарежлив Сосема 4 бои (Кафеава , Црна , Кафе , Зелена) Тоа е исто така погоден за подароци испратени да роднини, пријатели, колеги.

Mara's Dream 2018 Card Holder Портфейла Day Clutches Casual Quality ПУ Leather Zipper Women Portfolio Cash Money Ladies Bag Purse

24.98 -44 % BGN 14.00

Име на производ Жените Паричникот & Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 300 G Големина 19(L)*10(H)*5(W) cm(ве Молиме оставете 12 см грешка) Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Сива Розова итн 8 Стил бои Корисни Може да се Користи за Патување Училиште Состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб итн Имајте на ум Ова е за сите вистински слика да се покаже и Plaese се овозможи 12cm грешкаMara е Сон 2018 Држачот на Паричникот Ден Канџите на Повик Квалитет СТП Кожа Патент Жените Портфолио Пари Пари Кеси Дами Чанта Предмет Тип : Жените Мода Паричникот Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Мода Нов Паричник Боја : Црна, Сива Розова итн 8 стил, боја, Големина : 19(L)*10(W)*5(H) cm Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Затворање : ПатентПакетот вклучува : 1*Моден Паричникот+Мал ПодарокDropship / Препродавач / одобрението за промет на големо се добредојдеНема Потврда и Adverstisement во сите парцелиЗабелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлинатаЗа Плаќање 1...

Жените лятото твърди раница изкуствена кожа чанта Реколта раница чист стил е прост Жокер студент ученически чанти момиче цип чанта

88.64 -49 % BGN 45.00

Лето Harajuku Ulzzang Ранец Гроздобер Жените Ранци Стп Кожа Училиште Кеси За Млади Девојки Студент School Bag Лаптоп Ранци Патување Bagpack Mochila Feminina ГОЛЕМИНА на : 35*27*12 CM

LIHONGBAOBAO марка дамски чанти дамски кожени чанти от естествена кожа за момичета дамска чанта многофункционални чанти за рамо

158.58 -50 % BGN 79.00

Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти ифотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.2...

Crystal бухал клатч чанта дами клатчи търговия на Едро мода crystal бухал клатч чанта в чантата си чанта Диамант вечерна чанта YLS-A19

110.22 -5 % BGN 105.00

Кристал Був Спојки Чанта Дами Канџите на Големо СЕДУМ БОИ, Модата Кристал Був Спојки Чанта Чанта Торба Дијамант Вечер Спојки Чанта YLSA19Ако сте љубители на неа,купи нејзиниот Minaudiere Вечер ТорбаНиедна девојка не му се допаѓа убавина.Не дами не имате било какви накит.Без жена не сака нејзиниот сопруг да се грижи неа.Како човек во вашето семејство,ќе мора да работат напорно за да заработите пари.Колку долго не сте трошат време со вашата сопруга?Дали сте размислувале одлична идеја да се направи среќна?Патување?Тоа звучи добро.Но,можете да бидете сигурни дека имате одмор да го поминат со неа?Цвет?Тоа е убаво!Но,цветот ќе умреме еден ден,и вашата сопруга може да се заборави на добар пат.Прстен?Тоа е малку надвор.Вашата сопруга може да биде среќен за една минута,но тоа не може да трае еден час.Значи, ние мора да добиете некоја нова идеја, која ќе го поттикне неа многу.Она што јас треба да ги купите за неа?Ниедна девојка не му се допаѓа убавина.Не дами не имате било какви накит.Без жена не сака нејзиниот сопруг да се грижи неа.Она што ние треба да го направите е давање на неа нешто што таа сака.Денес,сакам да ве запознаам нешто ново за неавечер торба !Вечерта торба е еден од нов стил на декорација &складирање овој години.Дали сте слушнале дека? Нема?Па дали твојата жена!Вечерта торба е кеса со кристали и ја носите вашата убавина нагоре Можете да добиете на jewelries и козметика од тоа.Ако не ви се допаѓа ,може да се стави тоа во вечерните часови, торба и да добие уште една торбаКога вашата сопруга одат надвор со вечер торба,таа може да се насмевка да се задржи на најубавиот момент.Подолго време таа го поминува на партии ,толку повеќе таа пропуштајте вашата љубовАко сте љубители на неа,купи нејзиниот Minaudiere Вечер Торба

Най-новата мода чанта-месинджър нитове реколта изкуствена кожа дамска чанта пискюл жени чанта е по-голям Най-Дръжка чанта

57.31 -41 % BGN 34.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА 100% Сосема Нов Најновите Модни Гласник Торба Занитвам Гроздобер СТП Кожна Женска Чанта Tassel Жените Торба Поголеми Топсе Справи со Кеси Паричникот Димензии : Должина 43cm * Висина 34cm * ширина 14cm Стил : мода Користи : Гласник торба, торба Тежина : 0.89 kg (за) Најдобар Натпревар : Мобилни телефони, паричници, козметички кеси Забелешка 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.