• Новинка
BLEVOLO нов дамски дълъг портфейл от корейска версия на мълния портфейли жени клатчи изкуствена кожа портфейла карти на притежателя на документи портфейли

BLEVOLO нов дамски дълъг портфейл от корейска версия на мълния портфейли жени клатчи изкуствена кожа портфейла карти на притежателя на документи портфейли

резултат:
BGN 17.18
BGN 15.00 -13 %

Брой продукти
Налично

BLEVOLO Нови Женски Долго Паричникот корејската Верзија Патент Паричници Жените Спојки Кеси СТП Кожен Паричник Картичка Документ Носителот Purses Тежина : 200g Боја : 3 Бои, Големина : 20*10*4cm Материјал : Кожа СТП

Подробности

Тип Елемент:
Портфейл
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Подкладочный Материал:
Изкуствена Кожа
Интериор:
Джоб За Карти, Джоб За Мобилен Телефон, Джоб С Цип, Джоб За Монети,Вътрешно Отделение,Вътрешен Слот Джоба,Вътрешен Джоб С Цип Държач За Карти, Титуляр На Снимки,Отделение За Бележки
търговска марка:
БЛЕВОЛО
Стил:
Реколта
Тегло На Продукта:
200g
Състав На Материала:
Изкуствена кожа
Височина На Продукта:
4cm
Дължина На Продукта:
20cm
Номер На Модела:
CB51697
Украса:
Няма
Портфейли:
Стандартни Портфейли
Дължина На Чантата:
Дълъг
Основен Материал:
PU
Широчина На Елемента:
10cm
Пол:
Жени
Цвят:
Черен, Сив, Зелен
орган :
Гуанджоу, Китай
Опаковка:
Торба OPP
Жена Дълъг Портфейл:
дамски клатчи
Портфейли На Притежателя На Документи Карти:
пу кожен портфейл
Твърдост:
Мек

Избор на купувачи

LIHONGBAOBAO марка дамски чанти дамски кожени чанти от естествена кожа за момичета дамска чанта многофункционални чанти за рамо

158.58 -50 % BGN 79.00

Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти ифотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.2...

Естествена Кожа Фини Дамски Портмонета Женски Портфейли И Панели Цвят Hasp Малък Тънък Женски Портфейл Високо Качество Дама Мини Walet

47.97 -50 % BGN 24.00

Информации за производот Бои за избор : Црна,Темноцрвена,Темно Зелени,Зелената Главен Материјал : 100% Вистински Кожа Пакување Тежина : 0.075 kg Отворениот метод : Hasp Тип : Мал Паричник,Тенок Паричник,Мини Паричник,Краток Паричник,Чанта,Монета Чанта Пол : Жените,Девојче,Девојче,Дама Големина : 9.5 CM(L)*2 CM(W)*11.5 CM(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека различни луѓе defferent мерка начини можеби треба bewteen 13 см грешка.Напомена : Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку.Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел...

От Скочат Fashion Women Кожена Чанта Дизайнерска Чанта С Високо Качество Дами Messenger Чанта За Рамо С Чантата 2 Чанти Съставна Чанта

83.63 -45 % BGN 46.00

Моден Жените Кожна Чанта Дизајнер Чанта Висок Квалитет Дами Гласник Рамо Кеси Со Чанта 2 Кеси / Set Композитни ТорбаВнимание : 1 : 1cm = 0.39 инч,1 инч = 2.54 см2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.3 : Бидејќи на прирачник за мерење.таму може да се 12cm грешка.Повратни информации Ние сме online продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас...

XIYUAN BRAND Bridesmaids червен клатч чантата на булката розово клатч вечерна чанта

430.40 -49 % BGN 220.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ,ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК,ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 18cm ширина : 10cm максимална : 5cmЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно1...

Жените В Чантата Си Малък Кратък Портфейл От Естествена Кожа Женски Алигатор Hasp Портмонета Дамски Портмонета Мини Дамски Портмонета И Портфейли

48.00 -54 % BGN 22.00

Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници И Чанта s Почитувани,Добредојдовте На Нашата ПродавницаВи благодариме на сите почитувани клиенти,ви Благодариме за поддршка;Нови пристигнување краток паричник,а Сега 3 Бои Нови Пристигнување;Вашиот е Потребно Сите натпревар ШемаДенес цел ќе добие Изненадување подарок;Високо Квалитетен Материјал,Natrue Cowhide Кожа;Главната MateialВисок Квалитет На Вистинска КожаПоставатаПолиестер и Вистинска КожаМодел Бр.AE2155БојаЦрна,Црвена,Зелена,Хинап ЦрвенаТежина На Пакет0.30 KGГолемина14*8.5*3.5 см (5.51*3.35*1.37 инчи)ПакетДобро пакет, 100% Гарантира НепрекинатСтилМодата,Домот, Note1 : 1 инч= 2.54 см 1cm=0.39 инчен Note2 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 0.11cm во големина и тежина отстапување...

BL005 луксозни вечерни чанти Crystal дамски партия портфейл дамски чанти сватба сватбени официално клатчи банкетна чанта ден клатчи

BGN 144.00

Совети : Главната Луксузни кристал / mesh кристал / beaded / акрилик / сомот Спојки вечер торба, фабрика disect продажба ...

2018 Последните Нитове Рамо Дамски Чанти Ръчна Изработка На Кожени Crossbody Чанта Реколта Клатчи Messenger Малка Чанта В Лилав Цвят

249.60 -50 % BGN 125.00

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината...

2018 Нов прием на ежедневната мъжка прашка холщовая нагрудная чанта е многофункционална малка мъжка чанта през рамо дамски чанти на рамо KL127

22.37 -37 % BGN 14.00

Материјал : Платно Големина : 19* 31* 1.5 cmВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

Тоалетни Пътна Чанта Виси На Жените И Мъжете Малки Козметични Тоалетни Чанти Free Toiletries Организатор На Пътуването Козметични Грим Чанта

9.58 -16 % BGN 8.00

Жени Мажи Патување Козметички Торба за Шминка Организатор Солидна Виси Преносни Toiletry кеси СетIitem Тип : Toiletry ТорбаГлавен Материјал : OxfordСтил : Свежифункција : Кука,ПреносниЗатворање : ПерницаБоја : Розова,Сина, Nvay Сина ,ПортокаловаОбјектот Тежина : 0.2 kgОбјектот Висина : 3cmОбјектот Ширина : 11cmОбјектот должина : 21cmГолемина : Поклопецот 21cm*11cm*3cm ,Расплетува 44cm*21cm● Единствена печатење дизајн, договорената мода преносни● Одличен дизајн на рамка, големина, toiletries се класифицирани● Multilayer дизајн, да ви помогне да добиете патување материјали, toiletries и козметикапатување сочинуваат торба козметички случаи преносни виси торба1...

Клатч Перлата на Crystal булка вечерни чанти, дамски украшения на сватбата Ръчна чанта луксозен сватбен, абитуриентски коктейл мини дневен портфейл bolsos

274.03 -49 % BGN 140.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 16cm ширина : 5cm максимална : 12cmсинџир должина : 50cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно1...

Crystal бухал клатч чанта дами клатчи търговия на Едро мода crystal бухал клатч чанта в чантата си чанта Диамант вечерна чанта YLS-A19

110.22 -5 % BGN 105.00

Кристал Був Спојки Чанта Дами Канџите на Големо СЕДУМ БОИ, Модата Кристал Був Спојки Чанта Чанта Торба Дијамант Вечер Спојки Чанта YLSA19Ако сте љубители на неа,купи нејзиниот Minaudiere Вечер ТорбаНиедна девојка не му се допаѓа убавина.Не дами не имате било какви накит.Без жена не сака нејзиниот сопруг да се грижи неа.Како човек во вашето семејство,ќе мора да работат напорно за да заработите пари.Колку долго не сте трошат време со вашата сопруга?Дали сте размислувале одлична идеја да се направи среќна?Патување?Тоа звучи добро.Но,можете да бидете сигурни дека имате одмор да го поминат со неа?Цвет?Тоа е убаво!Но,цветот ќе умреме еден ден,и вашата сопруга може да се заборави на добар пат.Прстен?Тоа е малку надвор.Вашата сопруга може да биде среќен за една минута,но тоа не може да трае еден час.Значи, ние мора да добиете некоја нова идеја, која ќе го поттикне неа многу.Она што јас треба да ги купите за неа?Ниедна девојка не му се допаѓа убавина.Не дами не имате било какви накит.Без жена не сака нејзиниот сопруг да се грижи неа.Она што ние треба да го направите е давање на неа нешто што таа сака.Денес,сакам да ве запознаам нешто ново за неавечер торба !Вечерта торба е еден од нов стил на декорација &складирање овој години.Дали сте слушнале дека? Нема?Па дали твојата жена!Вечерта торба е кеса со кристали и ја носите вашата убавина нагоре Можете да добиете на jewelries и козметика од тоа.Ако не ви се допаѓа ,може да се стави тоа во вечерните часови, торба и да добие уште една торбаКога вашата сопруга одат надвор со вечер торба,таа може да се насмевка да се задржи на најубавиот момент.Подолго време таа го поминува на партии ,толку повеќе таа пропуштајте вашата љубовАко сте љубители на неа,купи нејзиниот Minaudiere Вечер Торба

2018 дамска чанта с цветни каишка кофа Чанта на жената изкуствена кожа чанта за рамо марка дизайнер дами Crossbody messenger чанта L8-2

29.28 -42 % BGN 17.00

Материјал : кожа СТПГолемина : 26* 28 см Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата...

Жените лятото твърди раница изкуствена кожа чанта Реколта раница чист стил е прост Жокер студент ученически чанти момиче цип чанта

88.64 -49 % BGN 45.00

Лето Harajuku Ulzzang Ранец Гроздобер Жените Ранци Стп Кожа Училиште Кеси За Млади Девојки Студент School Bag Лаптоп Ранци Патување Bagpack Mochila Feminina ГОЛЕМИНА на : 35*27*12 CM

Нови цветни бродерия с женски малки пазарски чанти!Гореща ръчна работа бродирани рамо и чанти за всичко-Мач от ден на съединителя платно чанта

31.98 -22 % BGN 25.00

Детали за производот големина е околу 25*17*15cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз) Забелешка : .1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !.Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

INSTANTARTS дамска мода големи чанти 3D животински куче чихуахуа на печатни чанти за жени търговски марка дизайнерски Плажни чанти

63.98 -41 % BGN 38.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

Mara's Dream 2018 Printing Сърце Letter Tassel Women Портфейла Small Zipper & Hasp Women Purse Designed Lady Портфейла портмонета за монети

22.18 -50 % BGN 11.00

Име на производ Мажи & Паричникот Паричникот Бренд Mara е Сон Тежина 250 G Големина 9*11*4 cm Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Сиво Бела Црна итн 6 Стил бои Корисни Може да се користи за Патување училиште состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Имајте на ум Ова е за сите вистински сликата покажа тиAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.