• Новинка
Сребърни вечерни чанти за жени модна марка, дизайнер, ръчно изработени ден клатчи нова партия Crystal дамски чанти клатчи портфейл

Сребърни вечерни чанти за жени модна марка, дизайнер, ръчно изработени ден клатчи нова партия Crystal дамски чанти клатчи портфейл

резултат:
BGN 217.01
BGN 111.00 -49 %

Брой продукти
Налично


СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБА
ПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПА
ВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ
ТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ :
долго : 17cm ширина : 4.5 cm висока : 11cm
синџир должина : 50cm
ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!
Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати можат да имаат и неколку дена го одложи за време на сезона.
6. Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските провери, лошите временски услови, лет задоцнување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги следи вашите парцела и да ви одговори веднаш.
7. Време На Испорака :
1. Ние сакале да бидат задоволни 100% !
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена
GARANTEE :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Сакате да имате wonderfull шопинг на !
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со фустан,ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви проблеми.можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро
НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЛИНК :

Подробности

Размер:
17x4.5x11
Тип Елемент:
Чанти
Подкладочный Материал:
PVC
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Стил:
Модни модели
Външен вид:
Няма
Форма:
Минаудьер
Твърдост:
Труден
Украса:
Диаманти
Номер На Модела:
fdsafd
Вид На Модела:
Цвете
Основен Материал:
Метален
Тип На Затваряне:
Hasp
Тип Чанти:
Вечерни Чанти
търговска марка:
СИЮАНЬ
Пол:
Жени
Случай:
Гъвкави
Интериор:
Няма Джоба

Избор на купувачи

Нови цветни бродерия с женски малки пазарски чанти!Гореща ръчна работа бродирани рамо и чанти за всичко-Мач от ден на съединителя платно чанта

31.98 -22 % BGN 25.00

Детали за производот големина е околу 25*17*15cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз) Забелешка : .1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !.Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

2018 Последните Нитове Рамо Дамски Чанти Ръчна Изработка На Кожени Crossbody Чанта Реколта Клатчи Messenger Малка Чанта В Лилав Цвят

249.60 -50 % BGN 125.00

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината...

Естествена Кожа Фини Дамски Портмонета Женски Портфейли И Панели Цвят Hasp Малък Тънък Женски Портфейл Високо Качество Дама Мини Walet

47.97 -50 % BGN 24.00

Информации за производот Бои за избор : Црна,Темноцрвена,Темно Зелени,Зелената Главен Материјал : 100% Вистински Кожа Пакување Тежина : 0.075 kg Отворениот метод : Hasp Тип : Мал Паричник,Тенок Паричник,Мини Паричник,Краток Паричник,Чанта,Монета Чанта Пол : Жените,Девојче,Девојче,Дама Големина : 9.5 CM(L)*2 CM(W)*11.5 CM(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека различни луѓе defferent мерка начини можеби треба bewteen 13 см грешка.Напомена : Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку.Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел...

AETOO Собственоръчно mouth gold package mini leather doctor bag чанта на рамото диагонал на cross-bag ретро първия слой воловья кожа диагонал

119.04 -49 % BGN 61.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛГорниот Слој cowhide КожаПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнистежина За 0.35 kg ГОЛЕМИНА 15.5*15*6 CM РОД жениИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.

LIHONGBAOBAO марка дамски чанти дамски кожени чанти от естествена кожа за момичета дамска чанта многофункционални чанти за рамо

158.58 -50 % BGN 79.00

Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти ифотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.2...

дамски портмонета момичета на марката на чантата популярни практически дами ръчно портфейл от изкуствена кожа скраб жена дълъг раздел Портфейл

18.88 -5 % BGN 18.00

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖенитеМатеријалСтп КожаГолемина18.5*3*8.8 cmБојаКако слика покажуваЗабелешкаСлики и стоката има нијанси, тоа е нормално.Ве молиме овозможи 23 cm отстапување.

Жените В Чантата Си Малък Кратък Портфейл От Естествена Кожа Женски Алигатор Hasp Портмонета Дамски Портмонета Мини Дамски Портмонета И Портфейли

48.00 -54 % BGN 22.00

Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници И Чанта s Почитувани,Добредојдовте На Нашата ПродавницаВи благодариме на сите почитувани клиенти,ви Благодариме за поддршка;Нови пристигнување краток паричник,а Сега 3 Бои Нови Пристигнување;Вашиот е Потребно Сите натпревар ШемаДенес цел ќе добие Изненадување подарок;Високо Квалитетен Материјал,Natrue Cowhide Кожа;Главната MateialВисок Квалитет На Вистинска КожаПоставатаПолиестер и Вистинска КожаМодел Бр.AE2155БојаЦрна,Црвена,Зелена,Хинап ЦрвенаТежина На Пакет0.30 KGГолемина14*8.5*3.5 см (5.51*3.35*1.37 инчи)ПакетДобро пакет, 100% Гарантира НепрекинатСтилМодата,Домот, Note1 : 1 инч= 2.54 см 1cm=0.39 инчен Note2 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 0.11cm во големина и тежина отстапување...

Най-новата мода чанта-месинджър нитове реколта изкуствена кожа дамска чанта пискюл жени чанта е по-голям Най-Дръжка чанта

57.31 -41 % BGN 34.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА 100% Сосема Нов Најновите Модни Гласник Торба Занитвам Гроздобер СТП Кожна Женска Чанта Tassel Жените Торба Поголеми Топсе Справи со Кеси Паричникот Димензии : Должина 43cm * Висина 34cm * ширина 14cm Стил : мода Користи : Гласник торба, торба Тежина : 0.89 kg (за) Најдобар Натпревар : Мобилни телефони, паричници, козметички кеси Забелешка 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings...

Жените лятото твърди раница изкуствена кожа чанта Реколта раница чист стил е прост Жокер студент ученически чанти момиче цип чанта

88.64 -49 % BGN 45.00

Лето Harajuku Ulzzang Ранец Гроздобер Жените Ранци Стп Кожа Училиште Кеси За Млади Девојки Студент School Bag Лаптоп Ранци Патување Bagpack Mochila Feminina ГОЛЕМИНА на : 35*27*12 CM

2018 дамска чанта с цветни каишка кофа Чанта на жената изкуствена кожа чанта за рамо марка дизайнер дами Crossbody messenger чанта L8-2

29.28 -42 % BGN 17.00

Материјал : кожа СТПГолемина : 26* 28 см Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата...

Dispalang Реколта Дамски Чанти Кожена Модел Печат Чанта Пазарска Чанта С Голям Капацитет Дамска Чанта Bolsa Feminina

55.44 -24 % BGN 42.00

Dispalang Гроздобер Жените Чанти Кожени Моделот Печатење Торба Шопинг Торба Голем Капацитет Дами Чанта Bolsa FemininaПочитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

RanHuang Нов 2018 женски раница от естествена кожа с високо качество модерен раница женски ретро раница mochila feminina A1187

112.72 -45 % BGN 62.00

Опис : Материјал : Вистинска Кожа Димензии : Должина : 25cm , Дебелина : 10см ,Високи : 29cm Стил : Мода , Класичен , Дарежлив Сосема 4 бои (Кафеава , Црна , Кафе , Зелена) Тоа е исто така погоден за подароци испратени да роднини, пријатели, колеги.

Mihaivina Fashion Women Bag Кожена Поясная Чанта Дамски Поясная Чанта Телефонна Чанта Чанти, Луксозни Дамски Скута Чанти Поясная Чанта Гърдите Bolosa

31.81 -40 % BGN 19.00

крајотова е една кеса кои Едноставно buckled на половината или врзан за кошула Специјално дизајнирани појас изгледа двете модерен и практиченОва е многу модни половината торба во 2017ако нема џеб во вашата јакна,ова wasit торба може целосно да го замени џеб.на телефон,на пари и копчињата може да се приклучат во тоа, наместо...

INSTANTARTS 3D Animal Butterfly отпечатва детски чанти през рамо дизайнерски малка чанта-месинджър за дами мини-училищни чанти за през рамо

15.98 -25 % BGN 12.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

DIINOVIVO марка за дамски чанти от естествена кожа пънк дизайнер на дамски нитове Crossbody чанта луксозни меки ежедневни чанти WHDV0246

53.36 -34 % BGN 35.00

Answer : ___________________________ NOTE : Торба големина мерка метод е прикажано,поради големината на упатство за земање,13cm грешка при мерење е нормален феномен.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.