• Новинка
MINOFIOUS 3 бр. / компл. естествена кожа раници дамски модни мозайка пътуване композитни чанти женски случайни черно училище раница

MINOFIOUS 3 бр. / компл. естествена кожа раници дамски модни мозайка пътуване композитни чанти женски случайни черно училище раница

резултат:
BGN 87.25
BGN 52.00 -40 %

Брой продукти
Налично


MINOFIOUS 3 Pcs/set Вистинска Кожа Ранци Жените Модна Комбинација Патување Композитни Чанти Женски Чисто Црна Училишниот Ранец
Драги мои ценети купувачи, добредојдовте на нашата продавница.
Веруваме ние ви даде нашата најдобра цена со најдобра услуга. Се надевам дека ќе имате среќен шопинг во нашата продавница. За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Внимание : )
1. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2. Поради различни компјутерски екран екранот или други причини, не може да биде малку боја разлика, но ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме.
Производ Инфо : )
Бренд : MINOFIOUS
Материјал : Вистинска Кожа
Спецификација : 3pcs/set
Тежина : 0.65 kg
Пол : Жените
Боја : црна
Пакет : 1 x Ранец
Карактеристики : )
1. Просторен и исклучителна ранец за да се приспособат на паричник, шише за вода, пенкала, лепливи белешки, handkerchiefs, лични карти, гуми за џвакање, мапи или други предмети потребни кој е многу удобен.
За детали, ве молиме погледнете на производ слики како што е прикажано во следнава. Ви благодариме.
ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да платам за цел? О : за Да платат за вашата цел на Ali Express, ве молиме следете ги чекорите подолу : (1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето (2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница П : Како не Ali Express заштита на моите исплати? A : Плати безбедно со вашата кредитна картичка без да ги изложиме ги вашите детали.При плаќање на интернет, вашите податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита комерцијално достапна). Вашите трансакции се секогаш гарантира со Ali Express. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта која е бесплатен превозот. П : дали постои следење на број на мојата цел? A : Да,ние брод секоја цел со своите следење на број, и можете да го видите на пратката статусот на вашиот Сметка или од други соодветни веб-сајт. П : Како можам да ги пратите мојата цел? A : Откако ќе брод вашата нарачка, следење на број ќе се генерира. Можете да ги пратите вашите цел на превозот веб-страницата на друштвото со следење на број предвидени. Влезете во мојот Alibaba, и да видат следење детали во трансакции. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување деталите во описот на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена? A : Ние ќе се сфати дека ако не можете да испратите e-mail на нас, се разбира, најдобра цена за вас.
MINOFIOUS 3 Pcs/set Вистинска Кожа Ранци Жените Модна Комбинација Патување Композитни Чанти Женски Чисто Црна Училишниот Ранец

Подробности

Тип Елемент:
Раници
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Светкавица
Основен Материал:
естествена кожа
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон, Интериорен Отделение, Интериорен Джоб Шлица, Интериорен Джоб С Цип
Стил:
Модни модели
търговска марка:
минофиус
Носеща Система:
Дугообразный Презрамка
Външен вид:
Няма
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Техника:
Щамповане
Обемът на:
По-Долу 20 Литра
Украса:
Няма
Тип Естествена Кожа:
Овча кожа
Дъждобран:
No
Номер На Модела:
3305010100ЕЙМ
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Жени
Тип Раници:
Меки корици
Спецификация:
3pcs/set
Тегло:
0.65kg
Цвят:
Черен

Избор на купувачи

XIYUAN BRAND luxury gold evening bag майката и бащата на булката подарък сребърен ден клатчи персонализирани подаръци на булката за парти

462.53 -49 % BGN 236.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 19cm ширина : 11cm максимална : 6cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!safe1...

Aelicy Luxury 4 цвята високо качество на жените изкуствена кожа раница женски училищни чанти за момичета, юноши 2017 дизайнер на женски Mochila

15.89 -37 % BGN 10.00

Aelicy 4 Бои со Висок Квалитет Жените СТП Кожа Ранец Женски Училиште Кеси За тинејџерки 2017 Дизајнер на Женски Mochila 1026Тип на производ : Ранец Пакет внатрешна структура : патент внатрешна кеса, документ торба Отворете го капакот начин : патент е Применливо пол : Женски Материјал : стп Материјал материјал : полиестер стил : Случајни Функција : двоен назад, преносни Капацитети : i Phone 6 плус Големина : 17 * 10 * 21cm1...

eTya жените в чантата си жена дълъг стил на съединителя дами Walet изкуствена кожа мода светкавица многофункционална карта чанти паричен чанта в чантата си

10.62 -44 % BGN 6.00

e Tya Жените Женски Паричник Долго Стил Спојки Дами Walet СТП Кожа Мода Патент Мултифункционален Картичка вреќи Пари Торба Монета ЧантаСпецификацииСтил : МодаНов и Висок квалитетПредмет Тип : ПаричникотГолемина : 20.5*11*2cmБоја : Црна, розова, сина, зелена, темно сива, светло сива, темно розоваAnswer : ___________________________ Note : Т тука може да се 13cm нормално мерење на грешка ...

Andralyn 2018 ежедневни естествена кожа за дамски чанти кофа чанти мобилен телефон в джоба на чанта, дамска чанта през рамо чантата си Червен

53.15 -40 % BGN 32.00

Andralyn 2018 Секојдневен Вистинска Кожа Жените Кеси Кофа Чанти Мобилен Телефон Џеб Торба Лејди Crossbody Торба Паричникот ЦрвенаS hipment : Ние обично брод објектот во рок од 2 до 5 дена по плаќање на 24 часа.Ние се обезбеди дека сите на следење на број може да се следи ,и можете да ги пратите на : 17track.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Стр ayment : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитни Картички,Запад Унија,итн.Од Русија пост нова политика за полно име , ве молиме секој клиенти им понуди на полно име пред да се плати во вашата нарачка адреса.Р eturns : Ако не сте задоволни со нашите производи,можете да го вратите во рок од 5 дена кога ќе ја добијат.Но, треба да сноси товар,откако ќе ги примите врати пратката,ние ќе рефундирање на вас или препратете го објектот за да што побрзо.Ако примите скршени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде попуст на вашата следна цел,дури и наплата или да се замени со нова, по провери тоа...

Нов пристигане жените стари готически чанти книжен стил 3D ПУ чанта Lady Лолита ежедневна чанта Crossbody чанта

43.18 -42 % BGN 25.00

Нови Пристигнување Жените Гроздобер Готски Чанта Книга Стил 3 D СТП Торба Дама Лолита Секојдневен Гласник Торба Crossbody КесиГолемина : 23*18*8cm

Луксозна марка за дамски чанти дизайнерски чанти високо качество дамски кожени чанти за жени 2017 рамото верига чанти bolsa feminina X43

63.81 -50 % BGN 32.00

Димензии : должина : x 26cm широк : 14cm x висина : 20 смВИСТИНСКИ СЛИК како што е ПодолуДимензии : должина : 26cm широк : 14 см висина : 20 cm Долги Појас

Mara's Dream 2018 марка каре нубук кожа женски чантата си жена портфейл монета притежател на кредитна карта за пътуване Дама клатч организатор

21.84 -40 % BGN 13.00

Име на производ Жените Паричникот & Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 250 G Големина 18(L)*9(H)*3(W) cm(ве Молиме оставете 12 см грешка) Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Розова Зголеми Црвено Светло Сина Морнарица 5 Стил бои Корисни Може да се Користи за Патување Училиште Состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб итн Имајте на ум Ова е за сите вистински слика да се покаже и Plaese се овозможи 12cm грешкаMara е Сон 2018 Бренд Plaid Nubuck Кожен Женски Паричник Жените Чанта Монета Кредитна Картичка Носителот Патување Дама Спојки Торба Организатор Предмет Тип : Жените Мода Паричникот Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Мода Нов Паричник Боја : Црна, Розова Црвена Роза Морнарица Светло Сина стил, боја, Големина : 18(L)*9(W)*3(H) cm Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Затворање : HaspПакетот вклучува : 1*Моден Паричникот+Мал ПодарокDropship / Препродавач / одобрението за промет на големо се добредојдеНема Потврда и Adverstisement во сите парцелиЗабелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлинатаЗа Плаќање 1...

FoxTail & Лили Естествена Кожа Чанта На Жената Е С Голям Капацитет Чанти Мъкна Crossbody Чанта Messenger Мода Известен Дизайнер

144.00 -45 % BGN 79.00

Здраво пријатели, Добредојдовте на нашата продавницаЗа Повеќе Кеси, Plz кликнете тука : Можеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Вистинска Кожа Торба Жени Голем Капацитет Чанти Tote Crossbody Кеси Гласник Познатиот Моден ДизајнерНа Врвот Се Справи Со Торби * Рамо Торби * Crossbody КесиМатеријал : Масло, Восок CowhideТежина : Околу 0.78 kgДимензии : Должина од 30 cm * Ширина 13 см * Висина 27 смГолемина ИнформацииКожа Заштита

Изкуствена кожа жени череп Pattern Messenger чанта ежедневни малка чанта Crossbody чанта Черна Светкавица плик рамото лотария чанта

14.56 -38 % BGN 9.00

СТП Кожа Жените Черепот Шема Гласник Чанта Обичните Мали Рамо Crossbody ТорбаКарактеристики : Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.Спецификации : Материјал : СТПГолемина : 250 X 200 X 30мм / 9.84 X 7.87 Х 1.18"Употреба : торба,crossbody торбаТип : Хоризонтална плоштадСтил : Черепот печати мала торбаРака : ПрилагодливЗабелешки : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.