• Новинка
Bolso Kiple 2018 чешки сламени чанти за жени голям кръг от Плажни чанти лятна реколта ротанговые ръчно изработени чанти Kintted пътни чанти

Bolso Kiple 2018 чешки сламени чанти за жени голям кръг от Плажни чанти лятна реколта ротанговые ръчно изработени чанти Kintted пътни чанти

резултат:
BGN 58.03
BGN 31.00 -47 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата продавница! 1.Нашиот производ квалитетот е најдобар, најниска цена. Другите биле имитира нас. Но, никогаш повеќе отколку што 2.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас! 3.трговија на Големо прифати.Ако се купи за reselling ,може да се даде u најдобра цена и да се обезбеди висат-ознаката за да можете 4.руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката.
Плетени Слама Лето Бохемија Нова банана&Цреша Слама Гласник Ткаени Торби Ден Спојки Размавта Торба за на Плажа Пакет Crossbody Синџир Кеси
големина: Кошница големина 20 * 11 дното 23 * 12 висока 16 справи со висина 11 cm (Прирачник за мерење на лента, грешка 2-4mm)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Подробности

Тип Елемент:
Чанти
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Bolso Kiple
Номер На Модела:
кк70
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Накрайник Джоб,Вътрешно Отделение,Вътрешен Джоб С Цип
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Подкладочный Материал:
Платно
Украса:
Къдри, Шалове-Не, Выдалбливают
Форма:
Ежедневна Чанта, Голяма Пазарска Чанта
Стил:
Бохемски
Външен вид:
Джоб С Капак
Твърдост:
Труден
Тип На Затваряне:
ред
Видове чанти:
Чанта През Рамо И През Рамо
Основен Материал:
Слама
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Пол:
Жени
Случай:
Гъвкави
1:
Бохемската Плажна Чанта 2017 Г.
2:
за жени Сладък сламени чанти ръчна изработка летни чанти за почивка
3:
Шнур За Количка Чанта Чанта
4:
Плажна чанта, сламена чанта
5:
жена чанти 2017 чанти чанти мода
6:
Пакет за почивка
7:
Чанти, дамски чанти на известни марки
8:
луксозни чанти, дамски чанти дизайнерски
9:
borse borse da donna marche famose
0:
Жените Жена Момиче Дама

Избор на купувачи

ZOOLER 2018 нова дамска кожена чанта със стилен дизайн на чанти от естествена кожа с високо качество на горната дръжка щампована чанта bolsa femininat503

289.57 -56 % BGN 127.00

Големина : 29.8 CM * 12.5 CM *21.5 CM Материјал : супериорен cowhide кожа Рамо strape : 128cmЗабелешки : A : 1inch=2.54 СМ; 1 CM=0.39 инченБ : за производство на различни серии &различни мерења на локации ,може да има отстапување на 12 CM за предмети.C : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.

Нови 2 чанти/комплект Европейския и американския стил на жените чанта марка дизайнер жените Пратеника на чанти за рамо чанта и портфейл XS-150

76.80 -41 % BGN 45.00

Материјал : СтпГолемина : 31cm(Должина)x27cm(Дебелина)x12cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 1100gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.12 месеци Гаранција...

DAIWEI New Women ' s Fashion Luxury Handbags Formal Event / Party Wedding Evening Bag / чанта / клатч с диаманти ПУ кожени чанти

BGN 32.00

Секоја торба во мојата продавница се две синџир или еден синџир на една рачка, имаме една фабрика во кина, и сите воздушни перници беа дизајн од страна на самите себе ,ние може да вети сите стоки со висок квалитет и најевтиниот цена ,брзина на испорака може да гаранција, ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем,ви благодарам ! Повод , , Пол Тип Разубавувањето Синџири / Дијаманти Ширина (СМ) Сезона Должина (cm) 18 Џеб Главни Материјали Висина(cm)

Mara's Dream 2018 марка каре нубук кожа женски чантата си жена портфейл монета притежател на кредитна карта за пътуване Дама клатч организатор

21.84 -40 % BGN 13.00

Име на производ Жените Паричникот & Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 250 G Големина 18(L)*9(H)*3(W) cm(ве Молиме оставете 12 см грешка) Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Розова Зголеми Црвено Светло Сина Морнарица 5 Стил бои Корисни Може да се Користи за Патување Училиште Состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб итн Имајте на ум Ова е за сите вистински слика да се покаже и Plaese се овозможи 12cm грешкаMara е Сон 2018 Бренд Plaid Nubuck Кожен Женски Паричник Жените Чанта Монета Кредитна Картичка Носителот Патување Дама Спојки Торба Организатор Предмет Тип : Жените Мода Паричникот Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Мода Нов Паричник Боја : Црна, Розова Црвена Роза Морнарица Светло Сина стил, боја, Големина : 18(L)*9(W)*3(H) cm Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Затворање : HaspПакетот вклучува : 1*Моден Паричникот+Мал ПодарокDropship / Препродавач / одобрението за промет на големо се добредојдеНема Потврда и Adverstisement во сите парцелиЗабелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлинатаЗа Плаќање 1...

Нов пристигане жените стари готически чанти книжен стил 3D ПУ чанта Lady Лолита ежедневна чанта Crossbody чанта

43.18 -42 % BGN 25.00

Нови Пристигнување Жените Гроздобер Готски Чанта Книга Стил 3 D СТП Торба Дама Лолита Секојдневен Гласник Торба Crossbody КесиГолемина : 23*18*8cm

FORUDESIGNS случайни жени закупуване на спално бельо, чанти карикатура фризьорски салон печат дами многофункционален плаж чанти тийнейджъри момичета Еко fabric bag

20.78 -33 % BGN 14.00

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас...

XZXBBAG Women PU Fashion Leather Портфейла Multi Function Bag Casual Hand Bag Lady Zipper Money Bag Female Coin Packet Card Bag

BGN 8.00

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Жените Мода Алигатор печати патент Паричник Материјал : ПВЦ Кожа Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина на : 19*10*2.5 CM Пакетот вклучува : Мода Алигатор печати патент Паричникот ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

eTya жените в чантата си жена дълъг стил на съединителя дами Walet изкуствена кожа мода светкавица многофункционална карта чанти паричен чанта в чантата си

10.62 -44 % BGN 6.00

e Tya Жените Женски Паричник Долго Стил Спојки Дами Walet СТП Кожа Мода Патент Мултифункционален Картичка вреќи Пари Торба Монета ЧантаСпецификацииСтил : МодаНов и Висок квалитетПредмет Тип : ПаричникотГолемина : 20.5*11*2cmБоја : Црна, розова, сина, зелена, темно сива, светло сива, темно розоваAnswer : ___________________________ Note : Т тука може да се 13cm нормално мерење на грешка ...

Aelicy дамски реколта малка doesn ' t окачване кожена чанта през рамо дамски чанти-месинджър мода Мини чанта

11.34 -29 % BGN 8.00

Aelicy Жените Гроздобер Мала Срна Pendant Кожа Crossbody ТорбаФункција : Материјал : Вештачка кожа Пол : Жените Чанти Тип : торба Стил : Гроздобер Повод : Разноврсна и се Отвори патот : Hasp Обвивка материјал : Полиестер Големина : 17cm(L)*3cm(W)*12cm(H) Пакет Содржина : 1 PC Торба1...

BLEVOLO къса портфейла мини Hasp монета джобове мода женски тънък портфейл от изкуствена кожа жени съединител портфейли карти, Снимка на притежателя, портфейли

9.97 -10 % BGN 9.00

BLEVOLO Краток Паричникот Мини Hasp Монета Џебови Мода Тенки Женски Чанти СТП Кожа Жените Спојки Паричници Картичка Фото Носителот PursesТежина : 80g Големина на : 11*9.5*1.5 cm Стил : Мода,Секојдневен Боја : 6 Бои Избор

FORUDESIGNS Wolf Print ПУ Leather Hand Bag Women дамски ПУ рамо чанти Чанта с горната дръжка за чанта bolsa feminina bolso mujer

34.48 -30 % BGN 24.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?

Нов прием на жени, момичета Лолита cosplay чанта Kawaii 3D Котка бял / сив цвят карикатура на куриерски чанти плюшено портфейл за монети

54.38 -15 % BGN 46.00

Нови Пристигнување Жени, Девојки Лолита Cosplay Торба Kawaii 3 D Мачка Бели / Сиви Бои Цртан филм Гласник Кеси Кадифен Монета Чанта

жена портфейл от естествена кожа вертикален женски Hasp портфейли Bi-fold клатч кредитен портфейл за монети портмонета за момичета portefeuille femme

56.32 -45 % BGN 31.00

Материјал : Горниот слој од Кожа (Овча)Големина : 8.5 cm*10.5 см*2cm14 Карта Носителот Позиција, 1 Сметка слот.Пакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

XIYUAN BRAND luxury gold evening bag майката и бащата на булката подарък сребърен ден клатчи персонализирани подаръци на булката за парти

462.53 -49 % BGN 236.00

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 19cm ширина : 11cm максимална : 6cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!safe1...

Aelicy Luxury 4 цвята високо качество на жените изкуствена кожа раница женски училищни чанти за момичета, юноши 2017 дизайнер на женски Mochila

15.89 -37 % BGN 10.00

Aelicy 4 Бои со Висок Квалитет Жените СТП Кожа Ранец Женски Училиште Кеси За тинејџерки 2017 Дизајнер на Женски Mochila 1026Тип на производ : Ранец Пакет внатрешна структура : патент внатрешна кеса, документ торба Отворете го капакот начин : патент е Применливо пол : Женски Материјал : стп Материјал материјал : полиестер стил : Случајни Функција : двоен назад, преносни Капацитети : i Phone 6 плус Големина : 17 * 10 * 21cm1...

Мода портфейл за жени, Дамски портмонета матова кожа ежедневни дамски портфейл елегантен женски портмонета дамски портмонета кожа C2273/l

20.34 -46 % BGN 11.00

Жените ПаричнициРеден број : C2273Големина : 19x3x10 CM Пол : ЖенитеВидови : кожен паричник, женски паричник, паричник кожа, женска чанта, чанти женски Материјал : Мат кожаЗа Нашата Продавница Ние ќе брод надвор стоката во рок од 15 дена по примена на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.