• Новинка
JINQIAOER Спот търговия на Едро мода модерен нов водоустойчив найлон jinqiao single shoulder bag чанта за ежедневна чанта bag lady

JINQIAOER Спот търговия на Едро мода модерен нов водоустойчив найлон jinqiao single shoulder bag чанта за ежедневна чанта bag lady

резултат:
BGN 34.56

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер:
28X20X10
Тип Елемент:
Чанти
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон, Вътрешен Джоб С Цип
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Форма:
Клапан
Украса:
Апликация
Външен вид:
Твърди Чанта
търговска марка:
ДЖИН QIAO ЕР
Видове чанти:
Чанта През Рамо И През Рамо
Номер На Модела:
lxy-1208-25
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Подкладочный Материал:
Polyester
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Жени
Случай:
Гъвкави
Основен Материал:
Найлон
Тип Елемент:
Чанти

Избор на купувачи

FoxTail & Лили Естествена Кожа Чанта На Жената Е С Голям Капацитет Чанти Мъкна Crossbody Чанта Messenger Мода Известен Дизайнер

144.00 -45 % BGN 79.00

Здраво пријатели, Добредојдовте на нашата продавницаЗа Повеќе Кеси, Plz кликнете тука : Можеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Вистинска Кожа Торба Жени Голем Капацитет Чанти Tote Crossbody Кеси Гласник Познатиот Моден ДизајнерНа Врвот Се Справи Со Торби * Рамо Торби * Crossbody КесиМатеријал : Масло, Восок CowhideТежина : Околу 0.78 kgДимензии : Должина од 30 cm * Ширина 13 см * Висина 27 смГолемина ИнформацииКожа Заштита

Mara's Dream 2018 марка каре нубук кожа женски чантата си жена портфейл монета притежател на кредитна карта за пътуване Дама клатч организатор

21.84 -40 % BGN 13.00

Име на производ Жените Паричникот & Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 250 G Големина 18(L)*9(H)*3(W) cm(ве Молиме оставете 12 см грешка) Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Розова Зголеми Црвено Светло Сина Морнарица 5 Стил бои Корисни Може да се Користи за Патување Училиште Состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб итн Имајте на ум Ова е за сите вистински слика да се покаже и Plaese се овозможи 12cm грешкаMara е Сон 2018 Бренд Plaid Nubuck Кожен Женски Паричник Жените Чанта Монета Кредитна Картичка Носителот Патување Дама Спојки Торба Организатор Предмет Тип : Жените Мода Паричникот Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Мода Нов Паричник Боја : Црна, Розова Црвена Роза Морнарица Светло Сина стил, боја, Големина : 18(L)*9(W)*3(H) cm Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Затворање : HaspПакетот вклучува : 1*Моден Паричникот+Мал ПодарокDropship / Препродавач / одобрението за промет на големо се добредојдеНема Потврда и Adverstisement во сите парцелиЗабелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлинатаЗа Плаќање 1...

Изкуствена кожа жени череп Pattern Messenger чанта ежедневни малка чанта Crossbody чанта Черна Светкавица плик рамото лотария чанта

14.56 -38 % BGN 9.00

СТП Кожа Жените Черепот Шема Гласник Чанта Обичните Мали Рамо Crossbody ТорбаКарактеристики : Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.Спецификации : Материјал : СТПГолемина : 250 X 200 X 30мм / 9.84 X 7.87 Х 1.18"Употреба : торба,crossbody торбаТип : Хоризонтална плоштадСтил : Черепот печати мала торбаРака : ПрилагодливЗабелешки : 1...

FORUDESIGNS Wolf Print ПУ Leather Hand Bag Women дамски ПУ рамо чанти Чанта с горната дръжка за чанта bolsa feminina bolso mujer

34.48 -30 % BGN 24.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?

Lhlysgs голяма марка козметични чанта на жената на пътуване водоустойчива двойна козина организатор тоалетни и козметични четки професионален грим чанта

BGN 21.38

Водоотпорен Преносни Патувањето Организаторот Toiletry Козметички Торба Висок квалитет Виси Перење Торба Шминка Торба Toiletry Сочинуваат ТорбаМатеријал : ПолиестерПакетот Вклучува : 1*торба Боја Слики се само примероци за референца...

Мода за свободното време за дамски раници дамски висококачествени оксфордские кожени раници женски пътен раница диагонално чанта

34.11 -21 % BGN 27.00

Производот; Мултифункционален РанецМатеријал : Оксфорд ткаенинаОбвивка материјал : Оксфорд ткаенинаТорба за внатрешна структура; мобилен телефон торба, сендвич патент торба, сертификат торба, патент џебБоја; сива, црнаГолемина : 31x14x32cm, преносни : 8cmТежина : 0.51 kgЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни дисплеи, на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ...

Нов прием на жени, момичета Лолита cosplay чанта Kawaii 3D Котка бял / сив цвят карикатура на куриерски чанти плюшено портфейл за монети

54.38 -15 % BGN 46.00

Нови Пристигнување Жени, Девојки Лолита Cosplay Торба Kawaii 3 D Мачка Бели / Сиви Бои Цртан филм Гласник Кеси Кадифен Монета Чанта

FORUDESIGNS случайни жени закупуване на спално бельо, чанти карикатура фризьорски салон печат дами многофункционален плаж чанти тийнейджъри момичета Еко fabric bag

20.78 -33 % BGN 14.00

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас...

Цвете бродира национален етнически стил Дамски холщовая ежедневна чанта, голяма пазарска Ръчна чанта с мъниста Реколта чанта

37.60 -15 % BGN 32.00

Материјал : Платно + Флорални ВезовиТоп Должина : 45смДното Должина : 39cmВисина : 29cmСе справи со Висина : 25cm(Прирачник мерења овозможи 12cm неточност.)

SUDS Brand 2018 летни дамски Плажни чанти дизайнер високо качество на ръчно тъкани памучни конци Crossbody Чанта дамска чанта пратеник

50.43 -44 % BGN 28.00

Нова Мода Жените Кеси1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува...

Високо Качество На Аниме Моят Съсед Тоторо Печат Cosplay Мода Лолита Платно Чанта За Рамо Училище Мини Раница

39.98 -15 % BGN 34.00

Висок Квалитет На Аниме Мојот Сосед Totoro Печати Cosplay Лолита Мода Платно Рамо Кеси Schoolbag Мини РанецИмајте на ум : тоа е една мала торба, ве молиме проверете на сликата внимателно

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.