• Новинка
Само за U Brand Card Holder малък портфейл за жени ключодържател мини чанта портмонета дамски светкавица Organzier Card Case Cover Coin Bag

Само за U Brand Card Holder малък портфейл за жени ключодържател мини чанта портмонета дамски светкавица Organzier Card Case Cover Coin Bag

резултат:
BGN 15.84
BGN 10.00 -37 %

Брой продукти
Налично


1

Подробности

Тип Елемент:
Портфейл
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Светкавица
Тегло На Продукта:
0.07kg
Украса:
Заключване, Верига
Височина На Продукта:
8.7cm
Дължина На Продукта:
10.8cm
Стил:
Модни модели
търговска марка:
САМО ЗА ТЕБ
Интериор:
Джоб С Цип, Джоб За Монети, На Притежателя На Картата, Отделение За Бележки
Дължина На Чантата:
Кратък
Състав На Материала:
Изкуствена Кожа
Номер На Модела:
WW318JY501
Широчина На Елемента:
1 cm
Портфейли:
Мини Портмоне
Основен Материал:
PU
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Жени
Размер:
Mini Card Holder
Тип:
Малко Портфейла За Карти На Притежателя На

Избор на купувачи

Мода портфейл за жени, Дамски портмонета матова кожа ежедневни дамски портфейл елегантен женски портмонета дамски портмонета кожа C2273/l

20.34 -46 % BGN 11.00

Жените ПаричнициРеден број : C2273Големина : 19x3x10 CM Пол : ЖенитеВидови : кожен паричник, женски паричник, паричник кожа, женска чанта, чанти женски Материјал : Мат кожаЗа Нашата Продавница Ние ќе брод надвор стоката во рок од 15 дена по примена на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг...

Aelicy дамски реколта малка doesn ' t окачване кожена чанта през рамо дамски чанти-месинджър мода Мини чанта

11.34 -29 % BGN 8.00

Aelicy Жените Гроздобер Мала Срна Pendant Кожа Crossbody ТорбаФункција : Материјал : Вештачка кожа Пол : Жените Чанти Тип : торба Стил : Гроздобер Повод : Разноврсна и се Отвори патот : Hasp Обвивка материјал : Полиестер Големина : 17cm(L)*3cm(W)*12cm(H) Пакет Содржина : 1 PC Торба1...

Вечерна Дамска Чанта На Жената Розата Е Цветето На Дама Вечерни Чанти Клатчи Коприна Материал С 5 Цветя Женски Сладък Портфейл Дамски Чанти

66.05 -30 % BGN 46.00

Welcom да Карактеристики Кеси Продавницание се продаваат сите видови на паричници,Везови ранци,чанти,Вечер Чанти.ако треба ,ве молиме да бидат слободни да контакт .ви благодариме!! Вечер Торба Жените Зголеми Цвет Девојка Вечер Чанти Канџите Свила Материјал Со 5 Бои Женски Симпатична Чанта Жените КесиИнформација За Производот : Име : Дама Вечер Чанти Со Свила Материјал во HaspМатеријали : СвилаМатеријал за Внатрешни работи : СвилаГолемина : 20cmx12cmx5cm

eTya жените в чантата си жена дълъг стил на съединителя дами Walet изкуствена кожа мода светкавица многофункционална карта чанти паричен чанта в чантата си

10.62 -44 % BGN 6.00

e Tya Жените Женски Паричник Долго Стил Спојки Дами Walet СТП Кожа Мода Патент Мултифункционален Картичка вреќи Пари Торба Монета ЧантаСпецификацииСтил : МодаНов и Висок квалитетПредмет Тип : ПаричникотГолемина : 20.5*11*2cmБоја : Црна, розова, сина, зелена, темно сива, светло сива, темно розоваAnswer : ___________________________ Note : Т тука може да се 13cm нормално мерење на грешка ...

Малка верига твърда чанта през рамо мини чанта дамска чанта месинджър портмонета и чанти дизайнерски маркови чанти, дамски кожени чанти V2

21.30 -34 % BGN 14.00

Материјал : стп кожа големина на : 18* 14* 8 cm Внатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

2017 Дамски Портмонета Выдалбливают Кожен Портфейл Жени Луксозна Марка Е Чантата Дизайнер Чантата На Дама Сцепление Пари Притежател На Кредитна Карта

BGN 27.18

2017 Жените Паричници Шупливи Од Кожа Паричникот Жените Луксузен Бренд Монета Purses Дизајнер Чанта Дама Спојки Пари Кредитна Картичка Во ДржачотГолемина : 19cm x 10cm x 4cm / 7.5" x 4" x 1.6"Боја : Кафена / ЦрнаЗа Плаќање : 1...

Нови 2 чанти/комплект Европейския и американския стил на жените чанта марка дизайнер жените Пратеника на чанти за рамо чанта и портфейл XS-150

76.80 -41 % BGN 45.00

Материјал : СтпГолемина : 31cm(Должина)x27cm(Дебелина)x12cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 1100gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.12 месеци Гаранција...

FORUDESIGNS случайни жени закупуване на спално бельо, чанти карикатура фризьорски салон печат дами многофункционален плаж чанти тийнейджъри момичета Еко fabric bag

20.78 -33 % BGN 14.00

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас...

Aelicy Luxury 4 цвята високо качество на жените изкуствена кожа раница женски училищни чанти за момичета, юноши 2017 дизайнер на женски Mochila

15.89 -37 % BGN 10.00

Aelicy 4 Бои со Висок Квалитет Жените СТП Кожа Ранец Женски Училиште Кеси За тинејџерки 2017 Дизајнер на Женски Mochila 1026Тип на производ : Ранец Пакет внатрешна структура : патент внатрешна кеса, документ торба Отворете го капакот начин : патент е Применливо пол : Женски Материјал : стп Материјал материјал : полиестер стил : Случајни Функција : двоен назад, преносни Капацитети : i Phone 6 плус Големина : 17 * 10 * 21cm1...

жена портфейл от естествена кожа вертикален женски Hasp портфейли Bi-fold клатч кредитен портфейл за монети портмонета за момичета portefeuille femme

56.32 -45 % BGN 31.00

Материјал : Горниот слој од Кожа (Овча)Големина : 8.5 cm*10.5 см*2cm14 Карта Носителот Позиција, 1 Сметка слот.Пакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Нов прием на жени, момичета Лолита cosplay чанта Kawaii 3D Котка бял / сив цвят карикатура на куриерски чанти плюшено портфейл за монети

54.38 -15 % BGN 46.00

Нови Пристигнување Жени, Девојки Лолита Cosplay Торба Kawaii 3 D Мачка Бели / Сиви Бои Цртан филм Гласник Кеси Кадифен Монета Чанта

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.